کتاب ملاقات در سامرا

اثر جان اوهارا از انتشارات شورآفرین - مترجم: نیالا نصیراوغلی-ادبیات آمریکا

یکی از رمان های بزرگ زندگی آمریکایی شهر کوچک، انتصاب در سامارا، دستاوردهای اوج اوهارا است. در دسامبر 1930، درست قبل از کریسمس، مدار اجتماعی اجتماعی Gibbsville، پنسیلوانیا با احزاب و رقص برق می شود. در مرکز نخبگان اجتماعی جولیان و کارولین انگلستان قرار دارند. اما در یک لحظه ی بیهوشی که در داخل یک شیشه پر از گلوله متولد شده است، جولیان با جامعه مودب شکسته می شود و به سمت نابودی خود می رود. اولین رمان مشهور اوهارا یک نگاه بی قید و شرط به سمت تاریک رویای آمریکایی است و یک اظهارنظر پایدار برای هوش اجتماعی مشتاق اگر یک نویسنده آمریکایی بزرگ باشد.


خرید کتاب ملاقات در سامرا
جستجوی کتاب ملاقات در سامرا در گودریدز

معرفی کتاب ملاقات در سامرا از نگاه کاربران
عجیب و غریب - ترکیبی عجیب و غریب از آپدایک (کتاب خرگوش به طوری که به وضوح از این منبع بهار) و Cheever. من عناصر آن را دوست داشتم - دیدگاه های متعدد رضایت بخش هستند. به طور خاص فصل کارولین، یک موفقیت واقعی در راه است که زمان است. شما نمی تونید کمک کنید، اما عاشقش هستین درمان عجیب و غریب جنسیت عالی است، و همه چیز خیلی از زمان خود را به درستی احساس می کند - خواندن آن به من حس زندگی را در هنگام ممنوعیت در پایان افسردگی به من داد. ساختار خوب و تنگ است (چیزهای کوچک مانند تحویل اسکاچ تغذیه به سادگی به پایان) و شخصیت های پشتیبانی قوی هستند. من به خصوص دستگاه های قاب را دوست داشتم. مواد معدنی زغال سنگ نیز خوب بود. اما اوه مشکلات. بوی اول رمان در تمام این موارد است - که همه چیز را که می دانید به یک کتاب می دهد، برای بهتر و بدتر می کند، و باعث می شود چیزها بیش از حد احساس شود. بخش های آل گرککو به خوبی رشد نکرده اند (من نمی توانم بگویم که آیا آنها راضی هستند یا اینکه آنها رمان های گانگستری را پیش از آن قرار می دهند که باعث می شود آنها احساس ناخوشایند شدن کنند) و پایه اساسی پایه، زبان انگلیسی، ناامید کننده است. چیزی که در مورد آن نگران کننده است، معرفی این نسخه مانند جهنم برای پوشش دادن (چه اتفاقی برای مردی است که همه چیز را اساسا) انجام می شود. اما اساسا من ترین نمونه مورد علاقه ی من یک شخصیت مردانه است که برای هیچ دلیلی به طور مرتب بیشتر و بیشتر تند و تیز است و این چیزی است که این است. این کار من را از دوست داشتن کتاب متوقف نمی کند، که ادای احترام به ویژگی های فراوان آن است، اما آن را برگزار کرد

