کتاب قلعه دیجیتالی

اثر دن براون از انتشارات نگارینه - مترجم: آرزو کلانی-ادبیات آمریکا

قلعه دیجیتالی / Digital Fortress
اثر دن براون


خرید کتاب قلعه دیجیتالی
جستجوی کتاب قلعه دیجیتالی در گودریدز

معرفی کتاب قلعه دیجیتالی از نگاه کاربران
آه دن براون، چطور دوست دارم ازت متنفرم به نظر میرسد یک واقعیت جهانی است که وقتی از تمام کتابهایی که میخواهید با شما به اشتراک بگذارید بیرون بیایید، نمیتوانید در هر کجا که هستید پیدا کنید کتاب خواندن مناسب باشد. شرم آور، من واقعا بیشتر از کتاب های خود را خوانده ام. من فرشتگان و شیطانان را بخوانم زیرا کسی آن را به من توصیه کرد. اگرچه من نوشتم که به شدت ضعیف بودم، داستان را پیدا کردم که بتواند این واقعیت را نادیده بگیرد. من حدس می زنم پایان، و برخی از ایده های شگفت انگیز در مورد تاریخ قرار داده است. من داوینچی را خوانده ام زیرا همه آن را خواندند و چون فرشتگان و شیطان ها را دوست داشتم. کد DaVinici به اندازه کافی ضعیف نوشته شده بود، اما من متوجه شدم که بسیاری از شباهت ها در طرح های این دو رمان وجود دارد. اما هنوز خواننده سرگرم کننده بود، بنابراین تصور کردم که آن را ببخشم. سپس، در راه من به کاستاریکا، متوجه شدم که من برای کتاب برنامه ریزی، کتاب های کافی نداشتم. من به کتابفروشی در شارلوت، کارولینای شمالی رفتم و نقطه فریب، و دیگر شاهکار دان گراب را گرفتم. طرح این کتاب \"کد داوینچی در قطب شمال\" است. وقتی متوجه شدم که دن براون با یک طرح خوب کار می کند و دوباره آن را بارها و بارها دوباره بازی می کند، حتی با این حال، با چشم انداز غنی بابا، ضعیف پدر و یا فقط در داخل برای تو، قلعه دیجیتالی را برداشتم من فکر می کنم نوشتن او بهتر شده است، اما من در انتهای کتاب در ده صفحهای اول به پایان رسیدم. اولا نباید اول پایان را بخوانید تا بدانید چه اتفاقی می افتد. شاید قلعه دیجیتالی را بر روی bookcrossing ثبت کنید و آن را به جهان ارسال کنید.

مشاهده لینک اصلی
چه اتفاقی می افتد اگر هر ملتی و فردی در کامپیوتر با یک رایانه بتواند به هر پرونده فوق العاده ای از دولت دسترسی داشته باشد؟ این همان چیزی است که سوزان فلچر و دیوید بکر در دانشکده دیجیتال توسط دن براون مانع از آن شده اند. با تمرین و تعطیلات، قلعه دیجیتال یک کتاب برای هر کسی است که دوست دارد اقدام کند. دان برون بسیاری از رمان های اکشن دیگر را نوشت. من همه آنها را خوانده ام و این رمان به همان اندازه بقیه خواندن است. این رمان با همان شیوه نوشته شده است. دون براون در تمام کتابهایش به تعویق افتاد و تمام رمانهایش را به عنوان خوانده شده خارج می کند. دولت ایالات متحده فقط یک کامپیوتر عظیم خریداری کرده است که می تواند هر کدام به نام TRANSLTR را باز کند. یک سازمان دولتی اسرار آمیز، موسوم به National Security Agency، NSA، این رایانه را برای جلوگیری از ارسال پیام های کد شده به تروریست های دیگر در داخل یا خارج از ایالات متحده خریداری کرده است. دولت ایالات متحده هرگز به هیچ یک از دستگاه ها نمی گوید که مردم ایالات متحده ممکن است TRANSLTR را محرک حفظ حریم خصوصی کنند. سوسن فلچر سرپناهنده اصلی در تسهیلات NSA Crypto است. دیوید بکر یک متخصص زبان خارجی در دانشگاه جورج تاون است. فرمانده گرگ استراتمور مسئول این مرکز است. همچنین سه گیرنده دیگر و بسیاری از مهندسان که در TRANSLTR کار می کنند، وجود دارد. کریپتوگرافی Head Susan Fletcher یک کد را نشان می دهد که TRANSLTR در هجده ساعت کار می کند و بیشتر فایل ها کمتر از یک ساعت طول می کشد. چند روز بعد یک آدرس عجیب و غریب به آنها ایمیل ارسال می کند. ارسال ایمیل، اجازه دهید NSA راه را برای بستن Fortress دیجیتال. ویروس که TRANSLTER را خاموش می کند و بانکی اصلی بانکی دولتی را به هر کسی که دسترسی به اینترنت را در اختیار دارد، قرار می دهد. قرار گرفتن بانک اطلاعاتی، کشور را در معرض خطر حمله و آشوب کامل شهروندان قرار می دهد. NSA در دیوید بکر به دریافت حلقه ای که دارای کد است برای خاموش کردن Fortress دیجیتال. در همان زمان، سوزان فلچر سعی دارد تا سر رئیس کل عملیات را متقاعد کند که یک مشکل وجود دارد. دیوید تقریبا به مرگ کشته شده است، و سوزان تقریبا دچار ضعف شده است. آیا این دو موفق می شوند؟ من این کتاب را به هر کسی پیشنهاد می کنم. این کتاب اقدام زیادی کرده است و داستان ای است که شما را سرگردان می کند، اگر چه. با این حال، اگر شما کمی از یک معده نرم باشید، این رمان به شما این امکان را می دهد که در زمان های دور به عقب برگردید. این کتاب برای هر کسی است که دوست دارد به سمت چپ در لبه صندلی نشسته برای کل داستان تا پایان.

