کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر

اثر فلانری اوکانر از انتشارات آموت - مترجم: آذر عالی پور-ادبیات آمریکا

The publication of this extraordinary volume firmly established Flannery OConnors monumental contribution to American fiction. OConnor published her first story, The Geranium, in 1946, while she was working on her masters degree at the University of Iowa. Arranged chronologically, this collection shows that her last story, Judgement Day—sent to her publisher shortly before her death—is a brilliantly rewritten and transfigured version of The Geranium. Taken together, these stories reveal a lively, penetrating talent that has given us some of the most powerful and disturbing fiction of the twentieth century.


خرید کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر
جستجوی کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر در گودریدز

معرفی کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر از نگاه کاربران
یکی از اهداف خواندن من در سال 2014 خواندن Flannery Oconner بود. این کریسمس سال 2014 بود و من تا به حال او را لمس نکرده بودم، بنابراین من فقط در چند روز از تمام داستانهای او خواندن داشتم. ممکن است بهترین راه برای انجام آن نباشد، اما برخی از وقایع و موضوعات تکراری - مرگ، گناه ، مقاومت در برابر شانس، مسائل مربوط به مذهب - هنگام تکرار در چنین فوریت های سریع، شروع به خنده می کنید. و خنده مناسب است. Flannery OConnor از طنز نمی ترسد، که یکی از تنها ضبط های باقیمانده او است، خواندن یک مرد خوب برای پیدا کردن سخت است. این یک درمان نادر است برای شنیدن صدای او در جنوب نیز بیش از حد است. داستان کامل تلفیق دو فصلنامه خود را منتشر - یک مرد خوب برای پیدا کردن و داستان های دیگر و همه چیز را که بالا می برد باید همگرا: داستان. شش نفر اول از پایاننامه وزارت امور خارجه (معادل آن) است که در آیوا منتشر نشده است. اولین داستان، The Geranium، توسط Oconorn اصلاح شد و چند روز قبل از مرگ او، ناشر به عنوان روز قیامت (که به پایان رسید با خط: @ او اکنون در شب خوب است و به نظر می رسد او بیشتر به بازگشت بازگشت. @ ) ابتدا خواندن داستان های دیرین، سپس اولین ها، و پایان دادن به کسانی که در جلد داستان خوب است. چند لحظه به یاد ماندنی از برخی از داستان های مورد علاقه من: @ مرد صبور سخت است که پیدا کند، سر ساممی گفت. همه چیز وحشتناک است. @ - از یک مرد خوب برای پیدا کردن سخت است @ تمام روز شادی روی گردنش نشسته و در صندلی عمیق نشسته است. گاهی اوقات او برای پیاده روی رفت اما او مانند سگ ها یا گربه ها یا پرندگان یا گل ها یا طبیعت و یا مردان جوان زیبا نبود. @ - از مردم خوب کشور @ به طور کامل کاملا @ وPeople فقط نمی افتند مانند آنها استفاده می شود @ - از The Enduring Chill @ تنها دلایلی از نسل من ، @ [والتر] گفت، این که شرمنده است که حقیقت را در مورد خودش بگوید. @ - از چرا خشم قاتل؟ این فقط یک چیز کوچک است، اما یکی که من را در تمام داستانها گول زد. OConnor می تواند به روش های بسیار خلاقانه سوگند یاد کند @ من بدون هیچ پف کردن پشم کلاه قرمز گردن پسر از یک خانم پشمالو قدیمی قدیمی مانند شما @ - از قضاوت DayThat و دیگر قطعات سرگرم کننده بزرگ برای خواندن با صدای بلند ، به عنوان Flannery OConnor می داند شخصیت های او در حال نوشتن و چگونه آنها صحبت می کنند. او به خوبی یا بدتر از آن است که دوران خاص خود را از جنوب بگیرد. من هرگز نمونه های بسیاری از N-word را در یک مکان دیده ام، بنابراین هشدار عادلانه.

