کتاب نوشتن خلاق

اثر گابریله ریکو از انتشارات اختران - مترجم: گروه ترجمه کارگاه نوشتن خلاق برلن-ادبیات آمریکا

Writing the Natural Way, first published fifteen years ago, has shown hundreds of thousands of readers how to turn the task of writing into the joy of writing. Completely revised, newly illustrated, and with a wealth of updated, field-tested exercises, this popular classic will help unlock natural writing styles and storytelling abilities. Rico helps writers (and aspiring writers) to find their natural voice through fun and practical exercises. Incidentally, natural writing tends to be holistic and well-written such that the first draft may require very little tweaking by the critic. Once you have mastered some of Ricos techniques, you will likely find that youve come to trust your natural voice enough to simply write and allow the critic to emerge at the appropriate point in the process.


خرید کتاب نوشتن خلاق
جستجوی کتاب نوشتن خلاق در گودریدز

معرفی کتاب نوشتن خلاق از نگاه کاربران
من از خواندن این کتاب لذت بردم و همچنان به لذت بردن از تمرینات نوشتن در آن ادامه خواهم داد. من فکر می کنم حتی در یک قالب مجله نویسی به اندازه کیف پول نیز بهتر خواهد بود - که اجازه می دهد من را بدون نیاز به نوشتن کتاب به خواندن و نوشتن بسپارم. آنها تمرین های نوشتن کامل را انجام می دهند که می توانید به سرعت انجام دهید و یا وقت خود را برای تجربه تجربه کنید. (بخشی از این تعجب است! صفحه 15 را بخوانید!) برخی از این کتاب ها ممکن است کمی قدیمی شده باشند، اما روش تمرین های نوشتاری بی حد و حصر است. طوفان مغزی چیزی است که ما همچنان به دانش آموزان خود آموزش می دهیم، هرچند من شخصا از واژهclustering @ که از این کتاب استفاده می کند استفاده نمی شود. من از نقل قول ها در طول کتاب از نویسندگان ژانرهای مختلف قدردانی می کنم که به نظر می رسد این کار را به @ جدی @ کارهای ادبیات، مانند شعر ویلیام باتلر Yeats و یا Goldings پروردگار مگس ها متصل است. من به خصوص از نویسندگان تمرکز بر تخیل و کودکانه تعجب. اگر ما فقط می توانستیم به کنجکاوی دوران کودکی خود بپردازیم، نوشتن می تواند خیلی کم کاری کند! همانطور که نویسنده در انتهای کتاب ها می نویسد،continue به نوشتن طبیعت نویسنده خود را با یک نگرش تعجب و ضربه به داستان تجربه شما @ الهام بخش عالی، در واقع.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ایده آل برای تدریس شما در مورد چگونگی تعلیق منتقد در طول فرایند نوشتن است. سیستم مدرسه رسمی به طور کلی شیوه تاسف آوری آموزش جوانان در مورد نشانه گذاری، املا، سازماندهی و مخاطبان خود را در حالی که در میان فرایند نوشتن است، در نظر می گیرد. هیات علمی بحرانی تنها پس از اولین پیش نویس تولید، باید به صورت آنلاین عرضه شود. ریو به نویسندگان (و نویسندگان مشتاق) کمک می کند صدای طبیعی خود را از طریق تمرین های سرگرم کننده و عملی انجام دهند. در حقیقت، نوشتن طبیعی تمایل دارد به طور جامع و به خوبی نوشته شود، به طوری که اولین پیش نویس ممکن است نیاز به کم کاری کمتری از منتقد داشته باشد. هنگامی که شما برخی از تکنیک های Ricos را تسلط خواهید یافت، احتمالا به نظر می رسد که شما به صدای طبیعی خود اعتماد کردید تا بتوانید به راحتی بنویسید و منتقد بتواند در نقطه مناسب در روند ظهور کند.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب عالی است نه تنها برای نوشتن، بلکه برای پردازش زندگی - بدست آوردن چیزها. ترکیب خوبی از علوم در اینجا وجود دارد: مغز و اعصاب، زیست شناسی، روانشناسی، و فلسفه. یکی از فصل های مورد علاقه من، ایجاد تنش بود با در نظر گرفتن هر دو / و تفکر به جای اینکه / یا تفکر. من از بسیاری از استراتژی های Ricos استفاده خواهم کرد نه فقط در نوشتن داستان، بلکه در روزنامه نگاری شخصی ام. من از طریق این کتاب بیش از حد به سرعت خواندن، فقط انجام تعداد انگشت شماری از تمرینات. بهتر است که این کتاب را به عنوان طراحی شده در عرض چند ماه و تمام تمرینات برای به دست آوردن مزایای آن.

مشاهده لینک اصلی
ابتدا قبل از خواندن این کتاب متوجه می شوید که اصل اصلی مغز روانشناختی چپ / راست که کاملا بر آن مبتنی است، اکنون اثبات شده است که اشتباه است. این واقعا بیشتر مطالب کتاب را بی فایده می سازد. اما برخی از تمرینات در آن هنوز مفید هستند و وبسایتی که در طول کتاب استفاده می شود بسیار مفید است. فقط مراقب باشید هر یک از اطلاعات روانشناختی در این کتاب را نادیده بگیرید. کتابهای بسیار خوبی در مورد این موضوع از این کتاب 70 ساله باستانی وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
من از تکنیک خوشه بندی در این کتاب برای بیش از 20 سال استفاده کردم. یک کتاب واقعا نوشتن در حال تغییر!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نوشتن خلاق


 کتاب درباره تیم
 کتاب ارباب انتقام
 کتاب سفرنامه روسیه
 کتاب مردان بدون زنان
 کتاب روباهی به نام پکس
 کتاب چگونه از کار و زندگی خود لذت ببریم