کتاب کمی ایمان داشته باش

اثر میچ آلبوم از انتشارات قطره - مترجم: احمد نیازاده-ادبیات آمریکا

کسی را که اهل ایمان باشد می‌شناسی؟ وقتی او را می‌بینی فرار می‌کنی؟ اگر این طور است بدان دیگر نیازی به گریز نیست. چند لحظه‌ای بشین. یک لیوان آب یخ بنوش. یک بشقاب نان ذرت بخور. شاید متوجه شوی چیز زیبایی هست که می‌توان یاد گرفت و نه تو را می‌گزد و نه ضعیفت می‌کند فقط ثابت می‌کند در وجود تک تک ما جرعه‌ای الهی هست که شاید یک روز بتواند جهان را نجات دهد.

در آغاز یک پرسش بود. در پایان آن پرسش پاسخش را گرفت. خداوند و ما با او زمزمه می‌کنیم و ترانه‌های بسیاری هست اما فقط یک آهنگ را می‌خوانیم فقط یکی. ترانه‌ی شگفت انگیز انسان.


خرید کتاب کمی ایمان داشته باش
جستجوی کتاب کمی ایمان داشته باش در گودریدز

معرفی کتاب کمی ایمان داشته باش از نگاه کاربران
یکی از خطوط مورد علاقه من این کتاب این است: «مهم نیست که جاده ای که تصمیم می گیرید سفر خود را به دست بیاورید، فقط مطمئن شوید که خدا یک قسمت صمیمی از آن است. خدا به ما اراده کرد تا انتخاب کند که آیا خوب باشد یا بد باشد، ثابت کرد که او خوب است. تبدیل شدن به خوب یا بد، همیشه یک انتخاب است، اما آنچه که ما باید به یاد داشته باشیم، خداوند همیشه برای پذیرفتن اینکه چه کسی است، حتی اگر گناهان و مشکلات ما را از گذشته ما ساخته است، ما کامل نیستیم، همه ما آن را می دانیم و همچنین خدا می داند آن همانند آنچه که از داستان به دست می آید، هنری کاوینگتون مردی از خدا بود که او فرزند بود، اما به دلیل شرایط بسیار زیادی از دوران کودکی او روبرو بود، مسیرش اشتباه بود. مادرش وقتی که 9 ساله بود برای تیراندازی پدرش زندانی شد، پدرش در اثر بیماری های شدید رنج می برد، او بیش از حد بسیاری از خواهران و برادران زندانی است، او نیز زمانی که او 19 ساله بود برای جرمی که مرتکب نشده بود، زندانی شده بود و او بدترین بخش زندگی را دید، به دلیل همه این عوامل، او به سادگی به یادگیری نحوه استفاده از سیگار، نحوه نوشیدن الکل، و بدترین چیز او آموخت که چگونه داروهای فروش و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرد. گذشته هنری او بسیار احمقانه به نظر می رسید اما بعد از یک شب تنها زمانی که زندگی او در معرض خطر بود، او از خدا خواست که او را نجات دهد و او قول داد که او شروع به تغییر و شروع زندگی جدید کند. پس از آن شب، او یک فصل جدید از زندگی خود را آغاز کرد، او مسیر خود را تغییر داد و او را بیشتر از همه قرار داد، او به عنوان یک کشیش در کلیسا با سوراخ روی سقف خود شد و برای برادران و خواهران بیخانمانش با دادن خانه آنها خدمت کرد. â € œGod خوب تمام وقت است و این کتاب ثابت کرد که خط درست است. خداوند هنری را با وجود تمام بدی هایی که از گذشته اش ساخته است، پذیرفت. خدا ما را بر اساس گذشته ما قضاوت نمی کند. امیدوارم مردم نیز همان کارهایی را که خدا انجام داده اند انجام دهند، ما نباید دیگران را از آنچه که از گذشته شان انجام دادند، قضاوت کنیم، زیرا خداوند برای ما کلمه \"چاقی\" را ساخته است. به خاطر داشته باشید که در این جهان هیچ چیز دائمی وجود ندارد اما تغییر کند؛ همیشه فضا برای ما برای بهتر شدن وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
من پس از دریافت توصیه ای برای خواندن این کتاب خریدمWave Little Faith @ توسط Mitch Albom را دریافت کردم. این یک رمان شایان ستایش بود که من نمی توانستم کنار بگذارم. چنین غریلی هیجان انگیز. پس از خواندن این رمان احساس خیلی خوبی کرد. Little Faith @ یک کتاب داستان واقعی داستان است که می تواند چشمان و قلب شما را باز کند و به شما این امکان را می دهد که چگونه زندگی گرانبها را بدانید. این مربوط به باور به چیزی و دو مرد است که به او آموختند. مراکز رمان در اطراف سه نفر: Mitch یک مرد یهودی که ازدواج کرد و دیگر برای مذهب وقت نداشت، و آلبرت (رب)، یک روح یهودی، و هنری، کشیش @ من من برادران وزارت @، یک کلیسای میانجیگری بودم. ربی، رشد روحانی میچس بود مردان ممتاز، نقش بسیار مهمی در زندگی میچس بازی می کنند. آلبرت در بهار سال 2000، هشتاد و دو ساله بود و تقاضای عجیب و غریب متیچ را ساخته بود. @ آیا می توانید به من گوش فرا دهید؟ @ میچ موافقت کرد تا درخواست او را بپردازد، اما می خواست او را بهتر بشناسید. و سفر آغاز می شود ... من بسیار افتخار می کنم که تا به حال هونو را داشته باشم این کتاب را بخوانید. هر کس باید این کتاب را بخواند ... و هرگز چنین نخواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
فقط تماشای فیلم؛ آن را در مورد دو داستان موازی (واقعی) آن؛ یکی در مورد خرگوش آلبرت لوئیس؛ دیگر در هنری کووینتون. نویسنده ورزشی، نقطه تقاطع است. از سوی روحانی یک قصیده خواسته شده است؛ با این حال، هنری کاوینگتون، یکی از وزیر در کلیسای دبیرستانی پروتستان، که از هم جدا شده، می داند که یک فروشنده سابق مواد مخدر و معتاد به مواد مخدر است. در حالی که جمع آوری داده ها از زندگی ربایی، sportswriter شاهد تغییر در خود است. کلیسا می شود rebuilt.Life طول می کشد در یک معنی جدید.علائم ... برای هر دو آنها زندگی تحت معاینه. UPDATEMitch آلبوم نوشته شده است، اخیرا ، یک مقاله جالب:Lady Liberty در مورد The Wall @ In: http: //www.freep.com/story/sports/col ...

مشاهده لینک اصلی
به طور جزئی این کتاب همان سفر را با پروفسور موری شوارتز در روزهای سه شنبه موریه دارد، اما در اینجا پیام مذهبی بیشتری پیدا می کند که بسیاری از ارزش های معنوی آن در دین من یافت می شود: دوست داشتن هر فرد، دادن، مراقبت و تبدیل شدن به خداوند هرچیزی را که دارد من سامی یوسف آهنگ جدید را جشن می گیرم که هفتمین همایش بین المللی ادیان 2015 2015 را برای این کتاب faithFULL مطابقت می دهد: https: //www.youtube.com/watch؟ v = LHFuy ...

مشاهده لینک اصلی
فقط چیزی که من نیاز داشتم روحم را بالا ببرم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمی ایمان داشته باش


 کتاب عامه پسند
 کتاب زبان نظریه انتخاب
 کتاب 501 نکته برای معلمان
 کتاب اعتقاد بدون تعصب
 کتاب هرگز سازش نکنید
 کتاب رازوری زنانه