کتاب من و داداش رباتم

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: میترا امیری-ادبیات آمریکا

Sammy Hayes-Rodriguez هرگز برای این که بتواند جا به جا شود راحت بود، بنابراین روزی که مادر نابغه او اصرار دارد تا او را تازه ترین اختراع خود را به مدرسه برساند، هتک حرمت است: یک ربات صحبت کردن و صحبت کردن او با نام E-for Error. Sammys هیچ غریبه ای برای روبات ها نیست - خانه اش پر از یک بازی رنگارنگ از آنها است. اما این یکی نه تنها فکر می کند برادر Sammys خود را ... آن را در واقع حتی بیشتر از Sammy است. آیا E یک بلیط به مقصد Loserville خواهد بود؟ آیا او به جهان ثابت خواهد کرد که خنک بودن آن به اندازه مربع است؟ یک سواری غلتکی برای سامی برای کشف سری رازهای شگفت انگیز که می تواند خانواده را برای همیشه تغییر دهد ... اگر همه در آزمایش محاکمه می شوند!


خرید کتاب من و داداش رباتم
جستجوی کتاب من و داداش رباتم در گودریدز

معرفی کتاب من و داداش رباتم از نگاه کاربران
یکی دیگر از مشترک Grabenstein-Patterson! شیر در حالی که بینی را در قسمت اول شانه می کند و با همدردی از دست می دهد ... فقط یک کتاب خوب!

مشاهده لینک اصلی
ساممی هیز در آن جا نداشت. این وضعیت تقویت می شود وقتی که مادرش جدیدترین اختراع خود را با او به مدرسه می فرستد، یک ربات با نام @ E @. سامی ربات @ خطا @ می خواند. یک داستان سرگرم کننده است. من می توانم یک خانه پر از روبات را به عنوان سرگرم کننده را تصور کنید، اما پس از آن می تواند Sammys تردید در پذیرش آنها را. این یک داستان مدرسه میانه برای کودکان در هر سنی است. و ... پیام را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این کتاب عالی بود، چون لحظات بسیار جالب و هیجان انگیز زیادی داشت.

مشاهده لینک اصلی
فکر کردم این یک کتاب فوق العاده بود. من احساس می کردم که یک کتاب پر جنب و جوش با تمام کتاب داشته است. این فقط خسته کننده بود فقط با صحبت در مورد ربات و بچه، اما به عنوان داستان ادامه داد، هیجان به سطح عظیمی افزایش یافته است. من دوباره خواندم 9/10 برای خلاقیت و پایان عالی!

مشاهده لینک اصلی
کتابخانه کتابخانه دانشکده (2014 نوامبر 01؛ 9780316405911) Gr 3-6-ساممی هیز رودریگز هرگز در زمان مدرسه آسان نبود. مادرش مخترع است، پدرش یک هنرمند رمان گرافیک است، و خواهر کوچکش محبوبش دارای شرایط ایمنی است که او را به خانه محدود می کند. بهترین سفر دوست او، استعدادی برای گفتن چیزی اشتباه در زمان اشتباه است. و پس از آن، روبات ها وجود دارد: یک خانواده از آثار مادران خود، برنامه ریزی شده برای انجام هر کاری از کارهای خانه به آموزش، به علاوه برخی که انجام هیچ چیز مفید در همه. هنگامی که مادر ساممی اصرار می ورزد که یک ربات با نام E را برای مدرسه با او ببرد، او می داند که برای مقدار قابل توجهی از اذیت و ناراحتی - و هنگامی که E شروع به اصرار می کند که او برادر Sammys است، وضعیت از بد به بدتر می شود . Sammy امتناع از داشتن هر چیزی با E در مدرسه، حتی زمانی که محبوبیت روبات شروع به گرفتار Sammys و سفر است. اما وقتی که E ربوده شد، ساممی متوجه می شود که او شروع به دوست داشتن برادرش ربات می کند و با دوستانش (هر دو انسان و ربات) برای حل رمز و راز ناپدید شدن اش، تلاش می کند. این داستان نور و خنده دار شامل بسیاری از طنز، هر دو در متن و در تصاویر همراه کمیک است. ارتباط Sammys با پدر و مادرش، خواهر و بهترین دوست قوی است، اگر نه به خصوص پویا. یک طرح سریع در حال حرکت، تعداد زیادی جوک و تعدادی از روبات های عجیب و غریب خوانندگان را جذب می کند، به ویژه کسانی که به دنبال کتاب هایی شبیه به سری هایی مانندDiary of Wimpy Kid @ (Abrams / Amulet) وTimmy Failure @ (Candlewick ) .- Misti Tidman، Licking County Library، Newark، OH (c) Copyright 2014. Journal Journals LLC، یک شرکت تابعه متعلق به Media Source، Inc. هیچ توزیع مجاز نیست. من متعجب شدم که نویسنده این بررسی متوجه شد که رابطه Sammys باparents، خواهر و بهترین دوست من بود به خصوص nanced. @ احساس می کردم که اگر روابط با دقت ساخته شده بود و احساس @ واقعی @ به جای اجباری به عنوان برخی از روابط شخصیت می تواند باشد. من رابطه Sammys با خواهر خود را پیدا کردم به خصوص لمس کردن، و داشتن فرزند در کلاس پنجم من خود را احساس کردم، روابط خود را با هر کس در کتاب شبیه آنچه که من در روابط فرزند من است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من و داداش رباتم


 کتاب به کسی مربوط نیست
 کتاب اخلاق بازجویی
 کتاب زندگی بی دغدغه آمریکایی
 کتاب هنر عشق ورزیدن
 کتاب رامونا همیشه راموناست
 کتاب کیه این وقت شب