کتاب کارت پستال های خونین

اثر جیمز پترسون از انتشارات عطائی - مترجم: مهگونه قهرمان-ادبیات آمریکا

کارآگاه NYPD یعقوب کانون در تور اروپا از شهرستانها بیشتر زرق و برق دار است. اما اماکن دیدنی چه چیزی را جلب می کنند - او هر موزه، هر کلیسای جامع و هر کافه را از طریق چشم قاتل دختران خود می بیند. دختر کانن، کیممی و دوست پسر او در حالی که در تعطیلات در رم بودند، به قتل رسیدند. از آن زمان، زوج های جوان در پاریس، کپنهاگ، فرانکفورت و استکهلم مرده اند. کمی از قتل ها، از جمله یک کارت پستال به روزنامه محلی که پیش از هر قربانی جدید است، متصل می شود. در حال حاضر کانون با خبرنگار سوئدی، دسی لارسون، که تازه کارت پستال در استکهلم دریافت کرده است، کار می کند - و آنها فکر می کنند که می دانند کجا قربانیان بعدی خواهند شد. با منطق بی پایه و اقدام غیرقابل توقف، قاتلان کارت پستال ممکن است جیمز پاترسون، جالب ترین و هیجان انگیز ترین تریلر باشد.


خرید کتاب کارت پستال های خونین
جستجوی کتاب کارت پستال های خونین در گودریدز

معرفی کتاب کارت پستال های خونین از نگاه کاربران
من قبلا \"Patterson\" را خوانده بودم اما این یکی اعتیاد آور بود، یک صفحه ی واقعی صفحه. اول از همه من یک مکنده برای هر چیزی با اشاره به پاریس بر روی پوشش (برج ایفل در این مورد - نسخه کاغذی). هنگامی که من آن را برداشت و تایید بر روی پشت BookReporter.com را خوانده ام @ سرگرم خواندن. . . پازل ها، و مکان های عجیب و غریب بیشتری نسبت به شما داشته باشید. احتمالا همیشه شخصا به آن مراجعه کنید. @ من کاملا به عنوان یک طرفدار بزرگ از سبک نوشتن سفر شناخته شدم. اگرچه گرافیک با جزئیات بیشتری از آنچه که من معمولا دوست دارم، شروع به کار کرد، بلافاصله من را بکشید. بدیهی است، Patterson یک رمان نویس استاد است - فصل ها منحصر به فرد هستند، بنابراین خوانندگان همیشه فکر می کنند که می توانند فقط @ یکی را بخوانند، که معمولا به پنج یا بیشتر تبدیل می شود. کاراکتر ها عجیب و غریب، غیر معمول بود، و فقط ظالمانه - حتی بچه های خوب. از آن جا که بسیاری از پترسون را بخوانید، من مطمئن نیستم که بخشی از این نوشتار، لیزا مارکولند، نویسنده اروپایی با بهترین فروش است که در این همکاری با او بود، اما فرار عالی در دنیای دیگری است - به معنای واقعی کلمه، هیچ علمی تخیلی یا فانتزی اینجا - از شما بسیار سپاسگزارم و اگرچه برج ایفل در پوشش، قطعا یک قلاب بازاریابی بود (برای من کار کرد) و اکثر این اقدامات در استکهلم اتفاق افتاد، من ناامید نشدم. در واقع، اکنون می خواهم به استکهلم بروم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خواندن در یک روز، در یک divorato.Questa طور خلاصه برای من اولین بار من به جهان ادبیات جیمز Partterson جرأت بود. برای گفتن حقیقت من ترسی از این خواندن © من به دلیل ترس از بودن در مقابل سنگین تریلر @ @ بود که در آن صحنه های قتل خیلی وحشتناک بود و یا مبارزه با پلیس زبان بیش از حد، با این حال این شده است توسط یک رمان جایگزین leggibile.Un تریلر @ @ نور و respiro.Lunica جذاب تا آخرین چیزی که من واقعا دوست ندارم آن است که: سرعت نشان در توضیح انگیزه ای را که قاتلان زنجیره ای را وادار به پشت سر آنها ترک آن مرگ بی حد و حصر است، من را دوست دارند بیشتر به ذهن قاتلان برسید.

