کتاب قصر شیشه ای

اثر جینت والز از انتشارات هرمس - مترجم: مهرداد بازیاری-ادبیات آمریکا

The Glass Castle : a memoir, c2005, Jeannette Walls
عنوان: قصر شیشه ای؛ نویسنده: جنت (جینت) والس (والز)؛ مترجم: مهرداد بازیاری؛ تهران، هرمس، 1393، در 348 ص، شابک: 9789643639006؛ موضوع: سرگذشتنامه فقرا، بی خانمانها، و ... معتادها


خرید کتاب قصر شیشه ای
جستجوی کتاب قصر شیشه ای در گودریدز

معرفی کتاب قصر شیشه ای از نگاه کاربران
4.5 / 5 این واقعا خوب بود! دشوار است در زمان خواندن، اما یک کتاب فوق العاده است.

مشاهده لینک اصلی
چیزی که من در مورد این کتاب عاشق این است این است: پدر و مادر خود را با تمام گسل های خود و ذهنیت فقیر، در بدترین حالت، بدون خشم، اغراق، و یا حتی واقعا قضاوت، فقط با عشق عجیب و غریب ما همه مشاهده فرزند خود ما . اگر او در توصیف او تلخ بود، باور نکردنی بود، اما به جای آن با بخشش رنگ شده بود که باعث شد من به او احترام بگذارم، نه تنها برای زنده ماندن از دوران کودکی عجیب و غریب، برای تبدیل شدن به یک فرد موفق و حتی عملکردی، بلکه برای داشتن توانایی دیدن او گذشته با بی طرفی. فکر کردم که من فکر می کردم این بود که اگر فکر می کنید قربانی شما هستی و اگر نمی دانی چکار می کنی. همانطور که وحشت زده به عنوان واکنش مادران خود را به مشکلات او، درست است. ما فرزندانمان را به قیمت رشد خودمان گاهی بیش از پیش محافظت می کنیم. و در این جامعه ما وقتی در مورد سوء رفتار به سر می بریم، اما به کسی که مورد تجاوز قرار گرفته است، همیشه برای آنها مناسب نیست. قدرت آن نیست Weve خیلی به افراطی دیگر رفته بود که خوب بود که دوباره به سوی مرکز حرکت کند. باید وسیله ای باشد تا بتوانیم کودکان را به عنوان کودکان نوپا رشد دهیم اما آنها را از تصمیم گیری های خود در برابر بزرگسالان خود محروم نکنیم. همچنین در این کتاب، بسیاری از کلاس ها @ bad @ mentalities وجود دارد. این که خانواده هرگز برای آینده برنامه ریزی نکرده و هدف از استفاده از هر هدیه یا درآمد را به نحو چشمگیری بهبود می بخشد، اما به معنی تا زمانی که فرار می کنند، به کار گرفته می شود. آنها آنچه را که تا به حال فراموش کرده بودند، از بین بردند. آنها روز به روز زندگی می کردند. آنها وقتی که می توانند از مزیت استفاده کنند. ادعای قدیمی که شما یک مرد را به یک ماهی می اندازید، یک روز به خوردن غذا می خورید، اما او را به خوردن ماهی می دهید و به مدت طولانی غذا می خورید. آنها نگران بهبود وضعیت ایستگاهشان در زندگی نبودند، فقط همه چیزهایی را که امروز می توانستند از آن بیرون بیارند. من عجیب داشتم که هر دو والدین خیلی هوشمند و توانا بودند و تصمیم گرفتند بی خانمان باشند. این باعث ناراحتی من شد که فکر می کردند بهترین موجود بودن بار سنگینی بر جامعه است و اجازه ندادن آنها بدون درک و مراقبت از کسی که پرداخت و کار می کند برای وجود خود. این باعث ناراحتی من شد که آنها از رفاه فرزندانشان بالاتر از خودشان فکر نکردند، بلکه از آنها استفاده می کردند مثل هر عضو دیگر جامعه. گاه گاه خونم را در اعمال پدر و مادرش پیدا کردم. این چه اختالفاتی به شما خواهد انجامید. با این حال، او حوادث را بدون خشم و صدمه به ارمغان می آورد. این اتفاق افتاد او عینک های جهان را شکل داد. اما گذشته، یک مکان شاد برای زندگی نیست. او از تجربه او (یا بدی برای یادگیری) از آنچه که او می تواند انجام دهد (و یا از یاد نبرده است) و به آرامی از دوران کودکی که به سن بلوغ نرسیده است می تواند انتخاب کند. و این چیزی است که باید یک خاطره انجام دهیم: گذشته ما را به تأثیر بر آینده برساند، نه به ما زندگی برای ما بدهد.

