کتاب یک زن و هزار سودا

اثر باربارا والترز از انتشارات علم - مترجم: محمود طلوعی-ادبیات آمریکا

The most important woman in the history of television journalism gives us her inspiring and riveting memoir. After more than fifty years of interviewing heads of state, world leaders, movie stars, criminals, murderers, inspirational figures, and celebrities of all kinds, Barbara Walters has turned her gift for examination onto herself to reveal the forces that shaped her extraordinary life. Barbara Walters has spent a lifetime auditioning: for her bosses at the TV networks, for millions of viewers, for the most famous people in the world, and even for her own daughter, with whom she has had a difficult but ultimately quite wonderful and moving relationship. This book, in some ways, is her final audition, as she fully opens up both her private and public lives. In doing so, she has given us a story that is heartbreaking and honest, surprising and fun, sometimes startling, and always fascinating.


خرید کتاب یک زن و هزار سودا
جستجوی کتاب یک زن و هزار سودا در گودریدز

معرفی کتاب یک زن و هزار سودا از نگاه کاربران
خاطرات باربارا والتر شامل بیش از چهل سال از روزنامه نگاری تلویزیونی است که مصاحبه با سران دولت، رهبران جهان، ستارگان فیلم، جنایتکاران، قاتلان، شخصیت های الهام بخش و افراد مشهور را مورد مصاحبه قرار می دهد. در نهایت او هدیه خود را برای بررسی خود به ارمغان می آورد تا نیروهایی را که زندگی فوق العاده ای او را شکل داده است، به نمایش بگذارد. ما در دوران کودکی خود با پدر یاد می گیریم که عشقش به نشان دادن کسب و کار ابتدا زرق و برق و ریسک آن زندگی را به جهان و مادرش، حامی، اما اغلب ناامید شده توسط بارها و بارها خانواده مجبور به ریشه کن کردن به دنبال رؤیاهای خود را. ما درد او را به اشتراک می گذاریم زیرا او توصیف می کند که چه چیزی رشد می کند با یک خواهر مستقل از نظر ذهنی که دوستش داره، اما با اون می تونه خیلی کوچک باشه که بزرگتر شده باشه. خانم والتر، علیرغم جاه طلبی های خود، اطمینان داد که خانواده اش در طول زمان های شلوغ از او مراقبت می شود. او عاشق امور، ازدواج، فرزندش است. \"ما در مورد هر رویدادی در زندگی او، به عنوان یک قهرمانانه به ما می گوییم، تقریبا به نظر می رسید که صحبت می کردم. این چیزی است که من در مورد این کتاب بیشتر از آن لذت می بردم ... احساس اینکه من، به عنوان خواننده، به طور تصادفی در اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری خود پذیرفته شده بودم، در حالی که او جزئیات کامل جنبه های زندگی او. تلاش های او برای به رسمیت شناختن در یک دنیای روزنامه نگاری که اغلب زنان را نادیده می گیرد؛ لحظات رقابتی؛ اشتباهات گاه به گاه در طول راه - همه با تقلید، طنز و بینش به اشتراک گذاشته شده است. او عالی و الهام بخش صعود به موفقیت است که شامل نه تنها مصاحبه معروف، اما نشان می دهد که او میزبان، از نشان می دهد امروز، 20/20، ویژه ... و در حال حاضر View.I باید پذیرفت که سیاسی جنبه های خاطرات برای من از ویژگی های مشهور کمتر جذاب بود، اما مشخص بود که او آگاه است و او به سختی کارهای خود را برای هر وظیفه انجام داد. و بدیهی است که او در طول سال ها پرونده های بی عیب و نقص را نگه داشته است تا بتواند تمام این لحظات را با چنین جزئیاتی بازنویسی کند. تئوری تحسین برانگیز و فوق العاده، @ Audition، @ توسط نام آن، جنبه نویسنده را خلاصه می کند، که شاید این فرد منحصر به فرد را روشن می کند. در سخنان خود او درباره داشتن @ دائمی @ به طور مداوم صحبت می کند، به این معنا که او مجبور به ایستادن و روشن شدن برای رسیدن به اهدافش شده است. او باید بهتر از بهترین در یک دنیای رقابتی باشد، و او فوق العاده بود. اگر می توانستم، این کتاب را ده ستاره می دادم، اما برای پنج سال سکونت خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
