کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)

اثر کریس تبتس از انتشارات پرتقال - مترجم: امیرحسین دانشورکیان-ادبیات آمریکا

رفعت خاچارداریان بدون داشتن اولين سال تحصيل در دبيرستان، در خانه به مشکل برخوردار است. خوشبختانه، تا به حال بهترین برنامه سال را داشته است، اگر تنها بتواند آن را بکشد: با بهترین دوستش، لئوناردو Silent به او اهمیت می دهد، رفیع تلاش می کند تا هر حکمی را در مدارک خود، قوانین ظالمانه را از بین ببرد. آدامس جویدن در کلاس - 5000 امتیاز! در حال اجرا در راهرو - 10،000 امتیاز! کشیدن زنگ هشدار آتش - 50،000 امتیاز! اما زمانی که بازی Rafes شروع به دست زدن به او، جهنم باید تصمیم بگیرد که آیا برنده شدن همه چیز مهم است، یا اگر در نهایت آماده مقابله با قوانین، قلدر و حقیقت است که اجتناب از آن است.


خرید کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)
جستجوی کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا) در گودریدز

معرفی کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا) از نگاه کاربران
آیا تا به حال مایل به شکستن هر قاعده در کتاب در مدرسه متوسطه هستید؟ کتاب، مدرسه راهنمایی، بدترین سالهای زندگی من، یک کتاب عالی است که شما را از طریق پیچ و تاب و چرخش در زندگی رفع و برنامه خود را به آن را از طریق کلاس ششم. رافا توسط دوستش لئو به چالش کشیده می شود تا هر حکم ای را در رفتار مدرسه خود از بین ببرد. در طول راه او باید با اژدها مبارزه کند، سعی نکنید که در مقابل جین سارق شبیه یک بازنده باشید و با قلدری که برای او سال تمام است مبارزه کنید. این بازی ممکن است بیشتر از این باشد که ریف انتظار دارد که او با حقیقت درباره زندگی خود مواجه باشد. جیمز پاترسون معمولا رازهای کتاب یا کتاب فانتزی را می نویسد اما این کتاب یک کتاب داستان واقع گرایانه برای بچه ها در مدرسه راهنمایی است. این یک کتاب عالی برای هر کسی که از طریق مدرسه راهنمایی می کند و واقعا می تواند با رفیع ارتباط برقرار کند. یکی از بهترین بخش های کتاب، تصاویر است زیرا آنها به داستان رفیع از طریق تصاویر کمک می کنند. این یک کتاب خوب برای خواندن در Kindle است، که چگونگی خواندن آن را دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری در www.middleschoolbook.com پیدا کنید.

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی: بله من این را تصور کردم که فکر می کنم 11 ساله ام فکر می کنم این شادی پس از گذراندن سال تحصیلی در مدارس راهنمایی است. این کتاب به هیچ وجه سرگرم کننده نیست. آن را در مورد یک کودک که تصمیم به شکستن تمام قوانین به عنوان بخشی از یک بازی است. بی عقل. به علاوه من به نگرانی در مورد مادر به مراتب بیشتر از رفی که من فقط می خواستم به @ تعمیر. در نهایت، رفع برای رفتار مداوم و graffittiing مجازات شد، اما پس از ارسال او به مدرسه هنر پاداش خلاقانه خود را پاداش. به طور جدی. و من در مورد چگونگی استفاده از یک شخص غیرمجاز (لئو) از چگونگی استفاده از آن شروع نمی کنم و شخصیت بسیار مهمی را از دست می دهد؛ خواهرش. دوست پسر فقط نقش منبع Rafes $ را بازی می کند و کاملا توسعه نیافته است. تنها چیز خوب در مورد آن این است که مانندDiary از کتاب Wimpy Kid @، آن را به شدت بر گرافیک کارتونی تکیه می کند، اما در YA هیچ چیز جدیدی نیست. من تا حدودی خوشحالم که ما این را خواندیم و نیمی از آن را نگرفتیم (که ما به آن نزدیک بودیم)، اما مقاله ای که در این کتاب استفاده شد، از بین بردن یک درخت زیبا بود. شیش آقای پترسون، برای بزرگسالان کتاب می زند.

