کتاب مرد زنجبیلی

اثر جی پی دانلیوی از انتشارات هیرمند - مترجم: رضا اسکندری آذر-ادبیات آمریکا

شخصیت اصلی داستان، «سباستین دنجرفیلد» یکی از بی‌نظیرترین و دوست‌داشتنی‌ترین «بی‌شعور»‌های ادبیات قرن بیستم محسوب می‌شود.

شخصیت‌پردازی دنجرفیلد در مرد زنجبیلی تا حدود زیادی یاغی‌گری‌ها، قضاوت‌ها، بی‌قیدی‌ها و بذله‌گویی‌های تلخ و تاریک شخصیت «هولدن کالفیلد» در «ناطور دشت» جی. دی. سالینجر را در ذهن تداعی می‌کند.


خرید کتاب مرد زنجبیلی
جستجوی کتاب مرد زنجبیلی در گودریدز

معرفی کتاب مرد زنجبیلی از نگاه کاربران
خواندن نظرات دیگران این کتاب که من برای اولین بار آن را 20 سال پیش یافت و بسیاری از دفعات بازدید شده از من در نفرت نفرت برای شخصیت اصلی شگفت زده شده است. او یک شخصیت است، یک شخصیت داستانی، وسیله نقلیه برای نوشتن خوب و سرگرم کننده بی معنی بی نظیر توسط نویسنده ی بسیار جوان که تازه در جنگ بوده است. وقتی که من برای اولین بار این کتاب را بخوانم، من از نوشتن خوشحال شدم، به طوری که آن را بدون توجه به سبک نوشتاری مناسب زمان، پر می کند. Donleavy در حال نوشتن ملودی ها است؛ گوارشی، گفتاری و سپس بالا رفتن ذهن، شعر در بالای پروسه. در آن زمان اولین بار آن را خواندم و خالی از لطف بود و من معتقدم که هنوز هم برای من خواهد بود. اگر بسیاری از کتابهایش را بخوانید بسیاری از آنها را بخوانید، اما هیچکدام تا کنون هیچ گونه انارشی دقیق از این چیزها را مطابقت نداشتند. من نیز آن را تشخیص می دهم و آن را برای آن در نظر می گیرم، دانلیوی سعی در جدی بودن در اینجا نداشت، او اجازه می داد بخار و اجازه بدهد انگشتانش رقص را که در سرش بود بازی کند. من نمی خواهم او را با سایر نویسندگان مقایسه کنم، زیرا در این کتاب او یک فرد کامل بود. بررسی های متضاد، انزجار کامل و تحقیر کامل، که Dangerfield در بسیاری از خوانندگان در اینجا ایجاد می کند، این سال ها پس از اینکه او ایجاد شد، به معنای قدرت نوشته های نویسندگان است.

