کتاب نوآفرینی

اثر آدام گرانت از انتشارات آریانا قلم - مترجم: محمد علی شفیعا-ادبیات آمریکا

در اصل، نویسنده به چالش بهبود جهان از منظر تبدیل شدن به اصلی است: انتخاب قهرمان ایده های نوین و ارزش هایی که در برابر دانه ها، انطباق نبرد، و سنت های قدیمی باقی مانده است. چگونه می توانیم ایده ها، سیاست ها و شیوه های جدید خود را بدون ریسک کردن همه ی آنها آغاز کنیم؟ گرانت با استفاده از مطالعات شگفت انگیز و داستان هایی که شامل کسب و کار، سیاست، ورزش و سرگرمی است، به بررسی اینکه چگونه یک ایده خوب را بیاموزد، صحبت می کند بدون اینکه خاموش شود، یک ائتلاف متحدان ایجاد شود، زمان مناسب را برای عمل انتخاب کند و ترس و تردید را انتخاب کند. بازپرداخت مجموعه ای از بینش های پیشگامانه در مورد رد صحیح و بهبود وضع موجود است.


خرید کتاب نوآفرینی
جستجوی کتاب نوآفرینی در گودریدز

معرفی کتاب نوآفرینی از نگاه کاربران
O Ñ € D ° нÑ، â € \"Ð²Ð¸Ð¿ÑƒÑ ÐºÐ½Ð¸Ðº D\" D ° Ñ € вР° N € Ð'у، в ÑŽÐ½Ð¾Ñ N، N- â € \"N\" Ð¾ÐºÑƒÑ Ð½Ð¸Ðº N، Ð درجه ÑƒÑ ‡ D ° Ñ Ð½Ð¸Ðº DZD »N-мпÑ-Ð¹Ñ ÑŒÐºÐ¸Ñ ... N € -гоÑ، ьогоÐ'нÑ- Ñ â €\" викР»D درجه سانتی Ð'Ð ° N ‡ Ð'Ð¾Ñ € N، онÑ-Ð²Ñ ÑŒÐºÐ¾Ñ- ð ± Ñ D · -нÐμÑ -ÑкоР»D و 40 تحت ~ بالای € € ™ سیمان 40، ÐºÐ¾Ð½Ñ ÑƒÐ» NOEN، ÑƒÑ \"ООÐ، گوگل، دیزنی، п⠀ ™ Ñ \"кРدرجه D · ву МРدرجه D» коР»ÑŒÐ¼Ð¾Ð¼ O D» ÐμÐ'вÐμÐ »Ð¾Ð¼ N، D ° ШÐμÑ € DD» СÐμнÐ'Ð ± ÐμÑ € O 'N، D ° Ð¾Ñ Ð¼Ð¸ Ñ ​​D »ÑŽÑ\" N € оÑ-Ð'ÐμÑŽ игÑ-нРدرجه D »ÑŒÐ½Ð¾Ñ N، N- й Ð²Ð¸Ð½Ñ N، ÐºÐ¾Ð²Ð¾Ñ N، N-. Ким N \"Ð¾Ñ € игÑ-нРدرجه D»؟ Чи нÐμоÐ'мÑ-нно вÑ-н â € \"د درجه سانتی вРнÑ، ÑŽÑ € دانیل N، D · D ° пРدرجه D» Ñ ÑŒÐ½Ð¸Ð¹ ... D »Ð¾Ð¿ÐμÑ † نوح، гоÑ، овий нР° N € D ° D ° Ð'икР»ÑŒÐ½Ñ- Ñ € DD · ики؟ Чи вигРÐ'ÑƒÑ \"Ð¾Ñ € игÑ-нРدرجه D» вÐμÐ »Ð¾Ñ ипÐμÐ از 'https: //neborakova.wordpress.com/2017 ...

مشاهده لینک اصلی
واقعا از این کتاب لذت بردم - نمونه های عالی، نقل قول های عالی و ایده های الهام بخش و مردم. بسیار توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
من عاشق کتاب هایی هستم که چگونه خلاقیت و خلاقیت فکر می تواند زندگی شما را افزایش دهد - در کسب و کار، رهبری، والدین و به سادگی بودن. با تشکر از شما آدم گرانت برای کاوش در این موضوع و نوشتن در مورد آن. ðŸ '🠻ðŸ' 🻠ðŸ '🠻ðŸ' 🻠ðŸ '🠻من با صدا و واقعیت مورد بررسی توسط Kindle گوش دادم، در حال حاضر من می خواهم آن را برای referenceReference.

