کتاب گیلیاد

اثر مریلین رابینسون از انتشارات نشر چلچله - مترجم: مرجان محمدی-ادبیات آمریکا

بیست و چهار سال پس از اولین رمان خانهداری، ماریلین رابینسون با یک داستان صمیمی از سه نسل از جنگ داخلی تا قرن بیستم باز میگردد: داستان درباره پدران و پسران و جنگهای معنوی که هنوز در قلب آمریکا خشمگین هستند. نوشتن در سنت امیلی دیکنسون و والت ویتمن، مریلین رابینسون، داستان زیبای، عضوی و معنوی اجازه می دهد تا "حتی خواننده بی ایمان بتواند نظم متعالی را احساس کند" (Slate). گاید در سخنرانی درخشان و فراموش نشدنی وزیر امور خارجه، جان آمیز، وضعیت انسان و زیبایی غالبا غیر قابل تحمل یک زندگی عادی را نشان می دهد.


خرید کتاب گیلیاد
جستجوی کتاب گیلیاد در گودریدز

معرفی کتاب گیلیاد از نگاه کاربران
من از این که رمان را نادانسته ام، از دست داده ام. این یکی از داستان های بی نظیری درباره مسیحیت، بخشش و پیوندهای خانوادگی بود که تا به حال خوانده ام. من نمی توانم کمک کنم ولی متاسفم که آیا این اولین رمان بی نقص است که پیولیتزر را برنده شود. من در حال نگاه کردن هستم چارچوب @ story @ یک وزیر مرگ است که در خاطرات خود به احتمال زیاد برای پسر 7 ساله خود که پس از مرگش خوانده است، نوشته است. پدر اول شخص که به روایت پسرش نوشته بود، ناامید بود. من احساس کردم کل کتاب یک جمله است - نه به این دلیل که جملات طولانی بود - اما به این دلیل که آن را به عنوان rambling تجسس از یک پیرمرد من که نه مورد توجه و نه مربوط به نوشته شده است. به علاوه، احکام یک جنجال وحشتناک از خاطرات و بازتاب های امروز است که هموار نیست. اگر داستان خطی تر باشد، مکانیسم @ journal @ style که مارلین رابینسون استفاده می شود احتمالا می تواند رمان را لذت بخش کند. یا قابل خواندن بر خلاف اکثریت، من بازتاب های قدیمی مردی روشنگری را پیدا نکردم. داستان ها، خاطرات، پشیمانی ها، آموزه ها، اساسا هر موضوعی که باز می شد، فلیپین بود، موی من را پاره کرد، خسته کننده بود. به من گوشزد کنید، اما جریان هوشیاری یک ساله 77 ساله به معنای سن و سالت نیست. من فقط می توانم فرض کنم رابینسون برای دومی می رفت. گمراه نباش

