کتاب چهار موش کور

اثر جیمز پترسون از انتشارات پرسمان - مترجم: سعیده رجبی-ادبیات آمریکا

الکس صلیح در مورد سخت ترین مورد از حرفه او - یکی که خطر زندگی از نزدیک ترین دوست و شریک خود، جان سمپسون است. در آستانه استعفا از سوی پلیس دی سی، کارآگاه الکس صلیب می داند که نمی تواند این مورد را رد کند. جانش سامپسون، شریک او، یک دوست است که برای قتل ساخته شده است و به محوطه گاز رسیده است. متهمان او؟ ارتش ایالات متحده. به عنوان یک زن جدید در زندگی کراس ها امیدوار کننده است در مواجهه با از دست دادن ویرانگر در خانه، کراس و سامپسون در برابر کدهای افتخار و سکوت و سه قاتل بی رحمانه بالا می روند. اما یک تهدید بزرگتر در انتظار است: کنترل کننده آنها، یک نابغه مرگبار است که Cross به اعماق جدید ترور معرفی خواهد کرد. آخرین از چهار موش نابالغ.


خرید کتاب چهار موش کور
جستجوی کتاب چهار موش کور در گودریدز

معرفی کتاب چهار موش کور از نگاه کاربران
من این را به جیمز پترسون ندهم. واضح است که این پسر به دنبالش است و در کارش بسیار موفق است. کسی که کتاب را می نویسد شاید این نقد بیشتر خودخواهانه باشد. من عجیب و غریب که این قطعه از زباله را برداشت. پترسون نویسنده ای عالی برای افرادی است که 30 ثانیه طول می کشد (فصل های @ خود یک و نیم و یا کمتر)، سازگاری اجتماعی و / یا عادت های ترک است.

مشاهده لینک اصلی
از یک سری از این مجموعه ها لذت برده اید، اما از این کتاب لذت بردم. این شیوه ی معمول سریع گام در جیمز پاترسون بود که خواننده را با طیف وسیعی از احساسات پر می کرد. حتی بعد از یک تعطیلی، هنوز احساس می کنم که من می دانم الکس کراس، سامپسون، نانا و بچه ها، نمی خواهم بگویم بیش از حد، اما لحظات غم و اندوه، ترس و شادی وجود دارد که بیشتر از یک رمان نیاز دارید!

مشاهده لینک اصلی
این خط 8 خط داستان کتاب واقعا خوب بود. من واقعا این کار را در این داستان دوست داشتم. قاتل بی رحمانه بود. من واقعا از صحنه های با Alex \u0026 amp؛ خانواده اش. من برای Jam \u0026 amp؛ خوشحال بودم الکس من برای سامپسون خوشحال شدم من واقعا پایان را دوست داشتم. کار خوب آقای پترسون

مشاهده لینک اصلی
من قبول کردم، این کتاب لوکس کلاسیف مورد علاقه من نبود. اما من دوست داشتم که چگونه آن را متفاوت بود، آن را بر اساس آنچه در جنگ ویتنام اتفاق افتاده بود. همچنین قسمتهای مربوط به سامپسون را دوست داشتم، من فقط آرزو می کردم فصل دیگری در مورد او وجود داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
این اولین Patterson Ive بود، و احتمالا آخرین. این یک طرح سریع است، اما به طرز وحشتناکی نوشته شده است که من هرگز به شخصیت های خریداری شده، و من صحنه های عمل را کاملا غیر واقعی یافتم. رمان های جنجالی بسیار بهتر از این است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چهار موش کور


 کتاب اوج کامیابی
 کتاب خانه روان
 کتاب خانه خیابان مانگو
 کتاب خانه
 کتاب میان گذشته و آینده
 کتاب رولشتاین