کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-ادبیات آمریکا

بنابراین دیوید بولدکسی کتاب جدیدی را شروع می کند - یک هیجان انگیز بر خلاف هر گونه نوشته شده قبل. مت Mathew Pender، Pender Associates - یک سازمان سایه ای است که متخصص در مدیریت موقعیت های ظاهرا غیرممکن برای مشتریانش است. گاهی اوقات، این خدمات به منازعات مسلحانه منجر می شود. هنگامی که مت پندر توسط مشتری خود - بزرگترین پیمانکار دفاعی در جهان خواسته می شود - برای دستکاری دو ملت علیه یکدیگر، یک مجموعه شوکه کننده و شگفت انگیز از وقایع در حرکت است که احتمالا جهان را به آستانه جنگ جهانی III


خرید کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
3،5 *

مشاهده لینک اصلی
یک اصطلاح جدید را با این یکی یاد گرفتم، مدیریت فرایند. DOD حتی دستورالعمل های مربوط به آن را دارد. او این روند ایجاد حقایق را â € œtruthâ € و انتشار آنها را به عنوان بسیاری که ممکن بود به طوری که آنها در واقع درک شده به عنوان درست است. در این مورد، تامین کننده تسلیحات میلیاردر در دوران سخت در حال سقوط است و با تمام جنگهای کوچک و برافروخته خشمگین است، بنابراین او یک شرکت PM را برای خنثی کردن خصومت های بین روسیه و جهان و همچنین چین به کار می گیرد. همانطور که اطلاعات غلط گسترش می یابد و باعث تشدید عرضه می شود، تامین کننده تماس های رنگارنگ مشغول به کار می باشد، همه در مورد تریلیون ها دلار در تجهیزات نظامی مورد توجه قرار می گیرند. در این جو وارد یک شوی، اسلحه استخدام و یک شخص خوب می شود و برای یک سازمان سایه ای کار می کند که از مشکلات موجود در دولت ها می ترسد. او از کار خسته شده است، ملاقات کرده است یک زن او امیدوار است که ازدواج کند اما متوجه می شود که بازنشستگی یک گزینه نیست و کارفرمای خود دارای ابزار برای اجرای این قانون است. اقدام جهانی به عنوان میلیاردر و شرکت PM او، استفاده از ابزار مرگبار، برای جلب هر گونه نشت یا منابع اطلاعات بر خلاف آنچه که آنها گسترش می یابند. من از این یکی لذت میبرم و فرضیه PM ترسناکی است که احتمالا در حال حاضر در حال استفاده است و چند عاقلانهتر.

مشاهده لینک اصلی
جیمز باند با جیسون بورن، 13 می 2008 ملاقات می کند. در واقع، نیکلاس کریل، فروشندگان بین المللی اسلحه، دچار آسیب های جهانی می شود و باعث ایجاد تقاضا برای محصولات خود می شود: سلاح های کشتار جمعی. هنگامی که کریل روسیه را با یک کمپین اسمار هدف قرار می دهد، همه چیز شروع به زشت می کند. در سمت چپ سکه، برای خارج شدن از زندان، قهرمان Baldaccis، شاو، یک مرد با سایه ای سرسخت و آینده ای ناخواسته، پیشنهاد یک سازمان اطلاعاتی چند ملیتی را می دهد. وقتی Shaws fiancà © توسط کریلز کتک زده می شود، شواهد به دست می آید که حتی می شود. شخصیت های قابل بازیافت که هنوز سازگاری نداشتند و طرح آشنا - megalomaniac که قصد کنترل جهان را داشت - تقریبا این داستان را برای من خراب کرد. علاوه بر این، بخشی از این کتاب با سندرم سر صحبت صحبت می شود که اطلاعات را از طریق دیدگاه شخصیت قابل درک، که فقط از نویسنده می آید، فیلتر می کند. به رغم همه اینها، من خودم را به خواندن کتاب ادامه دادم تا ببینم چطور تمام شد. و در نهایت این چیزی است که همه چیز در مورد آن ... فکر می کنم. - باب آوی، نویسنده درک پیچ خورده، و در زیر خانه خالی

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را تمام کردم چون من آن را در یک هواپیما آغاز کردم و نمیتوانم یک جایگزین پیدا کنم. پس از چند فصل، آن را به عنوان یک داستان کمی جالب تبدیل شد، اما واقعا بسیار ناامید کننده بود، به خصوص نوشتن. Ive هرگز بلدقچی را یک نویسنده بسیار خوب پیدا نکرد. همیشه روحیه ای در روایت وجود دارد، هرچند این گفتگو معمولا مناسب است و خط داستان به تعویق می افتد و قابل اعتماد است. این بار، با این حال، در سراسر هیئت مدیره بسیار ضعیف بود. مشخصه کتی خیلی خوب بود، اما عامل تعیین کننده شخصیت او خیلی ضعیف توصیف شده بود، بنابراین ناکافی بود که او کمی باور نکردنی بود؛ شخصیت فرانک یک سوئیچ ناگهانی نشان داد که یک طرف انسانی برای هیچ دلیلی قابل اثبات وجود ندارد - شاید مردم فقط قصد دارند تغییر کنند، زمانی که چیز بدی برای کسی که از آن متنفر است اتفاق می افتد؟ من اصلا فکر نمی کنم یا او از او متنفر نبود؟ نه واقعا؟ خیلی ضعیف بدتر از این، این ایده که بازرگان اسلحه ذاتا بد است در حالی که خود و بقیه جهان را فریب می دهد - چقدر گرانبها، چقدر ناپسند، چقدر آسان، چگونه p.c. صادقانه بگویم، من تقریبا متاسفم که من آن را به پایان رسانده ام که در مورد آن فکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از آن متنفر هستم وقتی نویسنده میخواهد از یک رمان برای نوشتن یک سؤال سیاسی استفاده کند اما توانایی ادبیات را ندارد که احساس کند خواننده احساس میکند که این موضوع با یک بیت بسکتبال زده شده است. Baldacci یک نویسنده هیجان انگیز جاسوسی مناسب است. او یک هنرمند @ نیست، هر چند، و از آنجایی که او از طریق رمان هایش تلاش می کند تا تفسیر سیاسی ناگهانی را بیرون بکشد، مثل اینکه من تلاش می کنم بسکتبال را بسوزانم در حالیکه پاشنه در یک دادگاه تازه مسلح را پوشانده ام. این نیروی زیبا.Baldaccis ایجاد پیچیده، توطئه های جذاب است. شخصیت های او معمولا یک بعدی یا نسبتا ضخیم است. زبان او بسیار ساده است، که به خوبی با داستان های سریع خود کار می کند. به طور کلی، یک فرمول است که به خوبی کار می کند. او نمیتواند با بازی کردن به عنوان یک مدافع سیاسی نیز سر و کار داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب صبحانه قهرمانان
 کتاب بابیت
 کتاب هنر تاثیرگذاری
 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب جاناتان مرغ دریایی
 کتاب پرنده شیرین جوانی