کتاب ماهی برای یک ملعون

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: بیتا دارابی -ادبیات آمریکا

آخرین بازی تکمیل شده یوجین O'Neill، ماه برای Misbegotten عاقبت سفر او به شب زنده داری طولانی خود را طولانی است. ماه پس از حوادثی که در جشن مسافرتی در طول روز به وقوع پیوسته است، 11 سال طول می کشد. جیم تیرونه (بر اساس برادر بزرگتر اویل، جیمی) در آخرین ماه فرصت طلب عشق می کند. هوگان یک طرح ایجاد می کند که در آن جسی تیرن مست را دریافت می کند، از او گمراه می کند و او را تهدید می کند. دادگاه جوزی و تایرون در مهتاب.


خرید کتاب ماهی برای یک ملعون
جستجوی کتاب ماهی برای یک ملعون در گودریدز

معرفی کتاب ماهی برای یک ملعون از نگاه کاربران
من این بازی را بخشی از کلاس ادبیات در کالج خواندم. ما همچنین روزهای طولانی سفر را به شب خوانده ایم\n. این بازی به من نسبت به این یکی قوی تر است. با این حال، همراه با بازی ONeill مورد علاقه من، The Iceman Cometh\nاین کار شامل برخی از بهترین نمایشنامه های آمریکایی است که تا به حال خوانده ام. ONeill طول می کشد زمان خود را، ایجاد جلوه های قدرتمند، و سپس بازیگران شخصیت های توسعه یافته از یکدیگر دوباره و دوباره. دلتنگی من برای من، اما به طریقی که احساس می کنم سالم و عمیق است را از طریق مرحله. تنها اشتباه این بود که چنین بازی ای را بخوانم و بگویم: @ نه در خانواده ام @ من باقی می مانم که ONeill شجاعت داشت که شیاطین خانواده خود را بر روی کاغذ قرار دهد تا یک شکل بی انتها و معنادار باشد.

مشاهده لینک اصلی
Josie یک زن قوی است که دوست دختر شما نیست: او با صدای بلند، او می نوشند، و او کار شدید برای پدرش است. با این حال، او مایل به عشق از جیم Tyrone، صاحب اموال او و پدرش زندگی می کنند. هر دو او و فیگ هوگان قصد دارند جیم را مجبور کنند که زمین را زیر آنها فروخت، اما این طرح شروع به شانس می کند چون جیم و جوزی یک شب با هم باز می شوند. من این داستان را بسیار جالب دیدم. من دوست داشتم که چگونه شخصیت ها توسعه پیدا کردند و زمینه های مختلف جنگ که دائما در جریان بودند. مسائل در ابتدا شدید تر از آن بود که در پایان بود، اما من متوجه شدم آن را رضایت بخش است. شما واقعا نمیخواهید بازی را قبل از این که بخواهید بخوانید، بخوانید، همانطور که هنوز متوجه شدید که چه اتفاقی افتاده است، اما شاید بعدا آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
دنباله ای از انواع سفرهای طولانی به شب، و درام اصلی نیز از یک شب تا صبح می گذرد. پس @ سفرهای طولانی به روز @؟ (متاسفم) کمی کم و کم کم کمدی و کمی نور به یکی از تراژدی های قریب الوقوع خود را - من می توانم ببینم که چرا آن را بیش از حد بیش از حد خوب است. این یک دستیار مستقیم تمرکز است تا بتواند تعادل را برای این کار انجام دهد. ONeill از شاخه خارج از میخانه برای این یکی ساخته شده است، اما او برای مقدار زیادی از نوشیدن در خانه Hogan ساخته شده است (Bonded بوربون! @ یک نقطه کلیدی طرح).

مشاهده لینک اصلی
چند ماه قبل از این بازی، سفرهای طولانی روز را به شب خواندهام، و در حالی که دوست داشتم / به Long Days Journey بیشتر دوست داشتم، این یک بازی عالی است و ONeill ایجاد / استفاده از شخصیت های زیبا را دارد. من ادبیات را نشان می دهم که نشان می دهد که خانواده ها واقعا چگونه هستند و نه این نوع ساختار خانواده-پرتره که ما معتقدیم که باید در جامعه قابل قبول باشد. با این حال ما با یکدیگر برخورد می کنیم، پیوند معمولا هنوز هم وجود دارد، همانطور که با Josie و پدرش دیده می شود.همچنین، من هیچ چیز غم انگیز تر از صادقانه، عشق واقعی است که نمی تواند باشد. آن را من را می کشد، همانطور که هر کس که تصور می کنم کشتن می کند. اما بازی در مورد بخشش و بخشش است.

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا واقعا حیرت زده شدم که یک رویداد بزرگ در اولین عمل (هقان و جوزی در مقابله با هاردر)، واضح است که یک رویداد مشابه بود. ادموند در اولین اقدام «سفرهای طولانی به شب» (که سالها قبل از ماه رخ می دهد) به Tyrones می گوید. قصد دارد ماه را قصه ی جمیلی / جیمز قرار دهد، و لغزش در تداوم، من را ناراحت کرد، زیرا هیچ دلیلی برای آن نمی بینم و نمی توانم آن را یک اشتباه تصادفی ببینم. این چیزی است که من را از دادن پنج ستاره به من متوقف کرد. از سوی دیگر، جوزی و هوگان شخصیت های فوق العاده ای هستند. جیمی / جیم، خیلی، اما واقعا، جوزی به تنهایی دلیل برای عاشق این بازی بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماهی برای یک ملعون


 کتاب کارت پستال های خونین
 کتاب خوش بینی آموخته شده
 کتاب هدیه هومبولت
 کتاب قدرت اعتماد به نفس
 کتاب آخرین تک شاخ
 کتاب نبرد در اتاق فرمان