کتاب مائوی دوم

اثر دان دلیلو از انتشارات بوتیمار - مترجم: مجتبی ویسی-ادبیات آمریکا

دلیلو مارا وارد یک لابیرنت می کند و مدام در دالان های این هزارتو می‌چرخاند. او در قبال شدائد جهان خود را مسئول می‌داند و به همین دلیل رویکردی ضد ساختاری، ضد سیستمی در پیش می‌گیرد. شاید نمی‌خواهد در حد یک ناظر باقی بماند. او نویسنده‌ای نیست که بتوان به حاشیه راند


خرید کتاب مائوی دوم
جستجوی کتاب مائوی دوم در گودریدز

معرفی کتاب مائوی دوم از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** ما می توانیم دقیقه و دقیقه را به دقیقه تغییر دهیم. تاریخ کتاب و حافظه انسان نیست. ما صبح سابقه داریم و بعد از ناهار آن را تغییر می دهیم. آن ها دوباره بارگذاری می شوند و عکاسی می کنند. @ عکاسی، خشونت، فرقه ها، تروریسم و ​​هنرمند شکسته. DeLillo نبوی است. اخبار: آخرین اعتیاد بزرگ. بعدا، چه خبر؟ چون این درست است و ما هرگز از حال حاضر معتاد تر نیستیم. خانه های تراکتور در لبه بیابان. نقطه چیست؟ هدف چیست؟ @ مئو گفت که مرگ می تواند به اندازه پرتو یا سنگین به عنوان یک کوه باشد. شما برای مردم و ملت میمیرید، مرگ شما سنگین و شدید است. مرگ برای ستمگران، مرگ برای استثمارگران و کارکنان کار می کند، خودخواهانه و بیهوده میمیرد و شما را مانند یک پر از کوچکترین پرنده شناور می کند. @ این طرح به دنبال نویسنده ای است که در سال ها ظاهر نشده است. یک عکاس که تصویرش را میگیرد. یک فرقه مائو و تروریسم در بیروت. برای من احساس کرد که طرح در وسط شکست خورده است. این چیزها احساس کردند که آنها با هم بودند و سپس همه چیز به قطعات تقسیم شده است. نويسنده به اينجا سرازير شد و در طول راه نابود شد. عکاس به آنچه ممکن است به عنوان لبه زمین، بیابان کشتن و بمباران و سرقت و ترور و تلاش برای زنده ماندن به پایان رسید. من حدس می زنم آنچه که من از این کتاب دریافت کردم این است که جهان در آن لبه است. ما می توانیم در هر لحظه به شکست کامل و جنگ برسیم. این، با آنچه که عکاس در انتهای کتاب میبیند، کنار هم قرار گرفته است: یک تانک نورد؛ جوانان confetti؛ انفجار؛ دود؛ اسلحه؛ خوشبختی جشن؛ جنگ تخریب خالی بیابان؛ انفجار؛ هیچ چی. حقیقت دارد؟ این دیوانگی که در سراسر من اتفاق می افتد چیست؟ و چه باید بکنم؟ DeLillo به عنوان استاد از ترک شما تفکر و پرسش کاملا همه چیز است. هر کتاب با من باقی می ماند، و هر جا که می روم، شرح های او را می بینم. خداحافظ، نبوی، فراموش نشدنی و در حال حرکت.

