کتاب مدار راس السرطان

اثر هنری میلر از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-ادبیات آمریکا

هنري ميلر يكي از نويسندگان مطرح قرن بيستم است. اين كتاب براي اولين بار در سال 1934 در پاريس منتشر مي‌شود و نخستين كتابي است كه ميلر بعد از سفرش به اروپا مي‌نويسد. كتابي كه در ميان نخبگان و نويسندگان بسياري تحسين شد. هنري ميلر در اين كتاب زندگي خودش را دستمايه قرار مي‌دهد و دربارة آن مي‌نويسد. «ميلر» در آمريكا و در اوج فقر دست به كارهاي مختلفي مي‌زند. از جمله گوركني، كارگري و از همه بيشتر و مهم تر خيابانگردي.
مدار رأس السرطان ذهنيت نامه خود نوشته هنري ميلر است.


خرید کتاب مدار راس السرطان
جستجوی کتاب مدار راس السرطان در گودریدز

معرفی کتاب مدار راس السرطان از نگاه کاربران
در مرز زمان، عدالت وجود ندارد: تنها شعر حرکتی است که باعث ایجاد توهم حقیقت و درام می شود. اگر در هر زمانی و هر کجا که با چهره به چهره روبرو می شویم، مطلق از بین می رود، همدردی عالی که مردان را مانند گوتاما و عیسی مسیح به نظر می رسد الهی است .. @ Tropic of Cancer @ برای اولین بار در سال 1934 منتشر شد و به زودی به پورنوگرافی و ناخوشایند متهم شد ایالات متحده تا سال 1961 است. امروزه، خواندن، اگرچه مجاز است، هنوز باعث ناراحتی و حالت تهوع می شود. مانند رفتن بدون انتظار، ضربه ای به آگاهی است که عواقب پایان زندگی را ترک می کند ............................... ............................................... در نظر گرفته شده توسط من به عنوان یک کار که قطعا جوانان خوب من را نشان داد، @ Tropic of Cancer @ مجموعه ای از کتاب است که پدر من برای برخی از زمان، مجموعه کامل است. در آن زمان، استفاده از زبان مورد استفاده در آن زمان با پانزده / شانزده سال قدیمی از زندگی من، بیشتر یا کمتر، می گویند آن را من را شوکه، اما عجیب و غریب به دلیل آن بود که هنوز در سن کمی پائین است. با این حال، این یک کار مزاحم است. در اینجا مجموعه ای از مجموعه ای کامل از آنچه که من فکر می کنم این است: اگر من اشتباه: صحیح است: -Tropic از سرطان-Tropic از اسطوخودوس-Nexus-Plexus-SexusUnfortunately، او تنها یک چند کتاب ..

مشاهده لینک اصلی
این بیشتر شبیه پروس هشدار دهنده ای نسبت به یک رمان ... به هر حال به نظر می رسد. اما بله، یک داستان در اینجا وجود دارد. آیا سرگرم کننده است؟ من حدس می زنم جواب بدهم که من باید بر روی کلیدهای قدیمی خود در چشم تماشاگر قرار گیرم. پس از همه، حتی اگر امروز به سنت پترزبورگ بروم و با بوم و هنرمندان گرسنه باهم آشنا شوم، ناامید می شوم، اما مطمئنا این جادوی گاه به گاه، آن جواهر را می گیرم. اگر چه احتمالا فقط درخشش برخی از دندانهای طلای سفید می شود. و حتی وقتی که من برای نزدیک شدن به شکوه و جلال آن، نزدیک تر می شوم، ممکن است خودم را از دست دادن و تکان دادن دور کنم تا از غم و اندوه جلوگیری شود. بنابراین، من سهم من از این مناظر داشت. من می توانم ببینم چرا برخی از این کتاب متنفرند و چرا برخی از آن را دوست داشتند. و فکر می کنم هر دو طرف من فکر می کنم که من فشار را از نظر من می گیرم و آن را مرده می گذارم!

