کتاب پیش از سقوط

اثر نوآ هالی از انتشارات راه معاصر - مترجم: الناز شاهچراغی-ادبیات آمریکا

کتاب «پيش از سقوط» از يك سو داستانی پر پيچ و تاب، هيجان‌انگيز و گيراست و از سوی ديگر، سير و سياحتی است در دنيای متفاوت و منحصر به فرد هر يك از شخصيت‌های داستان پيش از رقم خوردن سرنوشتی تلخ، و نيز تفكری عميق دارد در باب نيمه‌ی تاريك شهرت، حقيقت هنر، قدرت اميد و خطر رسانه‌های لجام گسيخته. هيچ فيلسوف زنده يا مرده‌ای نمی‌توانست جك لالان را قانع كند كه مشكلات انسان، وجودی هستند. او معتقد بود كه مسئله، اراده و پشتكار و غلبه‌ی ذهن و روان بر مشكلات است. هرجا كه سارتر خستگی و ملامت ديده بود، جك انرژی ديده بود. هرجا كه كامو پوچی و مرگ ديده بود، جك قدرت تأثيرگذار تكرار را ديده بود؛


خرید کتاب پیش از سقوط
جستجوی کتاب پیش از سقوط در گودریدز

معرفی کتاب پیش از سقوط از نگاه کاربران
Noah Hawleys قبل از پاییز یک نوع تعطیلات تابستانی بسیار جالب است - فقط برنامه ای برای شروع آن نداشته باشید، همانطور که در صندلی هواپیما تان قرار می گیرید در حالی که برای سفر سفر می کنید. این کتاب با یک سقوط هواپیمای مرموز آغاز می شود و از میان گذشته و حال به عقب و جلو می رود تا کشف آنچه اتفاق افتاده در آن روز سرنوشت ساز باشد. رمز و راز بیشتری نسبت به تریلر، @ قبل از پاییز @ پر از مراتع قرمز است که خواننده را حدس می زند آیا تصادف هواپیمایی یک تصادف یا عمدی بوده است و مسافر ممکن است به مقصد باشد. هاولی با توصیف های جالب و داستان هایی از شخصیت های او معرفی می کند، به ویژه اسکات، بازمانده بالغ سقوط. با بسیاری از کتاب های این ژانر، برخی از ناسپاسی ها باید به حالت تعلیق درآید، اما به طور کلی این یک خواندن بسیار سرگرم کننده بود قطعا بالاتر از سایر کتاب های @ فاجعه بریده شده است. 3.5 ستاره تا 4. شما را به عنوان بخشی از این کتاب در NetGalley یک انتشارات Grand Central برای شما در نظر می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
من در مورد این کتاب بسیار هیجان زده بودم. فکر کردم این یکی از کتاب های مورد علاقه ام سال است. متاسفانه من کمی ناامید شدم من بخشی از این کتاب را دوست داشتم - اغلب آغاز و پایان (قطعا، پایان! چند فصل آخر عالی بود!) - حتی چند فصل تصادفی در میان خوب بودند. مشکل من با فصل هایی بود که فقط به نظر می رسید کشیدن.