مشاهده لینک اصلی
جان آمیز یک کشیش در شهر عقب نشینی گیلاد است. امز، پس از از دست دادن اولین همسر و فرزندش به یک کار دشوار، در دقایق زندگی زنی دوباره به زادگاه بسیار جوان تر ازدواج کرده و در سن بلوغ هفتاد و شش ساله، پسر بسیار جوان دارد که متوجه نمی شود که رشد نمی کند. بنابراین در پایان زندگی او نوشتن آنچه را که او معتقد به نوعی پیام به زیبایی جهان خدا برای پسر جوان خود است. او تلاش می کند تا بر فرزندش فضل کند. او به او توصیه می کند: \"من به شما در برابر دفاع در اصل توصیه می کنم. بهترین حوادث و بدترین شرایط را از بین می برد. رابطه پدر (و روح مقدس) بسیار در قلب این رمان است. نیمه اول رمان دارای یک سرعت دیرین دوران دنیایی است که پر از حساسیت و تفکر آرمانی نسبت به زیبایی از زندگی است (جهان به نظر می رسد با توجه به Amesâ € ™ قریب الوقوع از آن) و در خانواده و شهر گیلاد تاریخ € ™. â € œ گاهی اوقات من آرامش یک روز عادی را دوست داشتم. این همانند ایستادن در یک باغ تازه کاشته شده پس از یک باران گرم است. شما می توانید زندگی ساکت و نامرئی را احساس کنید. خواندن آرام آرام آرام روبنسون، مثل رفتن به خانه درخت با شب عظیم است آسمان سر و صدا ستاره های خود را سرازیر می کند، و مانند ستارگان متن هر دو شگفتی و شکاف اولیه را افزایش می دهد. امز یک پرده از تمام چیزهایی که او را تشکیل داده است ایجاد می کند. به جز وجود یک حس حافظه انتخابی، نقش مهمی ایفا می کند. امز، به وضوح، می خواهد یک تصویر پرتره از خود داشته باشد. تقریبا نیمی از راه من، تقریبا ناپدید شدم و با آرامش خودخواهانه خیرخواهانه خودم، با تعجب از کجا رمان می گذرد سپس جک بوثون وارد صحنه می شود و رمان تمام کنتراست و تنش را شروع می کند که کم است. جک پسر بی رحم بهترین دوستش است. او به عنوان یک نوجوان او را از آمس غارت کرد، عمدا به دنبال او مقابله کرد. Ames مثل او نیست. او هنگامی که با پسر خود بازی می کند و با همسرش صحبت می کند، او را دوست ندارد. همه ناگهان آمیز شروع به ظاهر شدن کمتر از مسیحی شدن، سایه دار و مضطرب با حسادت و خشم. جک نوعي از خود سايه اي است و آن را انعطاف ناپذير مي داند و نيمه دوم اين رمان در حال حركت دادن به مبارزه اوست تا عذاب لازم را در خود به دست آورد تا اين آشتي را به دست آورد. آنچه که گیلاد در تنش و تظاهرات فاقد آن است، بیش از آن است که توسط حکمت حاکم بر زندگی که در چنین اندازه ای سخاوتمندانه است، جبران شود.

مشاهده لینک اصلی
جان آمیز قدیمی است و او در حال مرگ است. همسرش خیلی جوانتر از او است و او پسر شش ساله دارد که هیچ شانسی برای دیدن رشد ندارد. در پاسخ، او یک مجله را شروع می کند که مثل یک نامه طولانی خوانده می شود که در آینده توسط پسرش خوانده می شود. امز یک واعظ است، و بسیاری از آنچه که او در مورد دین و اعتقاداتش به آن پرداخته است، اما آنچه که با آن مواجه است و با آن مواجه است، بسیار وسیع است که حتی یک ملحد نیز ممکن است به آن وابسته باشد. همانطور که آمیس جزئیات زندگی روزمره خود را نشان می دهد، ما ایمان خود را به او می پنداریم و از آن لذت می بریم، اما ما نیز لبه هایی را می بینیم که در آن همه چیز تار می شود و فراتر از درک او می شود. ما نقاط ضعف او را می بینیم و بازتاب هایی از نحوه شکل گیری پدر و پدربزرگش، که نیز واعظان بودند، می بینیم. این یک کتاب پیچیده است که به بشریت و پیچیدگی های روابط انسانی بسیار عمیق می زند و اینکه چگونه دیدگاه های ما از یکدیگر می تواند حتی در زمانی که ما از یک مکان در یک قلب خوب می آید، شکوفا می شویم. من عاشق صدای نرم و دوست داشتنی این شخصیت شدم میل خود را به باز بودن و مهربان، حتی زمانی که او احساس تهدید و قطع شد. صدای اول شخص مرا در ذهن و ذهن من گذاشت و احساس کرد که او را در تمام شکوه و جلال او می شناختم. نزدیک به پایان کتاب، او یک برکت را به شخصیت دیگری ارائه می دهد که به من لطف شخصی نیز می دهد. این کتاب اولین بار در مجموعه است و من از این که بخواهم قسط بعدی را ببینم و ببینم آیا سوالات پاسخ داده شده برای برخی از موضوع های سست. رابینسون نویسنده شگفت انگیز است. من مطمئن هستم که او من را ناامید نخواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
جان آمیز، جانشین آمریكا، بر سر راه زندگی فضیلت، درد در گردن است. منطق شخصی و دایره ای او هیچ جایی نرفته، و ادارات روزانه او، خوب، شما واقعا نمی توانید مراقبت کمتر. و این واقعا مردمی وحشتناک است. اینها از نظر عمیق از پدر تا پسر است، به طور مستقیم از بستر مرگ. \u0026 amp؛ فکر اصلی ما از طریق این همه می شود: وای، dudes زمان او شیرین زمان او را به مرگ می برد.

