کتاب مسیر سبز

اثر استیون کینگ از انتشارات افراز - مترجم: ماندانا قهرمانلو-ادبیات آمریکا

هنگامی که اولین بار ظاهر شد، یک جلد در هر ماه، استفان کینگز، میله سبز پیروزی بی نظیر انتشارات بود: تمام شش جلد به فهرست پرفروش نیویورک تایمز رسید - به طور همزمان - و از میلیون ها نفر از طرفداران سراسر دنیا خوشحال شد. در محل زندان کوهستان سرد، در امتداد یکنواختی سلول هایی که به عنوان "مایل سبز" شناخته می شوند، قاتلان به عنوان یک روانپزشک بیلی بچه وارتون و ادوارد دلکرویکس منتظر مرگ در «اسپارکی قدیمی» در انتظار مرگ هستند. در اینجا نگهبانان به عنوان پولس Edgecombe مناسب و به عنوان سادیستی به عنوان پرسی Wetmore تماشای آنها. اما خوب یا بد، بی گناه و گناهکار، هیچکس تا به حال ندیده های وحشیانه زندانی جدید جان کافی را به خاطر تجاوز و قتل دو دختر جوان محکوم کرده است. آیا کوفی شیطان در شکل انسان است؟ آیا او یک نوع بسیار دور و بسیار متفاوت از بودن است؟


خرید کتاب مسیر سبز
جستجوی کتاب مسیر سبز در گودریدز

معرفی کتاب مسیر سبز از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** من یک طرفدار بزرگ Stephen King هستم و میله سبز باید یکی از بهترین رمانهایی باشد که تا به حال نوشته شده است. در حقیقت، یکی از بهترین رمانهایی است که تا به حال در کل زندگی ام خواندهام و بخش بزرگی از ادبیات را برای بوت شدن خواندهام. رمان به سادگی شگفت انگیز است. هنگامی که من آن را شروع کردم، نمی توانم آن را پایین بیاورم! این بسیار زیبایی نوشته شده است و به شدت در حال حرکت در زمان. طرح اصلی، جذب و قلب شکستن است. تمام کاراکترها عمق داشتند، و زنده، جذاب و قابل اعتماد بودند. داستان به خوبی گفته شده است که در سال 1932 در زندان کوهستان کوهستان در آلاباما به راحتی تصور می شد. نویسنده ای فوق العاده برای تحریک احساسات همدردی برای قاتلان، اما استفن کینگ این کار را به زحمت انجام داد. من آرزو داشتم که جان کافی به نحوی آزاد شود، اما می دانستم که او می میرد. وقتی اعدام شد، اشکهایی که روی صورتم فرو می ریخت، اشک می ریخت. این رمان به من در مورد مجازات اعدام فکر کرد و اینکه آیا زمان آن باید در سراسر جهان لغو شود. با توجه به خواندن این رمان، Ive کاملا موضع اخلاقی متقاعد شده علیه مجازات مرگ را ایجاد کرد. کشور من مجازات اعدام را ندارد، بنابراین تا زمانی که این کتاب را بخوانم، هیچ وقت به آن فکر نکردم. اگر می توانستم این کتاب را بیش از پنج ستاره بدهم!

