کتاب ماهی ها پرواز می کنند!

اثر لیندا موللی هانت از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پروین علی پور-ادبیات آمریکا

الای، شخصیت اصلی این داستان، همیشه آن قدر زیرک بوده است که بتواند آدم های باهوش را دست بیاندازد. او هربار که به مدرسه ای جدید می رود، قادر است ناتوانی اش در خواندن را با پرت کردن حواس دیگران به چیزی دیگر پنهان کند. اما کمک گرفتن از دیگران او را می ترساند؛ اصلا مگر می شود بیماری خنگی را درمان کرد؟ با این حال، معلم جدید او آقای دانیلز، کودکی خلاق و باهوش را زیر نقاب این دختر دردسرساز می بیند. با کمک او، الای یاد می گیرد تا کمتر به خودش سخت بگیرد و متوجه می شود که بیماری دیسلکسیا [خوانش پریشی] نباید مایه ی شرمساری او باشد. الای با به دست آوردن اعتماد به نفسش، جرأت خود بودن را پیدا می کند و جهانی سرشار از فرصت ها به رویش گشوده می شود. شخصیت اصلی این رمان می فهمد که برچسب های اجتماعی نمی توانند او[و آدم های دیگر] را محدود کنند و اینکه ذهن های برتر، همیشه مانند هم فکر نمی کنند. لیندا موللی هانت، رمانی سرشار از احساسات و نویدبخش را به خوانندگان عرضه می کند که با هرکسی که در طول عمر خود، به این فکر کرده است که به خاطر یکسان نبودن با بقیه، دچار مشکل است، ارتباط برقرار می کند.

https://www.iranketab.ir/book/47


خرید کتاب ماهی ها پرواز می کنند!
جستجوی کتاب ماهی ها پرواز می کنند! در گودریدز

معرفی کتاب ماهی ها پرواز می کنند! از نگاه کاربران
اوه دو ستاره قطعا برای این یکی سخاوتمندانه است، اما من حدس می زنم که من (بسیار مشتاقانه) به میانسالان می خواهم که رمان های مشکل را دوست داشته باشند و به اندازه کافی قد بلند باشند تا متوجه شوند که این به عنوان جهنم هک شده است. یک دختر متوسط ​​است که به معنای کاریکاتوریستی است، بهترین دوست سیاهپوست سیاه پوست (SERIALLY؟)، یک بچه هوشمند که مثل Data صحبت می کند (ARGH)، یک دختر ژاپنی فوق العاده خجالتی که در انگلیسی شکسته صحبت می کند (* headdesk *) و یک گرم معلم مرد خنک خنده دار که روابط خنده دار را می پوشاند و روز را در حالی که چیزهایی مانندIts را شجاع از شما می داند هر روز به مدرسه می آید و می داند که بچه های دیگر شما را تشویق می کنند. @ RAZZ YOU؟ و قهرمان بیش از حد خاص به حقیقت می گوید چیزهایی مانند @ Yeah، Hes هلو، @ (به دلیل آن است که به ظاهر 1950 است، شاید چرا هیچ کس در جهان تا به حال از قبل از دیس لکسیا نمی شنود، اما نه، زیرا وجود دارد Skyping است) من ممکن است بیشتر از این حقیقت را ناراحت کنم که قرار بود اعتقاد داشته باشد که این بچه ها شش درجهبندی و درجه سوم نیستند. Maaaybe چهارم. اما فقط اگر آنها در برخی عجیب و غریب دهه 1950 در حال بازگشت به حالت کلیشه ای دو بعدی هستند. این کتاب در فهرست Mock Newbery نشان داده می شود؟ واقعا؟

