کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: لیلی امیری شایسته-ادبیات آمریکا

پس از اینکه ناتالی رینز، ستاره معروف برادوی، در منزلش واقع در کلاستر نیوجرسی به ضرب گلوله به قتل می‌رسد، همسرش گرگ آلدریچ، به این دلیل که آن دو در آستانه جدایی بودند، مظنون اصلی این قتل شناخته می‌شود. دو سال بعد با شهادت جیمی ایستن، مجرم سابقه‌دار، که ادعا می‌کند آلدریچ می‌خواسته او را اجیر کند تا ناتالی را به قتل برساند، آلدریچ به قتل همسرش متهم می‌شود. معاون دادستان، امیلی والس سی و دوساله پرونده این قتل را به عهده می‌گیرد، اما تد وسلی رئیس امیلی به او هشدار می‌دهد این پرونده مسایل خصوصی زندگی او را نیز برملا خواهد کرد. در این بین، امیلی نمی‌داند که جان خودش هم در خطر است...


خرید کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
جستجوی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم در گودریدز

معرفی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم از نگاه کاربران
من مدتها طرفدار مری هیگگینس کلارک هستم، حتی اگر او به جای نشان دادن بیش از حد حرف بزند، و پایان دادن به او خیلی ناگهانی و ناقص است. هر گونه نقص فنی در کار او را می بینم، او هنوز یک داستان افسانه ای شگفت انگیز پیدا می کند و همیشه در هر کتاب خود کاملا جذب می شود.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را تا حدودی به آرامی آغاز کردم، اما همانطور که به نیمه نهایی رسیدم نمیتوانست منتظر بماند. آن را با پیچ و تاب و ظریف پر از من تعجب در پایان بود و من خوشحال بود که من آن را به پایان رسید. یکی دیگر واقعا خوب از یک نویسنده عالی خواندن!

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی یک کتاب خوب ماری هیگینز کلارکس را دوست دارم، اما این یک تعلیق و رمز و راز بود که به آن عادت داشتم. این بسیار قابل پیش بینی بود، اما اگر شما به دنبال چیزی سریع هستید، خواندن آسان است.

مشاهده لینک اصلی
این را برای پرواز بی نظیر و راحت خواندید. من خجالت کشیدم که بفهمم کاملا از این لذت بردم و نمیتوانستم آنرا بگذارم. آن را در یک پرواز بخوانید. من معمولا چیزهای مهمتری را می خوانم اما این یک سرگرم کننده بود.

مشاهده لینک اصلی
این نویسنده اسرار بسیار خوبی را می نویسد. من واقعا از این یکی لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم


 کتاب کلاف پر گره
 کتاب در جستجوی خوشبختی
 کتاب زنان ونوسی درآتش خشم، مردان مریخی به سردی یخ
 کتاب عشق و اعتماد دلخواه زن ها،خواسته مردها
 کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها
 کتاب روی پله های کنسرواتور