کتاب نامو دختر آفریقا

اثر نانسی فارمر از انتشارات گل آذین - مترجم: شهلا طهماسبی-ادبیات آمریکا

یک فاجعه به نام دختر یک رمان سال 1996 توسط نانسی فارمر است. ناامو یک دختر 11 ساله است که در سالهای 1981 در یک روستای سنتی Shona واقع شده است که در موزامبیک زندگی می کند. او با دانش و آداب و رسوم قبیله خود بزرگ شده است. Nhamo به معنای فاجعه در زبان شونا است. ناامو به خاطر این رسوایی به این نام داده شد و چیزهای متخاصم همچنان به دنبال او و مادرش بود. پس از تجربه ی یک بیماری همه گیر گوسفند، یک پلنگ و یک ازدواج مجاز، پیشنهاد شده توسط یک دکتر جادوگر دروغین، او با نعمت مادربزرگ درگذشت، برخی از قطعات طلای و مهارت های ناتوانی خود در زندگی خود فرار می کند. Nhamo قایق و لوازم را تحت دستورالعمل مادربزرگ خود را به سرقت می برد و از رودخانه به عنوان راه خود را به زیمبابوه، جایی که او با تهدید از hippos، تمساح، و دیگر حیوانات در تلاش برای کشتن او در حالی که مقابله با فشار تبدیل شدن به یک زن است.


خرید کتاب نامو دختر آفریقا
جستجوی کتاب نامو دختر آفریقا در گودریدز

معرفی کتاب نامو دختر آفریقا از نگاه کاربران
این کتاب در مورد دختر جوان Nhamo است که روستای کوچکش را در موزامبیک ترک می کند تا خانواده پدرش را در زیمبابوه پیدا کند تا ازدواج قریب الوقوع با یک مرد بی رحمانه جلوگیری شود. او در یک جزیره گیر کرده است و مجبور است که چگونگی زنده ماندن خود را در حالی که همچنین دریافت راهنمایی از جهان روح است. بخش قابل توجهی از این کتاب، تصویر غنی آن از فرهنگ عامه بود. من درباره اعتقادات مردم موزامبیک و زیمبابوه که هرگز از قبل از آن شنیده بودم، زیاد یاد گرفتم. به همین دلیل جوانان جوان را تشویق می کنم که این رمان را بخوانند چون فکر می کنم آنها آنها را به یک فرهنگی که هیچ چیز در مورد آن نمی دانند معرفی می کند. با این حال، مشکل بزرگ من با این کتاب، قدم زدن بود. من فکر کردم که بعضی از قطعات خیلی طولانی هستند و خیلی زود به سمت آن حرکت می کنند، مخصوصا در ابتدا و زمانی که در جزیره به دام افتاده است. احساس کردم برخی از این جزئیات برای داستان لازم نیست. این تا انتهای کتاب نبود که فکر میکردم سرعت آن بالا برود. من هم فکر کردم این غیر واقعی است که Nhamo در تفکر او بسیار جوان بود در مقایسه با قدرت خود را به مدت طولانی برای خود زندگی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
یک دختر فاجعه نامیده می شود که به عنوان اجزای اصلی به جوانان بالغ می پردازد. پدر و مادر فقیر، اعضای خانواده ای که ناهوما را به خوبی تحت درمان قرار نمی دهند، در همه حوزه های زندگی جاذبه ای دارند و غیره اما او دارای قدرت فوق العاده ای است که او را از همتایان خود جدا می کند. آنچه که این کتاب به آن غنی می دهد، تنظیم آن است. خانواده Nhamos در روستای دور افتاده در موزامبیک زندگی می کنند. مادربزرگ Nhamos او را راهنمایی می کند که فرار کند، زمانی که خانواده اش قصد دارد در رابطه با ازدواج با برادر مردی که پدرش به عنوان پاداش قتل شده است، ازدواج کند. Nhamo با هیچ چیزی بیش از یک قایق نشتی، برخی از لوازم و شرکت ارواح اجداد خود، قرار است برای پیدا کردن پناهندگی با خانواده پدران خود در زیمبابوه. سفر ناهام او را از طریق رودخانه، چندین جزیره، به روح او جهان، و در نهایت او با افرادی که او را به خانواده پدرش هدایت می کند. تنها مشکل من با این کتاب پایان است. من احساس می کنم که به نحوی ارتباط برقرار می کند که خوشبختی باید شیوه های لباس و رفتار غرب را اتخاذ کند. همانطور که او به پیشرفت خانواده پدرش حرکت می کند، جالب است که جایی که او یک بار بوده است، تقریبا با تاسف خود او قدیمی است. و با این حال، او قدیمی خود را به طرز شگفت انگیزی کشف و باور نکردنی با فرهنگ و اعتقادات او بود. جادوی داستان از ارتباط او با دنیای روحیه می آید و تقریبا احساس می کند که اگر بخشی از او به سمت انتهایی رها شود، به نظر می رسد.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب دخترانه - پسرها احتمالا به ماهیت بسیار زن این کتاب وابسته نیستند. ناامو (نام آن به معنای فاجعه) در اواخر دهه 1980 در کشور آفریقایی موزامبیک زندگی می کند. دین و آداب و رسوم بومی امروز امروز به خواننده جوان تبدیل خواهد شد. از آنجایی که ارواح به خانوادهاش میگویند که علت اپیدمی بیماری وبا است، او را به عنوان همسر چهارم یک مرد بی رحمانه در شهر دیگری میفرستد. او فرار می کند، و بیشتر کتاب شامل ماجراهای خود را در یک قایق و در جزایر در دریاچه Cabora باسا. برخی از ماجراهای یک نسخه از دخترانه در جنگل من کنار کوه بود، اما برقراری ارتباط دائمی Nhamos با روحیه های مختلف دین او باعث می شود که ماجراجویی کمی عجیب و غریب از زمان باشد. Nhamo نیز در طول این سفر یک زن می شود، که می تواند خوانندگان مرد را ناراحت کند.