خاطرات Barbara Walters، @ Audition، @ ناامیدی مطلق است. زندگی او پتانسیل بالایی برای خواندن لذت بخش و پر انگیزه ارائه می دهد، و متاسفانه، خواننده می گوید @ @ @ @ نشان دادن @ @ باربارا والترز به خواننده چیزی بیش از یک جدول زمانی از حوادث در زندگی او است. خوانندگان احساس می کنند در حال خوابیدن هستند، در حال انتظار برای برخی از گلدان از توصیف ورق های فلانل از دوران کودکی، و یا کت گرم در روزهای سرد در بوستون، و یا بوی مادران خود بهترین ظرف. شخصیت ها یک بعدی باقی می ماند، و داستان ها در کت و شلوار دنبال می شوند. ما از@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ما حوادث زندگی Barbara Walters را دریافت می کنیم. در حالیکه هیچ کدام از ما به عنوان یک زن در روزنامه نگاری اهمیتی نمی داد و بسیاری از مصاحبه هایش به عنوان نقطه عطف در تلویزیون تبدیل شده بود، او به طور منظم بیننده (و در حال حاضر خواننده) عمق را، که واقعا به گوشت شخص مصاحبه می کند به نظر این نویسندگان، والترز به طور مرتب از سوال «سوزن» سوال نمی کند. با این حال، او این ایده را مطرح می کند که سوالات او اصلی و محکم و مهم هستند. کتابش کم است و همان عمق باید جای تعجب نباشد. با این حال ناامید کننده تر است که برانگیزانی است که او می نویسد. اکثر خوانندگان در یک پنت هاوس در شهر نیویورک با یک بازیگر یک پدر مبارزه نمیکنند و میل او به متقاعد کردنaverage آمریکایی @ خواننده ناکام است. خواننده با باربارا در مبارزه خود برای ایجاد دوستی های طولانی در دوران کودکی خویش مخالفت می کند، اما خواننده هنوز متقاعد نشده است که به عنوان یک بزرگسال، افراد سالم در طول سال ها دوستی من با @ این فرد را مورد سوال قرار می دهند. @ در این نویسندگان تجربه هیچ کس واقعا مراقب باش علاوه بر این، خواننده تمایل دارد تا هر زمان که بخواهد به برخی از دوستان @ important @ persons به پدر والتر دست پیدا کند کمی تمایل پیدا کند و بنابراین والترز مدت هاست دوستی با @ important @ person ذکر شده است. در کل باربارا والترز خودش را به عنوان یک زن کم عمق، نجیب زاده معرفی می کند که موفقیت قابل توجهی را در مورد سوالات عابر پیاده به چهره های آشنا به دست آورده است. @ Audition @ تماس تلفنی دریافت نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
باربارا والترز گفتگو می کند و سبک غیر رسمی گفتگو و دلپذیر است. اما در باربارا، بازبینی زندگی او، چیزی ضروری است. غم و اندوه ملودرام، امور و ازدواج های شکسته، پیروزی های حرفه ای و از دست دادن شخصی در هر صفحه در این کتاب طولانی وجود دارد. باربارا در ارزیابی های خود کاملا صادقانه و انتقادی است و بر اشتباهات شخصی اش چیره نمی شود. با این حال، معنای زندگی او به نظر می رسد در مورد @ celebrity @، نه تعجب با توجه به شهرت او. من احساس یک زندگی معنوی داخلی، حس درونی مرزهای اخلاقی، درستی و غلط نکردم. باربارا یک دوست وفادار است برای کسانی که برای او خوب است. به عنوان مثال مرحوم روی کوه پدرانش مالیات و مجازات های IRS @ ثابت @ که برای او ابدی است سپاسگزار بود. او در دادرسی ناخوشایند خود در نیویورک از چنین وفاداری شهادت می دهد که شخصیت راس (؟؟؟) را دارد. او بدون توجه به سایر موارد نقض حقوق اخلاقی گسترده، به درستی محکوم شده بود. او ترسناک است که یکی از مقامات بازنشسته کابین تاکسی مانند بقیه ما را می گیرد و یک راننده دولتی برای زندگی ندارد. او بدون هیچ حس گناه با مردان متاهل برخورد می کند. باربارا بدون هیچ رسمی رسمی با وجود اخلاق یهودی مطرح شد. با این حال، شمار زیادی از دیگران به این نتیجه رسیده اند که هدف خود را از دست می دهند. به نظر می رسد هرکس در مورد ارتقاء خود و شهرت باشد. شاید سخت باشد، اما این خاطرات احساس یکی از ویژگی های تلویزیونی او را دارد. او جدا از خود است که برای خواننده ناراضی است، مانند خوردن غذای ناخواسته. طول کتاب شما را پر می کند، اما هیچ ارزش یا ماده تغذیه ای ندارد. او قطعا برای زنان در تلویزیون مشغول به کار بود و بازنگری این سفر بهترین قسمت خاطرات ناخوشایند دیگر است.

