کتاب یکی از ما دروغ می گوید

اثر کارن ام. مک منس از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: فائزه ابراهیمی-ادبیات آمریکا

داستانی که ماهیت اصلی افراد را ثابت می‌کند و زندگی‌ها برای همیشه تغییر می‌کنند. یک اتاق تنبیه... پنج همکلاسی برای تنبیه وارد اتاقی می‌شوند... و تنها چهار نفر زنده از آن بیرون می‌آیند... مرگ او تصادفی نبوده است. او روز دوشنبه مرد؛ اما سه‌شنبه، شروع به فرستادن افشاگری‌های جالبی راجع به چهار همکلاسی‌اش می‌کند که باعث می‌شود هر چهار نفر مظنون به قتل او شوند. آیا آن‌ها بازیچه‌ی دست قاتلی هستند که هنوز آزاد است؟ چه کسی عروسک‌گردان است و چه کسی عروسک؟ هر شخص رازی دارد. درست است؟ مهم این است که تا کجا می‌خواهی رازهایت را حفظ کنی... ؛


خرید کتاب یکی از ما دروغ می گوید
جستجوی کتاب یکی از ما دروغ می گوید در گودریدز

معرفی کتاب یکی از ما دروغ می گوید از نگاه کاربران
من این کتاب را دوست داشتم و نوشیدم! هنگامی که این کتاب را شروع کردم، بسیار سخت بود. پنج دانش آموز دبیرستانی یک روز بازداشت می شوند، یکی از آنها آن را زنده نمی کند و ما با سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است، چه کسی انجام داد و چرا. این طرح از دیدگاه های مختلف هر یک از چهار دانش آموز که از زمان بازداشت و سفر و از بین بردن این رمز و راز عالی بود، گفته شده است. این سرگرم کننده، ناز، suspenseful و به طور کلی فوق العاده بود!

مشاهده لینک اصلی
من یک نسخه از این کتاب را در قبال یک بررسی صادقانه دریافت کردم. با تشکر از شما برای نویسنده Karen M. McManus و ناشر Delacorte Press برای این فرصت. پس از یک روز معمولی در دبیرستان معمولی آمریکایی، پنج نوجوان به زندان می روند اما تنها چهار نفر آن را زنده می کنند. سیمون، به علت وبلاگ شایان ستایشش که همه اسرار تاریک و کثیف را نشان می داد، همکارانش هرگز فکر نمی کردند نور روز را ببینند، بسیاری از دشمنان را ساخته بودند. اما چه کسی می خواهد او را مرده ببیند؟ دیدگاه های مختلف همه زوایای خود را به طرح می دهند. این همه با هم، به سوی پایان، به نوبه خود داستان های خود را به یک کل منسجم. هر راز کثیف که کشف شد، هر شخصیت را کمتر از یک کلیشه پیاده روی و بیشتر از یک فرد ناقص و در نتیجه شخصی واقعی ساخته است. من اعتراف می کنم که وقتی اولین بار به این کاراکترهای شخصیت معرفی شد - overachiever، پسر بد، جک، دختر محبوب - من تصور می کردم این بود که چیزی بیش از مجموعه ای از کاراکتر های مقوایی ضعیف ساخته شده و بیش از حد استفاده می شود. چگونه می توانم اشتباه کنم؟ طرح واقعی یک هیجان و جالب بود، اما شخصیت هایی که آن را رد می کردند، واقعا من را مجبور کردند که خواندن را ادامه دهند. من اعتراف می کنم که این رمز و راز را خیلی سریع فهمیدم، اما از لذت من به هیچ وجه، صرفا به خاطر شخصیت ها، منحرف نشد. با نقاط ضعف و تفکرات فردی آنها به من علاقه مند شد و این را خواند بسیار واقع بینانه و بسیار تعصبی.

