کتاب من این ترانه را شنیده ام

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-ادبیات آمریکا

هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز از همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش باردار شناخته شده است، شناخته شده است. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟


خرید کتاب من این ترانه را شنیده ام
جستجوی کتاب من این ترانه را شنیده ام در گودریدز

معرفی کتاب من این ترانه را شنیده ام از نگاه کاربران
من مدتها در حال خواندن مری هیگز کالار هستم. چند سال پیش، به یاد داشته باشید که کتابهایش واقعا وحشتناک و در عین حال واقعا هوشمندانه است. شاید من تبدیل شده ام یا شاید او لغزش است، اما این کتاب کمی هیپنوتیزم بود. فرضیه یک خوابگردی که به اتهام جرایمی مرتکب شده بود بسیار جالب بود و ایده دختر جوان که از مرد ثروتمند تر است که در عمارت زندگی می کند، یادآور عاشقانه ی گوتیک بود. من امیدوار بودم که پیچیدگی جدیدی روی نوع کتابی که به عنوان یک نوجوان خوانده ام را امتحان کنم. اما به نظر می رسد کمی روشن در جزئیات و همچنین در پیچ و تاب. در حقیقت، آن را بیشتر شبیه یک گنجشک از هیجان انگیز خوانده ام - نه چیزی که من انتظار داشتم.

مشاهده لینک اصلی
پدر کای لانسینگ یک بار برای خانواده ثروتمند کارینگتون کار کرد تا اینکه او اخراج شد و سپس خودکشی کرد. قبل از فوت پدرش یک دختر ناپدید شد و مرده یافت. پسر، پیتر کارینگتون، فرد مورد علاقه بود. سالها بعد کای به پیتر کارینگتون در مورد استفاده از عمارت برای جمع آوری پول کمک میکند. عاشقانه به دنبال آن است و آنها ازدواج می کنند. در ضمن یک مورد در برابر پیتر ساخته شده است. خوب بود. من از Mary Higgins Clark در گذشته لذت بردم اما این یکی مثل من بعضی از کتاب های دیگرش را نداشت. هنوز میخواهم همه چیز را بدانم. من واقعا تعجب نکردم در پایان هر چند.

مشاهده لینک اصلی
کتابخانۀ کای لنسینگ پس از یک عاشقانه گردباد (که در چند جمله خیره شده است)، از نظر پیتر کارینگتون، بسیار ثروتمند و پرجمعیت است که از زندگی خود رنج می برد: مادرش در زمان مرگش فوت کرد، یک دوست دختر پس از یک مهمانی در خانه و قتل عام است و اولین همسر پترس که مست و باردار است در استخر شنا می شود. پدر پدرش، که باغبان چشم انداز برای Carringtons غنی بود، در زندگی زودرس خودکشی کرد. همه این عناصر زمانی که بدن دختران جوان در سالهای بعد در ملک Carrington دفن می شوند، به هم متلاشی می شوند و پیتر برای قتل محکوم شده است - روزهایی که او از ماه عسل خود با کی باز می گردد. نویسنده از نکات و مراتع قرمز استفاده می کند، به شما اجازه می دهد از طریق مظنونین از جمله پیتر، از تصمیم بگیرید که چه کسی قاتل است، غرق شوید. هیچ طرح بدی نیست، اما شخصیت ها به نظر می رسید یک بعدی اند، و من گفتم که گفت و گو شلوغ است. این احساس من از نوشتن خوب راضی نیست، تعلیق درگیر نبود، و شخصیتها خیلی جذاب نبودند یا من را سرگرم می کردند - خیلی شگفت انگیز نبود، همه آنها خیلی جدی بودند. و چندین بار وقتی که سوالات مهمی پرسیدم، احساس خشمگین شدن کردم. به عنوان مثال، یک مرد نشان می دهد که همسر اول پترس داشتن یک رابطه، اما کارآگاه حتی نمی پرسند که با چه کسی؟ چه کارآگاه این سوال را از دست خواهد داد؟

مشاهده لینک اصلی
من هنوز از کتاب خانم کلارکس لذت می برم. این واقعا یک پیچ خورده بود.

مشاهده لینک اصلی
من شنیدم که این آهنگ پیش از این دوباره یک کتاب توصیه شده نوشته شده توسط مری هیگینز کلارک است. این مربوط به خانواده Carrington است - یکی از ثروتمندترین خانواده های ایالات متحده است. سه مورد قتل وجود دارد و تمام شخصیت ها تلاش می کنند تا قاتل را ببینند. در ابتدا همه چیز به نظر می رسد به پیتر کارینگتون اشاره کرد که در رابطه با دو قربانی بود. اما آیا این خواب عمیق بدنام واقعا قادر به قتل سه نفر است. و اگر بله، آیا او آن را آگاهانه یا در طول یکی از sleepwalks خود انجام می دهد؟ تمام این سوالات در پایان، اما نه قبل از تقریبا آخرین فصل پاسخ داده شده است! مری هیگینز کلارک استعداد زیادی برای معرفی بسیاری از شخصیت های مختلف در یک زمان نسبتا کوتاه در ابتدا دارد. حتی اگر این کار کمی دشوار و گیج کننده برای رسیدن به داستان باشد، خواننده به سرعت می تواند تمام این شخصیت های مختلف را بداند. همانند تمام کتاب های دیگرش، این یکی در فصل های نسبتا کوتاه نوشته شده است که به دیدگاه های مختلف مردم تغییر می کند. هر فصل کمی به داستان کلی اختصاص می دهد. در فصل های گذشته، منحنی تعلیق به اوج خود می رسد و تمام داستان را به خواننده توضیح می دهد. من همیشه فکر می کنم \"باید این را ببینم\". اغلب زمان من نسبتا مطمئن هستم که من قتل را متوجه شدم که در نهایت شگفت زده شد که شخص کاملا متفاوت بود و کسی که هرگز آن را انتظار نداشتم! اگر دوست دارید هیجان انگیز هیجان انگیز و هیجان انگیز، پس من آن را شنیده ام آهنگ پیش از این کتاب شماست! به ویژه موضوع پیاده روی خواب به روش بسیار جالب ارائه شده است. من هرگز خواب رفتن را باور نکردم که چیزی جز خطرناک بودن برای راننده خواب باشد. شما می توانید ببینید که مری هیگگینس کلارک تحقیقات زیادی در مورد موضوع است که باعث می شود رمان حتی جالب تر برای خواندن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من این ترانه را شنیده ام


 کتاب خاطرات دایه
 کتاب آن سوی آبی بی کران
 کتاب همه ما عجیب و غریبیم
 کتاب گریگور و رمز سرپنجه
 کتاب وجود متعالی انسان
 کتاب گلن گری گلن راس