کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: لیلی امیری شایسته-ادبیات آمریکا

پس از اینکه ناتالی رینز، ستاره معروف برادوی، در منزلش واقع در کلاستر نیوجرسی به ضرب گلوله به قتل می‌رسد، همسرش گرگ آلدریچ، به این دلیل که آن دو در آستانه جدایی بودند، مظنون اصلی این قتل شناخته می‌شود. دو سال بعد با شهادت جیمی ایستن، مجرم سابقه‌دار، که ادعا می‌کند آلدریچ می‌خواسته او را اجیر کند تا ناتالی را به قتل برساند، آلدریچ به قتل همسرش متهم می‌شود. معاون دادستان، امیلی والس سی و دوساله پرونده این قتل را به عهده می‌گیرد، اما تد وسلی رئیس امیلی به او هشدار می‌دهد این پرونده مسایل خصوصی زندگی او را نیز برملا خواهد کرد. در این بین، امیلی نمی‌داند که جان خودش هم در خطر است...


خرید کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
جستجوی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم در گودریدز

معرفی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم از نگاه کاربران
خوب، مری هیگز کلارک، نویسنده ی مورد علاقه ی من تمام مدت زمان خواندنش را تماما خواند. من تمام شب را صرف خواندن آخرین کتاب خود کردم و سپس همه چیزهای قدیمی او را خواندم. من حدس می زنم، تمام دوستان خوب من و همه توصیه های عالی شما برای کتاب هایی که خواندن داشتند، در مری هیگینز ضعیف تر شده اند ... کتاب هایش فقط در مقایسه با آنها کم رنگ است. من اعتراف می کنم که من تاخیر نکردم تا آنرا تمام کنم، اما خیلی پیش بینی شده بود و خیلی شبیه بود (من می دانم، هرگز فکر نمی کنید که با یک عنوان مانند \"Just Take My Heart @\"، اما این درست است. من متاسفم که می گویند ، ایو نقل مکان کرد ... این به این معنی نیست که من بخواهم هیچ رمان جدیدی را بخوانم، من فقط نمی خواهم او را با نویسندگان بزرگ زمان خود کنار بگذارم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب دارای جزء psicológico به علاوه یک هیجان انگیز، این بدان معنا نیست که در حال تعلیق هیچ خداوند قلب، آنچه، اما واقعا واقعا نمی باعث می شود ظاهر خود را تا نزدیک پایان چرا که از آغاز ما می دانیم که گرگ قاتل نیست، گرچه ما هیچ سرنخی نداریم که بتواند ما را به مجرمان واقعی هدایت کند. من می گویم یک مولفه psicológico قوی دلیل این که شما ببینید که چگونه آن را احساس شخصیت در حالی که انجام مالیاتی شغل خود به عنوان extenúa و مبارزه، به عنوان مورد اتفاق می افتد لایحه، و همچنین © n ما در بر درد ناشی از دختر گرگ ببینید و ما مجموعه ای از این پوست enfrentándose دوم به یک زندگی پشت میله های زندان برای یک جرم را cometió.Sin نیست اما قطعا شخصیت موفق ترین ژاک است، ذهن خود را آشفته و منطق پیچ خورده سرد و آن را تا پایان حفظ از طرف دیگر، نویسنده تلاش کرده است، البته در ظاهر، این موضوع از حافظه سلولی در مورد آنچه که جامعه علمی هنوز در مورد اینکه آیا آن را در واقع وجود دارد یا تنها محصول از تخیل از کسانی که از طریق تروما بیش از حد رشد عبور موافق نیست این به معنی پیوند پیوند است. پس چگونه به درمان او، و او را دید گذشته اما بدون رفتن به این موضوع که من پیدا موفق، می کند دید که آنچه اما برگ ahÃ.En در مجموع، من آن را دوست داشت چرا که من یک ضعف در کتاب از وکلا، ضمیمه، به خصوص اگر شخصیت یک وکیل باشد، اما متوجه می شوم که این بهترین چیزی است که من در مورد نویسنده خواندنی نیستم. این تمرکز بیش از حد در محاکمه است، تا جایی که بخش کوچکی از آن را نادیده گرفته است. من می دانم که شخصیت پلیا ژاک که کمی، اما آنچه واقعا می خواستم به دانستن در مورد این پرونده بود principal.Aún به خوبی از آن 4 ستاره (3.5 در واقع) را به این دلیل که کتاب سرگرم کننده، خواندن سریع و هستم در هیچ زمان آن سنگین نمی شود. همچنین زمانی که شروع به خواندن کردم متوجه شدم که من مدت ها قبل آن را خواندم و همچنان به خواندن آن ادامه دادم و اگر هنوز یک کتاب تعلیق بود (زمانی که بخشی از طرح) موفق به خواندن آن دوباره است که بد نیست.