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان نسبتا شیرین بود، اما من احساس کردم که خیلی وقتها @ مرسوم، کتابهای درسی برای کودکان با مشکلاتی در نظر گرفته شده است که اکتشافات بزرگی در مورد هویت آنها و اعتماد به نفس ناگهانی به دست می آورند. این یک داستان آسان برای گفتن است، اما آن را واقع بینانه نیست. علاوه بر این، احساس می کردم که شخصیت ها بسیار کلیشه ای بودند و به خوبی توسعه نیافتند. این باعث می شود من در کتاب های کودکان مزاحم نشوید زیرا دختران محبوب همیشه معنی دارند، بچه های نرتی همیشه در حال ضرب و شتم هستند و معلمان وقتی که یک گلوله درست در مقابل آنها است، مراقبت نمی کنند. بله، همه این چیزها ممکن است اتفاق بیفتد، اما آنها دور از حد معمول هستند. با این حال، ما آنها را به طور مداوم در ادبیات کودکان می بینیم. من نیز این فرض را قابل اعتماد پیدا نشد. من به عنوان یک مدافع خواندن در مدارس کار کرده ام و بسیار سخت است که آن را به ششمین کلاس بسپارم و هیچکس متوجه نشود که یک کودک نمی تواند بخواند. هر كودك چندین بار در طول سال به طور مرتب به مدرسه تكمیل می شود و این زمانی بود كه من در مدرسه بودم. این کودکان من با کسانی که آن را به کلاس سوم بدون معلومات معلول تشخیص داده بودند نادر بودند، و همه آنها را می توان به عنوان خوانده شده بهتر از آللی به عنوان خوانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره ... کتاب قوی و قابل درک در مورد یک دختر با یک راز. او همیشه در مدرسه به دردسر می افتد زیرا او خواندن و نوشتن را انجام نمی دهد. او به دنبال دستورالعمل ها می رود و تصمیمات واقعا بدی در مورد آنچه او می دهد و می گوید. او یک هنرمند با استعداد است؛ زیرا برادرش یک مکانیک استعداد است ... تا زمانی که آنها نباید مسیر را بخوانند. سالهاست که هر دو پنهان واقعیت می کنند که نمی توانند بخوانند و یا نوشتن کنند. آنها منحرف می شوند، بیش از حد جبران می کنند، و آنها فقط به عنوان یک مشکل ساز به جای یک خواننده مبارزه می کنند. من می دانم متحد ... من آللی داشتم. برای شنیدن بخشش از داستان، مبارزه ما را به سوی نور میبرد. همسر با خیلی چیزها روبرو می شود ... پدرش مستقر شده است، همکلاسی های خود را مورد ضرب و شتم قرار می دهد و او را دوست دارد. و او باعث ناراحتی او می شود که قادر به خواندن با او به عنوان یک وزن ثابت نیست. سپس معلم جدید پویا می رسد و می بیند که هیچ کس دیگر تا به حال دیده ... نه معلمان سابق او در شش مدارس دیگر، نه مدیران او. هیچ کس نیست. او ناجی است که با خواندن و اختلال خواندن از کلاس های تحصیلات ویژه اش سر و کار دارد و کسی که با صبر و حوصله او کار می کند ... اما آللی و دوستانش کسانی هستند که آب و هوای کلاس را تغییر می دهند و شکل می دهند دوستی های جدید. آلبرت درخشان و کثیف و عجیب و غریب دیگری است. Keisha نان با استعداد و نوآور با دهان و شجاعت سخن گفتن است. این سه شکل یک دوستی است که قلب شما را گرم می کند. این نیم ستاره برای ناامیدی من است که نشان می دهد مربیان حرفه ای کور هستند برای مبارزه علیز. بی نظیر، ناامید به نظر میرسد اولین معلمش معلوم است که چگونه باید این کار را انجام دهد تا آللی را به دفتر بفرستد. معلم جدید و بی تجربه ای است که تمام آن را می سازد. چه کسی می داند و می بیند ... اما او قلدری در کلاس خود را متوقف نمی کند. این باعث ناراحتی من شد. طراحیشون خواندن یک کتاب در مورد یک معلم حرفه ای بود که در حال گسترش و کمک به بچه ها برای حرفه ای بود، و نه فقط برای یک ترم. عذرخواهی Niggling، من می دانم اما 39 سال با بچه ها باعث می شود من از کسانی که معلمان سخت کوش را برای مدت طولانی از آن استفاده کرده اند، محافظت کرده و سال ها به بچه ها خیره می شوند.

