کتاب لینکلن در برزخ

اثر جورج ساندرز از انتشارات ستاک - مترجم: رعنا موقعی-ادبیات آمریکا

نخستین رمان بلند جورج ساندرز، رمان‌نویس و مقاله‌نویس آمریکایی، لینکلن در برزخ به حدی زیبا، تأثیرگذار، خلاقانه و متفاوت است که توانست جایزه‌‌ی ادبی من بوکر ۲۰۱۷ را به‌دست‌آورد.
این اثر، چه از نظر سبک و چه از نظر محتوا، بسیار متفاوت و خاص است. این کتاب پرسش‌های فلسفی و اخلاقی زیادی را در ذهن خواننده ایجادمی‌کند.

لینکلن شانزدهمین رئیس‌جمهور آمریکا بر سر مزار پسر ده‌ساله‌اش می‌رود و به مرگ فرزندش فکر می‌کند. داستان در عالم باردو رُخ می‌دهد. باردو واژه‌ای بودایی است، جایی که روح میان تناسخ و مرگ به سر می‌برد و با جسم ارتباطی ندارد. کسانی که مرده‌اند مرگ خود را باور ندارند و خود را بیمار می‌پندارند و در آرزوی بازگشت به مکان پیشین هستند، که همان کره خاکی و زندگی دنیوی است. آنان لحظه‌شماری می‌کنند تا بهبودی خود را به دست آورده و بار دیگر از نو زندگی کنند، غافل از اینکه ارواحی غیرقابل بازگشتند.

نویسنده از صداهای مختلفی مانند راویان تاریخی، آشنایان لینکلن و ارواح استفاده کرده و داستان را خلق کرده است. چند راوی داستان را بازگو می‌کنند. بخش‌هایی از داستان نیز توسط روایت‌های تاریخی نقل‌شده‌است که مترجم جهت جلوگیری از سردرگمی و ابهام خواننده فقط نام نویسندهٔ روایت تاریخی را ذکر کرده‌است.
ساندرز ما را با این کتاب به سفری جادویی می‌برد.


خرید کتاب لینکلن در برزخ
جستجوی کتاب لینکلن در برزخ در گودریدز

معرفی کتاب لینکلن در برزخ از نگاه کاربران
یکی از لذت های بزرگ من در زندگی، خواندن و بررسی کتاب است. اما چگونه این کتاب را مرور کنیم؟ آن را به من بیان می کند و. تقریبا احساس کردم مجبور شدم بررسی خود را به دو کلمه کاهش دهم: «آن را مطالعه کنید.» چند سال پیش، در حالی که از موزه لینکلن در اسپرینگفیلد، ایلینوی بازدید کردید، آبراهام لینکلن پس از مرگ فرزند مورد علاقه خود غمگین شد ویلی چند ماه پس از آن از گورستان بازدید کرد، تابوت را باز کرد و به صورت و مو پسر پسر مرحومش خیره شد. این یک تصویر شگفت انگیز است، اما آن چیزی است که در قلب هر کسی که یکی از عزیزانش را از دست داده است، رد می شود. این تصویر بذری است که لینکلن در باردو جوانه می زند. باردو، در بودیسم تبت، نوعی حالت مرطوب بین مرگ و تولد دوباره به زندگی بعدی است. ویلی در آن ایالت می ماند و قادر به حرکت به جلو نیست، در حالی که پدرش در باردو خودش را می لرزاند: نیاز به گرفتن کلید و هدایت کشور به جلو، در حالی که احساس ناامیدی او را به فلج می کند. این کتاب توسط ارواح به جز سه زندگی : رئیس جمهور، نگهبان شب، و یک زن در یک خانه در کنار قبرستان. با استفاده از رویکرد کوروش یونانی، بسیاری از شخصیت ها به نوبه خود صحبت می کنند - ویلی و بسیاری از همکارانش که نمی توانند حرکت کنند و دو شخصیت زندگی کنند. ما هرگز صدای خود آبراهام لینکلن را نمی شنویم. حتی بیشتر قابل توجه است که این کتاب نه تنها در هم آمیخته و زندگی می کند و هم مرده است، بلکه تاریخ را هم متمایز می کند. نقل قول های مستقیم از زمان (همه حاشیه نویسی) و همچنین نقل قول های تخیلی از زمان (همچنین â € œannotatedâ €) وجود دارد و سپس صداها وجود دارد. تنها دقیقترین مورخ قادر به کشف واقعیت و آنچه است اختراع شده است. اما تقریبا این موضوع مهم نیست، چرا که این کتاب فقط در مورد آبراهام و ویلی نیست. این مربوط به هر انسان است. و اینجا جایی است که قابل توجه است. همانطور که کور به ما یادآوری می کند: \"هرچند در سطح آن به نظر می رسید که هر شخص متفاوت بود، این درست نبود. در هسته هر رنج ناپایدار، پایان نهایی ما، بسیاری از تلفات ما باید در راه به این هدف تجربه. ما باید سعی کنیم یکدیگر را در این راه ببینیم. به عنوان رنج، موجودات محدود \"به طور مداوم با شرایط، که به لطف فضایی جبران ناپذیر برخوردار نیستند، به شدت نابود می شوند.\" جورج سوندرز، در پروسهای پرشور و غریزی که برخی اوقات به اشعار می رود، موضوعی را پیش می کشد که هر چه پس از مرگ ما اتفاق می افتد، به طور کامل به آنچه که ما در حال زندگی است، وابسته نیستیم. در پایان رمان، من متقاعد شدم که این یک داستان مرگ نبود. داستان عشق عاشقانه - داستان عشق برای بشریت و همه چیز که ما را به هم متصل می کند. یکی از کاراکتر ها می گوید: \"یکی باید دائما به دنبال فرصت هایی برای گفتن یک داستان است.\" برای درک داستان های ما و به فهم و فضل بگوئید که واقعا چه اهمیتی دارد. این ممکن است یکی از کتابهای معاصر مورد علاقه من باشد.