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید کلیشه ای گفت، @ اخلاق داستان است ... @ Flannery OConnors داستان همه به نظر می رسد نشان از این گفتار - در یک راه خوب است. او شیوه استفاده از شخصیت های ناراضی را برای نشان دادن مسائل اجتماعی زمان خود دارد. هنگامی که شما از اشتباهات (در بیشتر موارد N-word برای من) می گویید واقعا داستان را می خوانید و می بینید که او از چنین مراقبت هایی استفاده می کند تا واقعیت را در افسانه ی تا حدودی عرفانی خود برجسته کند، به طوری که شما می توانید نادیده گرفتن و کاستی های او را ببینید شخصیت ها، شما آن را دریافت کنید. چگونه او می تواند با چنین آگاهی فراتر از زمان خود نوشته شده است شگفت انگیز است. مرگ نیز موضوع اصلی در این مجموعه است. من نمی فهمم که آیا من از Flannery OConnor Home دیدن نکرده بودم و در مورد داستان او آموختم. اوونر در سن جوانی لوپوس جان داد. پدرش او نیز در دوران نوجوانی (از همان بیماری) نیز درگذشت و در حالی که او بیشتر داستانهای خود را نوشت، در حالی که با عود بیماری خود مبارزه میکرد، می دانست که بعدا خواهد بود. اوکانر در سن نوجوانی نیز محکم بود، من یاد گرفتم (مثل برخی از شخصیت های جوانترش، یعنی ماری فورتون). او در سن 6 سالگی به کلیسای کودکانش به راهبه ها اعلام کرد که به کلیسای رشد می کند. ویرایشگر او این را در مورد او گفت:Behind سخنرانی نرم و سخنرانی خود، چشم روشن و خجالتی، من قدرت فوق العاده ای را احساس کردم. این عجیبترین نوع نوازنده جوان بود، کسی که آماده بود تمام تلاش خود را انجام دهد و دقیقا می دانست چه چیزی را باید با استعدادش انجام دهد. شما قطعا قدرت این واژگان را می بینید. چیزهایی که در این مجموعه واقعا برجسته هستند: 1) زبان استعاری (در حیرت)، 2) گفتگوی حیرت انگیز (و استفاده از گفتار) 3) نحوه ایجاد شخصیت ذهنیت شما را بهتر از بسیاری از نویسندگان می بیند 4) رمز و راز در هر داستان (شما در نهایت از هر شخصیت تردید دارید و انتظار دارید که ببینید چه چیزی غلطی در پایان خواهد افتاد). این یک مجموعه برای قفسه است. مراقب باشید هر چند، آن تاریک است. چند مورد از موارد مورد علاقه من: 1. Geranium (از فلاننی OConnors پایان نامه MFA) 2. یک مرد خوب برای پیدا کردن 3 است. یک Encounter با Enemy4 در آینده. زندگی شما ذخیره می شود خودتان 5. فرد جابجایی 6. راحتی Home7. چرا خشم قلب؟ (یک رمان در حال پیشرفت)

