کتاب پلی به سوی جاودانگی

اثر ریچارد باخ از انتشارات باغ نو - مترجم: فهیمه سارخانی-ادبیات آمریکا

پلی به سوی جاودانگی، اثر: «ریچارددیوید باخ»، ترجمه: «فهیمه سارخانی »


خرید کتاب پلی به سوی جاودانگی
جستجوی کتاب پلی به سوی جاودانگی در گودریدز

معرفی کتاب پلی به سوی جاودانگی از نگاه کاربران
عزیزم، عزیزم، اگر شما آنجا هستید، لطفا این کتاب را بخوانید. شما وقت گرانبهای خود را از دست می دهید که برای پیدا کردن من می توانید از آن استفاده کنید. یا ممکن است، شما می توانید آن را بخوانید و آن را برای خودتان پیدا کنید؛ از آنجایی که اگر شما مانند من هستید، می توانید آن را انجام دهید. به هر حال، من این کتاب را دوست نداشتم. تنها چیزی که توجه من را به خود جلب کرد نامه و نام ووکی بود. تنها ستاره اضافی به خاطر آن و به دلیل این واقعیت است که توسط یک شخص مهم توصیه شده است. شما در انتظار، وجی.

مشاهده لینک اصلی
من از این یکی لذت بردم، قلبم بیشتر ضرب و شتم شد! من عاشق داستان های الهام بخش و تفکر عمیق هستم این چیزی بود که من در آن زمان در دبیرستان خواندم و در کل از ایده فیزیک کوانتوم (هرچند من از آن تکنیکی نیستم) عاشق شدم. من عاشق این موضوع هستم که از چه چیز ممنونم من عاشق این واقعیت هستم که ما همیشه مجبور نیستیم به عشق و عاشق شدن برسیم. خیلی ممنون از ریچارد باخ - برای این کتاب دوست داشتنی، من واقعا از آن قدردانی میکنم !!

مشاهده لینک اصلی
آه، فقط این را دیدم، و پیش خواندن این سال ها و سال، اما تا به حال به آن اضافه کنید به کتاب من، و آن را 5 ستاره سزاوار آن است، من همیشه دوست داشتم این کتاب، و این نویسنده. لبخند روی صورت من و قلب من بازی کرد، وقتی دوباره این پوشش را دیدم! کتاب شگفت انگیز برای هر کسی که هنوز هم در عشق اعتقاد دارد!

مشاهده لینک اصلی
واقعا یک چیز روحانی است که فکر می کنم که همسران به اصطلاح آن هستند. چه کسی شما را می شناسد، وقتی شما حتی صحبت نمی کنید احساس شما را می فهمید. اما حدس می زنم که ... وجود دارد. ما فقط باید ایمان بیاوریم اما پس از گذشت چند سال، من متوجه شدم که لسلی پارچ و ریچارد باچ طلاق گرفتند.

مشاهده لینک اصلی
این همه با به اشتراک گذاشتن این کتاب آغاز شد :) بله ریچارد و لسلی ... زندگی خود را از طریق زندگی ما زندگی می کردند. متشکرم. لحظات، بحث ها را دوست داشت، دست ها را در خشم هوا پرتاب کرد. ترس تنش، غم و اندوه، رها کردن و سرانجام شفا دادن همیشه برای همیشه ..... بله همیشه

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پلی به سوی جاودانگی


 کتاب بذرت را کجا می کاری؟
 کتاب موعظه
 کتاب گزینه های سخت
 کتاب استیون هاکینگ
 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب مرگ در می زند