کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند

اثر دونا لئون از انتشارات چترنگ - مترجم: سبا هاشمی نسب-ادبیات آمریکا

چند كتاب ارزشمند از كتابخانه معتبری در قلب ونيز ناپديد می‌شوند. كاركنان كتابخانه بر اين باورند كه محققی آمريكايی آن‌ها را دزديده است؛ اما برونتی به اين نتيجه می‌رسد كه او نمی‌تواند به تنهايی اين كار را كرده باشد. طی بازجويی برخی از مراجعان مرموز كتابخانه، برونتی در ورطه‌ی رازهای شوم بازار سياه كتاب‌های عتيقه می‌افتد و وقتی پرونده وارد مرحله‌ی دهشتناك‌تری می‌شود، برونتی چاره‌ای به جز زير و رو كردن صفحاتی از گذشته، برای بر ملا كردن حقيقتی مخوف ندارد...


خرید کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند
جستجوی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند در گودریدز

معرفی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند از نگاه کاربران
من داستان های Commissario Brunetti را دوست دارم. من منتظر یک کتاب جدید در مورد نحوه صبر و حوصله کودکان هستم. انتظارات من برای دانا لئون بسیار زیاد است، بنابراین احتمالا این که من در اینجا نا امید شدم. این کتاب در مقایسه با دیگران در سری، شکننده است. شخصیت ها مسطح هستند، داستان کمتر توسعه یافته است، و پایان دادن، خوب، من آن را نمی خواهم، اما من ناراضی بود. چندین ارجاع به غذا وجود داشت و به جای اینکه از توصیف سلیقه ی پائولوس پائولو بیرون برود، کمی تصور می شد. فقط یک وعده در جزئیات توضیح داده شده است، و Guido حتی مجاز به لذت بردن از آن بود، زیرا او در این مورد درگیر بود. به جای یک کمی طولانی تر برای یک داستان که منطبق با لیون معمول با کیفیت بالا از خواندن یک داستان است که برگ بسیار مورد علاقه است. متاسف!

مشاهده لینک اصلی
Donna Leons عشق به کتاب ها و ادبیات در اسرار بازرسان Brunetti خود، به ویژه از طریق شخصیت زن Brunettis، پائولا، درخشید. در جلد آن، کتاب ها به عنوان اشیاء در قلب رمز و راز است. از آنجا که این یک داستان Brunetti است، که در آن تفاوت ها مهم است، بین کتاب ها به عنوان اشیاء هنری و متن موجود در صفحات از آن اشیا. برای جمع آوری غنی، اشیا ارزش بیشتری دارند. برای Brunettis، که زندگی یک کتاب پر از زندگی است که در آن حجم ها باقی مانده اند و به عقب، به داخل بالشتک مبلمان و شاید حتی سگ گوشه، کتاب ها بسیار با ارزش برای آنچه که آنها را تشکیل می دهند نسبت به ظاهر آنها. و به این دلیل که این یک داستان برونتی است، شاید این راهی است برای دیدن مردم نیز. برنتتی به یک کتابخانه علمی ونیزی فراخوانده می شود که در آن دوره های قدیمی و احترام به سر می برند. برخی از صفحات خاصی را که توسط جمع جمع آوری شده اند برش می اندازند، در حالی که دیگر حجم نادر و گرانبها از بین رفته است. فورا به یک متخصص آمریکایی می رود که اعتبار آن به زودی ثابت می شود اشتباه است. Brunetti دوست دارد با یک مرد دیگر که ساعت ها در کتابخانه صرف می کند صحبت کند - یک کشیش سابق که آثار شخصیت های مذهبی قدیمی را می خواند. اعالم به دانش Brunettis در این دنیا کارمند کتابخانه ای است که به بازیابی کتاب ها، مدیر کتابخانه های زیبا و زنانی که کمک های سخاوتمندانه آنها بخشی از فضیلت آسیب دیده و سرقت شده است. خیرخواه به پدر و مادر پاتریس Paolas شناخته شده است، مثل خواهر و برادرش. اما به دلیل اینکه او Venetian نیست، او به اندازه گروه کوچکی که بالاترین ستون جامعه ونیزی را تشکیل می دهد، ارزش ندارد. داستان های جمع و جورانه یونس به رمز و راز بازار خرده فروشی کتاب های نادر می آید. اما با پوشش آن نیز به ایده قضاوت مردم توسط پوشش خود، با ظاهر بیرونی و پس زمینه آنها را لمس می کند. و به این دلیل که این رمان توسط دونا لئون نوشته شده است، این لمس نور است و در عین حال درگیر است. با پوشش آن یک نمونه درخشان از یک نویسنده است که می تواند مجموعه ای از داستان های جنایی طولانی مدت، تازه، مربوط و بسیار سرگرم کننده را حفظ کند.