مشاهده لینک اصلی
من از کلمه G اجتناب می کنم. این تعریفی است که من می خواهم تا قبل از خواندن آن را کنار بگذارم. اما این رمان مطمئنا استادانه است. در چند سال گذشته چیزی شبیه به کامل ندیده ام. روایت یک نوع لبه چاقو، بین غم و اندوه غیر قابل تحمل یک لحظه و تسکین خنده بعد. \"آنتونی برگرز\" ​​درباره ی برخی از کتابهای بهترش که مورد بازبینی قرار گرفت، \"بسیار غیر قابل تحمل\" بود. من باید همان را با توجه به لینکلن در باردو بگویم. \"آن را تقریبا غیر قابل تحمل در حال حرکت است. این در حالی است که پسرش ویلی در 11 سالگی از دست دادن و غم و اندوه شخصی بی رحم رنج می برد. بسیاری از غم و اندوه آبه، موضوع داستان شخصی است که در بسیاری از خاطرات و خاطرات روز مورد بحث قرار گرفته است. این رمان در بخشی از یک سبک برش و رب به ویلیام بروئوز ارائه شده است، هرچند به لحاظ تونلی هیچ ارتباطی با کار او ندارد. من به این معنی نیست که تکنیک را نادیده بگیرم، زیرا در بخش های Pastiche این اثر درخشان است، با توجه به اینکه این ها کاملا از آثار دیگران ساخته شده اند. با این حال، بخش های تخیلی در بارو، به طور کامل محصول تخیل نویسنده هستند. این مکان، گورستان اوک هیل، در جورجتاون، واشنگتن دی سی است. از جمله حوادث گاه به گاه زندگی مراسم تشییع جنازه، تقریبا به طور کامل توسط ارواح مردگان اشغال شده است، افرادی که مردم را به خاک سپرده اند و موجودات در این منطقه بینابینی قبل از تولد دوباره، با توجه به مدارس خاصی که از بودیسم تبتی استفاده می کنند، \"با حساب های کرمی در قالب یک عذاب غم انگیز غم انگیز روبرو می شوند. بنابراین از دست دادن و غم و اندوه شخصی آنها نیز غیر قابل تحمل است. درد و رنج آنها عینک Abe است. از لحاظ تأثیر عاطفی قاطعانه، رمان «Dante's Inferno» و «خوان روولووس پدرو پرهامو» است. یک رمان عمیقا رضایت بخش.