مشاهده لینک اصلی
من شروع به خواندن این کتاب با کلاس انگلیسی کردم. در ابتدا من کاملا به این کتاب بود، و من نمیتونستم متوقف خواندن و مستقیم از طریق فصل 18. رفت در حالی که خواندن تا اواسط بخش از کتاب، به طور ناگهانی من واقعا خسته شدم با داستان احساس، آن نیست که من آن را دوست دارم هیچوقت ... فقط آن را که آن را بسیار خسته کننده بود با او تنها در یک جزیره ماندن و بیش از حد رنج می برد. همچنین برخی از چیزهایی که بسیار منزجر کننده است که در کتاب است که قرار است برای دختران خوانده شود، چرا که من می تواند برخی از پسر بچه های خندان در حالی که خواندن آن قسمت را ببینید بود وجود دارد. بخش اول کتاب واقعا جالب بود و من فکر می کنم اگر داستان مانند قسمت های اول ادامه پیدا کند، من 4 ستاره را به آن اضافه کردم. من حدس می زنم که فقط نوع کتابی نیست که دوست دارم. به من احتیاج ندارید، فقط نظر من \u0026 gt؛ \u0026 lt؛

مشاهده لینک اصلی
این کتاب چیزی است اما شکنجه! نانسی مزرعه واقعا این بار خود را از دست داد! این کتاب به راستی نشان دهنده حقوق است که تمام کودکان از زمان تولد برای داشتن خانواده، آزادی، عدالت برخوردارند. ناامو، مجبور به دیدار با یک مردی است که او به سختی می داند، از قایقش در قایق ربوده شده در سفر به آزادی فرار می کند. و با کمک روح مادرش، یک مرد مرده و دو روح آب، ناهوما تنها با این همه چهره مواجه نمی شود. با شجاعت، طبیعت، روح و روح و ایمان، بادبان Nhamo در سفر حماسی به آزادی - و مهمتر از همه - به پدرش می رود. کتاب بسیار خوبی است که شما فقط می توانید از آن لذت ببرید !!! (و، شخص، من مشکل در رتبه بندی ستاره هاست. بازبینی دوباره من را دوباره بررسی کردم چون فقط این کتاب را به پایان رسانده بودم و سپس روی ستاره ها کلیک کردم و به جعبه ها تبدیل شدند، بنابراین اگر این ستاره ها به طور ناگهانی ناپدید شوند، تعجب نکنید.)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نامو دختر آفریقا


 کتاب عشق ویرانگر
 کتاب آوازهای غمگین اردوگاه
 کتاب پیدات کردم سرمگس!
 کتاب عطش مبارزه - 1
 کتاب زندگینامه خودتان را بنویسید حتی اگر مشهور نیستید
 کتاب سرآغاز عشق