مشاهده لینک اصلی
چگونه یک اقدام تحقیر آمیز / آرزوی نشان می دهد ضعف برخی از مردم زندگی می کند. جولیان Engish، مردی که چند مشکل دارد، اما به طور کلی موفقیت آمیز است (به ویژه با توجه به زمان های اقتصادی که در آن زندگی می کرد!) به یک میل سرکوب می دهد و به آن عمل می کند و باعث می شود که او یک مسیر فزاینده عذاب آورد. او ممکن است شخصیت مخالفتی نباشد، اما او، گاهی اوقات قابل درک است و همچنین با یک مرحله خاص، به اندازه کافی ترسناک است تا احساس تاسف کند. ما همه چیزی را که ما از آن پشیمان شده ایم، انجام می دهیم، اما اغلب ما آن را می بخشیم. نگاهی مجذوب کننده به چگونگی تصمیم گیری افراد در مورد چیزهایی مانند تحمل، بخشش، پذیرش و غیره می تواند به طور چشمگیری بر زندگی افراد دیگر تاثیر بگذارد. بوم از شخصیت های شهر کوچک ارائه می دهد نوع پیش سن پریتون محل و شهر Gibbsville، PA است که همان جسورانه، متفکرانه احساس به آن در اینجا. سبک جست و خیز کردن از یک موضوع شخصیت به دیگری می تواند در ابتدا jarring، اما در نهایت این بسیار آسان است به عنوان خوانده شده است و حداقل کمی خسته کننده، در واقع.

مشاهده لینک اصلی
انتصاب در سامارا، وقایع سقوط جولیان انگلیسی، صاحب نمایندگی خودرو که متعلق به مجموعه باشگاه های کشور است، یاد می شود. در ابتدای افسردگی در پنسیلوانیا قرار گرفته است، آن را در رمان های فیزگرالد احساس می کنید - در واقع، فرانک لیوبویتز فرانک OHara را به نام \"فرانتس اسکات فیتزجرالد\" به نام \"فرانک اسکات فیدز جرالد\" نام نهاد، مگر اینکه از دیدگاه بیگانه و درباره جنسیت صریح تر است همانطور که لورین استین اشاره می کند، اگر OHara Great Gatsby را نوشته بود، او از دیدگاه Gastby یا Wolfsheim سخن می گفت و Gastby و Daisy را در رختخواب نشان می داد و سیگار می زد. من از طرح سریع گام لذت بردم، اگرچه متوجه شدم که به اندازه کاراکترهایی که در مورد چیزهایی که به آنها اهمیت دارد، مراقبت نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
به نظر می رسد که به داستانی که در آن شخصیت اصلی استعداد لری دیوید برای تحقیر خود را بدون کمبود خودآگاهی داشته باشد جذب می شود. این عشق من به ریچارد ییتس و در حال حاضر، جان OHara است. این کتاب در اوایل دهه 1930 نوشته شده است و هنوز آنقدر مدرن است. گفت و گو و گفتگو و راه Oâ € ™ هارا نشان می دهد زندگی درونی شوهر و همسر معتبر است. این کتاب دارای طنز است، حتی اگر شخصیت اصلی شما به شما آسیبی نرساند. واقعیت این است که زبان جولیان انگلیس بیشتر و بیشتر تکان دهنده و خشمگین می شود، زیرا پیشرفت کتاب بدین معنی است که او بدون مبارزه نمی افتد. من حدس می زنم در جهان OHaras که می تواند به نام هراس.

مشاهده لینک اصلی
جان آپدایک مقدمه فوق العاده ای در مورد این رمان ارائه می دهد که به هیچ وجه نمی تواند به عنوان یک نقد دیگر رقابت کند تا من لذت شخصی خودم را برای این رمان جدید OHaras اضافه کنم. این برجسته برای سرعت، گفت و گو و مولفه های جامعه شناسی دوران افسردگی شهرستان کوچک زندگی می کند در طبقه متوسط ​​بالا و از بین بردن یک مرد عمل بی مراقب پرتاب نوشیدنی در مردان دیگر است. طرح ساده ای تنظیم شده است، اما بیش از سه روز آن را به یک بخش قابل توجه و منحصر به فرد آمریکایی، داستان هایی از موضوعاتی که شخصیت ها را متحد می کند، از بین می برد. واقع گرایی فوق العاده اغلب شبیه داستان زندگی خود OHaras است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ملاقات در سامرا


 کتاب قلاب
 کتاب اعتماد هوشمندانه
 کتاب پسری که قبلا بودم
 کتاب زندگی شجاعانه
 کتاب طوفان شمشیرها (جلد اول)
 کتاب آلن بدیو