مشاهده لینک اصلی
افسون هیچ محدودیتی نمی داند گرایشهای در حال رشد هرچه بیشتر از قلب منحرف می شود. این با وزن سنگین بودن آن به حالت ایده آل است که تنفس کامل و نفس کشیدن تقریبا غیر ممکن است. @ ترور و ترس از زن و شوهر ریاست جمهوری ممکن است توسط هر کسی که تا به حال یک کودک را دوست داشت تصور می شود و رنج می برد که عذاب غم انگیز مشترک به همه والدین، که سرنوشت ممکن است این زندگی را در حد بالا نگه دارد و ممکن است آن را با اراده کنار بگذارد. @ فوریه سال 1862، پایان زندگی ویلی، پسر ابراهیم و مری لینکلن را به پایان می رساند. این واقعیت عجیب و غریب است که مرگ از طریق یک دروازه مشخص شده برای ما وارد می شود بدون توجه به ایستگاه که ما نگه می داریم. ما یک ثانیه طولانی تر از زمانی که ما خیلی زود در نظر گرفته شد وجود دارد. مری با چنین غم و اندوه دچار غم و اندوه می شود که نمی تواند در مراسم خاکسپاری ویلیز شرکت کند. لینکلن، خود را، ملاقات های طولانی را برای مشاهده بدن کوچک در داخل خزانه می کند. و ویلی ...... ویلی در یک مرحله انتقالی، بسیار شباهت به باور بودایی یهودیان تبت، وجود دارد بین آخرت مرگ و تجدید ابعاد جدید زندگی ... باردو. این در میان این باردو است که جورج سوندرز ما را به یک کاروان راهپیمایی افرادی هدایت می کند که سر و صدای خود را با شگفتی چرخان می کنند. مرگ برای اکثر آنها هنوز کاملا واقعی نشده است. ما به خاطرات کوتاهی به زندگی سابق خود ارائه می دهیم که ممکن است گرسنگی را برای شناخت بیشتر و عدم آشنایی نامناسب با این داستان ارائه دهد. شبه نظامیان استفاده از نقل قول های مناسب / نامناسب را که از منابع پژوهشی ذهنی استفاده می کنند، استفاده می کنند. فرمت و ارائه بر خلاف چیزی است که تا کنون خوانده اید. در این صفحات بی نظیری وجود دارد با توصیف محدود غم و اندوه و شرایط انسانی. در عین حال، عطر و بوی خوش طعم و سردرگمی مسیرهای خسته کننده ای وجود دارد که به نظر می رسد در دست این نویسنده با استعداد به هدف و هدف خاصی ختم نمی شود، با این واقعیت که تفسیر گسترده ای از هر خواننده وجود دارد. و این، خوانندگان عزیز، سوت خود را ..... یا نه. اما یک موضوع به ظاهر آشکار از این داستان به سادگی احساس عمیق از دست دادن است. جورج سوندرز شما را به سمت مخفیانه لینکلن به ارمغان می آورد و با آن یادآوری خاطرات خود در زندگی است. لینکلن رنج می برد از دست دادن شخصی از پسرش و از دست دادن پسرش پس از جنگ داخلی با شمارش بدن در میلیون ها نفر. عمیق و عمیق غم و اندوه تیره و بی پایان در دل و جان Lincolns نقاشی شده است. من شما را با جورج ساوندرز کلمات خود را که هنوز در ذهن من است رقص می کنند. @ آنچه که من منظور می گویم این بود که ما قابل توجه بوده ایم. عاشق شدی نه تنها، نه از دست داده، نه عجیب و غریب، اما عاقلانه، هر کدام در راه خود. خروج ما باعث درد شد. کسانی که ما را دوست داشتند روی تخت نشستند، سر در دست؛ چهره های کمتری به میزهای چسبانده شده، صداهای حیوانات شنیده می شود. ما خیلی دوست داشتیم، من می گویم، و به یاد ما می اندیشد، حتی چند سال بعد، مردم لبخند می زدند، به طور مختصر در خاطره خوشحال شدند. @

