کتاب پیش روی

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات زاوش - مترجم: امیر احمدی آریان-ادبیات آمریکا

جنگ داخلی به سمت نتیجه گیری اجتناب ناپذیر خود حرکت کرد. ژنرال Wm Tecumseh شرمن 60،000 سربازان اتحادیه را از طریق جورجیا و آمریكا راه اندازی كرد. کارولیناس، یک دنباله مرگبار 60 میلیمتری را ترک کرد، تخریب، غارت، تهاجم و آمپر؛ هرج و مرج. Doctorows مارس مهر خود را در این حوادث قرار می دهد و با نزدیک شدن به واقعیت تاریخی، نام افراد واقعی و & amp؛ مکان ها & amp؛ سپس تصورات بقیه را همانطور که در Ragtime انجام داد، تصور کنید.

به تازگی جنگ داخلی موضوع رمان هاوارد بحر، مایکل شارا، چارلز فرازیر، رابرت هیکس و غیره بوده است درخواست تجدیدنظر طولانی مدت آن نه تنها به این واقعیت است که در خاک ما جنگیده است، بلکه این که ما در مورد دوگانگی درونی ما در مورد نژاد فائق آمده است. Doctorow این سوال را به طور گسترده مورد بررسی قرار می دهد، که حاوی اختلاف بین سفیدپوستان و غواصان جنوبی است، چرا که شرمن سعی می کند همه آنها را شناخته و از بین ببرد. Sherman یک شخصیت خوب است که به عنوان یک نابغه تاکتیکی دیوانه در برابر همتایان غرب ایستاده است.

Doctorow زمینه ای برای راهپیمایی ایجاد می کند: "عاشقانه وحشیانه جنگ در زمان گرفتن خرابکاری امکان پذیر است هر شهر ارتش برنده جایزه شد ... چیزی غیر قابل انکار در مورد آن کلاسیک بود، برای اینکه چطور دیگر ارتش یونان و رم خود را تحویل می دادند؟ شخصیت های نشان داده شده در راهپیمایی، افرادی هستند که بالا و آمپر؛ کم، سفید و سیاه، که زندگی خود را برای همیشه تغییر جنگ: مروارید، دختر تازه آزاد یک صاحب کاشته سفید و یک برده، سرهنگ Sartorius، یک جراح صالح، از راه دور، تقریبا روباتیک؛ چند افسر، اتحادیه و کنفدراسیون؛ دو سرباز، Arly & amp؛Doctorow از جنبه جنگ در توصیف او از شرایط یک زن سفید پوست سفید پوست غافلگیر شده است: "چه چیزی بود روشن در این لحظه این بود که وضعیت ذهنی متی یجیکسون وضعیتی را داشت که در آن خودش را پیدا کرد. جهان در جنگ به درد و رنج او رسیده بود و آن را غیر قابل تشخیص دانست. " بعدها: "این جنگ به عنوان یک ماجراجویی نیست، نه جنگ برای یک علت محرمانه، آن را جنگ در خالص ترین آن، یک خشم توده ای بی فکر از هر علت، ایده آل، یا اصل اخلاقی قطع شد." همانطور که انتظار می رود، Doctorow خوانندگان را در تصویر قرار می دهد؛ هرگز بیش از یادداشت مارس به عنوان یک داستان احمقانه برای زمان ما .-- ​​والری رایان (ویرایش)