مشاهده لینک اصلی
آیا شما مردم لعنتی شوخی من؟ این مرد دستکاری می کند و به راحتی زنان را آسیب پذیر می کند برای 300 صفحه و قرار بود افکار خود را تحسین کند؟ Sebastian Dangerfield ممکن است یک عبارت غریب در اینجا و آنجا وجود داشته باشد، اما این مرد یک جامعه شناس است، که حتی ممکن است برچسب بیش از حد سخاوتمندانه باشد. او زن ها را می کشد، از جمله همسرش، به خاطر Christs، و حتی شیرین دختر HES را در 30 صفحه نهایی کتاب، بنابراین من نمی خواهم برای شنیدن گناه در مورد رستگاری و یا تحول. و من نمی گویم که تمام شخصیت های اصلی باید دوست داشتنی (و یا حتی اخلاقی در همه جا) برای ما این است که بخواهیم داستانهایشان را بخوانیم یا به روایتهایشان مجبور باشیم، به این دلیل که اینطور نیست. اما وقتی که اصل کیفیت این کتاب در اطراف شخصیت عاملی است که برخی از سرکش های شیطانی شیطانی است، همه اینها، به نظر او خیلی خنده دار است، به چیزهایی که او انجام می دهد، نگاهی انداخت، پول را از همسرش به دست آورد تا مست شود در حالی که مراقبت از او کودک و سوء استفاده جسمی خود را تحمل می کند. شاید آن فقط من باشد، اما من فقط برای این گریه نیستم.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب ناامید کننده. من آن را سخت، با بلوک های سوء استفاده از تعهد من خواندن، هر چند من خودم آن را از نوع شگفت انگیز برای عنوان انتخاب. همه چیزهایی که من را به خود مشغول می کنند به طور خلاصه: دو مرد مضحک ایرلندی با یک اشتیاق عظیم جنسی، اشتیاق به ناخن، سفر به طور پراکنده در آمریکا و انگلیس، همیشه از دست رفته، همیشه با شیشه ای در دست، هرگز چیزی را تغییر ندهید. شاید جویس را به ارمغان بیاورد، شاید آنها گفت و گوهای عاطفی منفعلانه و خسته کننده باشند، اما واضح است که در لیست خواندن جایگاه مناسبی ندارند. جزئیات وثیقه: من شخصیت مردانه را به عنوان شخصیت اصلی دوست داشتم و نویسنده یک دوست خوب جانی دپ است. Johnny Deep دوست @ @ RoÈ ™ covanul @، می خواست فیلم را بر اساس کتاب هایش بسازد، اما او فکر کرد بهتر است و تصمیم گرفت که بهتر باشه ...

مشاهده لینک اصلی
من مثل یک خائن به این سه ستاره می اندیشم، اما نوشتن درخشان است. هر خط تمایل دارد که وزن و حس خود را داشته باشد. شعر و موسیقی در جریان متن وجود دارد. نویسنده از ابتدا تا سوم شخص تغییر می کند و ظاهرا به صورت تصادفی تغییر می کند، اما بعید به نظر می رسد که بعد از مدتی آن را حس می کند. بنابراین با این همه رفتن به کتاب، به نظر می رسد که نویسنده توانایی های خود را بر روی یک داستان عجیب و غریب قرار داده و هیچ نتیجه قابل توجهی نداشته است. این به من یادآوری کرد که مرده ای آرام و گوش دادن به یک توضیح مست برای یک ماه طولانی خم کن: چه چیزی به نظر می رسد خنده دار برای نابینا، فقط برای یکی از آرزوها کشنده است. و این رمان شروع به کشیدن به پایان می دهد، حتی شعر زبان شروع به خم شدن، به نظر می رسد تحت نام کم ارزش کل. بنابراین آن را به عنوان یک کتاب قابل توجه به عنوان خوانده شده، اما انتظار ندارم آن را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
@ او به آغوش من رسیده و به زمین افتاد و به دهانم فریاد زد. @ بنابراین رؤیای این رمان می گوید، قسمت های مساوی ناپایدار و برنده Sebastian Dangerfield، مرد زنجبیل، همانطور که او شروع به تجدید یکی از فریب های جنسی خود را در این آب و هوای کاملا ضد جنسی پس از جنگ جهانی دوم ایرلند است، و این به این معنی است که خواننده احساس می کند، مورد سوء استفاده های او قرار گرفته و به آن آسیب می زند. رمان به نام Dangerfield به عنوان او نوشیدنی، دزدی، مبارزه، و پیچ خود را از طریق دوبلین است. او شخصیت تقریبا قابل جبران است و خواننده برای همه آن، در شوک و تحسین وجود دارد، همانطور که چیزهای وحشتناک انجام می دهد، و با بسیاری از آنها روبرو می شود. این رمان با زبان آن، که جایگزین آن از ریزه کاری تا تقریبا رویایی است، ارائه می دهد، اما کیفیت هر چه بیشتر پروژهای، همیشه کیفیتی را ارائه می دهد. کتاب برای طرفداران زبان و برای طرفداران رفتار ناخوشایند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرد زنجبیلی


 کتاب بازآفرینی
 کتاب پژواک برانگیز
 کتاب خاطرات آدم و حوا
 کتاب مردان هوشیار
 کتاب روزگاری جنگی در گرفت
 کتاب تجسم خلاق