کتاب وقتی به من می رسی

اثر ربکا استید از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-ادبیات آمریکا

با درجه ششم، میراندا و بهترین دوستش، سالن، می دانند چگونه به محله خود در نیویورک حرکت کنند. آنها می دانند که کجا ایمن است، مانند فروشگاه مواد غذایی محلی، و می دانند که چه کسی باید از آن اجتناب کند، مثل مرد دیوانه ای در گوشه ای. اما همه چیز شروع به تجزیه و تحلیل می کند. سالن توسط یک بچه جدید مگس گرفته شده است، به طوری که هیچ دلیلی به نظر نمی رسد و او میراندا را از زندگی خود متوقف می کند. کلید آپارتمان که مادر میراندا برای موارد اضطراری پنهان شده است به سرقت رفته است. و سپس میراندا یک یادداشت مرموز را در یک لغزش کاغذ کوچک برش می دهد یادداشت ها در حال آمدن است و میراندا به آرامی متوجه می شود که هر کسی که از آنها بیرون می آید، همه چیز در مورد او را می داند، از جمله چیزهایی که هنوز اتفاق افتاده است. هر پیام به او نزدیک تر می شود تا اعتقاد داشته باشد که تنها می تواند از مرگ غم انگیز جلوگیری کند. تا یادداشت نهایی باعث می شود او فکر کند او خیلی دیر است.


خرید کتاب وقتی به من می رسی
جستجوی کتاب وقتی به من می رسی در گودریدز

معرفی کتاب وقتی به من می رسی از نگاه کاربران
من عاشق کتاب های متوسطه هستم کیفیت معمولا به عنوان کتاب بزرگسالان خوب است، اما آنها بسیار زیبا، تازه و آسان برای خواندن است. آنها همچنین مشکلات زندگی را در سر می پرورانند. آنها به ندرت از لحاظ سیاسی درست هستند. بچه ها در اطراف بوش ضرب و شتم نمی کنند و برای آنها کتاب نمی زنند. سه ماهه اول زمانی که من به من رسیدگی می کنید در مورد زندگی میراندا شیدر گریدر است. در اینجا نمونه هایی از سرفصل های فصل فوق العاده است: چیزهایی که در یک جعبه نگه می دارید، چیزهایی را می بینید که در مورد شما گمراه می شوند. زمانیکه بخش اول جالب است، گاهی اوقات آهسته (به عنوان گاهی اوقات زندگی ممکن است :-)، اما همیشه به خوبی نوشته شده است. سپس وقتی که رمز و راز وارد می شود، چیزهایی گرم می شوند. سخت است که حدس بزنید که چطور نامه ها ارسال می شوند، اما توسط آنها، چرا ...؟ من حدس می زنم که فرستنده پس از نامه دوم و چه کسی فرستنده پس از سوم است، اما مطمئن نیست. این کتاب مرا در انگشتان من نگه داشت. و من خیلی طول کشیدم تا خیلی طول بکشد. داستان سپس بهتر و بهتر و شخصی تر می شود. و پایان شگفت انگیز است. یکی از بهترین پایان - به راحتی 5+ ستاره. چشمان من وقتی میراندا به مادرش و مادربزرگ ها می داد، عصبانی می شد. و هنگامی که او از پیامدهای ذکر شده در مورد شخصیت رمز و راز آن فکر می کرد. یک کتاب فوق العاده و آیا من این فصل ها را ذکر کردم؟ در اینجا چند چیز وجود دارد: چیزهایی که شما را نگه می دارد secretThings که بوی شما به فشار دادن دور چیزهای معقول، چیزهایی که شما را پشت سر گذاشت چیزهای دشوار من به شدت توصیه این کتاب به همه. P.S. پسر من نیز آن را دوست داشت.

مشاهده لینک اصلی
وای. گاو مقدس. من این آینده رو ندیدم این فوق العاده بود این دقیقا به بهترین لیست تمام زمان من می رسد. تنظیم بسیار عالی، بسیار جذاب. یک کتاب بسیار هوشمند. نوشتن عالی آن را دوست داشتم نمی توان صبر کرد تا دوباره آن را بخواند. دوباره آن را بخوان. همانطور که خوب دومین time.7 / 29/2014: چهارم من خواندن! همیشه شگفت انگیز است، اما این بار واقعا عالی بود. خواهرزادهم در چند روز من در خانه است. او باید در تابستان برای مدرسه بخواند! ما تمام شب را صرف خواندن آن به پایان رساندیم. ما هر دو آن را دوست داشت صدای من کاملا شلیک شده و گلو من خام از 2 ساعت مداوم خواندن با صدای بلند است، اما ارزشش را دارد. البته من در LIST گریه کردم. من همیشه انجام میدهم. من واقعا سعی نکردم جیانا در مورد آن سرد بود. او می داند عمه او یک شیر آب است! :) همیشه به یاد داشته باشید ماندن تا به حال دیر و غرق شدن با جیانا و خواندن این کتاب، و چگونه هیجان زده او بود که او همه آن را با هم قرار داده است. من نمی توانم آن را به اندازه کافی بگویم: این کتاب فقط فوق العاده است.