مشاهده لینک اصلی
بررسی رایگان Spoiler! من احساس می کنم یکی از شاید چهار نفر در جهان است که فقط ... واقعا از این کتاب لذت نمی برد؟ من این هفته را برای این هفته بازنویسی کرده ام چون فقط نمی دانم کجا شروع کنم. من دوستان زیادی دارم که در مورد این کتاب به من دلخور بودند، بنابراین من از آن ناامید شدم. این ها تنها نظرات من هستند و من هرگز نمی فهمم که کسی که با بررسی من مخالف است بی احترامی کند، پس لطفا از همان حسن نیت ارائه دهید و از آنچه که من می گویم متنفر نیستم. ⠤⠆ 'آنچه من دوست داشتم â † این بسیار خواندن سریع است؛ اگر از آن لذت بردم، مطمئن هستم که من در یک نشستن آن را زدم. همانطور که بود، هنوز احساس کرد که خیلی سریع حرکت کرد. عاشقانه اصلی نسبتا زیبا است. @ دختران باهوش باور نکردنی، دختر خوشگل و دوشیزه می افتد برای پسر بدخوابی! @ چیزها، اما، منظورم این است، تعاملات آنها خوب است، و من در انتهای کتاب برای آنها ریشه دار بود، که به علاوه بزرگ . من می توانم بگویم که من بیشتر نسبت به روابط نوظهور بین آنها متصل بودم نسبت به هر یک از شخصیت های شخصیت های این داستان، متصل بودم. ناخودآگاه، جنایتکار، شخصیت بسیار دوست داشتنی است. او واقعا داستان تاریک و پیچیده ای را پشت سر گذاشت که بسیاری از انگیزه هایش را توضیح می داد و من از دیدگاه هایش بیشتر از داستان لذت بردم. او فقط احساس می کند که یک نوجوان واقعا معتبر است که تلاش می کند از طریق یک زندگی سخت و پیچیده، از بین برود و من آن را در مورد او دوست داشتم. هر وقت هر شخصیتی دیگری POV بود، من قطعا خودم را گرفتم تا به بخش هایش بازگردم. '' آنچه من دوست نداشتم 'این کتاب خیلی مشکل است و بیشتر آن هرگز به چالش کشیده نشده است. اول از همه، آیا می توانیم در مورد مقادیر زیاد شلخته شوم صحبت کنیم؟ من می توانستم آن را انجام دهم اگر فقط از شخصیت ها بود و یا در واقع به طور مداوم به چالش کشیده شد، اما 1) هر بار در گفتگو مشکلی نداشته و 2) نویسنده به داستان روحانی شوم در رابطه با زنان تقلب کمک می کند. دو شخصیت در داستان دارند که متقلب هستند؛ یکی شخصیت زن است، که آن را یک بار، در حالی که مست. یکی دیگر از شخصیت های مردانه است که در مورد مسائل احساسی و جسمی برای MONTHS فعالیت می کند. ما صرف بخش بزرگی از کتاب تمرکز بر دختران یک شب ایستاده، در حالی که متن به معنای واقعی کلمه است که نه ONLY نام پسر برای آنچه که او است: فریبکار. هیچ تردیدی وجود ندارد و هیچ عواقبی برای او وجود ندارد. همچنین به نظر میرسد که دخترک که متهم به تقلب شده است، یک زن عادیpatty، vapid، popular girl @ است - آیا می توانیم با این کلیشه ها متوقف شویم؟ همچنین می توانیم به ما نگوییم تنها شخصیت عجیب و غریب در بازیگران وحشتناک شخصیتی که تقلب و آسیب می زند؟ و ما نمی توانیم صحنه های شخصیتی را که پیچیدگی بزرگتری نسبت به قاتل واقعی نشان می دهد، ایجاد کنیم؟ این کتاب همچنین برخی از آسیب جدی از بیماری روانی را به وجود می آورد، اما من نمی توانم در آن رباط شروع کنم. همه اینها ... صادقانه، نوشتن فقط خوب نیست، و @ twist @ قابل پیش بینی است که درد می کند. افکار نهایی â † همه در همه ... من تقریبا از این کتاب متنفر بودم. اگر آن را برای سرعت سریع بود و چقدر از Nate لذت بردم، و همچنین رابطه او با Bronwyn، من کاملا DNFed این. همانطور که می بینیم، نمی توانم این وجدان را به خوبی راهنمایی کنم، و احتمالا هیچ نسخه ای از این نویسنده را نخواهم گرفت.

