کتاب گلن گری گلن راس

اثر دیوید مامت از انتشارات نیلا - مترجم: امید روشن ضمیر-ادبیات آمریکا

Winner of the 1984 Pulitzer Prize, David Mamets scalding comedy is about small-time, cutthroat real estate salesmen trying to grind out a living by pushing plots of land on reluctant buyers in a never-ending scramble for their fair share of the American dream.

Here is Mamet at his very best, writing with brutal power about the tough life of tough characters who cajole, connive, wheedle, and wheel and deal for a piece of the action -- where closing a sale can mean a brand new Cadillac but losing one can mean losing it all. This masterpiece of American drama is now a major motion picture starring Al Pacino, Jack Lemmon, Alan Arkin, Alex Baldwin, Jonathan Pryce, Ed Harris, and Kevin Spacey.خرید کتاب گلن گری گلن راس
جستجوی کتاب گلن گری گلن راس در گودریدز

معرفی کتاب گلن گری گلن راس از نگاه کاربران
برای اینکه شخصیت ها را فقط با خواندن آن در بازی بازی کنم، به سختی می توانستم تصور کنم، دوست دارم ببینم چگونه بازی زنده آنها را تفسیر می کند. حتی اگر کاراکترها کمی برای من خوشایند باشند، هنوز فکر کردم آنها عالی بودند و داستان سریع و جذاب بود. منتظر تماشای فیلم هستیم.

مشاهده لینک اصلی
این به تازگی رند شد تنها دلیل این که من این پنج ستاره را نمیشناسم این است که این تنها استثناست که می توانم فکر کنم جایی که فیلم (که توسط ممت نوشته شده) بهتر از کتاب است، هرچند که تخریب فقط مربوط به همه افراد در اصل نسخه باید برای هر کس که هرگز سعی در فروش هر چیزی نداشته باشد، افسانه ها را نادیده بگیرد و حقیقت را در پشت ذهن فروشنده فرو ببرد، هیچ کس نمی فهمد: دوستی دروغین میان همکاران، خیانت، نژادپرستی، ریاکاری (افرادی که نمی خواهند خرید آنچه آنها نمی توانند بپردازند یا نمی خواهند @ deadbeats @ برای من خنده دار است - و مرده است). همه اینها و بیشتر به عنوان چهار فروشنده، تلاش برای حفظ خریداران بالقوه (و خودشان) تصویر عاشقانه از فروشنده، در حالی که مرتکب گناه در گناه در دایره کوچک خود.

مشاهده لینک اصلی
این تعهد به هارولد پینتر است - بهترین کاری که پینتر انجام داد و نقاشی های فوق العاده ای در آنجا وجود دارد، این پسر را تشویق می کند. Glengarry گلن راس مانند Pinter (و تقریبا به طور کامل) توسط George V Higgins و William Gaddis با لهستانی آرتور میلر بازنویسی می شود. یک استاد کار و سپس برخی. جسارت، جاز تنگ و سرحال و شگفت انگیز از تبادل (در داخل و خارج از شخص)، جادوگر، tautological، فریبکار ناخوشایند idiomatic و سوء استفاده شگفت انگیز از آن ...

مشاهده لینک اصلی
نوع آن انسان بسیار زیاد و آرمان های اشتباه آنهاست. اگر دنیای آن مرد باشد، بسیار کوچک و وحشتناکی است.

مشاهده لینک اصلی
Glengarry بین Buffalo آمریکایی و Speed ​​Plough نوشته شده است، یک نگاه دیگر به مردن - این بار، hustlers املاک و مستغلات - رفتن در مورد کسب و کار از هنر سایه. بر خلاف فیلم، بازی بر روی یک سرقت اداری کوچک تمرکز می کند که ورشکستگی اخلاقی جهان را برجسته می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گلن گری گلن راس


 کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان
 کتاب هیولایی صدا می زند
 کتاب کلمه ای از جغد سخنگو به هزار کلام می ارزد
 کتاب توازن ظریف
 کتاب من ترسویم
 کتاب واقعیت درمانی