کتاب نوآفرینی

اثر آدام گرانت از انتشارات آریانا قلم - مترجم: محمد علی شفیعا-ادبیات آمریکا

در اصل، نویسنده به چالش بهبود جهان از منظر تبدیل شدن به اصلی است: انتخاب قهرمان ایده های نوین و ارزش هایی که در برابر دانه ها، انطباق نبرد، و سنت های قدیمی باقی مانده است. چگونه می توانیم ایده ها، سیاست ها و شیوه های جدید خود را بدون ریسک کردن همه ی آنها آغاز کنیم؟ گرانت با استفاده از مطالعات شگفت انگیز و داستان هایی که شامل کسب و کار، سیاست، ورزش و سرگرمی است، به بررسی اینکه چگونه یک ایده خوب را بیاموزد، صحبت می کند بدون اینکه خاموش شود، یک ائتلاف متحدان ایجاد شود، زمان مناسب را برای عمل انتخاب کند و ترس و تردید را انتخاب کند. بازپرداخت مجموعه ای از بینش های پیشگامانه در مورد رد صحیح و بهبود وضع موجود است.


خرید کتاب نوآفرینی
جستجوی کتاب نوآفرینی در گودریدز

معرفی کتاب نوآفرینی از نگاه کاربران
من باید بر روی این یکی با Sheryl Sandberg مخالف باشم. بر خلاف آنچه که ماوریکس از جامعه انجام داده است، به اندازه کافی بزرگ نیست. گرانت می گوید مجموعه ای از داستان های قهرمانان آشنا که اکثرا سفیدپوستان هستند، به جز البته MLK. من آرزو می کنم او طیف گسترده ای از داستان های دیگر شخصیت های سیاه و سفید باور نکردنی و ارقام رنگ - بومی آمریکایی، Latinoamericanos، آسیایی آمریکایی را شامل می شود. علاوه بر این، زنان رنگی به طور کامل نوشته شده و فقط به عنوان اقلیت های دوگانه @ یاد می شود که آنها را به عنوان قربانیان بیثباتی نقاشی می کند، نه داستان های مشترک در مورد غلبه بر بدبختی و مبارزه برای برابری. به طور کلی، روایت های ناپدید شده یا پوشیده شده و یا قابل پیش بینی هستند. بیشتر مجموعه ای از داستان هایی که لزوما با یکدیگر همخوانی ندارند.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب پر از مقالات به خوبی نوشته شده با بینش جالب بر اساس تحقیقات جامع است. این می تواند یک کتاب 5 ستاره باشد، اما به دلایل مختلف مبارزه می کند. اولا، آن را در اطراف آوردن برخی از موضوعات است که به نظر می رسد که کمی با موضوع اصالت. موضوع دوم شبیه است، به نظر نمی رسد که تصمیمی بگیرد که آیا می خواهد یک کتاب درباره اصالت در وضعیت کارآفرینی و کسب و کار باشد یا اصالت در خلاقیت و نوآوری گسترده تر باشد. سوم، بعضی از نمونه هایی که استفاده می شود، از کسب و کارهای موفق هستند، اما من تلاش می کنم که آنها را بسیار اصلی ببینند. در نهایت، مشکل چند ساله بسیاری از کتاب های کسب و کار - آن را بسیار محور مرکز. نمی فهمم که من اشتباه کردم و هیچ مشکلی با آمریکا نداشتم و بسیاری از ما می توانیم از کسب و کارهای آمریکایی یاد بگیریم، اما دنیای گسترده تر وجود دارد که مقدار زیادی از آنها در آن وجود دارد! خواندن آسان، برخی از اطلاعات مفید، اما این واقعا به وعده اصلی زندگی می کنند با این حال، بیت خوب و بسیار خوب است، بنابراین 3 ستاره از من مدیریت می کند.

مشاهده لینک اصلی
این یک تحلیل بسیار جالب از ریشه های اصالت و چگونگی جامعه ما می تواند آن را تقویت کند. من این کتاب را اساسا هر کسی توصیه می کنم. نویسنده از داستان های جذاب استفاده می کند تا نقاط ضعف خود را به دست آورد و به شیوه ای واضح و مختصر می نویسد. کتاب عالی!

مشاهده لینک اصلی
این را برای باشگاه کتاب EY در محل کار بخوانید. من متوجه شدم که اغلب ارتباطات ضعیف و ادعاهای روانشناختی بدون حمایت واقعی است. این یک مقاله BuzzFeed است که به یک کتاب تبدیل شده است. کتاب های بهتر در این ژانر وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بزرگ. بررسی یک بررسی ویدیویی 4 دقیقه ای و خلاصه ای که در یوتیوب ساخته ام. این به شما یک نظری خوب برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید بیشتر آن را کشف کنید، یا اگر شما قبلا آن را بخوانید، همچنین می توانید حافظه خود را تازه سازی کنید. https: //m.youtube.com/watch؟ v = KB9CzAA ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نوآفرینی


 کتاب دبیرستان بدترین سال های زندگی ام
 کتاب جویندگان مقبره 3
 کتاب سوپ جوجه برای روح زن
 کتاب مغالطه های پرکاربرد
 کتاب کانادا
 کتاب هولوگرامی برای شاه