مشاهده لینک اصلی
چگونه اغلب شما تعجب می کنید که چه ویژگی ها و عادت ها فرد را به «شخص اصلی» تبدیل می کند؟ کسی که به نحوی موفق می شود که آن را برجسته کند یا حتی کسی که به دنبال منافع خود باشد بدون توجه به آنچه که در نظر گرفته شده است â € œnormalâ €، یا â € œcoolâ €؟ چند وقت است که شما تعجب کرده اید که آیا شما ممکن است یک â € œoriginalâ € اگر شما فقط مجبور به کار نیست؟ این آگهی غیر رسمی، Originals: How Adam Grant چگونه جهان را غیرمجاز می کند، تلاش می کند تا افراد یا شرکت هایی را که با زمین های جدید به موفقیت می پردازند، مطالعه کنند. کاملا منطقی است تلاش برای ایجاد یک ماتریس از ویژگی های که ممکن است به شما کمک کند تجزیه و تحلیل اینکه آیا شما ممکن است اصلی و ویژگی های است که ممکن است برخی از افسانه ها در مورد افرادی که ما به عنوان اصل به آن احترام گذاشته است. او شامل نمونه هایی از فرهنگ فعلی برای حمایت از نقاط خود است. اصلی ممکن است صفات شما انتظار ندارند که آنها داشته باشد. به عنوان مثال، نویسنده به ما می گوید، اصل ها اغلب procrastinators که فروش محصولات نهایی خود را تا آخرین لحظه، که به آنها می دهد زمان برای پیشرفت های دیر است. آنها ناراحتی را قبول نمی کنند، اما اغلب آنها پیش از یافتن ایده ای که کار می کنند، بارها شکست می خورند. گرانت می گوید در مورد وقایع و سقوط سازندگان سایت Warby-Parker از سایت شیشه ای آنلاین. مردم فکر می کنند عینک های آنلاین را خریداری نمی کنند هرگز پرواز نمی کنند، اما این سایت در حال حاضر کاملا موفق است. نویسندگان به ما می گویند که این اصالت ها و در واقع بسیاری از این افراد ریسک اغلب کار روزانه خود را از دست نمی دهند. به نظر می رسد که جهش در یک جنبه از زندگی شما در حالی که حفظ ثبات در مناطق دیگر به نظر می رسد قاعده است و نه استثنا. Grant می رود از طریق بسیاری از مطالعات انجام شده توسط کارشناسان کسب و کار تلاش برای کشف آنچه که باعث کسب و کار موفق و یا شکست. دوربین Segway و Polaroid هر دو نمونه هایی از محصولات تجاری هستند که از بین رفته اند زیرا سازندگان نمی خواستند مخالفان را به کار گیرند و استخدام کنند، فقط تحسین کننده هایی که قادر به شکست دادن «حباب» نبودند، که به کسب و کار اجازه می داد انعطاف پذیری به روند فرهنگی پاسخ دهند از روند بازار است که باید مورد توجه قرار گیرد. من نمی دانم چگونه دانش ما از â € œoriginalsâ € به عنوان یک نتیجه از آنچه که این نویسنده با ما به اشتراک می گذارد. هر تلاش برای اندازه گیری غیرمجازات پیچیده و پیچیده. برای تولید لیستی از علل که اثر مناسبی را برای ایجاد چنین نتیجه غیرمستقیم ایجاد می کنند، باید بیش از حد ساده شود. آدام گرانت واقعا لیستی از متدولوژی ها برای تبدیل شدن به مبانی را به ما نمی دهد، بلکه تلاش می کند تا افسانه هایی را که ما در مورد شرایطی که می خواهیم چنین مخترع، خالق، نخستین موروث می گیریم، منفجر کنیم. با این وجود، تشویق فراوانی در کتاب گرانت وجود دارد برای افرادی که فکر می کنند که تمام Originalals یکسان مولد و همیشه با اعتماد به نفس هستند. همچنین جالب است که ببینید کدام مناطق تمرکز کسانی هستند که کسب و کار را مطالعه می کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب اول \"آدام گرانت\" - \"زنده و خنده\" - بسیار مورد بحث بود، و \"ئورینال ها\" یکی از کتاب های پیش بینی شده سال است. این یک پیشگویی از دلایل انتزاعی شریل ساندبرگ در مورد اینکه چرا باید این کتاب را بخواند. پیشینها آسان خوانده شده است و کاملا معنادار است. در حالی که از تحقیقات مناسب و معقول حمایت می شود، این مسخره نیست، بلکه نشانگرهای داستان است. ما می گوییم که شما یک مکان جدید و عجیب و غریب که قبلا آن را دیده اید، بازدید می کنید. این سفر بسیار شگفت انگیز و پرماجرا بوده است که شما تصمیم می گیرید داستان هایی از سفر به دیگران را به اشتراک بگذارید - محل، مردم، حوادث. ... .خیر، این متن آدم گرانت از کتاب بیشتر است. این به طور آزادانه با داستان های جالبی از سازمان ها، افراد، پژوهش ها، و هرگز به موعظه تبدیل نمی شود. این امر به راحتی قابل خواندن است و همچنین این واقعیت که مقدار قابل توجهی از مواد جدیدی را که برخی از آن کاملا مخالف با بصیرت عامه است، باعث می شود. اصل در مورد برخی از اصولی است که نوآوری را پرورش می دهد. داستان هایی در مورد یک موضوع وجود دارند که بحث می کنند که چگونه دیگران در مورد آنچه که انجام می دادند و چگونه موفق شدند. چند نکته وجود دارد که مخالف بصری هستند و از این رو برای خواندن جالب می سازند - جنبه تعلیق بودن برای خلاقیت، داشتن یک مزیت بزرگ، جنبه های فرزندپروری و غیره. اگر نمرات کتاب در پیام آن است که اصالت نباید از چند نفر حفظ شود. این را می توان با روش مناسب کشت کرد. به طور کلی، خواندن خوب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نوآفرینی


 کتاب مدیریت استراتژیک بازار
 کتاب معجزه در چهل روز
 کتاب اروپایی ها
 کتاب زشت ها
 کتاب توازن ظریف
 کتاب چطور به اینجا رسیدم