کتاب چهار موش کور

اثر جیمز پترسون از انتشارات پرسمان - مترجم: سعیده رجبی-ادبیات آمریکا

الکس صلیح در مورد سخت ترین مورد از حرفه او - یکی که خطر زندگی از نزدیک ترین دوست و شریک خود، جان سمپسون است. در آستانه استعفا از سوی پلیس دی سی، کارآگاه الکس صلیب می داند که نمی تواند این مورد را رد کند. جانش سامپسون، شریک او، یک دوست است که برای قتل ساخته شده است و به محوطه گاز رسیده است. متهمان او؟ ارتش ایالات متحده. به عنوان یک زن جدید در زندگی کراس ها امیدوار کننده است در مواجهه با از دست دادن ویرانگر در خانه، کراس و سامپسون در برابر کدهای افتخار و سکوت و سه قاتل بی رحمانه بالا می روند. اما یک تهدید بزرگتر در انتظار است: کنترل کننده آنها، یک نابغه مرگبار است که Cross به اعماق جدید ترور معرفی خواهد کرد. آخرین از چهار موش نابالغ.


خرید کتاب چهار موش کور
جستجوی کتاب چهار موش کور در گودریدز

معرفی کتاب چهار موش کور از نگاه کاربران
من بیشتر یا کمتر با استفان کینگ موافقم: \"هیجان انگیز\". اما همچنین سرگرم خواندن بود. در پایان، من احساس کردم که خودم را با خواندن آن بهبود نداده ام. من نمی دانم که پترسون واقعا در مورد جنگ ویتنام چه می داند. من می خواهم اعتقاد داشته باشم که اگر آن حرکت کند، فلسفه VCâ € ™ وجود ندارد، اما آنچه من می دانم، آن را احتمالا انجام داد. من رویکرد کلی به زندگی و جنگ را تا حدودی غریب یافتم. من تعالیم (در مورد مادربزرگ و دوست دختر جدیدش) را نپذیرفتم. در مقیاس رتبه بندی شخصی من از 0 تا 10، من این را به 3. سخنرانی سخاوتمندانه. پترسون را در آخرین جشنواره ملی کتاب (26 سپتامبر 2009) شنیده ام. پسر خنده دار است او می تواند کمدین ایستاده با بهترین آنها باشد. من آرزو می کردم قبل از اینکه او را شنیدم این را خوانده بودم.

مشاهده لینک اصلی
برای من نادرست است که کتابی را دوست داشته باشم اما این یکی از آن زمانهاست. جیمز پاترسون نویسنده ی استادانه است و من واقعا احساس کردم که این کتاب توسط کسی که روی طرح او نوشته است نوشته شده است. این طرح بیش از پیش قابل پیش بینی بود، و نشان دادن تمام مسائل شخصی Alex Cross بود که از طریق کاهش سرعت به خزیدن. تقریبا مثل اینکه پترسون مجبور بود 300 کتاب + حتی در هزینه هر داستان واقعی تولید کند. به احتمال زیاد، خشونت بی نظیر افزوده شد تا پایه خوانی مرد راضی شود. صرفه جویی در زمان خود و جست و خیز این یکی. اگر شما مجبور به خواندن آن از برخی از وفاداری عجیب و غریب به سری صلیب، یک کپی از کتابخانه قرض بدهید. پول واقعی در این یکی صرف نمی کنید.

مشاهده لینک اصلی
جیمز پترسون هرگز ناامید نمی شود، زیرا کتاب های او - در حالی که بسیار سرگرم کننده و سریع است - به نظر می رسد بر اساس مجموعه ای از الگوهای آزمایش شده است. عمل خوب است، شخصیت ها (شامل الکس صلیب ناپذیر) جالب هستند و دارای عمق و شخصیت هستند و خط قرمز توجه توجه دارند. کسانی که واقعا در اجرای قانون، نیروهای نظامی و اطلاعاتی مشغول به کار هستند، باید کفر نداشته باشند و برخی از انتقادات، اما انجام شد، باید بسیار سرگرم کننده را به عنوان خوانده شده. برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که این زمینه ها را برای خود تجربه نکنند، از کتاب لذت ببرید! من کردم!

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب من فکر می کنم توصیف خوبی هم بود، اما ممکن است نیاز به چیزهای بالغتر و غیرمستقیم باشد تا کمی کم شود. من دوست داشتم که چگونه دیدگاه داستان در شخص تغییر می کند و هنگامی که آنها را ملاقات می کنند، یک بازی جنگی است. مثل اینکه چگونه جان با ...... خوب می شود، ممکن است مجبور شوید آن را بیابید. ممکن است کسب و کار خانوادگی کمی کم باشد، اما نانا توصیه خوبی می کند، اما چیزهایی که با داستان اصلی ارتباط ندارند، می توانند کاهش پیدا کنند. اما من می توانم به شما بگویم یکی از چیزهایی که به هیچ وجه اعتماد نکنید.

مشاهده لینک اصلی
مثل همه کتابهای الکس سانگ فکر کردمFour Blind Mice @ خیلی خوب بود. تنها چیزی که بد است این است که همه سری ها شروع به هم آمیزی کرده و بعضی چیزها را در بعضی از کتاب ها تکرار می کنند. علاوه بر این، جیمز پترسون یک بار دیگر یک کتاب بسیار خوب نوشت. همچنین عروسی تعجب آور در پایان دارد! من این کتاب را به هر کسی که اسرار و سایر کتابهای الکس سانگ را دوست دارد، توصیه میکنم زیرا بسیار مطمئن هستم که آنها نیز این کتاب را دوست دارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چهار موش کور


 کتاب زندگی 3.0
 کتاب زندگی نامه خودنوشت جرج دبلیو بوش
 کتاب داس مرگ
 کتاب عکس فوری
 کتاب ساختن برای ماندن
 کتاب بهبود