کتاب هفت عادت مردمان موثر

اثر استیون کاوی از انتشارات هامون - مترجم: محمدرضا آل یاسین-ادبیات آمریکا

بدون هیچ تردیدی، این غنی ترین، عمیق ترین، کاربردی ترین و خلاصه بهترین کتابی است که من درباره ساختن فلسفه شخصی، رشد شخصی، رشد جمعی و گروهی و دریک کلام: زندگی سعادتمند خوانده ام. بخوانیدش


خرید کتاب هفت عادت مردمان موثر
جستجوی کتاب هفت عادت مردمان موثر در گودریدز

معرفی کتاب هفت عادت مردمان موثر از نگاه کاربران
من تنها بيست صفحه اول اين كتاب را خواندم و اين كافي بود كه من بخواهم چشمهايتان را ببينم. این خیلی تکراری است و نویسنده فقط تمام این موارد غیرمعمول و غیرمستقیم را که به نظر شما مربوط است یا از چیزی یاد می گیرد، می دهد. او برای صفحاتی درباره خودش و کارش و همسر و فرزندانش می رود. کاملا غیر ضروری است این واقعا تمام چیزهایی است که شما راجع به آن فکر می کند، اما شما در طول صفحات و صفحات بی معنی کامل سخنرانی می کنید. به عنوان مثال، کویس می نویسد که اگر شما به همکاران خود نیکی نکنید، به کار خود ادامه می دهید. [تصویر error] من می دانم. چیزهای نوآورانه درست است؟ اگر میخواهید بیشتر بیاموزید، آقای کوی در مورد 70 صفحه در مورد این موضوع نوشته است، بنابراین شما خوب هستید. وقتی به شما بگویم که این کتاب قطعا زندگی شما را به هیچ وجه، شکل یا شکل تغییر نخواهد داد، باور کنید. من این نویسنده را به یکی از آن دو خواهم تقسیم کردم که همه ی داستان هایش را در هر جلسه ی خود به شما می گوید، صرف نظر از این که آیا شما علاقه مند به شنیدن آن هستید یا نه. من باید احتمالا خودم رو متوقف کنم قبل از شروع بخار از گوش من. من فقط یک چیزی برای گفتن به شما دارم، کتاب.

مشاهده لینک اصلی
اوه خدای من، چقدر از این متن متنفرم ما مجبور شدیم این تابستان را بخوانیم قبل از یک کالج تازه وارد معرفی کلاس کسب و کار - شاید آن را در سن اشتباه بخوانم؟ هنگامی که استیون کویید شروع به صحبت در مورد بچه خود را کاشت چمن و انگیزه پشت آن ... ugh! نیازی به گفتن نیست، من تنها در مورد 2 از 7 عادت - من حدس می زنم من یک شخص بسیار موثر نیست. و من هیچ یک از سیستم های تقویم مدیریت Mr Coveys را خریداری نمی کنم، از شما بسیار سپاسگزارم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را کمی دلتنگ کردم و با بیش از حد احساس مذهبی نسبت به آن پیدا کردم. همچنین احساس ناخوشایندی و دستکاری داشت. من به یاد داشته باشید که همه آن را خواندند و سوگند یاد می کردند و نویسنده باید میلیون ها نفر را در سمینارها و مانند آن بگذراند، اما من آن را خیلی نزدیک به ذهنیت کلاسیک یافتم و هنگامی که بعضی از متفکران کتاب سعی کردند من را در طرح های هرمی مانند امویا. ظاهری خالی واقعا فوق العاده مفید نیستند. به جای GTD بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
الهام بخش، توسعه، و عملی - چه ترکیبی است! اصول رفتار در این کتاب پیشگامانه و بلند مدت مورد توجه قرار گرفته است برای هر کسی که به دنبال موفقیت در حرفه، خانواده یا هر جنبه دیگری از زندگی خود است ارزش زیادی دارد. کووی در ابتدا اقداماتی را که ما باید انجام دهیم (و یا عادت هایی که باید توسعه دهیم) در ابتدا در نظر بگیریم - ابتدا سر و قلبمان را بدست آوریم. اینها عبارتند از: فعال بودن، شروع به پایان دادن به ذهن و اولویت اول. این پیروزیprivate را تشکیل می دهد. @ سپس به پیروزی @ public می پیوندد، یعنی این چیزهایی است که ما می توانیم انجام دهیم که شامل افراد دیگر می شود و نه تنها جنگ داخلی و توسعه ما. اینها شامل تفکر پیروزی / پیروزی هستند، به دنبال آن هستند که ابتدا به درک و سپس درک و دستیابی به همکاری با دیگران بپردازند. در نهایت، او به حقیقت می گوید که ما همیشه در پرورش و نوسازی شخصیتمان پر انرژی هستیم. کلید این است که ایده تیز کردن اره ... یعنی، ما می توانیم در بالا از بازی ما برای مدت طولانی قبل از اینکه ما نیاز به انرژی دوباره. هر ورزشکار جدی این اصل را درک می کند. کتاب پیشین، به ویژه هنگامی که با بحث گسترده خود در رابطه با حبیت 3 مرتبط می شود، ابتدا چیزهای اول را در کتاب به همان عنوان می نویسد. یکی دیگر از مکمل های عالی این کتاب عبارت است ازCrucial Conversations. @

مشاهده لینک اصلی
من نمیتوانم این را به عنوان یک خواننده در سال 2017 ارزیابی کنم. این یکی از اولین کتابهایpersonal development @ بود و 4 هزار کتاب دیگر در مورد این موضوع به شدت از آن قرض گرفته شده است. چیزی است که آنها از آن قرض می گیرند و سپس آن را به هر نحو بهتر می کنند: جالب تر، مرتبط تر، نوشتن بهتر، نوشتن مختصر، داستان های بهتر و نمونه ها. این یک کلاسیک است، اما توصیه نمی کنم آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هفت عادت مردمان موثر


 کتاب مجموعه جبران خلیل جبران
 کتاب لحظه های ناب زندگی
 کتاب جزیره دکتر لیبریس
 کتاب سرخپوست می رود
 کتاب بازیگری و کارگردانی در تئاتر و سینما
 کتاب تورفین، وایکینگ مهربان ۳