کتاب ما دروغگو بودیم

اثر امیلی لاکهارت از انتشارات میلکان - مترجم: کاوان بشیری-ادبیات آمریکا

پدرم آخرین چمدانش را روی صندلیِ عقبِ مرسدس گذاشت و استارت زد.
بعد یک تپانچه درآورد و توی سینه‌ام شلیک کرد. من در باغچه ایستاده بودم و افتادم. سوراخِ گلوله بازِ باز شد و قلبم از قفسه‌ی سینه درآمد و وسطِ گُل‌ها افتاد. خون شَتَک زد از زخمِ بازم، بعد از چشم‌هایم، از گوش‌هایم، دهنم.
کادنس از خانواده‌ای قدیمی و متشخص است که عادت دارند همیشه بی‌نقص به نظر بیایند؛ حتا در چشم خودشان، حتا به قیمت پنهان‌کاری. عادتِ دیگرشان این است که همه‌ی تابستان‌ها، کل خانواده به جزیره‌ی شخصی‌شان می‌روند. بعد در تابستان پانزده حادثه‌ای رخ می‌دهد و کادنس حافظه‌اش را از دست می‌دهد. کسی از حادثه حرف نمی‌زند و رفتارِ همه از همیشه عجیب‌تر شده است. بعد تابستان شانزده اجازه نمی‌دهند کادنس به جزیره بیاید. تابستان هفده خانواده او را در جزیره می‌پذیرد، اما همه بیمار شده‌اند و خانه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیزشان را کوبیده‌اند و خانه‌ای مدرن به جایش ساخته‌اند و کماکان هیچ‌کس حاضر نیست برایش تعریف کند چه بر سرش آمده. حتا دخترخاله‌ها و پسرخاله‌هایش که حاضر نشده بودند پس از آن حادثه و غیبت دراز با او هیچ ارتباطی برقرار کنند، الان طوری رفتار می‌کنند که انگار همه‌چیز بر روال سابق است.
ما دروغگو بودیم رُمانی پیچیده و مدرن با فضایی تعلیقی و پایان‌بندی بی‌نهایت غافل‌گیرانه است که بعید است به این آسانی فراموشش کنید. کتاب را بخوانید و اگر کسی پرسید پایانِ قصه چه می‌شود، مثل همه‌ی شخصیت‌های داستان دروغ بگویید.


خرید کتاب ما دروغگو بودیم
جستجوی کتاب ما دروغگو بودیم در گودریدز

معرفی کتاب ما دروغگو بودیم از نگاه کاربران
من خیلی گریه نمی کنم، اما این پسر به من شک داشت و حتی نمی دانست که چگونه احساسات را توصیف می کند که این داستان با من همراه شده است. فقط آن را بخوانید و درک کنید

مشاهده لینک اصلی
هشدار به هر کس که می خواند ما دروغگو بودیم: آماده باشید که چانه خود را از کف بیرون بکشید. با لیفتراک بله، واقعا شگفت انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
من می توانم بگویم این چیز پیچ خورده بسیاری از نوجوانان را در هنگام بازدید قفسه ها لذت خواهد برد.

مشاهده لینک اصلی
نه تنها یکی از بهترین کتابهای YA این سال را بخواند، بلکه یکی از بهترین کتابهایی است که من در این ژانر امسال بخوانم. E. Lockhart یک رمان دارد که هر دو ادبی و تجاری است. مطمئنا خوانندگان YA را جذب خواهد کرد، اما همچنین کتاب کامل برای کسانی است که می بینند که چرا بزرگسالان YA را می خوانند. من نمی توانم به اندازه کافی در مورد این کتاب بگویم - من می خواهم به طور همزمان آن را محکم و نگه داشتن آن برای خودم و آن را به همه من می دانم. لطفا به این به عنوان @ کور @ به عنوان شما می توانید - اجازه دهید هر کسی آن را برای شما خراب. کمتر از داستان شما می دانید، بیشتر شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. این گفته می شود، هرچند من فقط آن را به پایان رساندم، می خواهم به عقب بازگردم و دوباره آن را بخوانم (Read Copy Advanced Reading؛ این در ماه مه 2014 منتشر خواهد شد).

مشاهده لینک اصلی
DNF 33٪ من نمیتوانم تعداد دفعاتی که مشاهده کردیم، دروغگوها را در طول تابستان منتقل کنیم. من فکر کردم این یک خواندن کوتاه و سرگرم کننده است، اما من فکر می کنم من باید فرض کنیم که این کتاب فقط برای من نیست. من هم فکر نمی کنم این کتاب آن است - من و ناسازگار من با شخصیت اصلی. من نمیتوانم به هیچ وجه به او ارتباطی داشته باشم، و کاملا صادقانه، نمیتوانم سخنرانی دیگری از نظر او داشته باشم. او ملکه مطلق درام است. اول از همه، آیا آنها با Gat ارتباط برقرار می کنند. @من او را دوست دارم. او من را دوست دارد. او ناپدید می شود او نباید من را دوست دارد. من شرط می بندم که او راکل را دوست دارد ما بوسه می زنیم شاید او بعد از همه من را دوست دارد آیا او؟ من او را دوست دارم من فکر می کنم. نه، صبر کن، بله اما او عاشق من نمی شود. من دیوانه می شوم. پس همه ی پروسس های بنفش درخشان وجود دارد که باعث می شود من چشمان خود را به طوری که آنها از سوکت هایم بیرون می آیند و سپس سوکت های چشم من به دهان من بیفتد و استخوان هایم فرو ریختن سلول های مغزی من منفجر می شوند، زیرا نمی توانند با این درام صحبت کنند، و سپس من یک مرگ خونین می میرم. برای آنهایی که از شما خواسته اند که کتاب را بخوانند و فکر کنندWell، که به سرعت به @ افزایش یافت، این است که چگونه شخصیت اصلی آن را توصیف می کند زمانی که چیزهای بدی اتفاق می افتد به او. مغز او بر روی زمین مایع می شود تا زمانی که حباب شود، مچ دستش در همه جا خونریزی می کند و من دیگر نمی دانم چه چیز دیگری است. بنابراین، اگرچه کوتاه است، من آن را به پایان نمی رسانم. از آنجا که من صادقانه نمی دانم چگونه آن را ادامه می دهد. مغز آنها می تواند همه چیز را در جهنم برای همه که من مراقبت می کنند، بسازم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما دروغگو بودیم


 کتاب دونده ی دوم: پاتینا
 کتاب آشنایی با نظریه ریسمان
 کتاب سفرنامه روسیه
 کتاب مدیریت پروژه برای غیر مدیر پروژه
 کتاب پنج راز که پیش از مرگ باید بدانید
 کتاب محمد (ص) رسول خدا