کتاب کلاف پر گره

اثر لیزا گراف از انتشارات پیدایش - مترجم: فریده خرمی-ادبیات آمریکا

آلبی همیشه تقریبا بوده است. هز تقریبا در tethelball خوب است. هز تقریبا هوشمندانه به تصویب املای امتحان خود. او تقریبا پدر و مادر خود را افتخار می کند. و اکنون که آلبی یک مدرسه با نام تجاری جدید را برای کلاس پنجم شروع می کند، هرگز احساس اطمینان بیشتری نمی کند که تقریبا به اندازه کافی خوب نباشد. با وجود اینکه همه اطرافش انتظار داشتند که او یک چیز یا دیگری باشد، تقریبا مانند آلبی همیشه تصور می کند که او واقعا چه می خواهد؟ اما پس از آن آلبی یک بچه نگهدار جدید، کالیستا می گیرد، که به او کمک می کند تا همه چیزهایی را که در آن خوب است و چگونگی او را به خود جلب کند، تشخیص دهد. ش در نقاط مختلف صحبت می شود، پیچ خوردگی گره یک پازل با شکوه است. در یک دنیای جادویی که هر کس دارای یک استعداد است، یازده ساله کادی یک یتیم با استعداد فوق العاده برای پخت کیک است. اما کم است که او می داند که سرنوشت او را در سفر از زمانی که او متولد شده است. و سرنوشت او او را به آدرس مرموز منجر می شود که یک محفظه تعطیلات گمشده، یک دستورالعمل قدیمی، یک خانواده از کودکان استعدادهای خود را جستجو می کند و یک دزد طلبی که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهد داد. با این حال، این برخورد ها کلید رمز گذشته گذشته و نحوه یاری او را حفظ می کند. اگر خوش شانس باشد، سرنوشت او ممکن است با والدین از دست رفته اش هماهنگ شود....


خرید کتاب کلاف پر گره
جستجوی کتاب کلاف پر گره در گودریدز

معرفی کتاب کلاف پر گره از نگاه کاربران
امیدوارم بتوانم این همه را در یک نشست خواند. شاید بعد از آن من احساس کردم که من از طریق آن عصبی شدم تا جزئیات بیشتری را بدست آورم، اما خواندن آن در بیت ها و قطعه ها در طول روزها باعث شد احساس من این باشد که من بعضی از ارتباطات را که به عنوان خواننده در نظر گرفته بودم انجام نمی دادم. یا شاید فقط نوع داستان است که هر جزئیات را توضیح نمی دهد و یا هر موضوع کمی پیچیده می کند؟ من از آن لذت بردم، هر چند. بعضی از این دستور العمل های کیک به نظر می رسد خوشمزه هستند! من خیلی خوشحالم که خواندن کتاب بعدی، \"کلفت کوزه\"، خیلی زود است.

مشاهده لینک اصلی
کادی در مراحل خانم مورلی به خانه دختران گمشده باقی مانده بود. همانطور که در آنجا بزرگ شد، او یک استعداد ویژه برای پخت کیک ها که کاملا با هر کسی در هر کجا هماهنگ شده بود، توسعه داد. از سوی دیگر خانم مالوری، استعدادی برای انتخاب یک خانواده مناسب برای هر دختر یتیم که با او باقی ماند، به استثنای کادی بود؛ اما خانم مورلی به شدت معتقد بود که پدر و مادر کامل وجود دارد فقط در انتظار او اتخاذ شده است. Marigold Asher به دنبال یک استعداد بود. هر دو برادرش یکی بودند؛ استعداد Zaneâ € ™ ثانیه است تف کردن بود و آیا تا به حال یک استعداد برای پنهان کردن. هر روز Marigold یک ماموریت شکار استعدادیایی در امید به سرانجام پیدا کرد. شرایط غیر منتظره کادی، زین، ویل و مارگولد را به Emporium چمدان گمشده منتقل کرد، در حالی که آنجا ماندند؛ آنها یک استعدادهای دزد را برای سرقت یکی از آنها کشف کردند. یک غول در کت و شلوار خاکستری که به نظر می رسید بیشتر در مورد جهان بیشتر از او اجازه می دهد، چمدان پودری آبی بود، متفاوت از صاحب Emporium چمدان از دست رفته بود جستجو بود. این پرونده مسافرت خاص و آنچه که در آن پنهان شده است، بچه ها را در یک ماجراجویی که زندگی آنها را تغییر می دهد، درهم پیچیده می کند. لیزا گرف، خواننده را در کتاب خود \"طلسم گره\" جذاب می کند. Graff توانست کمی طنز و سحر و جادو را به یک داستان در مورد سرنوشت، استعداد و ارتباطی بپوشاند که بین خوانندگان الهام بخش خواهد بود تا بتوانند آنچه استعداد خاص خود را می توانند بفهمند. کتاب Graffâ € ™ ثانیه از یک دیدگاه چند شخصیت است که با پسران و دختران نوجوان درگیر خواهد شد. در این داستان جاسازی شده دستور العمل های مختلف کیک بود که شخصیت را برای هر شخصیت نشان می داد. خوانندگان Tween می خواهند دستورالعمل ها را امتحان کنند و در مورد چیزهایی که ترکیبات قابل توجه کیک خود را تشکیل می دهند فکر کنند. این عنصر اضافه شده یک تجربه خواندن تعاملی سرگرم کننده را ایجاد کرد. یکی از کاراکترها، زین، نوعی بزهکار بود. یکی از پیام های برجسته در این کتاب مربوط به مسئله بی ارزش بودن است. حتی بعضی از بزرگسالان، مانند کودکان، پیامدهای کلمات آنها را درک نمی کنند. پیشگامان به طور فزاینده ای خود آگاه می شوند و از طریق داستان زین می دانند که آنها باید با دوستان و افرادی که آنها را ساخت و آنها را پاره نکنند ارتباط برقرار کند.