مشاهده لینک اصلی
مشکل اینجاست: Fortress دیجیتال طرح خوبی دارد، اما با شخصیت های ضعیف پر شده است. من واقعا طرح را دوست داشتم یک کارمند NSA ناراضی یک برنامه رمزنگاری ناپذیر (Fortress دیجیتال) را توسعه می دهد و تهدید می کند که هر دو برنامه رمزگذاری و کلیدی (که در برنامه دفن شده اند) را از اینترنت دور کنند. اگر بدیان به کلید دسترسی پیدا کنند، می توانند بدون ترس از رمزنگاری پیام های خود از NSA ارتباط برقرار کنند. این امر NSA را به وحشت می اندازد - به عنوان آن باید - بنابراین آنها دیوید بکر ارسال برای ردیابی کارمند سابق. با این حال، دیوید می داند که مرد در شرایط مشکوک جان سپرد، بنابراین، شما می دانید. خیلی خوب تا کنون، اما در حال حاضر شخصیت های اصلی را در نظر بگیرید. سوزان فلچر و دیوید بکر جفت کامل هستند. زیبایی، هوشمند، سکسی و مناسبی برای هسته است. He's beautiful، intelligent، sexy و â € \"بله â €\" مناسب برای هسته. اگر چه سوزان دارای IQ از 170 است، بیشتر آب نبات چشم است. تنها شگفتی این بود که هیچ کس او را به قطارهای راه آهن در جلوی یک قطار متصل نمی کرد. اگر چه ممکن است ویژگی او را بهبود بخشد. دیوید، از سوی دیگر به نظر می رسد که بزرگترین جادوگر تمام وقت است، از یک مهاجم حرفه ای بیرون زده است، هرچند که هیجان انگیز ترین کارش این است که حریف را در یک دادگاه اسکواش گمراه کند (و سپس او را به لرزش میوه و بژل) شخصیت دیگری که فقط به عنوان Jabba شناخته می شود، کافی است؟ خوب، پس چطوره؟ این به وضوح تریلر سطح بالا نیست، اما اگر برنامه های شما از طریق یک آخر هفته برطرف شود، این یک کتاب بد برای برداشتن نیست.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از دو رمان مستقل است که توسط دن براون نوشته شده است. دیگران نقطه فریب است. هر دو نوع سبک علمی تخیلی هستند. اما مهم نیست که چه ژانر دن براون می نویسد، یک چیز شما می توانید مطمئن باشید برای پیدا کردن؛ و این استفاده از کدها و پازل است. با استفاده منحصر به فرد از کدهای و پازل او یک رمز و راز فوق العاده ایجاد می کند، جایی که خواننده در یک سفر طولانی مدت گرفته شده است. من همیشه توانایی Dans در نگه داشتن خواننده در لبه را دوست داشتم و او را در برابر زمان اجرا برای حل پازل و کشف رمز و راز. علاوه بر رمز و راز و تعلیق، یک داستان عاشقانه شیرین نیز وجود داشت که من فکر می کردم پاداش بود. :)

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این احتمالا کتاب مورد علاقه من براون بود. چیزی مشخص نبود. شاید این فقط به این دلیل است که من در مواردی که دربارۀ آن نوشتم، به این موضوع اهمیت نمی دهم، اما من تصمیم می گیرم که دیگران فکر کنند. او باید به آنچه که او بهترین است، رمز و راز تاریخی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه دیجیتالی


 کتاب کفش باز
 کتاب اگر فردا بیاید
 کتاب بانوی دریایی
 کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو
 کتاب رفقای خیالی
 کتاب سه گانه همسان