مشاهده لینک اصلی
آنچه من دوست داشتم نوشتن در Mao II قدرتمند، خیره کننده و دوست داشتنی است. هر جمله با مراقبت و کمال ساختار یافته است. توصیف رویدادهای دسته جمعی و غوغای جمعیت غوطه ور است. من نمی دانم آیا Ive تا به حال تا به حال چیزی بسیار کم است که به خوبی نوشته شده است، اما من هرگز نمی تواند به این کتاب می شود. من این خواندن را ندیدم و من فرد دیگری را از خواندن آن نخواهم برد. پیام عمیق که DeLillo به پوند به خواننده مشغول بود، برای من شستشو نداشت. چیزی که من از آن خوشم نمیومد از این گفتگو در این کتاب متنفر بودم. هر صدای شخصیتی همان صدا را می شنوید، همه فرمت های صدای DeLillos و نظرات خود را. تقریبا هیچ برچسب دیجیتالی به نقطه ای نرسیده بود که در آن زمانی که چهار یا پنج نفر در یک زمان صحبت می کردند، سخت و ناامید کننده بود تا جمع آوری کنند چه کسی چه چیزی را می گوید. رمان خسته کننده بود شخصیت ها، گفتگوها و داستان ها همه فوق العاده خسته کننده بودند. تنها چیزی که در مورد این کتاب لذت بخش بود نوشتن زیبا بود که تا کنون تنها کتاب را انجام می دهد. من به شدت به دردسر افتادم تا آن را به پایان برسانم. اگر کتابی برای کلاس ادبیات من خواندنی نبود، من نمی توانستم تمام شود.

مشاهده لینک اصلی
چی میتونی بگی؟ این یک مجموعه خوب از موقعیت ها و ایده ها است. این ممکن است بیشتر قابل هضم از DeLillo. (اکثر مردم صدای سفید را می گویند، اما این جدی تر است، اما شما می خواهید این کار را بکنید.) این یک داستان عالی نیست، اما لحظات جالبی وجود دارد. افتتاحیه در استادیوم بیسبال، بسیار عالی است، شاید حتی بهتر از باز کردن استادیوم بیسبال در جهان زیرزمینی، زیرا کم کم کار می کند. بله، این ممکن است حتی DeLillo مورد علاقه من باشد. خوب است که او را بخوانید وقتی که نوشتن می کنید، زیرا او با احکام خود چنین مراقبت می کند، اما آنها خیلی شگفت انگیز نیستند که سبک خاصی به شما برسد. در نهایت شما این احساس غرق شدن را احساس میکنید که او واقعا این کشتی را فرمان نگذاشته است و به جای اینکه هر یک از قطعات را کنار بگذارد، سقوط خواهد کرد. در اوایل دهه 90، این تفکر به عنوان یک رویکرد شگفت انگیز صادقانه به روایت بود؟

مشاهده لینک اصلی
به شدت به ناامیدی من این تجربه را عمدتا تحت تاثیر قرار دادم، مخصوصا پس از دستگیر شدن و از بین بردن عالم اموات. به نظر من، به نظر من، رساله درباره اهمیت نویسنده و رمان است. اما شخصیت متولد شدگان، به عنوان یک نویسنده، متخصص در احکام دست و پا زدن بود که کار خود را با حساسیت بالایی به خود جلب کرد. البته من این کار را تمام نکردم، اگر هیچ چیز بازخرید نشد. من عاشق Delillos پروس کمرنگ اما قدرتمند؛ اما در ایجاد آثاری که با خواننده باقی میمانند و به عنوان هیپربولیک باقی نمی مانند. (درست است که او تمایلات روحی و روانی را با حس ظریف درام می کند اما اغلب موثر و گنگ است.) Delillo این نوع خاص از نویسنده است که خوانندگان را اسرار داخلی خود را نشان می دهد، اما رویکرد سنگین در مائو دوم برای من افتاده است.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که این امر به عالم و عالم نمیرسد، ایده ها بسیار جذاب هستند. من آن را با Cosmopolisand Falling Man رتبه بندی می کنم. خوب و لعنتی خوب اما خوب نیست. با این حال، DeLillo هنوز و همیشه یک نویسنده استثنایی برای من است، و هی، این ممکن است خانه اجرا نیست، اما توپ جاده جهنم وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مائوی دوم


 کتاب رامونا و پدرش
 کتاب نفر دیگری که در بهشت ملاقات می کنید
 کتاب خانم رئیس
 کتاب دختری با کت آبی
 کتاب در جستجوی دختری عاشق رقصیدن
 کتاب درخت آرزو