کتاب قدرت عادت

اثر چارلز داهیگ از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: اصغر اندرودی-ادبیات آمریکا

Charles Duhigg در Power of Habit، خبرنگار کسب و کار ما را به لبه های هیجان انگیز اکتشافات علمی می رساند که توضیح می دهد که چرا عادت ها وجود دارند و چگونه می توان آنها را تغییر داد. Duhigg یک جامعۀ جدید از طبیعت انسانی و توان بالقوه آن را ارائه می دهد. این اطلاعات را به روایات غریزی تقسیم می کند که ما را از هیئت مدیره Procter & Gamble به سمت حاشیه NFL به خط مقدم جنبش حقوق مدنی می برد. در اصل، قدرت عادت حاوی یک استدلال هیجان انگیز است: کلید به طور منظم ورزش، از دست دادن وزن، تولید مثبت و موفقیت است، درک اینکه عادت ها چگونه کار می کنند. همانطور که دوهیگ نشان می دهد، با استفاده از این علم جدید، می توانیم کسب و کارهای ما، جوامع و زندگی ما را تبدیل کنیم.


خرید کتاب قدرت عادت
جستجوی کتاب قدرت عادت در گودریدز

معرفی کتاب قدرت عادت از نگاه کاربران
من فقط کلی McGonigals @ Willpower Instinct @ را خوانده ام، بنابراین نمی توانم کمک کنم اما دو را مقایسه می کنم. Duhigg یک خبرنگار تحقیقی برای نیویورک تایمز است، در حالی که مک گانیگال یک روانشناس پژوهشی است و تفاوت در نوشتن وجود دارد. McGonigal درک بسیار بهتر از تحقیق و نحوه استفاده از آن است، در حالی که Duhigg به داستان است که سرگرم کننده است، اما گسترش قدرت تفسیر خود را. مشکل آزار دهنده ترین سبک آن این است که او داستان هایش را از بین می برد، دیگران را متوقف می کند تا دیگران را شروع کنند و بعدا دوباره به آن بازگردند. من فرض می کنم تلاش برای اضافه کردن احساس پیش بینی و درام به آنچه که در غیر این صورت یک کتاب علوم غیر مستقیم مستقیم است، اما من متوجه شدم آن را ناامید کننده برای رفتن به عقب و جلو را بدون دلیل خوب است. من لذت بردن از بسیاری از داستان های خود را هر چند. جالب ترین بخش در مورد عادت های اجتماعی بود که در آن او توضیح می دهد که چرا دستگیری رودا پارکس چنان نفوذی بود که زنان دیگر سیاه پوست نیز در همان زمان از پذیرفتن کرسی ها خودداری نکردند، اما جالب توجه نبودند (پارک ها در دهه های مختلف از گروه ها، سیاه و سفید، و برخی از افراد نفوذ می دانستند). کل داستان اینکه چگونه مارتین لوتر کینگ، جونیور درگیر شد، و همه افرادی که رانندگی اتوبوس را تحمل کرده بودند، بسیار شگفت انگیز است تا جزئیات بیشتری بشنوند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عالی است و شما باید آن را بخوانید. برای خط قرمز قطعی چطور است؟ دلیل این کتاب خوب این است که از تحقیق برای توضیح چگونگی شکل گیری و تغییر عادات استفاده می کند. همه می دانند کسی که بی شکل بوده یا یک سیگاری بود، و سپس در چیزی که ظاهرا تقریبا یک شبه به نظر می رسد، در مدت کوتاهی تغییر کرده است. آنها چگونه انجام دادند؟ آنها عادت های جدید را شکل دادند و تغییرات قدیمی را تغییر دادند. چطور می توانستند چیزی به اندازه کافی و عادت کنند، خوب یا بد. این کتاب در تحقیق در مورد از دست دادن حافظه توضیح داده شده است. به عنوان مثال، این تحقیق نشان داد که بیماران مبتلا به از دست دادن حافظه نمیتوانند کسی را که در آن آشپزخانه است خواسته باشد، اما هنگامی که آنها گرسنه می شوند، بیدار می شوند و به آشپزخانه به طور اتوماتیک می روند. این کار با حلقه عادت نشانه، روال و پاداش. نشانه باعث می شود که مغز به طور معمول به عنوان پاداش پیش بینی کند. مثال کلاسیک استرس و سیگار کشیدن است، نشانه استرس است، معمول است سیگار کشیدن، پاداش احساس سیگار به ارمغان می آورد. من بیشتر علاقه مند بود که چگونه کتاب توصیف تغییر عادت. ما با آن روبرو هستیم، ما همه عادت هایی را که می خواهیم تغییر دهیم. برای رسیدن به این هدف، باید نشانه و پاداش را حفظ کنیم، اما روال را تغییر دهیم. مثلا از زندگی من برای نشان دادن از یک مثال استفاده می کنم. من عاشق شکلات هستم و آن را بدتر می کنم دوست دارم در آن شب بخورم. خوب من عاشق غذا خوردن در شب می شوم چون این چند سال پیش عادتم را شکل دادم. من از راهنمایی های این کتاب برای تغییر این عادت استفاده کردم. من نشانه و پاداش را حفظ کردم، اما من روشی را برای استفاده از سیب ها به جای شکلات تغییر داد. این منطق به مجموعه های بسیار بزرگتر مشکل مانند سازمان ها و جوامع جریان می یابد. تمرکز بر تغییر یک چیز، عادت سنگ کلیه که از آن یک آبشار عادت های دیگر شکل می گیرد. نویسنده این مثال را با بحث درباره اینکه چگونه شرکت Alcoa توسط عادت اساسی سنگین تمرکز بر ایمنی تبدیل شده است، نشان می دهد. کتاب به خوبی جریان دارد و از مفاهیم ارائه شده برای تحقیق استفاده می کند. مخاطبان که می توانند از این کتاب بهره مند شوند، از افراد به شرکت ها به دولت ها گسترده است.