مشاهده لینک اصلی
Everybodys اسرار، @ او می گوید. @درست؟@\nاین کتاب یک شگفتی دلپذیر بود! این طراوت و تغییر از معاصر جوان و بالغ معمول بود. برونوین، نایت، کوپر و ادی مظنون به قتل مضحک مدارس، سیمون هستند. وقتی 5 نفر از آنها در بازداشت بودند، آخرین چیزی که انتظار می رفت این است که سیمون برای رها کردن مرده ... مگر اینکه یکی از آنها کل برنامه را برنامه ریزی کند. داستان از POV های خود گفته شده است. نرگس، پسر بد، جک و شاهزاده خانم رایج ترین کلیشه های دبیرستان هستند. تا زمانی که شما شروع به دیدن آنها بیش از آن. Bronwyn دارای بالاترین نمرات است، Nate یک فروشنده مواد مخدر بوده است، کوپر بهترین بازیکن بیس بال در مدرسه است، و Addy استفاده می شود به محبوب بودن، درست است، اما این بیش از عناوین تنها آنها است. به زودی، شما با آنها همدردی می کنید، اما در عین حال، شما نمی توانید هر چیزی را که فکر می کنید نادیده بگیرید. هرکس اسرارهایی دارد که آنها هر کاری می کنند تا اجازه ندهند که نور را ببینند اما چه هزینه ای دارند؟ هر کس ناقص است ما می بینیم که آنها از شخصیت های 1-اندازه به نوجوانان با شخصیت های پیشرفته تر تبدیل می شوند همانطور که آنها سعی می کنند با همه چیز مقابله کنند. فصل Bronwyn و Nates من مورد علاقه من بود، هر چند من باید اعتراف Ady به رشد بزرگ من. کوپر ها سرگرم کننده بودند مهمتر از همه، آنها واقعی هستند\nهر چند که رمز و راز نیست، سخت است برای کشف کردن، هنوز هم سرگرم کننده بود. من مطمئن هستم چون تصویر بزرگتری را دیدم، هر کس یک قطعه حقیقت داشت. با این حال، شما نمی توانید کمک کنید، اما احساس تردید دارید، من نباید این شخصیت را دوست داشته باشم، او بی گناه به نظر می رسد، اما اگر چه؟ یکی از چیزهایی که من دوست داشتم این است که چگونه این کتاب به رسانه های اجتماعی متکی است، چیزی که بسیاری از کتاب ها در روزهای ما نادیده گرفته می شوند. رسانه های اجتماعی منطقی، بخشی از زندگی همه جانبه است. من دوست داشتم چگونه کارن آن را برای ایجاد یک داستان خوب استفاده کرد. چگونه زندگی، حفظ حریم خصوصی، اسرار نقض می شود. چطور آنقدر آسان است که چیزی را کشف کنید. این یک خواندن سریع بود، حتی اگر مجبور باشم اعتراف کنم که در نهایت کمی بیش از حد کشیده شد. این سرگرم کننده و یک صفحه تکان دهنده بود. من به شدت توصیه می کنم اگر شما به دنبال چیزی جدید در سبک معاصر YA. این کمی از همه چیز، حتی کمی عاشقانه است.این کتاب یک فیلم عالی را می سازد! کارن م. مک مونوس یک کتاب عالی برای کارهای عالی کار کرد، من در حال حاضر منتظر خواندن کتاب های آینده هستم. قوس توسط NetGalley ارائه شده است.

