کتاب پزشک قانونی

اثر جیمز پترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-ادبیات آمریکا

Claire Washburn، Examiner Medical Examiner معتقد است زمانی که دو جسد در مرگی ظاهر می شود، در هنگام ورود به مورگی، یک شب مشغول است، اما حتی زمانی که تنها یکی از آنها مرده است، شگفت زده است! از آنجایی که لینسای بوکسر با شوهرش جو در تعطیلات بسیار مورد نیاز است، ریچ کونکلین در مورد میلیونرهایی که از مرده ها بازمی گردد، در یک هتل باقی مانده با عاشقش (و نه شوهرش) در بالای او پیدا شده است. این زن چطور زنده است و فکر کرد که او را کشتند؟ جیمز پترسون ما را به یکی دیگر از اسرار گریختگی با زنان ماهر و قهرمان باشگاه قتل دعوت می کند.


خرید کتاب پزشک قانونی
جستجوی کتاب پزشک قانونی در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی از نگاه کاربران
این داستان Bookshots 125 صفحه، به دنبال اعضای باشگاه قتل زنان است؛ زیرا آنها در معرض خطر مرگ و زندگی هستند و تلاش دارند تا این مورد را حل کنند و بدن را در مرگی که مرده باقی نمانده است، برطرف کند. پس از یک قتل در یک هتل محلی، دو نفر حمل می شوند که توسط محلی M.A. One مورد آزمایش قرار می گیرند و شنیده می شود و به بیمارستان می رسد. نظریه های متعددی وجود دارد، و در پایان، بیشتر مرده اند. چه کسی این کار را انجام داد؟ برای پاسخ به آن بخوانید. خیلی به چند صفحه بسته بندی شده.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی که کوتاه و شیرین است. تنها ناامیدی این است که لیندزی در این کتاب ظاهر اصلی نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب اول من بود. این به هیچ وجه کامل نیست، اما من هنوز از آن لذت بردم. این فرضیه عالی بود: یک زن که از خواب بیدار می شود و نمی تواند رویدادهای شب قبل را به خاطر بسپارد، جایی که مردی که سرگرم کننده بود - چه کسی شوهرش را نداشت - در اتاق هتل خود کشته شد. این یک خواندن سریع و آسان بود، گرچه احساس خیلی طولانی تر از آنچه واقعا بود. آیا این حتی امکان پذیر است؟ تحت 150 صفحه، و به طور کامل داستان بدون ریزه، Bookshots یک راه عالی برای گذر زمان است. زمان بسیار کمی برای خواندن این مطلب گرفتم و با وجود نقص آن، از آن لذت بردم تا بتوانم بیشتر آنها را بخوانم. پایان دادن به این یکی قابل پیش بینی بود و تقریبا به نظر می رسید ضد آب و هوا به نوعی، اما من هنوز هم آن لذت بخش و یک راه خوب برای گذراندن زمان است. اگر شما به دنبال چیزی سریع - بدون هیچ اضافی - این را امتحان کنید. شما فقط می توانید یک فن از این ساده و آسان خواند.

مشاهده لینک اصلی
بهترین کاری که می توانم در مورد این کتاب بگویم این است که کوتاه بود. من احساس کردم که نویسنده ی غریب غریبه پرشده بیش از ویرایشگر تنبل. نوشتن به شدت ضعیف بود. چندین چیز وجود داشت که به نظر من جایی بین بعید و غیر قابل باور بود. کلر غیر اخلاقی و غیر حرفه ای بود که سیندی را به مجموعه کالبد شکافی که در آن مدرک را اداره می کرد، در اختیار داشت - واقعا؟ و یک کارآگاهی از سان فرانسیسکو به سن برناردینو (438 مایل، 6 1/2 ساعت در یک راه) به بیوه گفت: آیا شوخی میکنی؟

مشاهده لینک اصلی
بسیار سرگرم کننده من عاشق باشگاه قتل زنان هستم و از این کتاب خوشم می آید. مثل همیشه ناامید نشو توجه من و یک رمز و راز کوتاه بسیار خوب را حفظ کرد. قطعا توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی


 کتاب هیولای هاوکلاین
 کتاب جنگجوی عشق
 کتاب تئوری انتخاب در اتاق مشاوره
 کتاب صبحانه قهرمانان
 کتاب آقای هنشاو عزیز
 کتاب بازمانده