کتاب همه چیز همه چیز

اثر نیکولا یون از انتشارات نشر نون - مترجم: نازیلا محبی-ادبیات آمریکا

از پنجره رو برمی‌گردانم. از چه چيزی پشيمانم؟ از اين‌كه در اولين فرصتی كه پيش آمد بيرون رفتم. از اين‌كه دنيا را ديدم و عاشقش شدم. از اين‌كه عاشق آلی شدم. حالا كه می‌دانم همه‌ی آن چيزها را از دست داده‌ام، چطور می‌توانم بقيه‌ی عمرم را با اين عذاب سر كنم؟ چشم‌هايم را می‌بندم و سعی می‌كنم بخوابم. اما تصوير چهره‌ی قبلی مامان، آن همه عشق فداكارانه‌ای كه در چشم‌هايش موج می‌زند، دست از سرم برنمی‌دارد. پس به اين نتيجه می‌رسم كه عشق چيز فوق‌العاده وحشتناكی است. دوست داشتن كسی به همان شدت كه مامان من را دوست دارد بايد شبيه جان كندن قلب آدم بيرون از سينه‌اش، بدون پوست، بدون استخوان و بدون هيچ محافظی باشد. عشق چيز وحشتناكی است و از دست دادنش از آن هم بدتر است.


خرید کتاب همه چیز همه چیز
جستجوی کتاب همه چیز همه چیز در گودریدز

معرفی کتاب همه چیز همه چیز از نگاه کاربران
دوستان با مینی من خواندند! خوب. بنابراین این نوع کتاب من نیست به معنای واقعی کلمه هیچ چیزی در مورد این نکته وجود ندارد که باعث شود من را بخواهید چیزی از این اراده آزاد خود بخواند. مگر اینکه این جوجه برخی از قدرت های جهش یافته را تحریک کند، از یک سیاره دیگر آمده، یا در اوقات فراغت خود با خون آشام ها جنگید؟ نه همه چیز ... همه چیز ... در مورد این داستان به نظر می رسد برای تلفن های موبایل مضطرب و خشن. باید آن را یک پرونده سخت بدست آوریم. و اجازه دهید به پیش بروم و عذر خواهی کنم به همه افرادی که احساس می کنند که این کتاب به عنوان یک مسئله جدی به عنوان بیماری این دختران به حاشیه رانده شده یا منزوی شده است. \u0026 lt؛ - من آن را دریافت کردم خنک نیست. با این حال. من همه چیز دختر 12 ساله ای است که در تصویر بالا دیده می شود و بعد از دیدن فیلم تریلر، او از من خواسته است که این را با او بخواند. می دانم چه فکر می کنید: اما آن، شما 4 بچه دارید! چگونه می توان آن را به معنی همه چیز به شما.من نمی دانم! من هر یک از آنها را با تمام قلبم دوست دارم هیچ علمی وجود ندارد که بتواند آن را توضیح دهد، اما درست است. هر کدام مرکز کل جهان من است، هر کدام از من مورد علاقه من است، و هر کدام از آنها بهترین چیزهایی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده است. چرا؟ من گفتم. این مامان منطقی. شما با این دیوانگی مخالف نیستید. هرگز من خواننده اکراه من نیستم، بنابراین مهم نیست چطور جهنم این بود، به هیچ وجه این فرصت را نگرفتم. بنابراین. در اینجا من، بررسی همه چیز، Everything.sighWarning: SpoilersSo این اساسا قهوه ای عاشقانه Nicholas Sparks-Lite برای نوجوانان است. منهای پایانهای وحشتناکی که با اکثر کتابهایش به دست می آید ... دقیقا همان چیزی است که من فکر کردم و دقیقا به همین دلیل 12 ساله بودم. و این خیلی خوب است منظورم اینست، تنها چیزی که واقعا فکر کردم درباره داستان بزرگ بود طول بود. من توانستم آن را در یک روز به پایان برسانم که یک جایزه بزرگ بود چرا که فردی وعده داده بود که من قبل از اینکه فیلم را در تئاتر دیدیم، این چیز لعنتی را بخوانیم. چا چینگ! اسلاید در زیر سیم، فقط در زمان به نشستن از طریق یک ساعت و نیم از صورت نوجوان بوسه و محو شدن به رابطه جنسی سیاه و سفید. پایان بسیار بحث انگیز است، اما تا زمانی که Id برخی از بررسی خواندن، من واقعا نمی فهمم چرا. به طور عمده، چون من اصلا اینطور نفهمیدم. همیشه. اما من فکر می کنم آن را باید به عنوان داستان مامان لعنتی دیوانه به جای داستان سقوط جوجه در عشق عشق به فروش می رسد. شخصا، این واقعیت را دوست داشتم که او واقعا بیمار نبود. و چرا اینطور شد: من در طول فیلم به دخترم تکیه کردم و زمزمه کردم، ببین ؟! این چه مادر بدی به نظر می رسد! من الان به نظر خیلی بد نمی آیم، چون من این را نمی فهمم (کفش های گران قیمت!) و این بخش سرد ترین تجربه بود. بعد از اینکه ما تئاتر را ترک کردیم، به من برگشت و گفت: چهار حرف کوچک برای اینکه سالها بشنوند می گویند: این کتاب بهتر بود. هرچند بچه من 5 OMG-IT-WAS-AMAZING را به من داد. stars.Im دادن آن 3 OMG-MY-DAUGHTER-VOLUNTARILY-READ-A-BOOK! ستاره ها.

