کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

اثر اسپنسر جانسون از انتشارات اختران - مترجم: شمسی بهبهانی-ادبیات آمریکا

کلاسیک کسب و کار بی انتها، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ با استفاده از یک پاراگراف ساده برای نشان دادن حقایق عمیق در مورد برخورد با تغییر به طوری که شما می توانید استرس کمتر و موفقیت بیشتر در کار و زندگی خود لذت ببرید. اکثر مردم از تغییر، هر دو شخصی و حرفه ای می ترسند، زیرا آنها هیچ گونه کنترلی در مورد نحوه و زمان وقوع آنها ندارد. کشف یک راه ساده برای ترس و اضطراب از مدیریت آینده، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ می تواند به شما کمک کند تا چگونگی پیش بینی، تصدیق و قبول تغییر را به منظور تاثیر مثبت بر شغل، روابط شما و هر جنبه ای از زندگی خود پیدا کنید.


خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
جستجوی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ در گودریدز

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ از نگاه کاربران
توجه: نه با چه کسی منتقل شد پنیر من اشتباه است؟ برای بچه ها. خدایا، از هشدار سپاسگزارم

مشاهده لینک اصلی
من آن را 2 ستاره به سادگی به دلیل آن را به آرامی سرگرم کننده است. نکات جالبی را ایجاد می کند، اما این ها چیزهایی نیستند که هر شخص بالغی پیش از آن نمیداند. من فکر می کنم این امر برای یک دانش آموز دبیرستان مناسب تر است برای آماده شدن برای رفتن به دنیای واقعی در روز. این می تواند آنها را کمی نگاه کردن به جلو و شاید آن را حتی به آنها کمک کند که درک کنند که هر چیز کوچک پایان جهان نیست. فردا می آید به یاد داشته باشید زمانی که شما 14 یا 15 بود. همه چیز پایان لعنتی بود. فراتر از آن، کتاب کاملا بی فایده است.

مشاهده لینک اصلی
فقط خواندن این مطلب برای خروج از رکود ... به پایان رسید تایپ کردن نسخه من از نقاط Haws و ارسال آن را در میز من در محل کار. من تجسم پنیر جدید، من اجرا پیچ و خم ... من پنیر تازه پیدا کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عجیب و غریب و الهام بخش دارای موضوعات متعددی است که بزرگترین آنها مقابله با تغییر است. گاه گاه گاه به نظر می رسد عجیب و غریب اما هنوز هم یک داستان خوب است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مسابقه برای جایزه STUPID BOOK است. اگر فردی هستید که معتقد است که افرادی که کمی محتاج به خوردن پنیر هستند و به راحتی از طریق موشها به راحتی می بینند، متوجه می شوند که باید منابع بیشتری از پنیر را از زمان به زمان نگاه کنند، می توانند به شما توصیه کنند، پس شما نباید بخوانید این کتاب، زیرا هیچ کس هیچ مشکلی به هیچ وجه توصیه های پوچش را ارائه نکرده است، به طوری که به تعریف جدیدی از یک کتاب بد HORRID تبدیل شده است. به غیر از اینکه شما دوست داشته باشید که بخوانید، بنابراین می توانید از این کار راحت باشید. در خانواده ام این عنوان جدید برای پاسخ هایwrong به سوالاتی است که به هر حال بی اهمیت است. @ همانطور که در @ شما فکر می کنید هیلاریا یا اوباما برنده؟ @ @ که پنیر من را نقل مکان کرد؟ hahahahahhahah

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟


 کتاب اتوبوس انرژی
 کتاب از زبان برایان تریسی
 کتاب جادوی بداهه گویی
 کتاب علم نفوذ در دیگران
 کتاب نخستین دموکراسی
 کتاب قد کوتاه