خرید کتاب پیش روی
جستجوی کتاب پیش روی در گودریدز

معرفی کتاب پیش روی از نگاه کاربران
منتقدان ماه مارس یک موفقیت بی نظیر را به یاد می آورند، یادآور Ragtime کلاسیک Doctorars در روح و سرخط شجاعت، جنگ و صلح، و رفته با باد در محدوده بزرگ و @ churn و جوش یک طرح @ (Rocky Mountain News). Doctorow به جای تمرکز بر علل جنگ، نشان می دهد که چگونه هرج و مرج نبرد به زندگی فردی منجر می شود، از دست دادن یک اندام برای از بین بردن عواطف. شخصیت مروارید، که در یک پیچ و تاب از سرنوشت سرشار از انتقام، بیشترین تجدید نظر. با این حال، Doctorow همه کاراکترها را پردازش می کند و تصور می کند، از مروارید به Sherman__ Mercuryial، هدفمند با عمق روحی عمیق. با وجود تم های وحشتناک خود، رمان نشان می دهد که درام و کمدی انسانی اغلب یک و یکسان هستند. چند منتقد برخی از لغزش های آناکروریست را گرفتند؛ در غیر این صورت، مارس به عنوان یکی از بهترین رمان های دوران جنگ داخلی خواهد بود. این یک گزیده از یک بررسی منتشر شده در مجله Bookmarks است.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین رمان هایی که در مورد جنگ داخلی آمریکا خوانده می شود. ما از طیف وسیعی از شخصیت ها پیروی می کنیم، زیرا دنیای آنها ارتجاعی است، زیرا ژنرال شرمن ارتش خود را در سراسر جنوب می فرستد. با وجود بازیگران بزرگ، هر شخصیت مانند افراد احساس می شود. ما حتی در داخل سرپرست عمومی شرمن قرار می گیریم و هرگز احساس شکوه و عذاب نمی کنیم. فقط یک فرد واقعی در یک قسمت مضطرب قرار می گیرد. تنظیمات به نظر می رسد پس از آخرالزمان و موضوعات مربوط به خودکفایی این کتاب را جهانی می کند. اما چه چیزی باعث می شود که چنین رمان بزرگ جنگی مدرن، جزئیات دقیق نبرد، عبادت و ادای احترام باشد. جهان این شخصیت ها ساکن یک مکان بسیار واقعی است، پر از خون، گل و اشک. چندین صحنه وجود دارد که برای رمان احساس نمی شود؛ صحنه هایی که نویسنده فقط می خواست یک جنگ یا رویداد را بدون استفاده از کاراکترهای خاص دوباره توصیف کند. علی رغم این، من احساس کردم که من احساس خوبی از آنچه احساس می کنم از طریق چنین تغییر لرزه ای در فرهنگ آمریکایی زندگی می کنم. مقایسه مقایسه های سینمایی: Lore (فیلم آلمانی)، خیابان مرسی (تلویزیون درام)

مشاهده لینک اصلی
چه کسی می دانست که شرمن ها از طریق گرجستان به دریا راه می رفتند؟ خب، نه من این سرازیر شدن سربازان - که توسط بردگان آزاد و مبهم، پیروان اردوگاه گرسنه و کشاورزان سوزانده می شود - از طریق کارولیناها به شمال منتقل شد و نزدیک به گلدزبورو، NC در مورد زمانی که لی در تسلط آپوماتوکس تسلیم شد، به پایان رسید. آندرسونیل به شدت و حقیقت نوشته شده است، این به نظر می رسید کمی گاه به گاه. مرگ و میر و باران و غذای کافی نبود، اما من به همان شیوه دستگیر نشدم. این جایزه PEN / فاکنر را در سال 2006 به دست آورد، اما 5 ستاره را از من نگرفت، هرچند که من می توانم یک مقاله مختصر در مورد آن بنویسم.

مشاهده لینک اصلی
پس از آنکه E. L Doctorow هفته گذشته درگذشت، چارلی رز با مصاحبه سردبیر Dr. Doctors آشنا شد. او تا به حال چنین ستایش برای این نویسنده و نوشتن او بود، من نمی توانستم صبر کنید تا شروع به خواندن کتاب های خود را که بیشتر داستان های تاریخی است. این یک کتاب عالی در مورد سرقت عمومی سرامان جنوب در طول جنگ داخلی بود. شما از صفحه اول به کتاب می روید و نمیتوانید آن را پایین بیاورید. زمانی که من یک کودک بودم، آرزو کردم اسکارلت اوهارا بود و در آن روزها زندگی میکرد. این کتاب من را به سمت دیگری از آن روز بازمیگرداند. خوب مشخص شد. من بعد از همه کتابهای E. L. Doctorows در کتابخانه فردا در دسترس است.

مشاهده لینک اصلی
تنظیم جنگ داخلی بسیاری از اطلاعات رنگارنگ و بتنی در مورد کلیه شرمن ها پس از سوزاندن آتلانتا به راهپیمایی می پردازند. لحظه ای مهیج و مهیج در تاریخ آمریکا به ارمغان می آورد. سربازانی که در این راهپیمایی شرکت کردند، گروهی از کارگران آزادیخواه و زنان سفید پوست و کودکان که پناهنده شده بودند، پیوستند. روایت مانند یک رودخانه وسیع است که شما را همراه خود می برد (جملات طولانی، تقریبا جریان آگاهی). مقیاس هر دو @ epic @ (تاریخ مهم) و @ @ personal @ (داستان عاشقانه) است. خوب ارزش خواندن

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیش روی


 کتاب فصل های زندگی
 کتاب تکه ای از قلبم
 کتاب لژیون
 کتاب ماجراهای من و اژدهایم 3
 کتاب خاطرات آدم و حوا
 کتاب قاعده 10 برابر