کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا

اثر رابین اسلوان از انتشارات هیرمند - مترجم: سید سعید کلاتی-ادبیات آمریکا

کودِ شدید اقتصادی باعث می‌شود کِلِی جانون شغلش به عنوان طراح‌وبِ یک شرکت سان‌فرانسیسکویی را از دست بدهد و از راهروهای کتابخانه 24ساعته آقای پنامبرا سر درآورد. اما دیری نمی‌پاید که کِلی متوجه می‌شود خود این فروشگاه به مراتب عجیب‌تر از اسم و صاحب مرموزش است. کِلی، که به همه چیز مشکوک است، تصمیم می‌گیرد تا رفتار مشتری‌های خاص فروشگاه را زیر نظر بگیرد و برای این کار از دوستان نابغه‌اش کمک می‌گیرد. آنها کم‌کم متوجه می‌شوند که اسرار مخوف این کتاب‌فروشی در آن سوی دیوارهای سر به‌فلک کشیده‌اش نهفته‌ است.

کتاب‌فروشی 24ساعته آقای پنامبرا، که با هیجانی وسوسه‌انگیز و فراستی عالی روایت شده، شما را به یاد فروشگاهی می‌اندازد که به اجبار واردش می‌شوید، اما هرگز دوست ندارید از آن خارج شوید.

– بهترین کتاب سال از نظر لس آنجلس تایمز و سان فرانسیسکو کرونیکل

– فینالیست جایزه کتاب لس آنجلس تایمز در بخش داستان اولی‌ها


خرید کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
جستجوی کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا در گودریدز

معرفی کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا از نگاه کاربران
من می خواستم این کتاب را بیشتر دوست داشته باشم، اما برای طعم و مزه من کمی تکنیکی بود. با این حال، من می توانم ببینم که کجا می تواند یک فرد عالی برای خواندن باشد. بخش هایی از کتاب که من لذت بردم وجود دارد: همیشه سرگرم کننده است که در مورد مناطقی که به خوبی می دانید بخوانید. (سان فرانسیسکو، کوهنوردی و .... * گوگل * خود من دوستانی دارم که در گوگل کار می کنند. من از Google * در Mountain View دیدن می کنم (به عنوان یک مهمان برای ناهار) من می دانم در مورد تمام مزایای سرگرم کننده در گوگل ..... (خیلی ممنونم)، اما من به هیچ وجه نمی توانم خودم را گوگل گوگل @ (Goo-gull-urz) بشمارم --- TRUE * Goo-gull-urzs * ممکن است یک ضربه بزنند این کتاب.من احساس کردم که من فقط یک دوره سقوط داشتم:Google Forever Life Extension @: خط دلخواه: @ حتی مردم هم به دنبال یکدیگر @؟ نه واقعا. همه چیز مهم است روی صفحه نمایش @. با این حال، به عادلانه است،Mr.Penumerers 24 ساعته کتابفروشی همه چیز در مورد گوگل --- کتاب های الکترونیکی و اسکن --- و دیگر مهم در حال حاضر امروز TECHIE جزئیات --- (ما پازل رمز و راز برای حل: همه چیز در مورد گوگل نیست! ) این کتاب دارای جذابیت است - دارای Waybacklist از کتاب های محدود - (نردبان قله بلند برای کشش و رسیدن به بوت کردن) و .... کوکی ها وان ویتنامی جو دوسر با کله نوشیدنی yum! lol2 ستاره برای من .... می تواند 5 ++++ ستاره برای دوستان سیلیکون دره من توجه داشته باشید در مورد نویسنده: روشن آن، رابین اسلون، حس شوخ طبعی دارد! Id می شود دوست او! (هک، هر مردی که از دوست دخترش پوشیده نمی شود، هر روز یک تی شرت را بخواند --- مردی مثل آدم است) .... و .... من نویسنده ی این کتاب است که در کتاب ( در مورد خودش کمی درباره خودش نوشت؟ / !!!!) هک آره، اولین کتاب اسلون ها! باید داشته باشد :) کتاب اول خوب تبریک به او!

