کتاب پاستیل های بنفش

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-ادبیات آمریکا

جکسون در خانواده¬ای چهار نفره زندگی می¬کند. پدر او بیمار شد و کارش را از دست داد. مادر جکسون به عنوان پیش خدمت در رستوران¬های مختلف مشغول به کار است، اما زندگی برایشان خیلی سخت می¬گذرد و از نظر مالی تحت فشار هستند. تا الان یک بار مجبور شده¬اند که همه¬ی دار و ندار خود را بفروشند و برای مدتی در ماشین خود زندگی کنند. بعد از چند سال دوباره با مشکل مواجه شده¬اند و احتمال اینکه دوباره مجبور شوند در ماشین زندگی کنند¬، خیلی زیاد است. جکسون که خود را فردی منطقی می¬داند سعی می¬کند برای خانواده¬اش دردسر درست نکند، اما حضور دوست خیالی¬اش کرنشا چارچوب ذهنی¬اش را به هم می¬زند. کرنشا که گربه¬ای بسیار گنده است، اولین بار که خانواده جکسون بیخانمان شد، به کمک جکسون آمد تا بتواند مشکلاتش را راحت تر پذیرفته و آنها را حل کند. این بار نیز به سراغ جکسون آمده است و حضورش ماجراهایی را در پی دارد.


خرید کتاب پاستیل های بنفش
جستجوی کتاب پاستیل های بنفش در گودریدز

معرفی کتاب پاستیل های بنفش از نگاه کاربران
وای ... فقط وای ... با کلاسیک استادانه، کاترین اپلگیت یک پرتره از خانواده ای را که می جنگد و جلوی آن را بر روی فرزندان خانواده می گذارد، نقاشی کرده است. جکسون به یاد می آورد چی بود وقتی که خانواده اش مجبور بودند در ون زندگی کنند، و می ترسند که آن زمان ها دوباره بروند. حالا که کلاس پنجم را وارد می کنید، به اندازه کافی قد بلند هستید که می خواهید در مورد آن کاری کنید، اما چگونه می تواند او را کمک کند وقتی والدینش می خواهند او و خواهر کوچکش را در تاریکی نگه دارد؟ بیشتر در مورد این یکی در وبلاگ است. من آن را دوست داشتم بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
من این را بعنوان یک کتاب صوتی برای گوش دادن در ماشین با بچه هایم در هر روز صبح به مدرسه برگزیده ام. منافع آنها آمد و رفت و من بالاخره به پایان رسیدم تا این کتاب را به پایان برسانم. من فکر کردم داستان و پیام خیلی خوب بود، اما بر اساس مواد بی نظیر بود - مبارزه خانوادگی علیه بی خانمانی و حصول اطمینان از اینکه آنها به اندازه کافی غذا خوردند . نیازی به گفتن نیست، اکثریت داستان افسرده بود، بنابراین شاید بهترین گزینه برای یک کتاب صوتی در این صبح های بارانی آفتابی و تاریک در اواخر نوامبر باشد.

مشاهده لینک اصلی
داستان شیرین، اما تا حدودی عجیب و غریب در مورد یک پسر به نام جکسون و خانواده اش در شرایط سخت اقتصادی و سلامتی درگیر است. پدرش MS دارد و مجبور شد از کار ساخت و ساز خود رها شود و والدین را با مجموعه ای از مشاغل نیمه وقت ترک کند. این کتاب موضوعاتی درباره فقر و بی خانمانی و تاثیر آن بر کودکان را بررسی می کند، جکسون در مورد مشکلاتش با دوست خیالی خود، یک گربه بزرگ به نام Crenshaw بحث می کند. رابطه جکسون با ماریسول یکی از برجسته ترین داستان هاست.

مشاهده لینک اصلی
E ARC از Netgalley.com پدر و مادر جکسون و رابینز در حال تلاش برای به پایان رساندن ملاقات. آنها هر دو هنرمند هستند و سعی کرده اند تا کارهایی را که می توانند برای کسب درآمد انجام دهند، اما پدر جکسون دارای مولتیپل اسکلروزیس است و این مسائل حتی دشوارتر می شود. هنگامی که خانواده در حال اجاره است و کم غذا هستند، تصمیم می گیرند که یک فروشگاه حیاط را در اختیار بگیرند تا تفاوت ایجاد کنند. درباره این زمان، جکسون توسط Crenshaw، یک گربه صحبت غول پیکر اما نامرئی که اخیرا ظاهر شد وقتی که او جوان بود و خانواده طولانی مدت زندگی خود را در وان خود را صرف زندگی می کردند. جکسون اشتباه می کند که چرا Crenshaw دوباره ظاهر می شود، اما کمی آسوده به او می رسد؛ اگر خانواده اش آپارتمان خود را از دست بدهد، باید مدرسه را عوض کند و از دوستش ماریسول دور بماند، که با او کار می کند. چیزهایی که بدتر می شوند، اما در نهایت، پدر و مادر جکسون خواهان کمک و کمک به اندازه کافی برای نگهداری خانواده برای آینده فیزیکی می شوند. طول: این داستان مهمی است و به موقع و جزئیات مشکلات خانواده جکسون بسیار خوب انجام شده است. وضعیت والدین به خوبی توضیح داده شده است، و آنها سعی می کنند از مسائل خود مراقبت کنند، اما فقط نمی توانند از آن ها عبور کنند. اینها جزئیات مهمی برای دانش آموزانی هستند که ممکن است درک کنند که خانواده چگونه می توانند بی خانمان شوند. تحریک جکسون با والدینش و احساسات ناتوانی او برای دانش آموزانی که ممکن است با شرایط مشابه مبارزه کرده اند اهمیت داشته باشد. این احتمالا یکی از کتابهای بهتر است که درمورد خانواده بی خانمانی دیده ام. ضعفها: دوست گرامی صحبت نمیکنند برای من کار نمیکنند. من هم شک و تردید خود را در مورد ایوان داشتم، و اپلگیت مطمئنا این کار را با موفقیت انجام داد، اما در این مورد، من فکر می کنم که Crenshaw از جدی بودن کتاب به شیوه ای عجیب و غریب متضرر شده است، و گنجاندن او احتمالا کمتر دانش آموزانی است که ممکن است به یک داستان واقعی در مورد این موضوع علاقمند شود کتاب را انتخاب کنید. من واقعا فکر می کنم: بله، این درخشان و دوست داشتنی است. هیچ رقابتی وجود ندارد با این حال، اگر این امر در کتابخانه خاص من موفقیت آمیز باشد، به مقدار زیادی فروش دست نیاز خواهد داشت. گربه غول پیکر در پوشش، بسیاری از خوانندگان را دور می کند، و خوانندگان که می خواهند در مورد دوستان گربه خیالی بخوانند احتمالا چنین داستان غم انگیزی را نمی خواهند. من می دانم که بسیاری از افراد واقعا این را دوست دارند اما ممکن است یکی از آن @ teachers @ books باشد و نه یک @ student @ one.

مشاهده لینک اصلی
اگر برای چالش خواندن در من نبودم، هرگز این کتاب را نخواندم. با این حال، یک کتاب شایسته در مورد صادق بودن و زندگی زندگی است. اگر بخواهید یک کتاب سریع و سرگرم کننده بگویم، آن را یک ضربه بزنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پاستیل های بنفش


 کتاب انقلاب شبکه های اجتماعی
 کتاب مثبت
 کتاب پوست در بازی
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب موبی دیک
 کتاب لطفا به من نخندید