کتاب یکی از ما

اثر ویلا کاتر از انتشارات ماهی - مترجم: نسرین شیخ نیا (دانش پژوه)-ادبیات آمریکا

این کتاب جایزه پولیتزر را در سال 1923 به دست آورد. من می توانم درک کنم که چرا این کار را کرد - زندگی یک مرد جوان را نشان می دهد، ناراضی از رشد و چشم اندازش (و یا، به عنوان او می بیند، فقدان چشم انداز برای انجام هر کاری ارزشمند) ، هنگامی که در جنگ جهانی اول مشغول به کار می شود، هدف قرار می گیرد. در این کتاب آمده است که نویسنده نقاشی زیبا و فوق العاده حیاتی از یک روانۀ آمریکایی را در یک لحظه شکاک و عاشقانه، بی قرار و قهرمانانه ایجاد می کند، و به نظر من این اینست که آمریکایی ها دوست دارند خودشان را ببینند. بنابراین تاثیر این رمان بسیار قوی بوده است و من فرض می کنم که به همین دلیل منتشر شده است. خودم آن را خیلی آهسته کشیدم و برای جوانان همسو نمی شد تا از پنجمین کتاب ادامه پیدا کند.


خرید کتاب یکی از ما
جستجوی کتاب یکی از ما در گودریدز

معرفی کتاب یکی از ما از نگاه کاربران
من ابتدای این کتاب را دوست داشتم، بعد احساس کردم در وسط درگیر شده بودم، اما دوباره درگیر شدم. من تقریبا این کتاب را به خاطر واسطه به 3 ستاره تقدیم کردم، اما بخش هایی از زیبایی که بسیار زیبا بود، من فکر می کنم که آن را سزاوار 4 است. یکی از قسمت های مورد علاقه من بود: بیشتر از پسران که در این جنگ سقوط کردند، ناشناخته بودند به خودشان. آنها خیلی جوان بودند. آنها درگذشتند و با آنها مخفی می کردند - چه می شد و چه چیزی ممکن بود، اما بسیاری از صحنه های زیبایی که در طول مسیر برجسته شده بودند وجود داشت. من فکر می کنم موضوع من با وسط کتاب ممکن است بیشتر مربوط به این واقعیت است که من فقط علاقه مند به داستان های جنگ به طور کلی نسبت به هر گونه تقصیر از خود نوشتن نیست. من Willa Cather بیشتر بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
نبراسکا نیمی از رمان خوب است. من فقط نمیتوانستم پشت سر بگذارم که کرت در مورد تجربه جنگ در زمانی که کلود به فرانسه میرفت میگفت. من هیچ شکی ندارم که بسیاری از افراد فوق العاده پیدا کردن یک خانه و یک زندگی معنادار در ارتش. من فقط با این پیغام مبارزه می کنم که مبارزه با جنگ جهانی اول باعث ایجاد یک زندگی کامل شد. من هرگز یک سرباز نیستم و من هرگز در جنگ نیستم، اما داستان های بسیاری از نویسندگان با استعداد که این تجربه را تجربه کرده اند و این داستان را نادیده گرفته اند، خواندن.

مشاهده لینک اصلی
ارزش پولیتزر نوشتن شگفت انگیز که خواننده را به نبراسکا و سپس فرانسه در دوران جنگ جهانی دوم می برد. یک داستان غم انگیز و دست زدن به داستان سنی.

مشاهده لینک اصلی
این رمان زیبا فریب آمیزی آسان برای خواندن است، اما من فکر می کنم کت کارهای پیچیده و قابل توجهی تا زمان انتشار آن (1922؛ جایزه پولیتزر). به جای بیان دقیق اینکه در آن رمان اتفاق می افتد یا هنگامی که روایت در نهایت به اوج خود می رسد، ارتباط با حوادثی که پیش از آن رخ داده است)، سبک کاترین در اینجا بسیار مدرن تر است (بدون اصطلاحات تکنیکی فاکنر یا همینگوی، هر دو مربوط در زمان هایی با موضوع مشابه): جزئیات سطح در متن غلبه می کنند، در حالی که آنچه در ذهنیت شخصیت اتفاق می افتد تنها اشاره دارد یا نشان می دهد در یک مسیر متقاطع. به عبارت دیگر، کرت همانطور که معاصران مدرنیست خود را به عنوان آگاهی ذهنی نگرش می دهد، اما به جای اینکه به این نگرانی غلبه کند (یک فاکنر در \"صدا و فری\" یا \"ابسالم\"، \"ابسالوم!\")، او از یقین بسیار معرفت تر به نظر می رسد اشاره به آشفتگی درون کلود ویلر و تعامل گذشته اش با شرایط فعلی او در نیمه دوم رمان. این یک کتاب زیبا و پیچیده و زیبا است، قطعا خیلی مهم است که _O پیشگامان! _ یا _My Antonia_، و بلند پروازانه تر در آن دامنه است که کسانی که قبلا کار می کند.