مشاهده لینک اصلی
تا کنون در کتاب، آن را فقط یک ظروف سرباز یا مسافر چیزها. فقط رفع شدن قوانین شکست خورده ما در مدارس خودمان. این واقعا هیجان انگیز بود فصل بسیار کوتاه است. چند بخش خنده دار در اینجا و اما در غیر این صورت آن را فقط کسل کننده است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب واقعا سرگرم کننده بود زیرا آن را پر از ماجراجویی بود. رفیف، شخصیت اصلی، در مدرسه متوسطه درست مثل من است، بنابراین جالب است که دیدگاه او در مورد اینکه چه مدرسه ای برای او شبیه است، است. در ابتدای این کتاب، رفع وحشت زده می شود که سال تحصیلی جدید را به عنوان ششمین مدرس سال آغاز کند. او هیچ دوست ندارد جز یکی از نام لئو. لئو از رفیع خواست تا هر سال حکومت را در کتاب راهنما بخواند. رفع و لئو عملیات R.A.F.E را ایجاد می کنند که قوانین را برای همه اعمال می کند. هر رأی که ​​رفع می شود، او امتیاز می دهد. لئو چشمان راف را برای به دست آوردن تعداد معینی از امتیاز در هر روز به چالش می کشد. رفع می تواند امتیاز های جایزه را براساس نوع مجازات دریافت کند و برای کسی که آن را می بیند. یک قاعده که برای خودش انجام می دهد، قانون غیابی است که اساسا هیچ کس دیگر نمیتواند صدمه ببیند یا در معرض آشفتگی های رفس باشد. در طول این کتاب، رفع بسیاری از قوانین و اسناد را می پذیرد / آنها را در مجله خود می نویسد. در پایان، یک پیچ و تاب بزرگ در مورد لئو وجود دارد، بنابراین کتاب را برای پیدا کردن چیزی بخوانید. همچنین، پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد زمانی که مادرم رفس آنچه را که انجام می دهد پیدا می کند.

مشاهده لینک اصلی
ابتدا نور و باریک شروع می شود، تا زمانی که نهایتا (نمایش spoiler) [در نهایت، یک پایان خوشحال یا حداقل امیدوار (مخفی کردن اسپویلر)] می شود، خیلی جدی تر می شود. من توصیه می کنم که تا پایان قضاوت را محکوم کنید. من نوشته های هوشمندانه را دوست داشتم: در ابتدا خوشحال شدم که رفعت به دیگران ربطی ندارد، تا به حال در سر خود بود که او حتی می توانست حتی مادرش را به عنوان یک فرد و بیشتر فکر کند دیگران به عنوان دشمنان، اما پس از آن من به یاد داشته باشید که بسیاری از بچه ها که سن هستند در این راه است، که اکثر بچه ها در کتاب واقعا غم انگیز است \u0026 amp؛ غیر قابل درک برای دیگران دیدگاه ها \u0026 amp؛ انگیزه ها من قدردانی می کنم که مامان تخیل خلاق رافس را احترام می گذارد، البته البته او همواره از این که آن را بیان می کند، قدردانی می کند .... او خانواده های استرسور را تجربه می کند، با انواع مختلفی از مسائل مواجه هستند که بعضی از کتاب ها برای کشف کردنشان به چشم می آیند، اما با این حال چالش برانگیزند. و آنها همیشه انتخاب های مناسب را انجام نمی دهند. اما آنها یکدیگر را دوست دارند و به همدیگر کمک می کنند تا زنده بمانند، شاید رشد کنند. ممکن است کتاب کمپ تابستان را در این مجموعه تجدید نظر کنم و شاید برخی از مطالب دیگر نیز باشد. و من کریس تبتتس را بیشتر خواهم آموخت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)


 کتاب اسرار کار
 کتاب تربیت سالم در مدرسه
 کتاب کتاب کوچک عشق و فرزانگی
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب از من نخواهید لبخند بزنم
 کتاب فرار کن خرگوش