کتاب وقتی به من می رسی

اثر ربکا استید از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-ادبیات آمریکا

با درجه ششم، میراندا و بهترین دوستش، سالن، می دانند چگونه به محله خود در نیویورک حرکت کنند. آنها می دانند که کجا ایمن است، مانند فروشگاه مواد غذایی محلی، و می دانند که چه کسی باید از آن اجتناب کند، مثل مرد دیوانه ای در گوشه ای. اما همه چیز شروع به تجزیه و تحلیل می کند. سالن توسط یک بچه جدید مگس گرفته شده است، به طوری که هیچ دلیلی به نظر نمی رسد و او میراندا را از زندگی خود متوقف می کند. کلید آپارتمان که مادر میراندا برای موارد اضطراری پنهان شده است به سرقت رفته است. و سپس میراندا یک یادداشت مرموز را در یک لغزش کاغذ کوچک برش می دهد یادداشت ها در حال آمدن است و میراندا به آرامی متوجه می شود که هر کسی که از آنها بیرون می آید، همه چیز در مورد او را می داند، از جمله چیزهایی که هنوز اتفاق افتاده است. هر پیام به او نزدیک تر می شود تا اعتقاد داشته باشد که تنها می تواند از مرگ غم انگیز جلوگیری کند. تا یادداشت نهایی باعث می شود او فکر کند او خیلی دیر است.


خرید کتاب وقتی به من می رسی
جستجوی کتاب وقتی به من می رسی در گودریدز

معرفی کتاب وقتی به من می رسی از نگاه کاربران
1. این کتاب واقعا به عنوان buzz.2 آن است. من تعداد زیادی از بررسیهای کتاب را خواند و این تصور را به دست آورد که من تا به حال به یاد داشته باشید چروک در زمان (کتاب های مورد علاقه شخصیت اصلی) به طور کامل دریافت WYRM. اما به من بگو، من پیر هستم، همه چیز را فراموش کرده ام. (من زمانی که من 10 ساله بودم کتاب خواندن چروک در زمان کتابخانه دانشکده دبستان پراویدنس را یادآوری کردم، اما ذهن من کوچک بود اما من جزئیات خاصی را به یاد نمی آورم.) نقطه ضعف من این است که: نگران نباشید اگر شما قدیمی هستید یا فراموشکار و یا یک انسان که هرگز مادلین LEngle را خوانده است - کتاب به طور کامل در خود ایستاده است. 3. کمتر درباره طرح من می گویم، بهتر است. به من اعتماد کن. 4. اگر شما علمی تخیلی و فانتزی می خواهید، این را دوست دارید، و خدا به شما برکت دهد، اما من اغلب علمی تخیلی و فانتزی می کنم. بنابراین اگر شما من هستید، این کتاب را به شما توصیف می کنم به عنوان یک دختر که در دهه 1970 در UWS رشد می کند و مادرش به $ 20،000 Pyramid @ می آید ... زیرا اگر شما من هستید، جذاب تر از دعوت مادلین لنگل. 5. طرح بسیار جذاب، تصویر بزرگ از یک زمان و مکان خاص، مشخصات خوب، گفتگوی خوب، یک صفحه کلمبیا - خوشمزه برای خواندن، اما فکر فوتی و فریبنده too.6. من متوجه شدم که نویسنده دارای یک قطعه در شماره کنونی کودکان و نوجوانان نیویورک است. DAYUM، او WAAAAY نیز برای دوست داشتن از زمان از بچه های نیویورک بسیار خوب است. من فکر می کنم بسیار هوشمند هفت ساله فقط یک سایه برای این جوان است - تعلیق، پیش بینی، تمام سرنخ های مرموز که منجر به داشتن ذهن کوچک شما می شود - اما من ممکن است اشتباه است. گزارش بد را در صورتي که به آن چيزي بدهد، گزارش دهيد. مطمئنا یک کتاب 9 ساله ای دوست داشتنی، اگر شما در مورد خانه خود دروغ می گویید، آن را دوست خواهید داشت. و همه افراد مسن باید آن را بخوانند؛ زیرا واقعا همه چیز و کیسه ای از fritos است.

