کتاب کتاب بازها

اثر جنیفر چمبلیس برتمن از انتشارات پرتقال - مترجم: امین توکلی-ادبیات آمریکا

برای امیلی دوازده ساله، بهترین چیز در مورد رفتن به سانفرانسیسکو این است که شهر خود را از بت ادبیات او: گریسون گریسولولد، ناشر کتاب و خالق احساسات آنلاین Book Scavenger (یک بازی که کتاب ها در شهرهای مختلف پنهان شده اند بیش از کشور و سرنخ برای پیدا کردن آنها را از طریق پازل نشان می دهد). با این حال، امیلی پس از ورود او به یاد می آورد که گریس والد مورد حمله قرار گرفته و در حال حاضر در یک فاجعه است و هیچ کس نمی داند چه چیزی در مورد بازی جدید حماسی که او برای راه اندازی آماده شده بود. سپس امیلی و دوست جدیدش جیمز یک کتاب عجیب و غریب پیدا می کنند که به اعتقاد آنها از خود گریس والد است و ممکن است تنها کپی از بازی جدید مرموز او باشد. امیلی و جیمز در مسابقه با زمان سر و صدا از سر و صدا به سرنخ، ناامید به پنهان کردن در قلب بازی جدید گریسولدز - قبل از کسانی که به Griswold حمله نیز پس از آنها.


خرید کتاب کتاب بازها
جستجوی کتاب کتاب بازها در گودریدز

معرفی کتاب کتاب بازها از نگاه کاربران
OH چطور می خواهم اسکنر را بخوانم REAL !!! من داستان را خیلی دوست داشتم و اخیرا متوجه شدم که یک بازی ترسناک کتاب در زندگی واقعی وجود دارد، اما من آرزو می کنم که این محبوبیت بود و در واقع کتاب های من در این منطقه وجود داشت! شخصیت ها کاملا شگفت انگیز بودند، و من واقعا با امیلی و عشق او به خواندن ارتباط داشتم. من می خواهم بیشتر در مورد ciphers یاد بگیرم!

مشاهده لینک اصلی
من تمایل دارم که تعداد زیادی از کتاب های متوسط ​​را به عنوان یک کتاب متوسط ​​رتبه بندی کنم. بنابراین اگر من آن را دوست داشتم، آن را برای یک کتاب درجه متوسط ​​دوست داشتم. من فکر می کنم تنها عادلانه است که آنها را با کتاب های دیگر در همان ژانر مقایسه کنید. اما متوجه شدم که من واقعا می توانم از Book Scavenger لذت ببرم نه فقط به عنوان یک کتاب برای ده ساله. این مسئله باعث شد که بسیاری از جوانان و حتی بزرگسالان رمان در فاکتور سرگرمی قرار بگیرند. البته، چندین چیز وجود داشت که این کتاب را از آنهایی که در مخاطبان قدیمی تر بود، جدا کردند، بیشتر بدیهی است که این نوشتار بسیار ساده تر بود . اما من فکر کردم شخصیت ها به خوبی توسعه یافته بودند و لذت بردن از امیلی به طوری که او ماجراها را گرفت و سعی کرد رمز و راز را حل کند بسیار سرگرم کننده بود. من واقعا چند موضوع را دوست داشتم که به شدت برجسته بود. نویسنده بر اهمیت خانواده تاکید کرد و خانواده امیلیس کامل نبودند، اما او همچنان آنها را برای همه اشتباهاتش دوست داشت. همچنین تم دوستی بزرگ بود. امیلی با جیمز، پسر جدیدی که او با خانواده اش به سان فرانسیسکو می آید، پیوند می زند. من می دانم دوستی یک تم محبوب در رمان های درجه میانی است، اما من دوست داشتم که امیلی و جمش واقع گرایانه تر از این بودند که آنها با یکدیگر مخالفت کردند و در یک لحظه پس از جنگ با یکدیگر به درمان های خاموش پرداختند و هر دو دوستداران پازل بودند به طوری که آنها رمز مخفی خود را داشتند که از آنها برای نوشتن پیام های دیگر استفاده می کرد. این به نظر می رسد مثل یک چیز احمقانه به ذکر است، و آن را مانند قسمت کوچکی از رمان، اما من واقعا دوست داشتم که چگونه برادر بزرگ تر Emilys had a mohawk. من نمی دانم در مورد شما، اما بسیاری از کتاب های متوسط ​​متوسط ​​به نظر می رسد کمی برای من به نظر می رسد. من نمی خواهم بگویم که می خواهم آنها را با خشونت وحشیانه و غم انگیز پر کنند، اما برخی از مواد درجه دو تیره تر و یا بیشتر، تغییر خوبی خواهند بود. شخصیت ها تمایل دارند که در کتابهای MG بیش از حد کامل باشند، در حالیکه تمام بزرگسالان به خوبی رفتار می کنند. بنابراین جزئیات کوچکی از متیوز تراشیده سر واقعا خوشحال من و اضافه بسیار جذاب، لمس متنوع به داستان.موارد مورد علاقه من در کتاب Scavenger کتاب بود. کتابها در همه نقاط پراکنده شده اند. اشاره به عناوین کتاب محبوب و البته شخصیت های اصلی کتاب عشق است. ادگار آلن پو همچنین نقش مهمی در طرح پنهان دارد. من وقتی هیجان زده شدم وقتی Emily بازی Scavenger را بازی کرد و یک کتاب پنهانی پیدا کرد که یکی از علاقه مندان من بود. واقعا عالی بود