مشاهده لینک اصلی
من به اندازه 4 و 5 ستاره بررسی برای این یکی بسیار گیج شده ام. این تقریبا مانند مردم این کتاب دقیق را 57 بار در حال حاضر خواندند. به طور حتم در اقلیت در اعلام آن وجود دارد که با ماهی در یک درخت اشتباه بیشتری داشته باشد، درست است. بنابراین ... ما یک کتاب در مورد یک کودک نارساخوانی نزدیک به 300 صفحه داشته ایم. آیا هانت تلاش می کند بچه های نارساخوان را به یک حمله ترسناک هدایت کند؟ همچنین، به عنوان یک معلم خواندن و نوشتن کلاس ششم، آن را غیر قابل فهم می کند تا اعتقاد داشته باشد که یک کودک می تواند آن را تا ششم کلاس کامل کند بدون اینکه کسی متوجه شود که اختلال تلقی شود. در چه چیزی به نظر می رسد یک منطقه مدرسه بسیار صالح با معلمان صالح است، چگونه می تواند این شخصیت از طریق شکاف که تا مدت زیادی بدون هیچ معلم به طور جدی متوجه dissonlexy خود را لغزش؟ حتی معلم پسر جوان قهرمان و فوق العاده همجنسگرا شخصیت های یادگیری ناتوانی را برای آنچه که چند ماه است احساس می کند. و او تنها 13 بچه در کلاس خود دارد ؟! به عنوان غیر واقعی که صدای آن می تواند باشد، اگر بقیه کتاب های هانت را جالب یا هوشمندانه یا متفاوتی یا جالب باشد، به راحتی میتواند ببخشد. حدس بزن چی شده! دارای یک قلدر! و shes prissy! و این یک رویاشناس علمی هوشمند علمی است! و او می شود ضرب و شتم! با گله های مختلف و یک دختر ژاپنی به نام Suki که در غار غارنشین انگلیسی صحبت می کند (ugh) دارد. دلیل اینکه وندر چنین آشکاری بود دلیل این است که R.J. پالاسیو کلیساها را با ساختار روایی خلاقانه با شخصیت سازی دردناک واقع گرا توسعه داده است. اما Lynda Mullaly شکار ماهی در یک درخت است که همان جلب توجه را به عنوان R.J. پالاسیو با وجود نبود همه مواردی که وندر را بسیار مهم ساخته است، در یک رمان که موضوعات کلی بچه ها را به یاد می آورند که چه چیزی باعث تفاوت آنها می شود، چرا هانت احساس نیاز به عادت دارد؟ و چرا ما او را برای آن تحسین می کنیم؟