مشاهده لینک اصلی
به خاطر مجله NYT شگفت انگیز در مورد نحوه هدف عادت های خرید ما را بخوانید. بقیه کتاب به عنوان قانع کننده نیست - گاه گاه بعضی از مباحث استدلال های خاصی که می خواهند نشان دهند (نمونه های یكی از یك جسورانه ترین) باشند، پشتیبانی نمی شود و بخشش در مورد نحوه حركات اجتماعی ضعیف و غیر قابل تحسین و نه واقعا عادت ها، در خود سبک و ساختار اغلب دلربا بود و این کتاب به عنوان هدف نهایی آن به نظر می رسد. من نمی دانم، من حدس می زنم که من روانشناسی یا علم اجتماعی را به اندازه کافی بزرگتر انتظار می برم و در عوض بیشتر از یک کتاب به طور جامع برای انواع کسب و کار / مدیر و افراد در آغاز سفر خود کمک می کنم. اما من به رده دوم می افتم، پس چرا من این کتاب را خیلی دوست دارم؟ نمیدونم. شاید من فقط از اینکه چگونه این دلارها پول را در کنسرتهای شرکتی برگزار می کنند حسادت دارند. به هر حال، درسهایی که من را از بین می برند - هر روز صبح تخت خود را مرتکب می شوید و مرتکب اشتباه می شوید. دو عادت است که می تواند تمام زندگی شما را تبدیل کند. نمودار در مورد فعالیت مغز ماوس پس از پاداش، در نهایت وارد پاداش می شود (منشا گرایش) * تغییر عادت ها نیازمند شناسایی نشانه ها و پاداش هایی است که باعث رفتار و رفتار عادت می شوند و سپس از جایگزین های مختلف برای رفتارهایی که ممکن است همان پاداش را به دست بیاورند، برنامه ریزی دقیق و دقیق برای پاسخ دادن به موقعیت های چالش برانگیز می تواند بسیار مفید باشد (ex Scottish zip / hip جایگزین بیماران، مایکل فلپس، استارباکس) * با عادت های پیچیده تر مانند الکل و یا چیزهای مرتبط با فوتبال، اعتقاد واقعی و تسلیم به برخی اهداف بالاتر ضروری است * به طور کلی، آن را موثر تر برای تغییر عادت های دیگر، اگر شما آنها را باور داشتن برخی قدرت و یا اقتدار بیش از تصمیم خود را از جمله اگر شما آنها را مجبور به زور * کازینو فوق العاده شر است