مشاهده لینک اصلی
از آنجا که والدینش در نهایت قصد دارند در تمام 50 ایالت زندگی کنند، امیلی دوازده ساله تا حدودی تمایلی به افتخار بسیاری از فستیوال سانفرانسیسکو، خانه جدید فامیلی ندارد. پس از همه، او ارقام را نشان می دهد، آنها به سختی در حل و فصل می شود قبل از اینکه زمان به حرکت خواهد کرد یک بار دیگر. با این حال، او و همسایگان او در طبقه بالا، آن را به سرعت از بین بردند، و پیوند منافع مشترک خود را به پازل و کد. امیلی عمیقا در Book Scavenger مشغول به فعالیت است، یک بازی پازل با پنهان کردن کتاب با سطوح مختلف. هنگامی که او پیدا می کند اشکال طلا، که به نظر می رسد قطعه مهم در یک بازی جدید توسط گریسون Griswald، خالق بازی او را بسیار دوست دارد، او به سادگی باید رمز و راز را حل کند. یک رمز و راز فوق العاده برای یازده و دوازده ساله و همچنین پدر و مادر کتابخوانی آنها، این بخشی به دلیل توضیح نقاط مختلف در سانفرانسیسکو، کد های جالب که شامل آنها است، و مراجع ادبی آن به نویسندگان همراه با سان فرانسیسکو و ادگار آلن پو، شناخته شده برای داستان های خیره کننده او، اما همچنین خالق برخی از داستان های خنده دار خائنانه. هر کسی که یک رمز و راز خوب را دوست دارد و کتاب ها را دوست دارد لذت بخش خواهد بود و این را بخاطر داشته باشد زیرا آن را بسیار توصیه می کند. من حتی از کتابخانه آقای لیمو سلس، حتی یک کتاب ادبی دیگر برای این گروه سنی، لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من این را به عنوان کتابخوانی ده ساله برای داستان های عجیب و غریب که با نکته های زندگی واقعی مورد علاقه ام بودم دوست داشتم (بسیاری از من علاقه مند به جهان از سبک های کشف شده در طول خواندن رمان های طبقه متوسط ​​گرفته شده است - میتوکندری واقعی هستند! نوارهای موبی واقعی هستند! متشکرم از خواندن دوران کودکی برای ساختن من در مورد این و بسیاری دیگر، چیزهای دیگر تعجب می کنم). حتی به عنوان یک بانوی پیر که از آن لذت بردم. به خوبی ساخته شده گنج شکار گنج ادبی با تهدید به اندازه کافی به اندازه کافی آن را احساس و زمان واقعی است، اما بدون هیچ چیز واقعا بد به آن را ترسناک به اندازه کافی برای ایجاد آرزوهای بد است. ** من درک می کنم که برخی از بچه ها ممکن است واقعا حساس، بنابراین YCMMV. من خودم را از دوران کودکی از رویاهای بدی به یاد نمی آورم، اما متوجه شدم که باید برخی داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
چرا کتاب مقدس را نمی توانم واقعی کنم؟ من عاشق پو، کتاب ها، داستان های تاریخی و اسرار آمیز است و این کتاب همه کسانی است که به یک داستان فوق العاده محدود شده است! امیلی به سان فرانسیسکو، خانه خالق خلبان گنجینه ای و بت (کتاب شبیه سازی کتاب) و به تازگی متوجه شکار خاطی ادبی خود شده است. با استفاده از کدهای مخفی و سرنخ از کتاب EAP، امیلی، کد نوشتن خود را دوست جیمز و برادر Mathew، سعی کنید حل معماهای بازی برای بازی و پیدا کردن گنج قبل از @ goons @ که آنها را تعقیب. این کتاب با واقعیت های مربوط به EAP و سانفرانسیسکو همخوانی دارد، این کتاب رفتار دوستداران کتاب، رمزگشاها و علاقه مندان به پو است. من این کتاب را دوست داشتم، اما خواندن با صدای بلند، آن را پتانسیل بیشتری برای قلاب بچه ها را به خواندن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب بازها


 کتاب مدرسه ... است: داداش خیلی خالی بندم
 کتاب زندگی خود را طراحی کنید
 کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱)
 کتاب قصه های سرزمین دوست داشتنی
 کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید
 کتاب در راه