مشاهده لینک اصلی
به روز رسانی: برنده جایزه بوکر در سال 2017، برنده ی خوبی برای این رمان عالی! من در لیندا به بارسا آمده ام، چون فردی بر روی یک خانه بر اثر آتش سوزی پیش می رود. قرار دادن یک دست به گردن گردن منسوج و تبدیل صفحات لبه های گردن به طور تصادفی، من را با نگرانی محکم محکم پر کرد، که قبلا آن را با ارتفاع قابل توجهی از زمین مقایسه کرده ام. به نظر می رسید که این کتاب فیلمنامه ای بیش از رمان مناسب بود و من علاقه ای نداشتم که از سبک غیر قابل درک و نامفهوم بی تفاوت باشد. با این حال، من تصمیم گرفتم تا به افق های خود ادامه دهم و توسعه می دهم. همه ما می دانیم که نه، اما نه به کتاب صوتی گوش می دهیم، زیرا شما آن را گذاشتید؟ mr.mcdowellâ € œ من قادر به تحمل مشکلات خواندن کار پست مدرن در طول مطالعاتم نیستم. quannYeah، چه آقای قوان گفت. آقایان عزیز، این کاملا کافی است. به خصوص از دو نفر که از تجربه گوش دادن لذت می برند! matthew ما هیچ مشکلی با این کتاب نداشتیم، ما فقط با شما سعی داشتیم آن را انجام دهیم مثل اینکه شما چیزی خوانده اید خوانده شده.mr.mcdowellI موافقید که سوء استفاده از مصرف شما از رمان دیگران گمراه شوند اگر چه داده هایی وجود دارد که نشان می دهد خواندن و گوش دادن به یک کتاب صوتی، همان تجربیات و ارزش.mr را ارائه می دهد. quannWhile من ممکن است ادعا کند که سازگاری صوتی کتاب کووتیایی ممکن است همان مزایای استفاده از کپی مقاله را فراهم کند، لینکلن در بارو چنین تولید عامیانه متداول نیست. ماتوی، نقطه عطفی را به ارمغان می آورد. این چیزی نیست که شما از اکثر صوتیbooks.mr انتظار داشته باشید. quannenough با کلمات خرابکاری ده دلار. مردم نمیخواهند بدون بررسی یک کتاب بخوانند که باعث می شود آنها کتاب دیگری را بخوانند تا ببینند چه چیزی گفته شده است. اجازه بدهید به شما بگویم آن را دوست دارم.m.m. mcdowellBy همه به معنی.mr به طوری که دوباره شروع می شود. ببینید، بسیاری از افراد فاسد در این کتاب وجود دارند. همه ارواح، و یا بیشتر، آن را بسیار عجیب و غریب از گشت و گذار گیج کننده است و من پیشنهاد می کنم جهنم از راه چیزی به طوری سست شدن گیج کننده، گرفتن یک زن و شوهر آبجو و نشستن به برخی از ترسناک تلویزیون. اما نه، نه، این chump ها می خواستند به گوش دادن ادامه دهند بدون اینکه فکر کنند چه چیزی برای ساعت اول است. این چیزی نیست که شما آن را با تلویزیون غم انگیز ببینید. هیچ چیز مثل تلویزیون نیست که شما یک مرد را لگد زدن یک مرد دیگر، یا مشت زدن دیگری در دندان، گاهی اوقات کمی برهنگی \"آقای. mcdowellTo نقطه، sir.matthewAlright، باشه. شک نکنید که صبر کنید تا بین دو نفر از شما بگذرد. بنابراین، بسیاری از صداها در اینجا وجود دارد. 166 صدای خنده دار مختلف، و هر یک از آنها می گویند چیزی کمی. آنها این کارها را خوب انجام می دهند. من اینقدر زیاد می کنم. آقای. McDowell آنچه که آقای مک دویل در حال تلاش برای انتقال است این است که کارگردان متنوع و ستاره ای کار بسیار خیره کننده ای از یک کتاب پر از محدوده عاطفی است. آقای. quannPrecisely. و آیا باید در مورد برج صحبت کنم؟ mcdowell اگر شما به من اجازه دهید؟ matthewYeah، yeah.mr. mddowell در حالیکه آقای سوندرز معتقد است، معتقد است که در حقیقت ناسازگار است، اما آیا واقعا می تواند از دوره پس از مرگ دلسرد کننده باشد؟ تکان دهنده صداها، هر کدام از داستان های بدبختی، وحشت، پشیمانی، ناامیدی، شادی و غیره می تواند باعث سردرگمی شود. اما پس از آنکه ما گوش دادیم، صداها شروع به صحبت كردن كردند، در همان زمان كه آنها شروع به تمایز مكان كردند، شروع به همكاری كردند. quann و در اینجا در پشت سر من مرموز mcdowellFormed in our mind.make eye.mr quannStood یک برج از دهان در کنار یکدیگر قرار داده شده و در بالای یکدیگر قرار گرفته مانند آجر، هر یک به نوبه خود و matthew داشتن برخی از صحبت های خوب وحشت زده. آقای. ساختار سورئالیستی mcdowell است که منعکس کننده تصاویر عجیب و غریب لینکلن در باردو است. یک برج که ممکن است در کنار آقای Vollmanâ € ™ ثانیه به طور مداوم اعصاب تحمل و شناخته شده است از همان محل آمده است. آقای. صدای کوئین این صدای زنگار را ایجاد می کند که در طول اقامت من و از کار من در بیمارستان، من را از آزمایشات روزمره دور می کند. Formingâ € matthew تشکیل یک rommr بزرگ rommr. mcdowellForming یک داستان از چنین ساختار قابل توجه، تعجب، طنز شگفت انگیز، و عمق احساسات است که توصیف بسیار توصیف توانایی های این trio.mr کم فروغ است. quannI امیدوارم که به من پیشنهاد کنید که این بهترین کتاب صوتی است که من تا به حال لذت بردن از شنیدن است. در حقیقت، من تا آنجا که می توانم بگویم این است که لذت متمایزی خواهد بود قادر به گوش دادن به محترم آقای Saunders نوشتن دوباره. شاید، شاید ماتو یا شاید چیز بدی را بخواند به جای گوش دادن به چیزی که به زحمت افتاده است؟ mr.mcdowell اگرچه من شک دارم که آن را به این ترتیب قرار دهم، نمی توانم کمک کنم اما فکر می کنم این چیزی است که او به معنی آن است. آقای. quannYes، این کاملا درست است، و روشن شدن شما از ماهیت خام بیشتر آقای McDowell توسط خودم و، بدون شک، مخاطبان قدردانی می کنم. matthew این هر دو لذت و duty.mr من است. quannIndeed، من c ...