مشاهده لینک اصلی
Biblioteca Merula در ونیز یک بی رحمانه وحشتناکی را تجربه کرده است: تعدادی از کتاب های با ارزش قدیم به سرقت رفته اند و برخی دیگر صفحات را قطع کرده اند. وقتی Commissario Guido Brunetti تحقیق می کند، Dottoressa Fabbiani - کتابدار اصلی - به او یک دانشمند آمریکایی، دکتر جوزف نیکرسون، به عنوان خوانده شده کتاب برش خورده است. Brunetti همچنین می آموزد که یکی دیگر از خواننده گران، کشیش سابق آلدو فرانچینی، سالها به کتابخانه آمده است تا پدران کلیسا را ​​بخوانند. قبل از اینکه Brunetti متوجه شد که مدارک Nickersons جعلی بود و Franchini مورد قتل قرار گرفت. او همچنین می آموزد که سرقت کتاب در کشور شایع شده است، و با ارزش های ارزشمند از کتابخانه ها در سراسر ایتالیا ناپدید شده است. Brunetti در مورد تحقیق درباره قتل و سرقت اطلاعات کمی درباره جمع کننده های وسواسی، خائنانی حریص و برخی از اعضای اشراف ایتالیایی یاد می گیرد. همانطور که همیشه مدیران مدرن او، Signorina Elettra، کمک هزینه کاملی به رایانه و همچنین لمس طنز ارائه می دهند. بسیاری از افسانه های کتابهای Donna Leons در محیط قرار دارند، از قبیل قطعه هایی درباره ونیز - کانال ها و کافه ها و تعاملات گرم Brunettis با فرزندان و همسرش - محقق، معلم و آشپز عالی. Brunetti و تیم او تحقیقات خود را انجام می دهند و جرم را به صورت کارآمد حل می کنند، اما بدون هیجان بسیار. این یک خواندن آسان و سرگرم کننده با شخصیت های دوست داشتنی آشنا است.

مشاهده لینک اصلی
(با تشکر از شما NetGalley برای نسخه پیشین) چگونه می توانید یک رمان دانا لئون / Commissario Brunetti دوست ندارید؟ آنها کتاب های عالی هستند، و مانند پیشینیان آن، با پوشش آن نا امید نیست. داستان ما را به Biblioteca مرولا، یک کتابخانه معتبر ونیزی می برد. Commissario Brunetti از کتابدار می پرسد که چندین کتاب خراب شده است و صفحات آن از بین رفته اند. این کتاب ها کتاب های تاریخی بی نظیر هستند و کتابخانه در مورد اتفاقات خراب است. در ابتدا به نظر می رسد که حل معما ممکن است سخت باشد؛ به نظر می رسد یک آمریکایی که با این کتاب کار کرده است، باید مسئولیت خرابکاری ها را بر عهده بگیرد. اما زمانی که آنها کشف کنند که آمریکایی وجود ندارد و همه چیز در مورد یک دانشگاه معتبر آمریکایی، همانطور که اعتبارنامه هایش اعلام کرده است، همه چیز به هم ریخته می شود. این پسر چه کسی است و چرا این کتاب ها را نابود می کند؟ همانطور که تحقیقات ادامه می یابد و تعدادی از کتاب های آسیب دیده و یا از دست رفته افزایش می یابد، Brunetti باید پیچ ​​و تاب و چرخش که رقیب خیابان ها و کانال معروف ونیز. Brunetti با روشی متداول روش شناسی خود، با غذاهای شگفت انگیز ایتالیایی و فریزرهای اسپرسو ملاقات می کند. اگر دوست دнна لئون هستید، این کتاب را دوست دارید!

مشاهده لینک اصلی
من در یک شهر کوچک زندگی می کنم که دوره های گردشگران را نابود می کند. توسط چمن سبز آب از برکه جایگزین و من می توانم یک ایده از آنچه زندگی در ونیز، هر چند که شکوه و جلال گذشته دور سن مارکوس. من می توانم Brunetti را به عنوان همسایه ای که من در اواسط صبح در نوار با قهوه ملاقات می کنم، تصور کنم که روزنامه های محلی را با وحشت غم انگیز بیان می کند. به همین دلیل من مجموعه ای از دونا لئون را دوست دارم، زیرا شخصیت های او واقعی هستند: آنها یک رفتار طبیعی و پیچیده دارند، همزمان و همزمان و همسو می شوند. و در بازگویی موارد Brunetti کار او با تعجب نگاه رفتارهای خارج از کشور هر روز که دیگر ما را متعجب بومی به دلیل آن بخشی از واقعیت روزمره ما است در معرض. últimas در زایمان است من نتیجه soprendido بدون داشتن احساس داشتن نقطه از داستان رسیده، به عنوان اگر رمان فقط چند صحنه برای پوشش یک طرح بدون رفتن به شخصیت های کوچک و یا مشکلاتی که تقبیح نویسنده بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند


 کتاب عموزادگان
 کتاب گام های بزرگ
 کتاب پیش روی
 کتاب راز مزرعه چهار آبگیر
 کتاب در رویای بابل
 کتاب جوجو رو نیگا