مشاهده لینک اصلی
من با این کتاب ناامید شده ام. با گفتن این، من با تمام بررسی هایی که در مورد این کار بسیار تحسین آمیز نوشته شده است، موافق هستم، به عنوان مثال، گیلاد کار زیبایی است - خواستار، قبر و قاطعانه. کلمات رابینسون دارای نیروی روحانی هستند بسیار نادر در داستان معاصر - نیویورک تایمز کتاب نقد و بررسی. به طوری آرام آرام زیبا و نوشته شده در یک پروس بسیار محاسبه و متفکرانه، که احساس می کند با لطف لمس فقط برای خواندن آن پیروزی از لحن و تخیل [و] سفر معنوی هیچ خواننده نمی خواهد از دست - واشنگتن پست کتاب جهان\nاما موضوع من این است که آن را فقط در بخش های زیبا است. در مجموع این یک داستان خسته کننده است و در حقیقت طولانی است. در حقیقت من واقعا سبک را بعضی عابر پیاده پیدا کردم. نتیجه این بود که من بسیاری از صفحات را خواندم. من با رمان های انسانی هیچ مشکلی ندارم. جان ویلیامز به شدت با «آوگوست» موفق شد. با این حال، سبک نوشتن به نظر نمیرسد که کاملا در اینجا کار کند. جالب است که چطور این رمان شروع به کار کرد. من واقعا می توانم ماریلین رابینسون را همانطور که می گویم می بینم: من در صحرا در شرق اورگان بودم و زمانی که خورشید تنظیم شد، ماه کامل پر می شد ... کاملا درخشان، دوست داشتنی و شگفت انگیز بود. سپس این تصویر از یک پیرمرد نشسته روی یک میز نوشته شد در حالی که یک کودک در کنار او در طبقه بازی کرده بود. (3 آوریل 2005) گیلاد در مورد خاطرات احمدی نژاد جان آمیز، هفتاد و هفت ساله وزیر ، که در پیدا کردن او بیمار مبتلا به سرطان است، تصمیم می گیرد تا رابرت، پسر هفت ساله اش را که می داند او هرگز رشد نخواهد کرد، بنویسد. اما این رمان â € | خیلی بیشتر از حرف و نزدیک به یک اظهارات به آمریکا از دست رفته برده ها، واعظان و جمهوریخواهان خود بهبود می بخشد.این همجوشی از جهان طبیعی با شکوه با نمایش روزمره زندگی خانوادگی رابینسون نکته است. â € |What ما را به جنگ داخلی می آورد. گیلاد در سال 1956 روایت شده است و دارای یک آگاهی پس از جنگ است که نشان دهنده نویسندگانش دوران کودکی است. روایت مدرن است اما جنگ را تحت تأثیر قرار داده است. پدربزرگ Amess مردی است که با دیدن دیدگاه مسیح در مین به غرب به کانزاس آمد تا برای لغو برده داری مبارزه کند و گفته می شود مردان را به جنگ داخلی تبدیل می کند. متن تبدیل به کمی لذت بخش تر شد با پیوستن به اتحاد پس از بیست سال از انقلاب رابرت Boughton، جان Amesâ € ™ مادری دوست و پسر فانی خود، جک. اما با این حال، وقتی فکر می کنم چقدر دوست داشتم خواندن لیلا را دوست دارم (گیلاد # 3) و هنوز هم در مورد آن فکر می کنم. من خیلی به دنبال خواندن گیلاد (گیلاد # 1) بودم. من واقعا می توانم گریه کنم که این کتاب تاثیر منفی روی من داشته است. با این حال، اگر چیزی در زندگی منفی باشد، یا ذهنی یا جسمی، و سپس بهترین چیز، مانند اینکه از یک اسب سوار می شود، دوباره برگشتن به عقب است. و من این را با خواندن Housekeeping، اولین رمان Robinson و تحسین در سال 1980 انجام دادم. این جایزه پولیتزر و جایزه PEN / فاکنر را به دست آورد و برای سینما اقتباس شده بود. هنوز در خانه در حال انتظار در خانه (گیلاد # 2) هستیم و بعد آن را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گیلیاد


 کتاب داستان های شگفت انگیز
 کتاب خودت را بشناس
 کتاب چگونه کتاب بخوانیم
 کتاب افسون لی لی دال
 کتاب فرشته درون
 کتاب رفقای خیالی