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتاب های غیر معمول بود که تا به حال خوانده ام! من فکر می کنم این چیزی است که شما باید به عنوان یک تجربه خواندن توصیف کنید، زیرا در صداهای مختلف با کمک پانوشت های ثابت که متن را به منابع آن می گویند، گفته می شود. بسیار باهوش! و خیلی تحقیقاتی نویسنده باید تا زمان تکمیل نوشته خود به یک متخصص واقعی در مورد ابراهیم لینکلن تبدیل شود. به طرز شگفت انگیزی، کل کتاب جذاب بیش از یک شب بلافاصله بعد از مراسم خاکسپاری پسران لینکلنز اتفاق می افتد. لینکلن آخرین بازدید خود را به پسر خود می دهد و در اینجا کتاب به نوبه خود به سوپرنچرال تبدیل می شود و خواننده با تعداد زیادی از افرادی که در گورستان زندگی می کنند، اعتقاد ندارند که آنها مرده اند، و به همین دلیل از بین نمی روند. کتاب عجیب است، گاه بسیار غم انگیز است، اما همیشه جذاب است. من آن را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لینکلن در برزخ


 کتاب گوگل چگونه کار می کند
 کتاب در عین حال
 کتاب تفنگت را زمین بگذار
 کتاب مرگ فروشنده
 کتاب مدرسه ... است: داداش خیلی خالی بندم
 کتاب رفقای خیالی