مشاهده لینک اصلی
داستان باربارا والترز از صعود او به بالا جذاب است. هری رازونر، او را در خبرهای شبکه خشمگین کرد. در حالی که بعضی از آنها به عنوان شایسته و متکبرانه دیده می شود، خود را به عنوان همیشه ناامن در مورد از دست دادن شغل خود، از این رو کمال گرا، استقامت و عنوان @ Audition، @ که به طور مداوم احساس او دوباره تست شده است. در حالی که برای اولین بار از لنگر زنی شبکه ی زنان عقب می ماند، او یک کارت دریافت کرد که گفت: \"نه، اجازه ندادند برادران شما را بکشند. @ این از جان وین بود. ناامنی او ناشی از تماشای پدرش بود و در چند باشگاه مشهور شکست خورد ، و هنگامی که او شکست خورد، خانواده به فقر و مادرانش شدید اضطراب شد. او از طریق باشگاه های شبانه او با افراد مشهور در سنین اولیه آشنا شد. او ضعف خود را در تعقیب مصاحبه ها توصیف می کند، که بسیاری از آنها سال ها برای به دست آوردنش نیاز دارند. بینش خود را نسبت به نیکسون، انور سادات، موش دایان، شاه ایران، فیدل کاسترو و بسیاری از افراد دیگر فریب خورده است. من معمولا سالهای اولیه زندگی نامه را خواندهایم و قصد دارم فقط سالهای اولیه این مقاله را از بین ببرم. با این حال خیلی جالب بود که خواندن را ادامه دادم. او عمیقا توسط خواهر ناتوان توسعه یافته تحت تاثیر قرار گرفته است و تا به امروز احساس گناه می کند که او از زندگیش بیشتر از خواهرش دارد. او همچنین چندین رابطه عاشقانه و ازدواج ها را توصیف می کند و به تنهایی می نویسد، به شرطی که با صحبت کردن با شما بیش از قهوه صحبت کند. آنچه در مصاحبه هایش از کتاب می آید، توانایی او در احترام کسانی است که او مخالف است، به استثنای چند همکار مرد، که با آن آشکارا مشکالتش را مورد بحث قرار می دهد.

مشاهده لینک اصلی
چه کسی بهتر است که یک کتاب کلی درباره باربارا والتر را بنویسد تا خودش زن باشد. والترز در خاطرات خود، AUDITION از مردان در زندگی شخصی اش می گوید؛ شوهران و عاشقان که از مهربان و خسته کننده تا جذاب و عمیق محسوب می شوند. در حالی که او جستجو کرده و تا به امروز هرگز شاهزاده رمانتیک را برای انجام زندگی خصوصی خود پیدا نکرده است، به نظر می رسد که زندگی حرفه ای او بیش از آن که از تلفات شخصی اش جبران شود. او موفق شده است بسیاری از دوستان برجسته، آشنایان و @interview افراد @ که می تواند (و انجام دهد) صفحات Whos چه کسی را پر کنید. از رؤسای جمهور، رهبران مذهبی و شاهزاده خانمها به ستارگان فیلم، قاتلان و مستبدین، او با همه آنها مالش شانه کرده است. خانم والترز توانست در اطلاع رسانی به خوانندگان خود، با نگاهی بی رحمانه به زندگی اش، در حین حفظ شأن و منزلتش، در مصاحبه های تلویزیون خود نشان دهد. (هیچ نوع تندرستی ملی برای این گال) وجود ندارد. آنچه در خانم والترز به چشم می خورد، این است که او یک زن است که مجموع قطعات بسیاری از او است. مثل پدرش، او یک ریسک پذیر است که بعضی اوقات انتخاب های ضعیف و گویا فریبکارانه ای را انجام می دهد. او تمایل به تعویق در زندگی شخصی خود دارد، اما هرگز حرفه ای نیست. او خانواده را به خاطر شهرت قربانی کرد و برای چندین سال رابطه ای ضعیفی با دخترش داشت. در نهایت، باربارا والترز فرزند پوستر برای موفقیت زن در روزنامه نگاری تلویزیونی است. او زنی است که دارای وظیفه، ابتکار، استقامت و تمایل به قربانی کردن برای رسیدن به موفقیت و شکوفایی در حرفه انتخاب شده خود است. خودخواه، شاید! به طور مالی موفق و مستقل، قطعا !!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک زن و هزار سودا


 کتاب رنگ آب
 کتاب زندگی شجاعانه
 کتاب غرش ماده شیر
 کتاب فرشتگان و شیاطین
 کتاب فصل های زندگی
 کتاب سوپ جوجه برای روح مادر