کتاب میک هارته این جا بود

اثر باربارا پارک از انتشارات ماهی - مترجم: نازنین دیهیمی-ادبیات آمریکا

من و پدر و مادرم با ماشین تا محل خاکسپاری میک رفتیم. در طول راه یک کلمه هم حرف نزدیم. من عقب نشسته بودم و حواسم بود که از خط فرضی وسط صندلی، که مه همیشه طرف من را از طرف میک جدا می‌کرد، رد نشوم ... دستم را جلو بردم و به موهای مادرم کشیدم. او یک دستش را روی دست من گذاشت و با دست دیگرش دست بابا را گرفت ... مثل یک زنجیر خانوادگی ... با یک حلقه‌ی گمشده.


خرید کتاب میک هارته این جا بود
جستجوی کتاب میک هارته این جا بود در گودریدز

معرفی کتاب میک هارته این جا بود از نگاه کاربران
این خیلی غم انگیز بود که بر روی افتخار من و معلم من این را برای ما در مدرسه خواند. پیام خوبی برای فرستادن به همه است. کل کتاب در مورد چگونگی مرگش برای مایک هاست خواهر مایک ها صحبت کرد. او مجبور شد جلوی مخاطب ایستاده و خاطرات خوب و بد خود را از میک هارت در مراسم خاکسپاری بگذراند. این کتاب به شما نشان می دهد که حتی با پوشیدن یک کلاه ایمنی باعث می شود شما را مانند یک چوب کثیف و تلخ نگاه کنید، اما هنوز هم می تواند زندگی شما را نجات دهد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب معروف جدید من است زیرا پر از طنز غم انگیز و دختر که برادرش مرده است خیلی خنده دار است، اما او برادرش را خیلی دوست داشت حتی با اینکه تقریبا همه زمان ها جنگیدند! من می توانم به این موضوع مربوط شوم زیرا من همیشه با خواهر خود مبارزه می کنم اما بیشتر او را دوست دارم. من اگر کسی نتوانم حرف بزنم، هیچ کس نمی تواند حرف بزند.

مشاهده لینک اصلی
این بهترین کتاب در مورد آن چیزی است که دوست دارد از دست دادن کسی که عاشق آن هستید، همیشه بخواند. احساسات راویان در مورد هدف قرار دارند. این را به یک کودک که اخیرا یکی از عزیزان را از دست داده است، بسپارید. او با این یکی شناسایی می کند، قول می دهم. یک رمان کوتاه اما فوق العاده خوب نوشته شده.

مشاهده لینک اصلی
این چنین کتاب دلنشین است. ممکن است کوتاه باشد اما بسیار دست و پاگیر است. به ذکر است، آن را به آسانی به ارتباط است. شما متوجه شدید که شخصیت ها با مرگ مایک ها رفتار می کنند مثل هر شخص دیگر. من قطعا این را توصیه خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب برای خواندن با صدای بلند به کلاس 5 در پایان سال استفاده کرده ام. این یک دراماتیک و شگفت انگیز است که کودکان را به اهمیت پوشیدن تجهیزات ایمنی آموزش می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب میک هارته این جا بود


 کتاب زندگی در اوج
 کتاب آتش کم فروغ
 کتاب آینده خود را خلق کنید
 کتاب من این ترانه را شنیده ام
 کتاب ارنست همینگوی (آخرین مصاحبه و دیگر گفت و گو ها)
 کتاب قدرت مدیریت اخلاقی