کتاب من آلکس کراس هستم

اثر جیمز پترسون از انتشارات وانیا - مترجم: غزال رمضانی-ادبیات آمریکا

آیا الکس صلیب می تواند بیشترین میزان خنثی و شخصی خود را حفظ کند؟ الکس کراس از یک جشن خانوادگی بیرون رفته است اخبار بدی را به همراه دارد: یک دوست داشتنی مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. با فحاشی به قاتل، او به سرعت می آموزد که او در یکی از واپسین ترین صحنه های واشنگتن، D.C. و این قاتلان تنها قربانی نبودند. . . شکار قاتل منجر به الکس و دوست دخترش، کارآگاه "Brianna Stone"، به جایی که هر فانتزی ممکن است، اگر شما مدارک لازم را داشته باشید، به زودی آنها با برخی از افراد بسیار مهم، بسیار محافظت شده و بسیار خطرناک روبرو خواهند شد. هر چیزی برای حفظ اسرار خود را امن است. همانطور که الکس در قاتل بسته است، او شواهدی را نشان می دهد که نشان می دهد به غیر قابل تصور است - یک وحی است که می تواند کل جهان را سنگ.


خرید کتاب من آلکس کراس هستم
جستجوی کتاب من آلکس کراس هستم در گودریدز

معرفی کتاب من آلکس کراس هستم از نگاه کاربران
الکس صلیب در کنار لذت بردن از روز تولدش با خانواده اش، تماس صمیمی برقرار می کند که جشن را متوقف می کند. او می آموزد که عصای غریب او، در موارد بسیار بدی از بین رفته است. این ممکن است به خوبی بدترین مورد قتل آلکس تا کنون بوده است. الکس مصمم است که هر کسی را که مسئول قتل اوست، شناسایی کند. مرد اسرارآمیز، فقط به عنوان زئوس شناخته می شود، مشکوک است، اما مشکل این است که هیچ کس نمی داند که زئوس چیست. هیچکس تا به حال چهره اش را ندیده است ... خوب کسانی که در نهایت مرده اند. چه کسی این مرد مرموز است؟ آیا می تواند یک شخصیت قدرتمند باشد؟ CIA، FBI، سرویس مخفی ؟؟؟ الکس نزدیک تر می شود به یک پاسخ بیشتر و بیشتر مردم یا ناپدید می شوند و یا باد کردن مرده است. من، الکس کراس توسط جیمز پترسون آغاز شده با یک جهنم از شروع .. یکی است که باعث می شود دهان خود را در شوک. همانطور که همیشه جیمز پاترسون یک خواندن سریع دارد که شما را در لبه صندلی خود قرار می دهد، تلاش می کند تا بداند چه کسی بد است. من واقعا از این رمان لذت بردم. خواندن بسیار خوب!

مشاهده لینک اصلی
من معمولا نگارش نهایی را در نظرات من انجام نمی دهم، اما من در این بازبینی انجام می دهم، قبل از اینکه به پایان پاراگراف برسید، قبل از اینکه بخواهید از نوشتار پیچیده ای در این رمان شگفت زده شود، متوقف نشوید. معمولی جیمز پاترسون در صلیب الکس صلیب. به سرعت گام، درام شامل @ نانا ماما، @ عاشقانه دوست داشتن با وزارت پلیس DC. اما همانطور که خواندن آن آسان است، همان چیزها چیزی بیشتر از خواندن خوراک ساحلی نیست. کتاب ها در مجموعه الکس صراح در DC تنظیم شده اند، اما ما از بینش قشنگی در منطقه به دست می آوریم و از شهر به عنوان یک عنصر در داستان (صرفه جویی در یک پل در جورج تاون در کتاب فعلی) استفاده نمی کنیم. من هنوز نمیتوانم بفهمم که چگونه ویرایشگر پاترسون میتواند با فصلهای 1.5 صفحه از بین برود و عیب بزرگ کاغذ / صفحات که نتیجه میگیرد. من اخیرا اشک را در مورد فقدان عمق به قطعه ای از این نوع کتاب رمز و راز گذاشته ام، و این یکی همان طور ادامه می یابد. به نظر می رسد که برای آزمودن محدودیت های احتمالی: شوهر رئیس جمهور زن ایالات متحده، خاندان اول؟ واقعا؟