مشاهده لینک اصلی
در یک جهان در میان کسانی که با @ Talents @ و کسانی که فقط @ Fair @ هستند، یک رمز و راز در انتظار رها شدن است. یک کادوی یک ساله در گروه اول قرار دارد. او نه تنها کیک های فوق العاده ای را می کشد، بلکه می تواند افراد را فقط با نگاه کردن به افراد مختلف از کیک های ایده آل تشخیص دهد. او برنده بسیاری از رقابت های پخت. از سوی دیگر، Marigold Asher تنها عضو عادلانه یک خانواده با استعداد است. او زمان زیادی را صرف استعداد او می کند. و پس از آن صاحب مضطرب از Emporium چمدان های از دست رفته، که در بالا Cady and Marigold هر دو خود را زندگی می کنند. و غریبه بلند در بالون هوای گرم. و زن از دست رفته شناخته شده فقط به عنوان @ V. و بقیه خانواده Marigolds، و مالکیت یتیم خانه و ... آیا شما دریافت که این یک کتاب مجموعه است؟ پیچ و تاب گره دو عامل در برابر آن برای این خواننده : 1 افراد با استعدادهای ویژه آنها مانند این دهه ها معادل درجه دوم زامبی فرشته خون آشام ها هستند. دستور غذاها شامل پولی هوروات در همه چیز در یک وفل به خوبی کار کرد و یک ارتش تقلید کرد. با وجود رزروهای من، احساس کردم که خودم به جهان گرافای کشیده شده ام. من یک مکنده برای یک طرح پیچیده دارم، و این یک پازل قابل توجه است. عنوان مناسب است - من متوجه شدم که من اغلب به عقب بر گردیم به فصل های قبلی برای کشف نقاط مختلف طرح. و یکی از آن کتابهایی است که در آن تمام قطعات با یک کلیک رضایت بخش در کنار هم قرار میگیرند. از طرف دیگر، زمانیکه تمام رشتههای یک طرح را پیچیده میکند، لازم است. در کتاب مقطع متوسط ​​که در 229 صفحه به طول می انجامد، همه چیز احساس سرخوردگی می کند. شخصیت ها کم توسعه یافته اند، و من در همه زمینه ها حس نمی کردم. به لحاظ موضوعی، برخی از سوالات جالبی مطرح شد (آیا استعداد سرنوشت برابر است یا فقط حواس پرتی است؟) و سپس آنها را ناامید کننده پاسخ نداد. من این احساس را داشتم که Graff یک شوالیه با استعداد با توپ های زیادی بود که در هوا بود و تمام انرژی نوشتاری او به سمت پایین نگه داشتن آنها بود. این کتاب هنوز بسیار لذت بخش است. من نمی خواهم آن را برجسته کنم، اما برای خوانندگان که ترجیح می دهند طرح بیش از شخصیت و یا تنظیم (و بسیاری وجود دارد)، من یک پیچ و تاب گره شگفت انگیز thumbs.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان جادویی جالب که هیچ کس نمی میرد؛ هیچ کس بد اخلاق نیست و سحر و جادو از شخصیت ها شامل فعالیت های روزمره می شود: خوب بودن در خوردن، پختن یا، همانطور که عنوان نشان می دهد، اتصال گره. آخرین بخش چیزی است که من بیشتر در مورد گره ها را دوست داشتم. هر کس یک استعداد دارد این استعدادها چیزهایی هستند که افراد معمولی هر روز می توانند در آن شرکت کنند. بعضی از استعدادها مفید بود: پختن، و بعضی ها عادی بودند: دو پا از زمین شناور شدند. هیچ کس در داستان توانایی هایی را داشت که شما معمولا در یک داستان جادویی پیدا می کنید: پرواز، طلسم ریخته گری، مخلوط کردن معجون. این باعث می شود که این داستان برای کسانی که کمی جادویی را بدون فانتزی بیش از حد می خواهند، عالی باشد. یکی دیگر از جنبه های این توانایی های استعداد روزمره شخصیت ها به عنوان یک پیام ظریف به خواننده خدمت می کند. هر کس استعداد دارد چیزی که آنها طبیعی هستند، شما نیز دارای استعداد هستید. این می تواند هر چیزی باشد، اما شما دارای یک استعداد است. Knots عالی برای کسانی که به دنبال یک داستان ماجراجویی بدون داشتن مسائل بسیار زیادی برای مقابله با و یا بیش از حد ترسناک شر شر است. [SPOILER ALERT] خائن تنها در سرقت استعدادها و در حالی که معنی و خودخواهانه است، هذیان نمی دهد. تهدید به پرتاب بچه های کوچک از صخره ها اینجا نیست. شخصیت های اصلی یتیم هستند، اما سرنوشت والدینش، و به ویژه مادرش، در مورد همه چیز بحث نشده است. هیچ والدینی که متاسفانه در یک سوپ دمدمی مزاجی فرو ریختند، می تواند به به به دست آوردن یا برخی دیگر از تراژدی هایی که توسط یک ملکه بد یا پادشاه جنجال برانگیز آورده شده است. هیچ کس در برج های تاریک و تاریک با موش ها یا عنکبوتها قفل نخواهد شد. نه، چالش ها در اینجا به یافتن خانواده کامل برای شخصیت اصلی ما کمک می کند؛ کشف نوع کیک برای پخت رقابت ملی و حل رمز و راز از چیزی است که صاحب یک مغازه فروشگاه ثروت بعد از آن او سرقت استعدادها از شخصیت های دیگر. خانم گرافا تمام این داستان های مختلف را با هم یکپارچه سازی شگفت انگیز می پوشاند. او بین کاراکترها و اقدامات به سرعت و به سرعت حرکت می کند و شما را بدون اینکه گم شود، بر روی لبه نگه می دارد. خواندن با صدای بلند برای مردمی با شخصیت های خوب و یک داستان عاشقانه و سرگرم کننده. طرفداران داستان هایی نظیر Penderwicks، People Of Love یا Ginger Pye واقعا از این یکی لذت می برند.