مشاهده لینک اصلی
وقتی شنیدم که این کتاب مدال Newbery را به دست آورد، بلافاصله آن را در کتابخانه گذاشتم. من خیلی هیجان زده بودم که این را بخوانم. وقتی فلاش در داخل را می خواندم من فوق العاده جذاب بودم و تصمیم گرفتم که زمان خواندن این کتاب را در یک جلسه بخوانم. اولین دو فصل بود عالی بود، من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد، اما بعد از آن من قلاب کردم. من شخصیت ها را دوست داشتم، آنها احساس واقعی کردند و می خواستم آنها را بهتر درک کنم. جایی در نزدیکی وسط کتاب، من شروع به گرفتن آنچه در حال رفتن بود. من واقعا سعی کردم خیلی خواندنی نباشم که من در پاراگراف های پویایی از دستش بر نیومد، زیرا به دلیل پایان دادن به آن، خونریزی می کردم. جمله های زیادی بود که دوست داشتم. این کتاب پر از چیزهایی است که به نقل از آن می پردازیم. من در این کتاب درگیر بودم که با صدای بلند به خودم گفتم: نه، نه! خودشه! من فقط می دانستم که چه اتفاقی می افتد! @ و سپس چند صفحه بعد:NO! من قبل از آن اشتباه کردم، نه او! آن را به طور کاملا متفاوت! @ پایان بود متفاوت بود پس از من انتظار داشتم، من بیشتر از جزئیات در طول راه، اما برخی از اتمام بود که توضیح داده شد وجود دارد. بعد از آن که من آن را تمام کردم، مجبور شدم بنشینم و درباره کتاب فکر کنم. ذهن من هنوز آن را پردازش می کرد و همه چیزهایی که من می توانستم در مورد آن فکر کنم همه چیز عجیب و غریب بود. من واقعا از این کتاب لذت بردم، اما بخشی از این داستان بود که احساس کردم خیلی ساده است و من بیشتر می خواستم. من هنوز هم از همه دلیرانه توصیه می کنم. خواندن خوب بود. * از کتاب من بررسی وبلاگ: http: //reviewsatmse.blogspot.com/2010 ...

مشاهده لینک اصلی
این کتاب جادویی است، بسیار عاقلانه تر از بسیاری از @ بزرگسالان @ کتاب خواندن. من این را در یک نشست خوانده ام، چون نمی توانم آن را بگذارم. من با ناراحتی روبرو شدم که بر خلاف احساس من نیست، وقتی به یاد داشته باشم که در عقب برداشتن دوستان با دوستان در مسیر Laguna Beach در تابستان پیش از دبیرستان احساس می کردم که زندگی ام شروع به کار کرده است. و من قبلا می دانم که مرد لشکر یک دوست قدیمی است که برای سال ها از دست رفته است. به موضوع مسافرت زمان خوشم نمی آید، من چگونگی نوشتن در مورد آن را می خواهم، بنابراین تا زمانی که جوانتر باقی خواهم ماند.

مشاهده لینک اصلی
پیچ خورده، به خوبی ترسیم و جذاب است. به اندازه کافی جالب توجه است، نویسنده چندین بار در طول کتاب، \"چروک در زمان\" را مورد ارزیابی قرار داده و در حالی که طرفداران مادلین لنگل قطعا از این پازل زمان فضا لذت می برند، عمق احساسی و موضوعات درونی آن کاملا به همان سطح می رسد. با این حال، برای بچه ها بسیار خوب است.

مشاهده لینک اصلی
من تا به حال هیچ ایده ای از انتظار از زمانی که شما به من رسیدن، اما من به پایان رسید آن را دوست دارم. شاید به عنوان یک خواننده بزرگسال، این چهار ستاره را بدهم، اما من سعی کردم کتاب های کودکان را از طریق لنز خواننده ی جوان مشاهده کنم. من می دانم این یک کتاب است که من را به عنوان یک کودک وسواس کرده ام. میراندا شخصیت بزرگی است و جهانش یک واقعگرا است. داستان خود را هوشمند است - آن را نمی کند تلاش برای گفتن به خواننده، بلکه به بچه ها اعتبار زیادی است. چند نکته ی شل وجود داشت که من می خواستم در پایان آن را ببینم، اما به طور کلی، من از اینکه آن را به پایان رسانده بود خوشحال شدم. قطعا به دنبال کتاب های ربکا Steads در کتابخانه خواهم بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی به من می رسی


 کتاب خردم کن
 کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند
 کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو
 کتاب آبی ترین چشم
 کتاب سیاهاب
 کتاب اسرار کار