مشاهده لینک اصلی
تا این نقطه، من دو تا نیم کتاب توسط پترسون (در محدوده بزرگسالان) خواندم. کتاب نیمه من را ناراحت کرد که من را ترک کرد. همه این سه کتاب الکس سانگ بود و من فکر می کنم دلیل اصلی من این بود که واقعا کتاب های او را دوست نداشتم - نوشتۀ او از کارآگاه آمریکایی آفریقایی آمریکایی بسیار عجیب بود که باعث ناراحتی من شد. به علاوه، من معتقدم که Patterson به وضوح برندهAuthor از Creepiest، اغلب مزاحم، و به طور مستدل Disgusting Sexytimes @ جایزه. مثل همیشه. من نمیخواهم این مرد روانکاوی کنم من واقعا نمی توانستم توضیح بدهم (بطور هماهنگ حداقل) چرا تصمیم گرفتم این را امتحان کنم؟ شاید آن را که من به طور کامل بسیاری از اواخر قرن 18th قصه خواندن. شاید من احساس می کردم که یک مرد دیگر فرصتی می دهد. شاید من با مشارکت با Marklund، که هیجان انگیز سوئدی (با توجه به پشت جلد) می نویسد، هیجان زده شد. شاید به سختی در برچسب دروغین در جلوی @ Thriller Vacation Thriller Ever! @ خندیدم که باید ببینید چه اتفاقی افتاده است دقیقا. در واقع، آن نیمی از بد نیست (من بیشتر اعتبار به Marklund، که به نظر می رسد پلتونز مارک های عجیب و غریب از دیوانه). ما فقط به دو جنسیت خفیف رفتیم و آن ها نیمی از بدترین موارد را در کتاب های قبلی داشتند. داستان نیز جالب است. دو قاتل (titular) ساقه و سپس به طور وحشیانه ای را به قتل رساندند و گله های خود را به قتل رسانده و به دنبال آن جنایات عجیب و غریب، صحنه های جرم و جنایت را در سراسر اروپا ایجاد کردند. یعقوب کانون، NYPD، که دخترش در میان قربانیان بود، همچنین در سراسر اروپا آنها را ترک می کند، نه حمام کردن و به طور کلی مانند یک حرکت عظیم و کلیشه ای آمریکایی در خارج از کشور رفتار می کند. * Shudder * به طور قابل ملاحظه ای، او آخرین گیرنده کارت پستال های قاتل، یک روزنامه نگار سوئدی به نام دسی را دوست دارد. از این نقطه، تقریبا دو تا دو تن از افراد بسیار متفاوت باید با هم زندگی کنند تا زندگی بیگناهان را از داستان تبهکار تلخ به تصویر بکشند. ایا DÃ © nouement بسیار ... عجیب بود، و نه به شدت با هم مخلوط شده است. از آنجا که همه چیز در سوئد ادامه دارد، بله، یک ایکای درگیر است. * شگفت انگیز * من حدس می زنم تنها دلیل آن را به این دو ستاره به جای یکی از تنظیمات سوئد بود ... که کاملا عجیب و غریب، من می دانم. اما اسامی و مکان ها به من یادآور Stieg Larsson عزیزم. به جز در اینجا ما هیچ زن و شوهر لگد زدن، و نه سر و صدا مردانه جالب است. سرمربی من، یعقوب، عمدتا به یاد ماندنی بودن این واقعیت است که به نظر می رسد که او را حمام می کند (؟!؟!؟ !!). یک سرگرمی خواندن، به نحوی. من احتمالا به دنبال چیزهای Marklunds هستم.

مشاهده لینک اصلی
سریع، آسان خواندن مطمئنا، یک کتاب نیست که @ من را بهبود ببخشد @ ذهن من، بلکه فقط به عنوان سعی برای غذا خوردن سالم، هر بار یک بار در طول زمان من به یک کوکی یا یک قطعه شکلات نیاز دارم تا آرام باشم و احساس خوشحالی کنم. من احساس می کنم همان راه را در مورد پترسون - او @ myd candy است. @ من نمی توانم درک که در آن او می آید با ایده های خزنده او، اما سرگرم کننده است برای فرار از یک بار در مدت زمانی است. قاتلان کارت پستال من را تا حد امکان حدس زده اند زیرا من نمی توانم فورا متوجه شوم که آنها در یک جا می توانند در بسیاری از نقاط باشند. امیدوارم، @ پایان @ به این هنرمندان وحشتناک قرار داده شد !! من به سوئد، فنلاند، دانمارک و سنت پترزبورگ، روسیه سفر کرده ام، لذا خیلی خوبه که در مورد این مکان ها در ذهنم بخوانم چون من واقعا آنجا هستم - خیلی باحال، فکر می کنم! من عاشق خیابان عابر پیاده در شهر قدیمی شهر استکهلم و @ مجسمه کوچک پری دریایی در کپنهاگ هستم! چنین خاطراتی بزرگ من همچنین خط کروزSilja @ را از سوئد به فنلاند گرفتم و تمام آرشیو را دیدم. من هم در طول @ Midnight Sun @ وجود داشتم و می توانستم به طور کامل با عدم توانایی جکبو در خواب شوم!

مشاهده لینک اصلی
این هیجان مستقل خوب بود. من می دانم که او به بعضی ها تجاوز نمی کند، اما من فصل های کوتاه و سبک استاکاتو پاترسون را دوست دارم. این یکی از چند پیچ ​​و تاب است و برای خواننده به نظر می رسد، به عنوان یک پدر ضربان قلب قصد قتل دختران خود را به عدالت را دنبال می کند. یعقوب در دنباله ای از دو قاتل سریال است که دیگر زوج ها را هدف قرار می دهد. سرگرمی بی فکر و فقط نوع خواندن فرار که من می خواستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کارت پستال های خونین


 کتاب سوپ جوجه برای روح معلم
 کتاب بیست دقیقه در منهتن
 کتاب چگونه فرزندان موفقی پرورش دهیم
 کتاب خودباوری در خلاقیت
 کتاب عکس فوری
 کتاب تغییر مسیر