کتاب پزشک قانونی

اثر جیمز پترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-ادبیات آمریکا

Claire Washburn، Examiner Medical Examiner معتقد است زمانی که دو جسد در مرگی ظاهر می شود، در هنگام ورود به مورگی، یک شب مشغول است، اما حتی زمانی که تنها یکی از آنها مرده است، شگفت زده است! از آنجایی که لینسای بوکسر با شوهرش جو در تعطیلات بسیار مورد نیاز است، ریچ کونکلین در مورد میلیونرهایی که از مرده ها بازمی گردد، در یک هتل باقی مانده با عاشقش (و نه شوهرش) در بالای او پیدا شده است. این زن چطور زنده است و فکر کرد که او را کشتند؟ جیمز پترسون ما را به یکی دیگر از اسرار گریختگی با زنان ماهر و قهرمان باشگاه قتل دعوت می کند.


خرید کتاب پزشک قانونی
جستجوی کتاب پزشک قانونی در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی از نگاه کاربران
یکی دیگر از سایت های بزرگ قتل عام زنان، رمز و راز درست حجم داستان های تعاملی است که شما را از خواندن کل کتاب قبل از قرار دادن آن خسته می کند. من زنان را در کتاب دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
مثل همه کتابهای قتل زنان زنان، واقعا از این یکی لذت بردم. تنها چیز بدی در مورد آن این بود که آن کتابفروشی بود و بنابراین خیلی کوتاه بود!

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از کتاب بزرگ بزرگ. دشوار بود! باشگاه قتل زنان یکی از موارد مورد علاقه من است. آنها را بیاورید

مشاهده لینک اصلی
ExaminerA پزشکی سریع خواندن شامل باشگاه قتل زنان. این خانم ها همیشه خواندن جالب را انجام می دهند. این بهترین چیزی بود که من خوانده ام، اما هنوز جالب بود. پیچش سریع آن را سرگرم کننده خواند.

مشاهده لینک اصلی
کمی شگفت زده شدم. دوست داشتم یک داستان کوتاه سرگرم کننده داشته باشم تا بتوانم خواندن جایی که شخصیت های اصلی را می دانستم و فقط می توانستم به گوشت داستان نفوذ کنم. با تشکر!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی


 کتاب تلماسه
 کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم
 کتاب انگیزه
 کتاب پنج نمایش نامه
 کتاب سفر عشق
 کتاب صدایی از دیوار