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای فراموش نشدنی از داستان هایی که به سختی ضربه زده، به طرز عجیب و غریب و بی رحمانه ای غم انگیز از شاید قوی ترین صدای زن در داستان های جنوب ایالات متحده منتشر شده است. کانر چشم های بی رحم خود را بر روی ریاکاری، آگاهی طبقاتی، نژادپرستی، نقش های جنسیتی، روابط خانوادگی و سایر موضوعات پرخاشگر تبدیل می کند و آنها را به حقایق زشتی که در مورد ماهیت کلی بشری آشکار می شوند، شخم زده می کند. صرف زمان با شخصیت های او (که همه آنها افسردگی، بدبختی، بی رحم، جنایتکار، معلولیت فیزیکی و یا ترکیبی از این ها هستند) تجربه ای دلپذیر نیستند، و بعضی از آنها حتی می توانند بالا بروند، اما بینش به زندگی آنها منتهی می شود و رفتارها بسیار پر سر و صدا است، توجه به جزئیات بسیار شدید، و تاثیر عاطفی بسیار قدرتمند است که شما بدون هیچ گونه شک و تردید از تسلط OA € ™ کانر از فرم. * شخصیت های اصلی تجربه لحظات وضوح، حتی کامل آشکارا کشف شده است، که خیلی دیر رسان می شود تا هر گونه آسیب ناشی از آن را معکوس کند، اما ممکن است مانع شکست های آینده در زندگی آنها شود (و شاید حتی در ما). اگرچه برخی از شکل رستگاری (یا نجات یا «فضیلت دیوانه») همیشه به نظر میرسد فقط از دستیابی به دست نیافتنی است، افکار غم انگیز و تصورات فانتزی عدالت شاعر همچنان در این فریبآور ساده و ناسپاسی انسانها قرار دارد. بیشتر از نه - قطعه عمیقا ناامید کننده. خواندن آنها! موارد مورد علاقه شخصی: @ Greenleaf @Good Country People @ @ Parkers Back @ @ The Ending Chill @ @ The Lame First، @The River @ @ همه چیزهایی که باید بالا بیاورند، @A دایره در آتش، @ @ Festival Partridge @ * این بیت از ستایش تقریبا حدود 80٪ از داستانها را اعمال می کند؛ اجتناب ناپذیر است، چندان کاملا با موفقیت و یا به یاد ماندنی دیگران نیستند. »البته اگر آنها زنده بمانند.

مشاهده لینک اصلی
Flannery OConner (1925-1964) مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در سال 1947 از دانشگاه آیوا، با حضور در کارگاه شناخته شده نویسندگان در آن موسسه. اولین شش داستان در این دوره به عنوان پایان نامه او برای درجه خود را تحت عنوان \"ژرانیا: مجموعه ای از داستان کوتاه ارائه شده است. در اینجا، سی و یک داستان در اینجا وجود دارد، که دوازده آن برای اولین بار در قالب کتاب ظاهر شد و این مجموعه به صورت فصلی منتشر شد و در سال 1972 جایزه کتاب ملی داستان های داستانی را به دست آورد. \"کاننور\" در سبک گوتیک جنوبی با درکی عالی به ضعف و ضعف انسان است. اغلب شخصیت اصلی داستان، یک زن مزرعه سالخورده است که در تلاش برای کمک به او برای اجرای مزرعه است. اوکنر، جامعه ی جنوبی را با ادراک سلسله مراتب طبقاتی و باور ساده به مردم خوب کشور، می بیند. اغلب شخصیت اصلی یک روح از دست رفته است که به دنبال معنی در زندگی است، شاید به دنبال خدا در همه مکان های اشتباه باشد - برای OConnor بسیار مهم است. این داستان ها غنی و تخیلی هستند، گاهی اوقات با خشونت غیرمنتظره یا پیچیدگی منحصر به فرد سرنوشت تکان می دهند. خواندن عالی # 2016-aty-reading-challenge-week-33: 16th book on my tbr.

مشاهده لینک اصلی
Ive نوشته و سه پیش نویس را بر روی چرا Flannery OConnor بزرگ است. من دیگر به آن نگران نیستم. برای چند داستان کوتاه سی و هشتم، Grotesque و Gin of Southern Life را پوشش می دهد. گناه و گریس را با یک شیوه ای دوست داشتنی و تغییرناپذیر. توصیف عالی، با استفاده از کوچکترین جزئیات و مکالمات برای گسترش شخصیت. مانند همه مجموعه های داستان کوتاه خوب، در یک نشستن نباید مصرف شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر


 کتاب هنر فروش کردن
 کتاب آخرین مستعمره
 کتاب خدا حفظتان کند آقای رزواتر
 کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی
 کتاب تورفین، وایکینگ مهربان 4
 کتاب جام زرین