مشاهده لینک اصلی
من خواندن کتاب ها را خواندم. همیشه داشته باش همیشه خواهد شد مطمئنا آرزو می کنید این وبلاگ ها در اطراف من در سن ماشین های تایپ شده رشد داشته باشند. تجربه خواندن من کاملا متفاوت از دانشجویان است که هر روز با آنها گپ می زنم. آنها در کتاب ها با دیدگاه های منحصر به فرد خود می آیند. فقط شبیه من. درست مثل شما. این کتاب دارای یک پانچ احساسی جذاب است که شبیه به @ Wonder، @ by R.J. است. Palacio و توسعه شخصیت فوق العاده. به عنوان یک خواننده بزرگسال که علاقه مندی های زیادی در مورد کتاب های مربوط به کودکان مبتلا به معلولیت دارد، من بیشتر از چیزی که اصلی است و در گله ظاهر می شود، چسبیده ام. در حالی که برخی از قسمت های این داستان دست زده بودند، دیگران کوتاه می شدند. صدای بلند گرگ متحرک در مدرسه است و معلمش در حال ترک زایمان است. او از دانشجویان خواسته است تا برای معلم جایگزین دراز مدت پاراگراف کوتاه خود را بنویسند. معلم و متحد در یک مبارزه قدرت می گیرند، چون متحد نمی خواهد کسی بداند که نمی تواند بخواند یا بخواند. متحیر می شود عصبانی شدن به مجبور به نوشتن و چسباندن سخت به دسکتاپ، زیرا او می داند پوسته خارج از فعالیت است. معلم او را به مدرک می فرستد و میز را پاک می کند. هوم ... معمولا بچه ها میز را تمیز می کنند اما این یک معلم ناامید است. و او به دست Allys به درستی بازی می کند. مغز آللیس یک چیز را فکر می کند و پوسته دیگری را از بین می برد. ساختن دوستان مانند شستن کره بادام زمینی از مو است. او توسط Shay مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، بلکه به طور مداوم توسط بچه های دیگر در کلاس خندید. بیشتر فکر می کنم که او در حال تلاش برای خنده دار است و پاسخ های سریع او اغلب تصادفی است - او به معنای این نیست که یک شوخ طبع یا خجالت زده باشد. نتیجه او احمقان بالغ در اطراف او و موفقیت خود را از معلولیت خود را پنهان می کند. دیگران در کلاس او مانند آلبرت، نابغه علمی؛ اولیور، گردباد ADHD؛ و Keisha، جادوگر پخت و پز. هنگامی که معلم جدید نشان می دهد، وی اظهار می دارد که آللی دارای نارساخوانی و دو پیوند است زیرا او با مشکل یادگیری خود مقابله می کند. مهمتر از همه، او توانایی های خود را در اختیار او می گذارد و می آموزد به خواندن و اعتقاد به خودش بپردازد. ابتدا معلم کلیشه ای را که نمیتواند دانش آموزان را مدیریت کند و توسط یک دانش آموز بدون همکاری خشمگین شود، ایجاد می کند. شخصیت او صاف است و شاید او را فویل واضح تر به معلم جایگزین، آقای دانیلز؛ با این حال، کمبود پیچیدگی من را به عنوان درگیر در طرح تا زمانی که آقای دانیلز راه خود را به صحنه کلاس درس چنگال. یکنواخت درونی آللی نشان دهنده آشفتگی احساسی یک کودک است که پر از شک و تردید است. دانش آموزان با همکلاسی همدردی می کنند، زیرا او بیش از اینکه دوستان را دوست دارد، مانند یک بازنده احساس می کند، و با مشکل خود مواجه می شود. او در دیگران ضربه می زند و به شدت می خواهد با همتایانش هماهنگ شود. هنگامی که او با دیگران، آلبرت و کیشا دوست می دارد، قدرت را در دوستی می یابد. اگر چه هنگامی که آللی برای اولین بار با کییشا ملاقات می کند، او از او می پرسد که آیا او تخم مرغ را دوست دارد و در مورد تمام روش های مختلفی که تخم مرغ را دوست دارد، شگفت زده می شود. این تبادل دردناک، ناتوانی اجتماعی خود را افزایش می دهد. در نهایت این دختر به شدت ناخوشایند است اما ناپدید شده است. وسط داستان با شخصیت های تعریف شده توسط صفات و صداهای متمایز بلند می شود. برادر آليس نشان ميدهد که او يک مهندس نوع مغز دارد اما از سرنوشت يادگيري همانند آللي رنج ميبرد. پدر در خارج از کشور مستقر در خاورمیانه مستقر است و مادر بهترین کارهایی که می تواند با فرزندانش انجام دهد. طراحی برادران برف پاک کن شیشه جلو بدون موتور، روح نوآورانه و نوآورانه خود را نشان می دهد. آقای دانیلز شخصیت نشان می دهد که همواره هم کامل نیست. گاهی اوقات او متحد آللی را به ستایش او و اعتماد به نفس خود را که باعث می شود او را به عنوان یک مورد خیریه احساس، دیگر او او را مخفی می کند. پیچیدگی تلاش برای تدریس متحد با نه تنها با انحطاط شکننده خود دست و پنجه نرم می شود، اما با آقای دانیلز همیشه در زمان برخورد با او انتخاب درستی نمی کند. این اصالت روابط خود را تقویت می کند و نشان می دهد که متحد می تواند حتی وقتی بزرگ شده است آسیب ببیند، عفو می کند. فکر کردم آقای دانیل بارها و بارها تمرکز خود را از تغییرات داخلی آللی تغییر داد تا اندکی تمریناتی درباره نحوه رفتار، خصوصا در انتها انجام شود. طنز تم های تیره تر گرگ ها، خشم و سوء تفاهم ها را متعادل می کند. آللی به آلبرت و کیشا می گوید که چرا شای به دنبال ناتوانی در زندگی خود است و آسان است که ببیند چرا آنها در کنار هم نیستند. و این تقصیر آللی است. من آن را خراب نکردم، زیرا این همان متحد است. نیازی به گفتن اشتباه آلیس نیست و شایعات بی نظیری قابل فهم هستند. Shays مادر است یک قلدر، و همچنین دخترش، ساخت Shays شخصیت قابل درک تر و جذاب تر است. نویسنده ایجاد شخصیت های قوی است که خواننده را به طرح می کشد و همراه با تم هایی مانند خودکفایی، اعتماد به نفس و ارتباطات، به نام چند. Ending به نظر نمی رسد معتبر است زیرا متحد از این بچه تکان دهنده است که کمی عجیب به یک رهبر در کلاس که بچه ها به دنبال آن هستند، از مشاوره بپرسند، و می خواهند در یک زمان بسیار کوتاه با دوستان همکاری کنند. این تکامل با تکامل شخصیت او نیست. شاید زمانی که کییشا، آلبرت و آللی ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماهی ها پرواز می کنند!


 کتاب از چپ به راست
 کتاب رئیس جمهور گم شده
 کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت
 کتاب شرلوک هولمز علیه دراکولا
 کتاب من یک انسانم
 کتاب من یک نویسنده هستم