کتاب یک زن و هزار سودا

اثر باربارا والترز از انتشارات علم - مترجم: محمود طلوعی-ادبیات آمریکا

The most important woman in the history of television journalism gives us her inspiring and riveting memoir. After more than fifty years of interviewing heads of state, world leaders, movie stars, criminals, murderers, inspirational figures, and celebrities of all kinds, Barbara Walters has turned her gift for examination onto herself to reveal the forces that shaped her extraordinary life. Barbara Walters has spent a lifetime auditioning: for her bosses at the TV networks, for millions of viewers, for the most famous people in the world, and even for her own daughter, with whom she has had a difficult but ultimately quite wonderful and moving relationship. This book, in some ways, is her final audition, as she fully opens up both her private and public lives. In doing so, she has given us a story that is heartbreaking and honest, surprising and fun, sometimes startling, and always fascinating.


خرید کتاب یک زن و هزار سودا
جستجوی کتاب یک زن و هزار سودا در گودریدز

معرفی کتاب یک زن و هزار سودا از نگاه کاربران
یک فنجان قهوه را بردارید، بنشینید و باربارا داستان او را بگوید. این کتاب تقریبا مانند آن است که او را با شما بگذارد و به چهره ی زندگی او بگویید. من هرگز بزرگنمايي از او نبودم، اما بسيار لذت بردن از خواندن اين کتاب را داشتم زيرا او بسياري از داستانهاي جالب داشت و با تقريبا هر کس که کسي است مصاحبه کرده است! من قبل از خواندن این کتاب، تصور متفاوت از او را از من داشتم. او زن غمگین، گاهی اوقات به نظر می رسد، اما زن محروم، بسیار آگاه و سخت، که خوش شانس بود در مکان های مناسب در زمان مناسب نیست. در سال های اولیه به نظر می رسید که زنان به طور واضح شهروندان 2 وجهی به او و دیگر زنان سخت می گرفتند. تجارب او که در کتاب به اشتراک گذاشته شده است جذاب است که در مورد آن یاد بگیرند؛ زیرا اکنون بسیار متفاوت است. من داستان های او را در مورد برخی از افرادی که او مصاحبه کردم دوست داشتم - برادران منندز، رابرت بلوکی، انور سدات، فیدل کاسترو، مونیکا لوینسکی، رئیس جمهور. من نیز دوست داشتم که چگونه او گاهی اوقات به خود خندید و سرگرم کننده از برخی از تجربیات و افکار خود را. او به نظر می رسید به پایین به زمین و بخش های بسیار دردناک از زندگی اش را به اشتراک گذاشته است. این خواندن بسیار لذت بخش بود.

مشاهده لینک اصلی
باربارا والترز منmost افراد جذاب @ لیست را برای مطمئن. خاطرات طولانی او یک نمونه عالی از ترکیبی متعادل از سرگرمی، آموزش، شایعات، داستان های شخصی و رویدادهای جهانی است که او سال ها به طول انجامید تا تلویزیون ملی را صرف کند. من احساس می کنم که او در هر مورد تلاش کرده است که منصفانه و عادلانه باقی بماند، در حالی که ایستادن بر روی پلت فرم بی قید و شرط گفتن داستان او. باربارا والترز، در حدود نیم قرن گذشته، اگر چیزی از علاقه به واقعیت در هر جای دنیا وجود داشته باشد، جایی در مجاورت است. او یک زن نسل قبلی است و بدیهی است که به نحوی رفتار می شود که فقط مورد استفاده قرار نگرفته ایم. من آن را عجیب و جالب می بینم که این رفتارها و نظرات را در برابر مسیر لیبرال و فمینیستی که زندگی اش سفر کرده است، درک کرده است. من از این کاملا کمی لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم به یاد داشته باشم چرا میخواهم این کتاب را بخوانم، اما ظاهرا از کتابخانه درخواست کرده ام. من کمی نگران بودم که بخواهم آن را در 7 روز بخوانم به دلیل طول و حقیقت که این روزها به نظر من کوتاهی است (کتاب لیورمور فقط اجازه می دهد که کتاب های جدید را برای 7 روز بررسی کنید، یک تغییر سیاست در سفارش - دست کم 10). این کتاب به خوبی نوشته شده است و توجه من را به خود جلب کرده است. جالب بود که در مورد اینکه چگونه در صنعت شروع به کار کرد و آنچه که او واقعا انجام داد، زمانی که زنان در سازمان های خبری به @ @ @ بسیار زیبا رفتند، جالب بود. همچنین در مورد مصاحبه های بسیاری که وی طی سال ها انجام داده بود، جالب بود. اگر وقت داشته باشید (بیش از 500 صفحه)، این یکی را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
اینجا با من بمان خوب بود واقعا. بله، باربارا والترز، شیک است. بله، او عقاید قدیمی دارد. اما انسان، زندگی او جالب است. وی ری کوهن، شریک جرم و جنایت به جوزف مک کارتی را به حال خود راند! ارلول فلین در یک مهمانی به او ضربه می زند! او با هنری کیسینجر از نظر اجتماعی خنک شد! او یک کارگر بارونس بود که او را به عنوان مدافع بچه هایش کار می کرد! به نظر نمیرسد که هیچ مشکلی در مورد هر چیزی وجود داشته باشد، که کمی ناراحت کننده بود. در حقیقت، در فرم خبرنگار واقعی، شاید، او از هر نوع دردناکی دور می شود و فقط به شما می گوید که اتفاق افتاده است. و مقدار زیادی وجود دارد که اتفاق افتاده است.

مشاهده لینک اصلی
من باربارا را برای سالهای زیادی تحسین میکنم، اما درباره او بسیار کمی می دانم. او یک خانواده بسیار دشوار خانوادگی داشت، پدر بسیار شگفت انگیز بود اما یکی از آن ها نیز بسیار ناراحت به خانواده اش بود. باربارا خواهر و دختر شگفت انگیز بود. او تمام عمر خود مراقبت از اعضای خانواده اش را به عهده داشت. او با ازدواج مشکل داشت، سه بار ازدواج کرد. او یک دختر دوست داشتنی را تصویب کرد. یک دوره زمانی وجود رابطه آنها کاملا سنگی بود، اما بعدا در زندگی آنها بهبود یافتند و در حال حاضر رابطه شگفت انگیزی دارند. زندگی خانوادگی او به عنوان یک نوجوان سخت بود. او یک خواهر دارد که از لحاظ ذهنی عقب مانده است و چالش بسیاری از زندگی او بود، اما او مراقبت های شگفت انگیزی از آنها داشت. کار او یکی بود که در تعجب است که او مصاحبه، و احترام او را در طول بسیاری از سالها به دست آورد. ما از تمام نشان های خود، اخبار، مشارکت ها، کانال های مختلف، روزهای روز، و مواردی که او بسیار سخت کار می کرد یاد می گیریم. همچنین از مردان در زندگی او، ازدواج های او، که با او همکاری داشتیم و دوستی هم حرفه ای و شخصی او داشته است. این کتاب بسیار طولانی است - بیش از 600 صفحه. من خیلی از همه چیز لذت می بردم. من سعی می کنم ژانرهای مختلف خواندن را گسترش دهم. پیشنهاد می کنم اگر این نوع خواندن را دوست دارید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک زن و هزار سودا


 کتاب کتاب کوچک عشق و فرزانگی
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب سوژه ی لاکانی
 کتاب آوازهای غمگین اردوگاه
 کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
 کتاب بوطیقای ناسیونال سوسیالیسم