مشاهده لینک اصلی
من تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم زیرا من می توانم هر چیزی را بخوانم و یک شب مادرم گفت:felix من فکر می کنم شما این کتاب را دوست دارید. بنابراین من خواندن پشت و من فکر کردم این خوب بود به نظر خوب، بنابراین من تصمیم گرفتم شروع به خواندن آن این کتاب خاصی را که از یک کتاب با یک شخصیت اصلی مرد پر می کند، جمع آوری می کند. من این را انتخاب کردم چون هیچ کدام از مقولات دیگر این کتاب را نیاوردند. من متوجه شدم که آلکس چندان علاقه مند است؛ زیرا او مرد بسیار پیچیده بود. چه کسی می تواند بسیاری از استرس و لذت را مانند یک لحظه مادر خود را به یک کاما می آید و dosent از خواب بیدار می شود به سرزنش برای حدود 3 شب می افتد و پس از آن به عقب بالا می رود و خود را خارج می کند. به عقب بر میگردد تا قاتل نای خود را پیدا کند. شما نمیتوانید اجرا کنید. شما نمی توانید پنهان کنید الکس صلیب تنها امید شما برای زنده ماندن است. این انتخاب را انتخاب کرد زیرا کتاب را به طور کامل با کمی خنک شدن و عطر و طعم نشان می دهد. استرس و چقدر استرس افراد می توانند انجام دهند. چگونه می توانیم خود را آماده کنیم تا مقدار زیادی از استرس و چگونگی حفظ سلامتی خود را تحت فشار قرار دهیم.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که خانواده الکسانا یک جشن تولد را پرتاب می کند، او تماس تلفنی دریافت می کند که به او می گوید که دختر برادر مرده (خواهرزاده اش) مرده است. الکس در ادامه می یابد که بدن وجود نداشته باشد، اما آنچه که آنها به عنوان â € œremainsâ € اشاره می کنند. الکس سپس شکار قاتل را شروع می کند، که ما به عنوان «زئوس» شناخته ایم. در طول ضرب وشتم که در طی شکار زئوس اتفاق می افتد، آلکسانا نانا بیمار می شود و در بیمارستان بستری است. الکس بین نشستن در تختخواب نانا و شکار زئوس پاره شده است. در یک تعقیب بسیار تعصبی که منجر به پنهان شدن در کاخ سفید (تعجب آور است)، الکس بدون هیچ مانعی به دیدن زئوس بیفتد. من از این کتاب لذت بردم و پترسون برگشت. بعد از اینکه بعضی از کتابهایش را ناامید کردم، متوجه شدم که میخواهم بیشتر بخوانم و کتاب را پایین بیاورم.

مشاهده لینک اصلی
من همیشه از رمان Patterson خوب لذت بردم. این هیچ استثنائی نبود. نوشته شده به خوبی، طرح توسعه یافته، شخصیت های جذاب. پس از خواندن یک رمان صلیبی، من همیشه احساس می کنم که الکس کراس شخص واقعی است. کسی که دوست دارد ملاقات کند، با او صحبت کند و مغز خود را انتخاب کند. و نانا ماما ... هنوز یکی از شخصیت های مورد علاقه من است. صلیب کشف می کند که خواهرزاده غریب او را به شدت به قتل رسانده و زخمی شده است. این البته یک تحقیق جامع در مورد چه چیزی و چه کسی مسئول است. آنچه که الکس بازتاب می دهد بسیار وسیع است، بنابراین مضطرب است، که اکثر منابع منظم او از پرونده خارج می شوند. اکشن، تریلر تبدیل صفحه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من آلکس کراس هستم


 کتاب مجموعه استفنی مه یر (4جلدی)
 کتاب جادوی فکر بزرگ
 کتاب گودی
 کتاب سلول شیشه ای
 کتاب پیله های من
 کتاب ایب لینکلن بزرگ می شود