مشاهده لینک اصلی
هشدار این است: اگر می خواهید والدین شوید، باید به سادگی از بوهمیا بگذرید. در غیر این صورت فرزندان شما ممکن است رشد کنند تا فوق العاده موفق باشند \u0026 amp؛ شما در نهایت به خوردن زباله در کوچه های تاریک پایان می دهید ... گردهمایی عجیب و غریب از خاطرات ساخته شده است! ما این را در Frank McCourt gray \u0026 amp؛ ناراحت @ Angels Ashes @، \u0026 amp؛ حتی بیشتر در هر یک از کتابهای Augusten Burroughs (عمدتا @ Run With Scissors @). هنگامی که خاطرات مانند این هستند، Roald Dahlesque به طرز شگفت انگیزی در نقاشی از پیش بینی های گذشته ... و بدیهی است که بقای شخصیت اصلی، خواننده می نویسد. مهم نیست چقدر بد است که شما آن را داشته باشید، بعضی اوقات بعضی اوقات آن را بدتر کرده اید. کودکان دیوار (حداقل 3 نفر از 4 نفر) از والدین عشایری آنها الهام گرفته شده اند و مایلند بر خلاف پیشگامان خودشان زندگی کنند که زندگی خود را در اطرافشان می گذرانند. در اینجا، شهادت یک راه زندگی شخصی در زیر سطح فقر در دوران مدرن \u0026 amp؛ خروج زنده و آمپر؛ یک زن دقیقتر برای آن. این که او از آن قدردانی می کند و لبخند را حفظ می کند، قلب این قبر غیرقانونی است. - نمی توانید منتظر دیدن فیلم باشید. (احتمالا در دی وی دی)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا باعث عصبانیت من شد - چرا افرادی که هیچ مشکلی با بچه ندارند قادر به داشتن چهار نفر هستند؟ اجازه دهید من را ترک کنم ... در ابتدا خانواده Walls همیشه در حال اجرا است. پدر الکل است، که هوشمند است، اما معتقد است همه چیز بر سر همه چیز یک توطئه است. او نمی تواند کار را به دلیل مافیایی، دولت، گشتاپو انجام دهد ... مادر دارای مدرک تحصیلی است، اما تصمیم می گیرد هنرمند باشد. خانواده به سختی می توانند از بین بروند؛ پدر هر پولی را که برای الکل مصرف می کند، بچه ها به سختی می خورد، و تمام این مدت، مادر روی صندلی نشسته است، چیزی جز خواندن نمی کند. در واقع، در یک لحظه، رائول 12 ساله، جانیث مادر خود را به این موضوع می اندازد که او نیاز به کار دارد، و مادرش می گوید که آنnot عادلانه @ که او باید برای کار. بعدها، زمانی که ژانیت پیشنهاد می کند که مادرش یک شغل و خانه را با یک خانواده ثروتمند و مراقبت از بچه ها بگذارد، مادرش می گوید: \"من زنده ام تمام زندگی خود را برای مراقبت از مردم انجام داده ام!\" من فقط می خواهم از من مراقبت کنم. شاید هم اکنون می توانید ببینید که چرا این کتاب باعث خشم من شد. من می دانم که افرادی مانند والدین ژانات وجود دارند که فرزندان خود را ساندویچ مارگارین می خورند و به آنها می گویند که در یک سطل که در خارج از خانه ریخته می شود به حمام می رود زیرا لوله های داخلی و @ toilet @ کاملا پر شده است. من می دانم که این افراد وجود دارند، اما من هنوز نمی توانم باور کنم. بخشی از من امیدوار بودم که دیوارها یک جیمز فرای را کشیده و خیلی از این کارها را انجام دادند، اما بخش دیگری از من متوجه شدم که احتمالا آن را نداشتم. با وجود گره در حفره معده من، از کتاب لذت بردم. پس از همه، فقط یک کتاب که این جذاب و خوب نوشته شده بود می تواند چنین واکنش زنده و واقعی را جرقه دهد. این کتاب خواندن سریع و آسان است و با وجود آنکه بسیاری از آن عصبانی بودم، این کتاب به من امیدوار بود که هرچیزی که بچه ها را از بین ببرد، هرگز نمیتواند به عنوان بخش عادی و مولد جامعه به پایان برسد.

مشاهده لینک اصلی
خوب، من در اصل این یک ستاره را دادم، اما بعدا مجبور شدم به عقب برگردم و مجددا آن را به دو بیت / سی تبدیل کنم. من چند زن و شوهر را متعجب کردم و متوجه شدم که شاید یک ستاره کمی زانو زده بود. این نه آن است که از قلعه شیشه ای متنفر بودم، فقط آن را با سبک روایت خودآگاهانه خودم تحریک کرد. بیش از حد @ چشم انداز چیزهای وحشتناک! @ و جزئیات به اندازه کافی نیست و یا چالش ها را به من واقعا مراقبت است. داستان های مشابه گفته می شود و در سراسر رمان خاطرات، و بیش از حد بر روی نماد برای طعم من تکیه می کنند. من نمی دانم چقدر بارها Castle Castle ذکر شده است، اما آن را به اندازه کافی روشن بود که اولین بار در مورد آن گفته شد. بله گرفتم. قلعه شکننده بسیار آسیب پذیر است - پدر مست که فانتزی ها خودخواه و ناپایدار است. مادر که ناهار میخورد بدون پول - فقط تصورات باشه. آن را دریافت کردیم.بنابراین، قبل از اینکه ما به هرکدام از شخصیت های جوانان خود متصل شویم، ما امروز به نیویورک می رویم و در این بین، داستانپرداز یک نویسنده موفق است. Gag. اساسا این کتاب تقلیدی رنگی از The Liars Club است. کتاب کارسون، پریدن از یک صخره به یک خاطره شجاعانه و با عمق زیاد در جزئیات است، به جز نویسندگان، احساسات درمورد معنای پدر، مادر، خانواده، خود را دربرمیگیرد. Karr در مورد زندگی اش و زندگی خانوادگی اش بسیار متداول است و ما نیز عمیقا در مورد خانواده و خود ما را نیز لمس می کنیم. زندگی یک زندگی جالبی بود، اما داستان چنین شخصی را مانند سفرهای خانوادگی می خواند. به همین دلیل است که من آن را 2. :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قصر شیشه ای


 کتاب بسوی کامیابی (3)
 کتاب صید ماهی بزرگ
 کتاب فمینیسم و مردم شناسی
 کتاب یک دقیقه به خودت اختصاص بده!
 کتاب معجزه عادت
 کتاب بن بست نویسنده