مشاهده لینک اصلی
[بازبینی در سال 2003:] آیا شما تا به حال یک کتاب را خوانده اید و از این طریق آن را تحت تأثیر قرار داده اید که شما را به اشک می ریزد؟ من فقط خواندن \"سبز مایل\" توسط استفان کینگ را تمام کردم و من در آنجا نشستم و هر چند صفحهای را پاره کردم. باور نکردنی آن - احساسات، احساسات ... فقط ظرافت از آنچه ارائه شده است. داستان زندان او، اما فراتر از آن حرکت می کند، با حساسیت های برهنه انسان، بر احساسات بنیادی انسان دست می زند. اوه من واقعا در بررسی ها بد هستم. با این حال، چطور می توانم در مورد آن صحبت کنم، احساساتی است که کتاب ها در من ایجاد می کنند. آیا شما اعتقاد دارید که مردم می توانند بد باشند؟ بله، اجازه دهید من مشخص تر باشم. آیا شما اعتقاد دارید که یک فرد می تواند بد یا بد باشد، یا اینکه شما می خواهید آن را بدون هیچ گونه مزیتی در آنها داشته باشید؟ پس از خواندن این کتاب، می توانم بگویم ایه، افرادی وجود دارند که در اونها یک اونس خوب ندارند. می دانم، می دانم - کتاب داستان است، اما این بدان معنی نیست که می تواند توضیح دهد که چه چیزی در زندگی واقعی وجود دارد ( بیشتر این کتاب خاص، به هر حال). یکی از کاراکترهای این کتاب کاملا ... من نمی دانم اگر من بتوانم از این کلمه کلمه بد استفاده کنم (شر به معنای شیاطین، شاید حتی مخالف خدا، چیزهایی مانند آن در ذهن من)، اما من حدس می زنم بد، بدبختانه، شیطانی، شرور، بی رحمانه به نظر توصیف مناسب می رسد. حتی هنگامی که مردم به او می دادند، پس از دیدن ظلم و ستم، هیچ گونه تفاوتی نداشت، او همان شیوه های نادرست و سادیستی گذشته را ادامه داد. و مهم نیست که چند بار او @ را ببخشد @ و یا اجازه دهید (برای اقدامات باور نکردنی montrous که او مرتکب شد)، همان بود. یکی از بخش های ویژه ای که به من سخت زد، این بود: (هیچ اسپویلر پیش رو نیست، در صورت برنامه ریزی برای خواندن - که من به شدت به شما توصیه می کنم انجام دهید!): پس من متوجه شدم چرا او panicked بود، چرا هود با ما به سختی با ما مبارزه کرد. او فکر کرد ما قصد داریم او را با ویلی بارت وارتون قرار دهیم؛ که مجازات او برای اسفنج خشک بود، از نظر روانپزشک ساکن، جرم خشک است. به جای احساس تشویش برای پرسی در این تحقق، من احساس غم و اندوه و تشدید عزمم را دادم. بعد از همه او، ما را به شیوه ای که رفتار می کرد، محکوم می کرد، موقعیت های ما را تغییر داده بود. @ فردی مثل این نمی تواند کمک کند، اما فکر می کند دیگران همانند او به دیگران عمل می کنند. من حدس می زنم که به میزان معینی برای همه هم صادق است. منظورم این است که چقدر فكر می كنیدoutside box @؟ چگونه اغلب شما فکر می کنید که چرا یک فرد چیزی را انجام می دهد یا چیزی را بدون چشمان خود به شما می دهد تا بر روی افکار تاثیر بگذارد؟ تلاش زیادی برای انجام این کار طول می کشد، مگر اینکه شما فراتر از این نقطه روشن شده باشید. اما هرکدام، کتاب شگفت انگیز است. من آن را در دو روز خوردم - من نمی توانم آن را پایین بیاورم. در حقیقت، من دو روز گذشته به کتاب رفتم. شما واقعا باید آن را بررسی کنید.

مشاهده لینک اصلی
به نظر من، این یکی از زیباترین قطعات استفان کینگ است، همراه با کتابهای Dark Tower، Stand and The Shining. نوشتن زیبا است، توصیف استادانه، داستان خود را کاملا قانع کننده و پایان کمال مطلق. یک شاهکار از ابتدا تا پایان! OLIVIER DELAYEAuthor سری SEBASTEN ATLANTIS

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مسیر سبز


 کتاب مجموعه ماجراهای نانسی درو (جلدهای 13 تا 16)
 کتاب اهرم های خوشبختی
 کتاب سرمگس معرکه
 کتاب راهبردهای رشد اقتصادی
 کتاب انتخاب
 کتاب افتادن برگی به نام فردی