کتاب هندرسون شاه باران

اثر سال بلو از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: مجتبی عبدالله نژاد-ادبیات آمریکا

هندرسون، شاه باران نوعی رمان سیر و سلوک است. پر از حرف‌های فلسفی و ماجراهای کمیک. داستان مردی است که دنبال معنای زندگی می‌گردد. مردی که همه چیز دارد. ثروت، خانواده، پایگاه اجتماعی... ولی از زندگی راضی نیست. در تلاش برای کشف معنای زندگی سر از آفریقا درمی‌آورد و روزهای طولانی را با مردم قبایل دوردست اعماق آفریقا می‌گذراند.

سال بلو خودش رمان هندرسون، شاه باران را بیش از بقیۀ کارهایش می‌پسندید و همیشه در صدر کارهای مورد علاقه‌اش از آن نام می‌برد.

در فهرست صد رمان برتر قرن بیستم که پایگاه مدرن لایبراری (Modern Library) تهیه کرده است، هندرسون، شاه باران در ردیف بیست و یکم قرار دارد.


خرید کتاب هندرسون شاه باران
جستجوی کتاب هندرسون شاه باران در گودریدز

معرفی کتاب هندرسون شاه باران از نگاه کاربران
اگر چه از کتاب لذت بردم، من در بهبود این خلاصه خلاصه ای از بروزرسانی بروزرسانی مشکل دارم: یک مرد ثروتمند به آفریقا می رود تا خود را پیدا کند، فقط به یک استعاره بزرگ و گسترده با شیر تبدیل شود.

مشاهده لینک اصلی
هولدن کولفیلد به آفریقا می رود

مشاهده لینک اصلی
یک تجارت پر رونق در کتاب های خودآموز وجود دارد که همیشه من را ناراحت کرده اند. من هرگز نمی توانم به شخص دیگری که به من می گوید ارتباط برقرار کنم. این مراحل است که شما باید برای بهبود زندگی خود و \u0026 amp؛ اگر شما آنها را برای شما انجام نداده اید! خب، هیچ کتابی در چنین گفتاری مطلق نخواهد بود، اما همه قهوه ای که در آن وجود دارد، این پیام با صدای بلند و آمپر؛ در اکثر کتاب های این سبک روشن است. پس از آن، موضوع ادبیات است که در آن یک نویسنده هوشمند بدون اینکه به شما کمترین سرنخ را به شما تقدیم کند، چشمهایتان را در اطراف چشمهای خود قرار می دهد و به شما می گوید داستان شخصیت و یک تلاش در بعضی از نقاط، چشمها را از بین می برد \u0026 amp؛ گریه می کند، می بینید که کجا شخصیت ماست؟ سپس و فقط پس از آن شما اهمیت کلمه خود کشف را درک می کنید. دقیقا همان چیزی است که Saul Bellow در این کتاب انجام می دهد! در کلمات هیچ حامی ای وجود ندارد، توصیه های توخالی در مورد رفع سریع شما باید دنبال کنید تا معنی زندگی را بیابید. با این حال، مجموعه ای از اعمال جراحت عصبی وجود دارد که از طریق آن خوکچه دریایی شخصیتی به نام یوجین هندرسون باید از بین برود. یوجین جادوی عجیب و غریب یک خانواده مشهور آمریکایی است که شمار دبیران دولت، دانشمندان، محققان و دیوانه وار در میان ثروت و سرنوشت محض است. یوجین با این حال یک جانور کاملا متفاوت است، او از چرک به هسته یک توهم سردرگمی است. هنگامی که در مواجهه با موقعیت یا احساساتی که تهدید به بهبود او را می کند، او تنها راه شناخته شده ای را برای او باز می کند: خشونت. او تلاش می کند یک معنای درونی و آماری پیدا کند لذت بردن در بسیاری از مناطق کاملا غیر مرتبط: موسیقی، جنسیت، سرقت، الکل، کشاورزی، اما هر کدام به یک فاجعه بزرگتر نسبت به قبل از آن است. یوجین به من خیلی شبیه به چیزی بود که گوریلا در یک کارخانه شیشه ای دیده بود. پس از پشت سر گذاشتن چنین چیزهایی از بین رفته، او به آفریقا فرار می کند. این یکی از دو جدایه ترین قبایل است: Arnewi \u0026 amp؛ Wariri که بقیه داستان زندگی اش نوشته شده است. یکی از شخصیت های سرگرم کننده که در داستان یافت شد، شاه Dahfu از Wariri بود. تعاملات یوجینز با پادشاه به برخی از ذهن و ذهن متوسل می شود. نقل قول در کتاب کتاب مقدس ارزشمند است. هوش عاطفی پادشاه در یوجین خالی می شود و ریشه های اولیه تحول در شخصیت او قرار دارد. حضور قابل توجهی از شخصیت اصلی، پیشگویی دانیل ناباکدانزار در تمام مراحل زندگی است؛ یوجین با زندگی حیوانات اطرافش ارتباط نزدیکی دارد. پروس بسیار قدرتمند و متحرک است. در حالی که حفظ لمس یک واژه نامه کارشناسی ارشد، Bellow ایجاد تک خطی بسیار عجیب و غریب به خصوص در نیمه اول کتاب است. این به راحتی برای من مورد علاقه است!