مشاهده لینک اصلی
توصیه نمی شود توسط Lau \u0026 amp؛ مارینا @هیچ نظری ندارم. من احتمالا فقط گوگل آن را دارم. @\n- این کتاب اساسا. من این را خیلی طولانی نمی کنم زیرا برخی از دوستان واقعا این کتاب را دوست دارند و من فکر می کنم ممکن است زمان اشتباهی برای خواندن آن باشد (من تا کنون امپراتوری نهایی ساندرسون را تمام کردم). مطمئن نیستم چه اتفاقی افتاد. فصل اول خیلی خوب بود. فرضیه خوب بود و احساس ترسناکی که در فصل های اول داشتم، رمز و راز یک کتابفروشی بود، پیرمردان کتاب های بزرگ خواندن را برای شکستن برخی از کد ها به همراه منابع HP یاد گرفتند؟ کتاب، با من ازدواج کن این تا زمانی است که آقای اسلوون من را در یک غم و اندوه از منابع فرهنگ پاپ منحرف کرد، کد داوینچی vibe، boobs، GOOGLE LOVE، جاودانگی و نقض حق نسخه برداری. شروع بسیار خوبی اما شخصیت های تخت و پایان ناامید کننده. من لعنتی نفرت از گوگل در حال حاضر. ممنون، اسلون