مشاهده لینک اصلی
مانند چیزی که می بینید بیشتر از بررسی های من را می توان در www.thecuriousadventuresofkat.wordpre یافت ... اوه چه یک وب پیچیده ما weave.When اول ما تمرین را به فریب. و آه، چطوری وب مضمون اینجا هستیم اما اولا باید گفت که کارن مک مونوس یکی از ما دروغ میگوید که به من دروغ میگوید، خیلی دروغگوهای کوچیک احساس میكنند این مسخره است. منظورم فقط نگاه کردن به این عنوان است. هر کس دیگر خود را آواز آهنگ تم بسیار زیبا گرگ و میش هر زمان که شما در پوشش را نگاه کرد؟ فقط من؟ â € œOne ما دروغ می گوید و یکی از ما مرده است. â € دقیق کلمات نیست، اما این متناسب با این داستان است. بنابراین. باور نکردنی خوب. به طور جدی تر، یکی از ما دروغ است به طرز شگفت آوری شبیه سری سارا شپارد است. هر دو قطعه تئاتری در اطراف فریب مرکز. دروغهایی که به دیگران میگوییم و دروغهایی که به خودمان میگوییم. و چطور این افراد بی رحمانه، ما را از یک واقعیت محافظت می کنند تا با آن مقابله کنند. در یکی از ما دروغ گفتن، هر یک از چهار شخصیت اصلی ما مخفی کردن یک راز است که آنها ترس و وحشت دارند. ما Bronwyn، مغز؛ Addy، شاهزاده خانم کامل بازگشت نیت، جنایتکار؛ و کوپر، بازیکن بیس بال همه ستاره. آنها توسط سیمون، خالق برنامه شایعات نامطلوب مدرسه، در بازداشت شرکت کردند. پنج مدرسه عالی در بازداشت به نظر می رسد یک فرض کاملا استاندارد، درست است؟ اشتباه. هنگامی که بازداشت به پایان می رسد، پنج دانش آموز خارج می شوند، اما تنها ONE در کیسه های بدن برگ می کند. سیمون از یک واکنش آلرژیک مرگبار به روغن بادام زمینی که در فنجان نوشیدنش کاشته شده است، میمیرد. شایعه آن است، روز بعد، سیمون برنامه ریزی کرد تا هر کدام از قهرمانان ما را عمیق ترین و تاریک ترین اسرار را نشان دهد. هر چهار دانش آموز می خواست سیمون رفته. هر چهار دانشجو چیزی را پنهان می کنند. اما تنها یک قاتل است. بوم، بوم، بوم. برای بازنگری: اساسا، ما به دنبال یک پلاگین PLL و شایعات دختر با یک تکه از باشگاه صبحانه. اما نترس: این تقلیدی رنگی نیست، به جای اینکه یکی از ما دروغ است، هیجان انگیز هوشمند و کاملا متوجه در حق خود است. و اوه، هیجان انگیز است. برای این که این کتاب قانع کننده باشد، تقریبا غیرممکن است. یکی از ما دروغ گفتن غیر قابل تحمل است کاملا اعتیاد آور است این داستان به شدت از استخدام راوی متناوب بهره می برد. بخش ها کوتاه کردن کتاب را با سرعت بی وقفه و سریع می کنند. و بله، من آن دختر بود که در فیلم سینمایی سعی می کرد فیلم را تا آخر فیلم ببیند. اما طرح سریع گام فقط بخشی از درخواست کتاب است. در واقع، شخصیت هایی هستند که متمایز از یکی از ما هستند که از معاصران خود دروغ می گویند. در حالی که ابتدا دانش آموزان به طور مستقیم از یک تیزر جان هاگ هیجان می کشند (یک نقطه به طرز شگفت انگیزی در این داستان اشاره می شود)، یکی از ما دروغ می گوید، انتظار می رود با دادن هر نوجوان به شخصیت واقعی. لایه ها برای MILES. کارن مک مونوس وارد مغز مغز خود می شود، در پیچیدگی های خود پافشاری می کند. طرح و شخصیت به همان اندازه توسعه یافته و ارزشمند است. در نهایت هر دانش آموز با رویدادهای کتاب تبدیل می شود. در اینجا نه فقط در مورد whodunnit، بلکه چگونه whodunnit بر افراد فردی تاثیر می گذارد. فکر می کنم تانا فرانسوی برای نسل بیبر است. واقعا نمی توانم چیزهای خوب زیادی در مورد این کتاب بگویم. یکی از مهارت های من (بی فایده) به درستی حدس می زنم که یک داستان واقعی است. و در حالی که من این استعداد را به دست می آورم، می تواند اسرار خواندن یک شرکت قابل پیش بینی باشد. اما یکی از ما دروغ می گوییم حتی من را نیز گرفتار کرد. من در انحطاط شوکه شدم اتفاق نادر است یک نکته: هنگامی که بدبختی بزرگ نشان داده می شود، یک نمایش بسیار جالبی وجود دارد. با این حال این ویژگی حتی از آگاتا کریستی عالی نیز اجتناب ناپذیر است. به خلاصه: کاراکترهای گرد، یک ساختار جذاب و پروسه موثر. من نمی توانم منتظر بمانم که Karen McManus بعدی چه کار کند. بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یکی از ما دروغ می گوید


 کتاب از جناب پو چه خبر
 کتاب خرس ها
 کتاب من خود، من هم می رقصم
 کتاب گفتگو بین استادان بلندمرتبه
 کتاب پیش از ناشتایی
 کتاب ماجراهای نانسی درو 4 (مجسمه سخنگو)