مشاهده لینک اصلی
1923 برنده جایزه پولیتزر برای داستان. [بازگشت] [بازگشت] من در نبراسکا زندگی کردم و میدان نوردی را خوب می دانم، کار سخت اما کار آسانی است که زمین را در آنجا اداره می کند. پرونده ویلا کاترین، تا آنجا که من فکر می کنم، کاملا شخصیت خود را نشان می دهد. این اولین تصور است که خواننده از یکی از ما دور می شود. و شخصیت اصلی آن، کلود ویلر، به من یادآوری می کند که جوانان من در آن جا ملاقات کرده اند، که آنها را دوست دارند و خانواده هایشان را دوست دارند، اما به طرز شگفت انگیزی ناپدید نمی شوند. در حالی که کرت در مورد قرن بیستم نوشته بود، داستان واقعا می تواند داشته باشد بیش از 50 سال بعد برگزار شد. [بازگشت] [بازگشت] پدر کارآفرین Claude نمی داند که برای یک کشاورز ضرورت آموزش فراوانی دارد. بنابراین، کلود باید از تکمیل مدرک دانشگاهی خودداری کند و دوستانش را ترک کند، بسیار متفاوت از کسانی که در خانه هستند، در لینکلن ساخته شده است. مادرش، یک مسیحی مؤثرتر یا کمتر بنیادگرایانه (گرچه جنبش خود را در مسیحیت هنوز آغاز نشده است) کاملا به روحیه و آرمانهای کلود تبدیل شده است؛ درد عاطفی او نسبت به پسرش تقریبا فیزیکی است. کلود، همانطور که از مرد جوان او سن خود انتظار می رود، تنها ازدواج می کند تا همسرش برای کمک به خواهرش به چین برود. تخریب عاطفی او تقریبا کامل است؛ او شگفت زده است اگر همه چیز وجود دارد به زندگی صعودی در صبح، کار، رفتن به رختخواب در شب. این ممکن است دوستانی که سنشان را دارند از چیزی که بهتر از زمین های خودشان است مزاحم بگذرند، اما کلود برای چیزی چیزی بیشتر می خواهد، او مطمئن نیست اما چیزی است [بازگشت] [بازگشت] سپس جنگ جهانی اول در اروپا بوجود می آید. کلود و مادرش از طریق روزنامه ها و نقشه هایی که از هم جدا می شوند، جنگ را دنبال می کنند. هنگامی که ایالات متحده وارد جنگ می شود، کلود وارد و جای خود را در جهان پیدا می کند. [بازگشت] [بازگشت] کرت تأثیر جنگ را به فرانسه و مردم آن توصیف می کند. او همچنین درباره واقعیت های شناخته شده می نویسد، مانند تلفات بیمارستانی که سربازان در حال عبور از آن هستند، بسیاری از بیماران مبتلا به پنومونی می میرند. او جزئیات جالبی در مورد آنچه که برای سربازان برای زندگی در شرایط جنگی بود، حمام کردن در آب آلوده در سوراخ های پوسته بود، لمس خوبی بود. توضیحات زیادی در مورد جنگ وجود دارد اما با داستان او متناسب است. واضح است که او بیشتر به آنچه که در سرتاسر فرانسه و سربازان متفقین رخ داده است علاقه مند بود، بیشتر از آنچه در جزئیات جنگ بود. [بازگشت] [بازگشت] آخرین صفحات خرد کردن؛ تأثیر بسیار زیاد است. من فکر می کنم که شما باید سنگی باشید که بتوانید متحرک شوید. [برای] یک کتاب نسبتا کوتاه 371 صفحه در نسخه ی من، یکی از ما زیبایی از زمان، مکان و یک جستجو ی جوان برای خود است. یکی از بهترین برندگان اول Pulitzer.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یکی از ما


 کتاب اینجا در برلین
 کتاب قدرت شگرف سخنرانی در افزایش اعتماد به نفس
 کتاب تا پای مرگ
 کتاب راز سایه
 کتاب عاشقانه تاریک عمیق
 کتاب 12 ستون