مشاهده لینک اصلی
فقط قلب من، آهسته حرکت کرد و محاکمه نیمه اول را آغاز کرد. من واقعا دوست دارم خواندن مطالعات طولانی مدت انجام شود. همچنین این کتاب پر از اتفاقی است که فقط باور نکردنی از آنها پر است. پیوند قلب وجود دارد؛ دادستان دانستن قاتل؛ مرد تحویل که فقط به اتفاقی افتاد که هر دو مرد را در محاکمه برای قتل قرار می دهد و تحویل به آپارتمانش می دهد؛ ناتالی که سالها پیش از قتل هم اتاقی اش ملاقات کرده بود و حتی از لحظه ای کوچک که چند سال پیش به طور خلاصه دید، او را تشخیص داد؛ دو قاتل که در یک زمان در یک مکان قرار می گیرند؛ بیش از حد بسیاری از مردم دو نمایش تلویزیونی را در تلویزیون تماشا می کنند، هرچند صدها نشان می دهد که در تلویزیون برای انتخاب وجود دارد. همچنین به نظر می رسد این کتاب شامل ایده هایی برای دو کتاب جداگانه و به دلایلی کلارک هر دو را به یکی اضافه کرد. (مشاهده اسپویلر) [من مطمئن نیستم چرا Mary Higgins Clark دو قاتل جداگانه در این کتاب داشته است که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. برای من خیلی زیاد بود که پرونده قتل یک قاتل سریالی که هیچ ارتباطی با پرونده ای که در آن مشغول به کار بود، مورد سرقت قرار گرفت. شاید این بود که ما را از بین ببرد، بنابراین ما تعجب می کنیم که آیا او نمی دانست که دختر را از پرونده ی دیگر نیز کشته است. اگر چنین بود، شکست خورد. برای من روشن بود که این مرد هیچ ارتباطی با پرونده دیگر نداشت، مخصوصا وقتی که او نامهای همسرانش را بیش از یک بار در ذهنش کشته بود و نام او هرگز یکی از آنها نبود. (پنهان کردن اسپویلر)] من خیلی فهمیدم که جیمی و ناتالی را قبل از اینکه کتاب به پایان برسد کشته است. با وجود شکایات من در مورد این کتاب، احتمالا همچنان به خواندن کتابهای بیشتر مری هیگگینز کلارک ادامه خواهم داد، اما احتمالا به اندازه بسیاری یا به عنوان اغلب.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از خواندن این کتاب لذت بردم. من متوجه شدم این کمی متفاوت از رمان های رمز و راز دیگری است و من همه آنها را خوانده ام. در این یکی، امیلی والاس یک دادستان است که یک مرد را برای قتل تلاش می کند اما با احساسات داخلی وی بی گناه مبارزه می کند. شاهد ستاره او دقیقا معتبر نیست. اگر با 10 سال زندان مواجه شدی چه کار می کنی؟ او همچنین یک بیمار پیوند قلب و یک بیوه جنگی است. زندگی خود را در یک شهر کوچک، نیوجرسی در کنار مرد مسن تر که او دقیقا مطمئن نیست، بسیار معتبر است. Whodunnit ؟؟؟ کلارک علاوه بر یک محاکمه قتل و تلاش برای حل رمز و راز، به این موضوع بیشتر اضافه می کند. من فکر می کنم از این بیشتر از اسرار دیگرش لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم


 کتاب لارز
 کتاب حواسم بهت هست
 کتاب آن ها مشغول مردن اند
 کتاب درباره عکاسی
 کتاب غریبه ای در شهر
 کتاب گسسته