مشاهده لینک اصلی
آیا من فکر می کنم برای پیدا کردن شمال اگر من در شب در جایی در اقیانوس گم شدم؟ این یکی از اولین سوالاتی است که به زودی به خواندن قبل از پاییز رسید. آیا سعی می کنم به سمت ساحل بپردازم، مانند شخصیت اصلی، آیا می توانم آب رو بپوشم و صبر کنم؟ شاید اخیرا فقط ذهنم باشد، اما من فکر میکنم یکی دیگر از آن داستانهایی است که من را به وضعیت زندگی واقعی سوق داد. بعدها، سوال من به تمرکز کتاب تبدیل شد، به همین دلیل است که به نظر می رسد عملکرد کاملا لری جت های فردی به اقیانوس سقوط، 7 از 9 در هیئت مدیره کشته و بازماندگان دوباره چگونه شروع می شود؟ اسکات Burroughs زنده ماندن سقوط هواپیما با شنا ده ها مایل به سمت ساحل شناخته می شود و مطمئنا نمی تواند وجود داشته باشد. او یک قهرمان برای صرفه جویی در یک پسر 4 ساله، تنها یکی دیگر از بازماندگان است. Burroughs، مانند اغلب در وضعیت زندگی واقعی دیده می شود، با شناسایی خود به عنوان یک قهرمان برای انجام آنچه که هر فرد احتمالا انجام می دهد، مشکل است. اکنون مهمتر از آن اوضاع کودکی است که کل خانواده اش را از دست داده و دقیقا از این نقطه به جلو برود. اگر چه او قبل از فاجعه مرگبار پسر را نمی شناخت، آنها به دلیل آن به هم متصل می شوند. هالی داستان را تقریبا بلافاصله با سوار شدن از هواپیما شروع می کند و تصویر بسیار دو بعدی از هر شخصیت را قبل از فرو رفتن خواننده به آب با اسکات و پسر. قبل از اینکه حتی بیمارستان را ترک کنند، سوء ظن هایی وجود دارد که چرا Burroughs اتفاق افتاده است که برای زنده ماندن از تصادف، به ویژه در مقابل دیگر مسافران بیگانه است. به عنوان تحقیق در مورد پیشرفت های سقوط، ما به طور متناوب به شخصیت های دیگر گذشته از زندگی که منجر به سوار شدن از پرواز معرفی شده است. من واقعا این داستان را دوست داشت که به سختی در خارج از قلمرو ممکن است. تنها نقاط ضعف زمانی بود که این اصطلاحات بیش از حد به نظر می رسید و اعتقاد کامل به علت تصادف. با عرض پوزش، من نمی توانم جزئیات را بدون اینکه همه چیز را خراب کنم، ارائه دهم. بله، آن را در پایان نشان داده شده است. آره، اگر تفکر شما در مورد محل شمال در شب، آن را در کتاب پاسخ داده شد. نکته: به ستاره نگاه کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در بالای فهرست من برای همیشه بود - من در نهایت می تواند آن را متوقف کند. 16 دقیقه و همه چیز تغییر می کند یک هواپیمای کوچک خصوصی طول می کشد خاموش از Marthas تاکستان به سمت خانه به منهتن، حمل دو خانواده، یک نقاش، یک محافظ و یک خدمه پرواز کوچک است. ناگهان، هواپیمای بدون سرنشین به اقیانوس به سرعت تبدیل به یک زندان با حکم زندان شد. به نوعی، نقاش (اسکات Burroughs) زنده ماندن - موفق به نجات یک پسر بچه چهار ساله و شنا 10 مایل به ساحل است. اوه و با یک شانه بی روح. شما غیر واقعی هستید؟ چه کسی مراقبت می کند! این صفحه کوچکتر بود و بیشتر از سوختن ساختمان آهسته بود. من از هر صفحه، هر فصل و از همه مهمتر مهارتهایی که آقای هاولی برای خلق این رمان کار میکرد، لذت بردم. اسکات توسطLarry King-esque @ news خبرنگار به عنوان یک مظنون اصلی تصویر می شود. به آرامی، ما یاد بگیرند که هر کس به هیئت مدیره هواپیما ممکن است که آنها ظاهر می شود، و به عنوان من همچنان به نوبه خود در صفحات نمیتونستم صبر برای پیدا کردن آنچه واقعا اتفاق افتاده است را به این هواپیما و تقریبا همه مسافران آن به دریا. نویسنده به آرامی شما را از طریق روایت، پیچ و تاب و چرخاندن می کشد. معرفی شخصیت های جدید و دیدگاه شما را به خوبی و آسان می کند. پایان دادن به یک پیچ و تاب عظیم نبود، اما راه خوبی برای پایان دادن به روایت بود. هیچ شگفتی بزرگ نیست، فقط یک چشم انداز جدید برای مغز من برای جویدن است. نمی توانید صبر کنید تا این نویسنده بیشتر بخواند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در مورد پرواز ناخوشایند است که از مارتین وی دوری می کند و شانزده دقیقه پس از خروج از سقوط می کند و دو بازماندگان را ترک می کند. شما فکر می کنید یک کتاب در مورد یک تصادف هواپیما خواهد بود پرچین و suspenseful؛ در عوض شما یک کتاب را دریافت می کنید که همه کارکردهای شخصیتی را با یک رمز و راز کوچک پر کرده است. من علاقه خاصی به برخی از این شخصیت ها داشتم و احساس کردم که هاولی در مورد آنها خیلی زیاد توضیح داد. تصویر او از رسانه های خبری سرگرم کننده بود، که نشان دهنده روند رو به رشد در زمینه حس گرایی بود. به نظر می رسد که هیجان این تابستان با بسیاری از بررسی های مثبت خوانده شده است، این کتاب فقط برای آزار و اذیت برای من زندگی نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیش از سقوط


 کتاب ذهن را برای دریافت کردن بگشایید
 کتاب خشم
 کتاب زندگی 3.0
 کتاب ثروتمندترین مرد بابل
 کتاب مجموعه کلاسیک های خواندنی
 کتاب پادشاه