کتاب هنگامی که نیچه گریست

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات جامی - مترجم: کیومرث پارسای-ادبیات آمریکا

وین، پایان قرن نوزدهم. لو سالومه آمده است تا یوزف برویر، پزشک مشهور و استادِ زیگموند فروید را بیابد. او نگران دوستش، نیچه است. برویر باید اندیشمند بزرگ و تنها را که از سردرد شدیدی رنج می‌برد، معالجه کند و او را از این گرفتاری برهاند. ولی نیچه نباید از این جریان بویی ببرد، سالومه از برویر تقاضا کرده که او را معالجه کند. برویر تصمیم می‌گیرد با روش جدید «بیان‌درمانی» که به‌تازگی در مورد بیمار دیگرش آنا او. تجربه کرده، او را درمان کند. برویر برای تشویق نیچه به صحبت‌کردن، وضعیت بیمار جوانش آنا او. را برای او تشریح می‌کند. به‌این‌ترتیب میان برویر آرام و دلسوز، و نیچه حساس و خوددار، دوئل گفتاری تندی به‌وجود می‌آید و هرچه این دو به هم نزدیکتر می‌شوند، برویر بیشتر متوجه می‌شود که فقط در صورتی می‌تواند نیچه را معالجه کند که وی اجازهٔ این کار را بدهد. یالوم تخیل و واقعیت را در یک شبکهٔ منسجم با هم ترکیب می‌کند؛ طوری‌که شخصیت‌های برجسته و بزرگِ دورانِ آغاز روان‌درمانی زنده می‌شوند و با ما سخن می‌گویند.
دکتر اروین د. یالوم مدرس روان‌درمانی در دانشگاه استانفورد و نویسنده کتاب‌های درسی روان‌شناسی مانند عشق و جلادش و داستان دیگرِ روان‌درمانی است.


خرید کتاب هنگامی که نیچه گریست
جستجوی کتاب هنگامی که نیچه گریست در گودریدز

معرفی کتاب هنگامی که نیچه گریست از نگاه کاربران
این کتاب وحی بود. یک چالش فکری و لذت ادبی غیرقابل انکار برای من. من حتی اگر 2000 صفحه را داشته باشم خواندنش را متوقف نخواهم کرد. او با این رمان به یالوم پیوسته است. گفتگوها بین دو فیلسوف قرن نوزدهم هوشمندانه است. یکی بهتر از دیگری. نیچه و Breuer، دو نفر که به دنبال معنی زندگی فراتر از قوانین اساسی هستند. دو نفر با انحصار نامحدود، فتنه انگیزی ذهنی ذهنی دارند و هر دوی آنها تنها ازدواج کرده اند. نقش زن در این معادله چیست که هر شرکت کننده را در این طرح آزاد می کند، یاد خواهید گرفت که آیا می توانید این کتاب را بخوانید. صووروس رومی

مشاهده لینک اصلی
کم کم گفتم که من با این کتاب لمس کردم. این سومین ‡ است و حسادت کتاب من خوانده ام، و تا کنون را ترک کرده است قوی utisak.U به طور کامل اراده من italaÄ که طعم ملاقات کرد، اما بالاتر از همه میل که، از طریق کار که به عنوان خوانده شده من، به طور همزمان بررسی و تجزیه و تحلیل sebe.Jalom ، استاد روانپزشکی، pronikao بزرگ روان انسان و به شهرداری تانا وارد منافذ بسیاری از انسان duÅ¡ei بسیاری از افکار، همراه با شخصیت های تاریخی و غول @ koriÅ¡Ä ‡ از باد @ باعث این داستان بزرگ در. او چیزی را گریه کرد و متوجه شدم کهrosa اغلب زمانی که شب در صلح است.

مشاهده لینک اصلی
من به معنای واقعی کلمه هیچ حرفی برای توصیف احساسات من در مورد این کتاب (که یک سوء استفاده ناخوشایند از کلمه @ به معنای واقعی کلمه @، اما چه کسی مراقبت؟). شاید خیلی زود بگویم که این کتاب زندگی من را تغییر داد؟ اما این کار را کرد. این واقعا واقعا انجام داد. خوب، چه چیز دیگری؟ من حدس می زنم، همانطور که آقای بنجلی یک بار به امام گفت: \"اگر من آن را کمتر دوست داشتم، می توانستم در مورد آن بیشتر صحبت کنم.\" \"آره، اون. این چیزها را تمام می کند. من گریه میکنم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هنگامی که نیچه گریست


 کتاب خنده در تاریکی
 کتاب آزادی
 کتاب قدرت مثبت اندیشی
 کتاب خانه
 کتاب انجمن سری بندیکت
 کتاب هفت تیرکش