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب Saul Bellow من است و در حالی که من از آن متنفر نیستم، من هم آن را دوست نداشتم. من دریافتم که هندرسون در سفر روحانی برای پیدا کردن پاسخ به سوالات زندگی اش بود و خواننده می تواند چندین جواهر الهام از نمونه های بلوز را در سراسر رمان بکشید، اما در بسیاری از رمان های دیگر که من خیلی بیشتر از آن لذت بردم این یکی. من فکر می کنم مشکل من با شخصیت های هندرسون بود. او چند نفر را که به من اطلاع داده بودند یادآور شدم، یکی به طور خاص، که همیشه راه اشتباه را می پوشاند.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما می توانید از شخصیت راوی نارساقی و غم انگیز، اگر شما می توانید وانمود کنید اعتقاد بر این است که هر زن او را می بیند می خواهد استخوان خود را پرش، هر مرد می خواهد به پاپ خود را تبدیل شود و هیچ کس هر جا می خواهد او را احمقانه، او اگر شما می توانید اقامت اگر شما می توانید از طرح های مزاحم استفاده کنید و خودتان را مجبور به مراقبت از یک بحران نیمه وقت دیگر از طرف مرد باشید، اگر بتوانید چشم های خود را از سوکت در «شگفتی های ناشی از Rabelaisian» قهرمان در برابر وحشی های شگفت انگیز او دنبال، و گاهی اوقات شما می توانید برخی از مشاهدات قابل توجه در این رمان پیدا کنید. در نهایت، راوی یک جرقه بشری را نشان می دهد. یک یا دو بار او زنان را مانند آنهایی که تقریبا انسان هستند، درمان می کند. و برخی از شکوفایی توصیفی نویسنده، لذت واقعی را تحریک خواهند کرد. اما اینجا اینجا می خواهیم از هر دو روش استفاده کنیم: او می خواهد نوعی قهرمان Himingway-esque را تسخیر کند و همچنین می خواهد صفحات فلسفی اش را به طور جدی مورد توجه قرار دهد. من نمی توانم آن را انجام دهم. بارها و بارها این کتاب را کنار گذاشته ام هرگز به دنبال آن نیستم؛ بعد از بررسی، بررسی می کنم که تلاش می کنم درک کنم دیگران چه می دیدند. من مجبور شدم خودم را در تلاش برای درک تحسین انتقادی خود ادامه دهید؛ اما من هنوز دلم برات تنگ شده

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هندرسون شاه باران


 کتاب خلاقیت و حل مسئله
 کتاب مترجم دردها
 کتاب حالا بی حساب شدیم
 کتاب شرق بهشت
 کتاب سقلمه
 کتاب در آغوش نور 1