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره درست در بین @ okay @ و @ من آن را دوست @ در این یکی. در سمت خوب، این یک رمز و راز YA هوشمند (تاکید بر جوان) است که به اندازه کافی خوب است و پایان خوبی است. من همچنین فکر کردیم که بحث در مورد زمان بسیار خوب بود و ممکن است خوانندگان جوان را در تمایل به یادگیری بیشتر علاقه مند کند. در سمت منفی، من واقعا شخصیت ها و پروسس ها را دوست نداشتم، در حالی که خوب بود، همانطور که دوست داشتم، جذاب نبود. این امر می تواند به سادگی نتیجه نتیجه آن برای یک مخاطب هدف جوان باشد. با این حال، برای من، آن را حفظ کرد از امتیاز آن بالاتر است.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره! این جدیدترین برنده جایزه مدال نیوبری است و من واقعا خواسته بود قبل از نامزدی آن را بخوانم. این یک داستان هوشمندانه است که از زندگی @ داستان است که بیش از سن، جنسیت و نژاد است و یک داستان عالی است که هر کس و هر کس می تواند لذت ببرید. این کتاب چرخش و چرخش و معما در مورد چنین شگفت انگیز است که شما به سرعت به Mirandas و دوستانش زندگی می کنند و آن چه دوست دارد در اواخر دهه 70 در نیویورک رشد کند. بعضی از مشاهدات که نویسنده نوشتم، به نظر من خیلی تصادفی بود اما دلم برای من تنگ شده بود و من به مدرسه ابتدایی منتقل شدم. من با شخصیت ها به نحوی ارتباط برقرار کرده ام که اغلب با کتاب های کودکانه ای برای من اتفاق نمی افتد و من مطمئن نیستم که آیا این به این دلیل است که من مسن تر می شوم یا اینکه من فقط این کتاب های بزرگ کودکان را خواندهایم. این نوع از یادآوری مرا از این که احساس کردم وقتی روالدال را می خواندم یادآوری کردم؛ او چیزهایی را برای بچه ها نداشت و او می دانست که چگونه یک داستان بزرگ را بنویسد. تنها دلیل اینکه من این 5 ستاره را به دلیل نتیجه گیری اصلی در پایان ندیدم. من فکر می کنم چیزی کمی واقع گرایانه تر از چیزی می خواهم و امیدوار بودم که نویسنده به شیوه ای متفاوت از آنچه که من می دیدم بازی کند. هرچند من اشتباه نکردم، سرانجام این کتاب را برای من خراب نکرد، فقط احساس کردم چیزهایی می توانست متفاوت باشد. فکر می کنم بسیاری از مردم از این کتاب برای سال های آینده لذت ببرند؛ آن خنده دار، قلب گرم، گاه غمگین است، و همچنین یک رمز و راز بزرگ است. این یک کتاب است که من می توانم بگویم کاملا شایستۀ جایزه آن است.

مشاهده لینک اصلی
من این کار را تمام کردم و احساس کردم دوست دارم چیزی را از دست بدهم. بسیاری از مردم در مورد این موضوع هراس دارند، اما من آن را نمی بینم. من تنظیمات نیویورک را دوست داشتم، بچه ها با کلید های چفت و محکم در حال چرخش بودند و مراجعه به فروشگاه زیر در ناهار. دوستی ها و شخصیت ها خوب بود، اما به نظر قابل توجه نبود. داستان درباره میراندا است که با مادرش در نیویورک زندگی می کند و کتاب مورد علاقه او چروک در زمان است که یکی از کتاب های مورد علاقه من است. مادرش می خواهد در نمایش بازی Pyramid $ 50،000 دریافت کند و می تواند به عنوان یک مسابقه انتخاب شود. میراندا و مادربزرگش به او کمک می کنند. دوستی های میرنداس با همسایه های پایین اتاق Sal رنج می برد، و مطمئن نیست چرا. و کسی است که یادداشت های عجیب و غریبی اش را که او را بیرون می برد، ترک می کند. و این بچه، مارکوس، که بدون هیچ دلیلی یک بار بهش زنگ زد، ناگهان با او صحبت می کند. و سپس، چیزهای سفر زمان وجود دارد. خیلی زیاد نیست من هنوز تعجب می کنم که آیا واقعا در این کتاب کار می کند ... من فکر می کنم که چیزی را از دست دادم، آن فرد از خواندن دوباره لذت می برد. چرا فکر میکنم؟ از آنجا که، من تعجب در مورد جدول زمانی جایگزین، که خوب نیست، این است؟ آیا نباید به دوستی و فداکاری و چیزهای دیگر فکر کنم؟ برنده 2010 Newbery.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی به من می رسی


 کتاب قابل‎ توجه‎ نوابغ ‎فقط ‎پول ‎نقد
 کتاب پنج تکه ی اصلی از پازل زندگی
 کتاب وحدت اشیا
 کتاب غم های کوچک
 کتاب رئیس جمهور گم شده
 کتاب شاهزاده و گدا