مشاهده لینک اصلی
خوب، خوب ... چهار ستاره. خوب. من انجام دادم. خوب بودند. اما اجازه می دهد تا در مورد چقدر می خواهم از این کتاب احمقانه متنفر باشم. اوه من نمی دانم، شاید به این دلیل که آن را مانند هر رمان بالغ جوان که همیشه نوشته شده است، قرض می گیرد. تصاویر خنده دار، فصل های یک جمله، عنوان های فصل هپستر، گربه ها به فیلم های کلاسیک و کتاب ها، چرخش های منحصر به فرد در بازی های هیئت مدیره محبوب، پسران سیاه پوش، بررسی کتاب های Tumblr، عاشقانه خنده دار، دیوانگی وحشیانه ناخودآگاه، اینترنت، شرح فوق العاده شاد از چگونگی زیبا کسی که پسر است و خودش را دوست دارد، برخی از بیماری های نادر که دوست دارد می تواند بر آن غلبه کند، پسر و دختر در عشق فرو می ریزند، اما هرگز در زندگی واقعی زندگی نمی کنند، بنابراین شما باید واقعا باور داشته باشید، پدر و مادر که فقط نمی فهمند، جلد کتاب رنگارنگ با فونت عنوان غول پیکر، نویسنده با نام خنک، روایت اول شخص ... اما چرا ... چرا من 24 ساعته بعد از پایان این کتاب در دو نشست و در حال حاضر به نحوی آن را رتبه بندی چهار ستاره؟ خدا، من هیچ نظری ندارم من حتی نمیخواهم آن را بخوانم. من آن را برای برخی از احمقانه در کتابخانه گذاشتم و وقتی که رفتم آن را انتخاب کردم تا بتوانم آن را پیدا کنم. من به آنها گفتم که حتی حیرت زده نباشند زیرا کتاب احتمالا به هر حال بکارت می خورد و Id خیلی چیزها را بهتر می خوانم. آنها اصرار داشتند و به عقب برگردانده میشدند و پس از آن برای همیشه به عقب برگشتند و آن را به دست آوردند. جلوی درخشان و خوشحال من را لرزاند و من تقریبا آن را در کتابداران باز کردم و به او گفتم که آن را فراموش کنم. من خواندن این زباله را ندارم. برای چند روز در اطراف خانه نشسته است. من کتاب های چندگانه را به پایان می رسانم و آن را آنجا می گذارم که از من دور است. من وارد شدم. چند صفحهای را خواندم و سپس آنها را ادامه دادم. من فکر می کنم که چگونه همه چیز را قبل از دیدن دیدم. حرکت در امتداد. هیچ چیز جدیدی برای دیدن اینجا نیست صفحه ها به نوبه خود ادامه می دهند عاشقانه بیش از حد بالا و ناراحت کننده است. من خواندن را ادامه میدهم این نوعی کنترل خارج می شود من ادامه می دهم پایان دادن من واقعا \"ازش لذت بردم. این کتاب اصلی ترین در جهان نیست، اما خیلی بیشتر از انتظارات من در یک بعدازظهر یکشنبه است. عقب ماندن و فقط با آن بروید این چیزی است که من همیشه می گویم.

مشاهده لینک اصلی
من می کشم من می کشم من می کشم من گریه می کنم. این کاملا عالی است (دوباره خواندن در تابستان 2016)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به طور کلی لذت بخش بود و نیمه اول کاملا مورد احترام بود! نوشتن شگفت انگیز، شخصیت های واقع گرایانه. من عاشق چگونگی اویل هوشمند بود، اما نه فراتر از سال های او * سرفه * جان سبز * سرفه *. با این حال، نیمی از این کتاب فقط با سرعت بالا، نصب و راه اندازی شده بود، غیر واقعی و قابل پیش بینی بود. ایده شگفت انگیز، اما نحوه نوشتن این کتاب (غیر واقعی) من قادر به حدس زدن نتیجه، که نا امید کننده بود چرا که می تواند چنین پیچ و خم بهتر را گرفته است. اما آن زیبا و جالب بود و دوست دودل ها و عکس های اضافی را دوست داشتم! همچنین شخصیت اصلی POC !!!!!

مشاهده لینک اصلی
4.5 * بازبینی ویدئو برای آمدن! یک ستاره نیمی از ستارگان را در نظر گرفت، زیرا احساسات زیادی در مورد آخرین بیت وجود دارد

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه چیز همه چیز


 کتاب من مردمم
 کتاب آبی مطلق
 کتاب مرگ در جنگل
 کتاب زنی پشت پنجره
 کتاب من جوکترینم 3
 کتاب تمام چیزهایی که باقی گذاشتیم