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چه چیزی بیشتر عصبانی بود - این کتاب را به صورت عمومی خواند و تعجب کرد که آیا هر کسی می داند که چقدر بد است یا اینکه تعداد چند جمله ای که مادر من در کالج به آن اشاره کرد، اشاره کرد. شیطان! (در دفاع از او، او گفت که هیچ انتخابی ندارد.) این یکی از آن عناوین بود، صدای تعدادی از نویسندگان را شنید و فکر کرد که من باید بدانم چرا. من هنوز مطمئن نیستم که من کاملا شگفتی را درک می کنم (هرچند که من به او کمک کرده ام تا بخش نقل قول هایم را افزایش دهم) اما حداقل می توانم بگویم که ایوی هنری میلر را خوانده است، درست است؟ خاطرات پاریس خود را به یاد من از هرمان Hesses @ گلدموند و نارسیس @ و جک Keroacs @ خرما بمس @ - شکنجه شیوه زندگی بوهمامی که هنرمندان خود را به خاطر صنایع دستی خود را، همه به نام زندگی و هنر است. این یک نوع احساس خفیف و تلخ در روده است - چیزی که من در یک بخش خوب از ادبیات دنبال می کنم، اما نه بدون شایستگی. من حداقل می دانم که این نوع هنرمندی نیست که من همیشه می خواهم تبدیل شود - به طوری که من با جهان بینی و ریاکاری آن عصبانی هستم، اعتقاد دارم که حقیقت و زیبایی تنها در تاریک ترین گوشه های تجربه انسانی، گفتمان اسطوره شناسی، بدگمانی، ماژوشیسم و ​​زشتی. راستی، مامان هنری میلر واقعا یک مرد کثیف بود. من مجبور شدم این را برای خودم یاد بگیرم. چند مرواری خردمندانه از آقای میلر به دست آوردم. فکر می کنم لحظات بهترش، به جای تجربیات واقعی او، رمضان بود. (نقل قول ها را ببینید). من با بسیاری از دیاگرام های نیهلیتی خود موافق نیستم، و من احساس می کردم که او هم واقعا نداشت. شاید گرسنگی بود. من صادقانه و (هرچند ظریف) پذیرش می کنم که به همان اندازه به عنوان بقیه ی ما به همان اندازه ناآشکار است. 2 ستاره چون من ازش متنفر نیستم، اما نمیتونم بگم من هم دوستش داشتم چه چیزی ممکن است فقط برای او باشد.

مشاهده لینک اصلی
لحظات نوشتن درخشان، اما اغلب من آن را دوست ندارم.

مشاهده لینک اصلی
صادقانه بگویم این به نظر می رسید یکی از سخت ترین کتاب هایی است که تا به حال خوانده ام. چندین بار این کتاب را شروع کرده و متوقف کرده ام، مجبور شدم دوباره تنفس سرطانی خود را تغذیه کنم، مصمم بود که 40 صفحه گذشته را دریافت کند. بنابراین من در مورد خواندن، بارها درخشندگی تصاویر میلرز و طنز تحریک آمیز (برای دهه 1930) غرق در حالی که اغلب خود را به همان اندازه از بین افکار و اندیشه های غم انگیز خود را از دست داده است. هنگام خواندن این رمان، باید از تفکر خلاقانه منفعل خلاص شوید. درست است که من عادت کرده ام به خواندن رمان با خط داستان داستان، توسعه شخصیت، و مهمتر ... یک نقطه. همه چیز به وضوح خالی از این رمان است، اما شاید در اینجا زیبایی Millers نوشتن است. هرچه زودتر به دنبال یک نقطه توقف کنید، زودتر شروع به لذت بردن از کتاب خواهید کرد. خواندن را با آرمان های محدود می پذیرید و به خودتان اجازه می دهید که در شخصیت های مختلف گمراه شوید. این یک چشم انداز جالب و فشرده است، که در آن زمان می تواند بسیار تسکین دهنده و هیجان انگیز باشد. متأسفانه، من کل کتاب را که به طور یکنواخت جذاب بود پیدا نکردم. شروع زگیل واقعا شما را از دست می دهد همانطور که شروع به تجربه ی سبک نویسندگی میلر می کنید. سریع، جنبشی، زیبا، کثیف، و تصادفی ... که می تواند در برخی از بخش ها بیش از حد طولانی باشد. اما در اطراف نقطه نیمه، رمان شروع به حل و فصل می کند و شروع به آمدن با هم می کند. سوار شدن فقط به اندازه کافی به شما امکان می دهد که به اطراف نگاه کنید، تنفس خود را بچرخانید و گروه بندی کنید. روابط شروع می شود (کمی) و شما می توانید در چند سفر بی نظیر کوچک با میلر پیوست. من نیمه دوم این رمان را به عنوان یک ترکیب کامل از درخشش ناهموار و نوشتن جامد است. اگر چه گاهی اوقات به سختی می توانم میلر را به عنوان یک واژه نامه تحسین کنم. به اندازه کافی عجیب و غریب، با داشتن نیمه دوم خیلی لذت بردم از خودم برای لعاب دادن بیش از قسمت های اولیه ناراحت شدم. من قطعا می توانم خودم را در حال دیدن این رانندگی در جاده ها و شاید قدردانی خود را افزایش دهم. من این را به هر کسی توصیه می کنم که به نوشتن تفکر آزاد احترام می گذارم و به دنبال خواندن سنگین تر است. هماهنگی با یک کتاب سبک تر ممکن است به شکستن یکنواختی کمک کند و قدردانی از میلز منحصر به فرد سبک بی نظیر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مدار راس السرطان


 کتاب ادبیات جهان را چگونه بخوانیم
 کتاب ینگه دنیا 3 (پول کلان)
 کتاب نیروی باورها را دریابید
 کتاب داستان ها می فروشند
 کتاب آشپز خانه خانم گیلاس
 کتاب آخرین جنبش های هنری قرن بیستم