مشاهده لینک اصلی
Kindle Daily Deal 22Aug17 در آمازون برای 3.99If J.J. آبرامز یک فروشگاه کتاب داشت که این کتابخانه 24 ساعته آقای Penumbra است که یک مکان فریبنده است که واقعا هیچ علاقه ای به فروش هر کتاب ندارد. چند کتاب وجود دارد که عموم مردم پرجمعیت هستند اما همه آنها مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ کدام از آنها فعلی نیستند. در عوض، قسمت بزرگی از کتاب های زیبا و متناهی که در کد نوشته شده اند و یک جامعه ی مخفی از افرادی که در زمان های تصادفی وارد می شوند وجود دارد و یکی از این کتاب ها را قرض می گیرند. â € œ ... این دقیقا همان نوع از فروشگاه است که باعث می شود شما می خواهید برای خرید یک کتاب در مورد جادوگر نوجوان است. این نوع فروشگاهی است که باعث می شود شما یک جادوگر نوجوان باشید\nM.C. خاک رس بیشترین موارد را در مورد کتابفروشی عجیب و غریب از جمله مالکیت عجیب و غریب فروشگاه آقای Penumbra پیدا می کند. او به ندرت هر چیزی را به فروش می گذارد و تعجب می کند که چگونه کتابفروشی بعد از اینکه گورستان را از فروشگاه تغییر داد، در کسب و کار باقی می ماند. خاک رس به رمز و راز کتاب های کد شده کشیده شده و با کمک کت یک دختر که ملاقات می کند و در Google و Neel دوست دوران کودکی خود کار می کند، آنها برای یافتن رمز و راز جامعه مخفی تلاش می کنند. â € œWhy گروه ماجراجویی معمولی شامل یک جادوگر، یک جنگجو و سرکش، به هر حال؟ این واقعا باید یک جادوگر، یک جنگجو و یک مرد ثروتمند باشد. در غیر این صورت کسی که برای شمشیر و جادوها و اتاقهای هتل هزینه می کند؟\nمن همواره به داستان رمز و راز فریبنده داستان تبدیل شده بودم. من عاشق پازل و کدهای و همه چیز در مورد این داستان من را کمی کمی بیشتر. همچنین یک عاشق کمی بین Clay و Kat وجود دارد. خاک رس یک برنامه نویس جادویی است و کت یک گوگلگرا است و تعاملات آنها بسیار زیبا است اما بیش از حد عاشقانه مانند آغاز یک رابطه واقعی نیست. â € œThen:Google @ time-series visualization @ و شروع به کار بر روی یک نسخه جدید از مدل من، فکر می کنم شاید من می توانم او را با یک نمونه اولیه تحت تاثیر قرار دادن. من واقعا به نوعی از دختر شما می توانم با یک نمونه اولیه مواجه شوم\nمن از گفتگو کل کتاب لذت بردم و کلی و تمام دوستانش را دوست داشتم. من می گویم که تنها نقطه ضعف در کل داستان بسته شدن رمز و راز است. پس از آنکه دیگران شکست خوردند، جامعه ی مخفی و یک تیم کل در گوگل، کلی آن را تمام می کند. اما همه و همه این سرگرم کننده، سرگرم کننده و متفاوت از بسیاری از چیزهای دیگر است که اخیرا خوانده ام. هرچند که من به طور کامل این داستان را دوست داشتم که به طور کامل به ما اجازه می دهد تا بدانیم که چه اتفاقی برای همه شخصیت های کتاب در آینده می افتد. این یکی از بهترین کتابهای مستقل است که من خوانده ام. بنابراین اگر شما به دنبال چیزی هستید که سریع، سرگرم کننده، جالب است و شما نباید تعهد به 3-7 کتاب را از طریق من به طور کامل توصیه می شود آن را بررسی کنید. از 1، 2013 بررسی کامل به زودی. اما خواندن بسیار خوبی است و من دوست دارم آنها کمی سرگرم کننده از گوگل (که به زودی به زودی جهان را به زودی) خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
واقعا 4.5 ستاره بهم زده. من نیمی از ستاره را کسر کردم زیرا به هر دلیلی، چند فصل برای رسیدن به این کتاب گرفتم. یک بار در حالی که من همه در شخصیت های دوست داشتنی، سبک آسان است به عنوان خوانده شده فقط با منابع فرهنگی پاپ فقط به سرگرم کننده بدون درهم و برهمی. همه در همه یک رمان عالی است که با توجه به لذت از آن لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق کتاب هایی با تنظیمات سان فرانسیسکو و کتاب هایی با کتاب در کتاب هستم و از خواندن این کتاب مشتاق بودم. چهار و نیم ستاره به دلیل آخرین خط کامل، که حتی نمی توانم بدون خواندن برای خوانندگان آینده. نیمی از ستاره به دلیل اینکه من سعی کردم از کتابهای فانتزی کتاب درسی لذت نبرم. در مجموع این کتاب بسیار سرگرم کننده بود. لذت خالص! این بسیار سرگرم کننده است و خیلی قشنگه. این مثل یک فایل ترکیبی از خانم باسیل E. Frankweiler برای بزرگسالان بود، اما بیشتر در مورد کتاب ها نسبت به هنر، حتی بهتر از دیدگاه من بود. سان فرانسیسکو و فرهنگ کتابفروشی به خوبی انجام شد؛ آن را آشنا حتی با یک کتابفروشی تا حیرت انگیز. من کاملا از شخصیت ها، روابط آنها، کتاب فروشی، رمز و راز، تلاش، ماجراجویی، این واقعیت که من در سان فرانسیسکو و شهر نیویورک در یک کتاب لذت بردم، و از قطعنامه ها، همه آنها قدردانی کردم. زمانیکه من با بیست کاراکتر فناوری صنعتی آشنا شدم، اما تعداد بیشتری از مردم به ترکیب اضافه شدند، و من باید همه را بهتر شناختم، آنها را دوست داشتم. هرگز از رمز و راز از حد زیادی انتظار نداشتم سپاسگزارم که معلوم شد. در واقع من فکر کردم آن چیزی بود که غیر از آن بود. بزرگ اسپیلر: (نمایش اسپویلر) [کتاب ها و نوشته های دیگر در مقابل دوستی. هر دو / یا 100٪ خوب با من بودند. (پنهان کردن اسپویلر)] شاید فقط یک کتاب چهار ستاره بود و تقریبا آن را دادم، اما برای من دقیقا همان کتاب درست در زمان دقیق درست بود. این به اندازه کافی نزدیک بود تا کامل شود. من آن را دوست داشتم بنابراین ستاره چهار و نیم ستاره تا پنج برابر است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا


 کتاب تاریخ بی خردی !
 کتاب آتش کم فروغ
 کتاب عموزادگان
 کتاب زندگی سالم
 کتاب ندای درونی شما
 کتاب شرح شکست های من