مشاهده لینک اصلی
داستان های بسیاری از شخصیت ها به این گره مودار یک رمان پیچیده است. در میان بچه ها، کادوی، یتیم و نان شیرینی با استعداد از کیک؛ زین، یک مشکل با استعداد برای تف کردن؛ Marigold، یک دختر مسئول تلاش برای پیدا کردن استعدادش؛ و کمی Will، که همیشه از دست داده است. بازیگران بزرگسال شامل مالک خائن و بدبخت از Emporium چمدان از دست رفته است. جنیفر مالوری، جادوگر شیرین؛ بانوی پیر که فقط به عنوانV @ شناخته می شود، توبی مرموز؛ حتی بیشتر اسرار آمیز در کت و شلوار خاکستری؛ و Marigold، Zane و Wills مادر خانم Asher. خدایا! من گفتم که تعداد زیادی شخصیت وجود دارد. یک پیچ خوردگی گره ها در مورد یک جهان است که عموما شبیه به واقعی واقعی است، به جز افرادی که با استعداد یا عادلانه هستند. این نمایشگاه اساسا افراد عادی (مانند موگلا) است، دارای توانایی خاصی (گاهی اوقات چیزهای طبیعی مانند خوردن، گاهی اوقات جادوگری مانند شناور). این کتاب مانند یک دسته از رمز و راز های کوچکی کار می کند که تنها زمانی می تواند حل شود که اتصالات شخصیت ها بیرون بیایند. مالک چه کسی است؟ چه چیز خاصی در مورد موی چتری خانم اشرر؟ آیا مارلیگارد استعداد خود را پیدا خواهد کرد، یا او فقط عادلانه است؟ آیا می توانید خانم مورلی کادی را با خانواده کامل خود به او تحویل دهید؟ داشتن استعداد هدیه یا لعنت؟ این قطعا یک پازل از یک کتاب است که خوانندگان را در حال تبدیل صفحات برای پیدا کردن چگونگی آن همه متناسب با هم نگه می دارد. آیا آنها با پایان یافتن کاملا رضایت خواهند گرفت؟ شاید شایدم نه. (مشاهده اسپویلر) [من کمی ناامید بودم که مرد در کت و شلوار خاکستری کاملا ناشناخته باقی ماند - آیا او خدا یا چیزی بود؟ (پنهان کردن اسپویلر)] اما به عنوان یک تسلیح، کتاب ها شامل بسیاری از دستور العمل های کیک خوشمزه صدایی را امتحان کنید. توصیه می شود برای طرفداران معما، معجزه دمدمی، واقع گرایی جادویی، و (البته) کیک. در مورد شانس نیوبری، من نمیتوانم این را به عنوان یک قهرمان جدی ببینم. اگرچه طرح جالب و پیچیده است، تنظیمات، تم ها و شخصیت ها به صورت مختصر ارائه می شوند. این بیشتر خوشگلی از هیجان انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کلاف پر گره


 کتاب سوترای آفتابگردان
 کتاب سرود مقدس
 کتاب برو دیده بانی بگمار
 کتاب تلفن همراه
 کتاب ببر رها می شود
 کتاب اسب ها و آدم ها