مشاهده لینک اصلی
این ممکن است از زمان افزایش آن از طریق iPhone آگاهی داشته باشد. متاسف. هشدار اول: من در تحقیق کار می کنم. بخش بزرگی از کار من ایجاد این حلقه های عادت و دیدن اینکه آیا آنها می توانند از طریق دارو تغییر یا تقویت شوند. هشدار دوم: من مقالات روزنامه نگاری و عاشقانه، نوشتن علمی، و خواندن فنی، حتی از کارم. هفتم هشدار: من فقط به فصل هشتم رسیدم. من صادقانه نمی دانم آنچه که انتظار داشتم. به طور گسترده و بزرگ، زمانی که وزوز بزرگ در مورد یک کتاب من ناگزیر آن را دوست ندارم با استثناها بسیار کم است. من امیدوار بودم چیزی شبیه و چشم باز کنم شخصیت های متفاوت و شخصیت بیشتری را در مورد عادت ها و اعتیاد (که واقعا عادت است اگر شما در مورد آن فکر می کنم)، و من اغلب توسط نوشتن و حروف نادرست رها شد. من متوجه شدم که این کتاب برای بررسی علمی در نظر گرفته نشده است، اما زمانی که لحظات خنده دار زیادی در مورد تحقیق در مورد صحبت کردن وجود داشت، حدس می زنم که من انتظار داشتم که کمی بیشتر در شرایط ناملایمات وجود داشته باشد. بزرگترین مشکل من با این کتاب این بود که احتمالا می توانستم چند فصل اول را بخوانم و درک کامل این نظریه را داشته باشم. در حالی که برخی داستان ها جالب بودند، من به داستان داستان پدر بزرگ سیمپسونها یادآوری کردم. من فکر نمیکنم که ما نمونههای بسیار زیادی را که همه همگی همین کار را کردهاند مورد نیاز داشته باشیم. فکر می کنم همه درختانی که می توانستند نجات پیدا کنند، اگر چند نفر از آنها حذف شده باشند. نمی فهمم اشتباه کردم، خواندن بد نبود. افراد با پس زمینه غیر نورولوژی می توانند از آن لذت ببرند و چیزی از آن یاد خواهند گرفت. اگر چه چگونگی اعمال آن به زندگی شما بسیار از کتاب خارج می شود (مگر آنکه در فصل هایی که من هنوز نمی دانستم). بله، پاداش جدیدی برای برداشتن عادات بد پیدا کنید، اما چگونه؟ جالب است که این پیشنهادات را ببینید. به طور کلی، وحشتناک نیست اگر یک باشگاه کتابی نباشد، نمی خواهم آن را از عهده خود بردارم، اما من ناراحت نیستم که بیشتر آن را خوانده ام. من ناراحت شدم که خواندنش را امیدوار بودم که در فصل بعد چیزی متفاوت از آنچه اتفاق افتاد رخ دهد. صرفه جویی در زمان و پول صرفه جویی و خواندن مقاله او NY Times (حداقل من فکر می کنم آن وجود دارد) به جای.

مشاهده لینک اصلی
هیچ چیز موفق نمی شود مانند موفقیت: Case StudyHey. آیا شما از توماس بیکر شنیده اید؟ چگونه کارول راایت؟ کریس کامرون؟ وینت شاو؟ اجازه دهید ما راجع به Baker صحبت کنیم. تیماس بیکر به طور متوسط ​​جو، اما بدون جاه طلبی نیست. چند سال پیش، با تكیه بر روی یك تك، تام، به اندازه كافی كاملا رقابت كننده، تصمیم گرفت كه زندگی خود را در دستان خود بگیرد. او بیشتر تصمیم گرفت که یکی دیگر از کتاب کمک های خود را انتخاب کند و این بار به طور کامل بر روی آن پیگیری شود. هیچ مانعی ندارد او پرسید، در این سایت شگفت انگیز نگاه کرد و بالاخره تصمیم گرفت که آنچه را که او به نظر می رسید، بهترین لحظه ها را داشته باشد. به نظر می رسید که رتبه بندی ها نیز از جهان خارج شده اند. نویسنده، در مقدمه، حتی تلاش می کند تا اطمینان او را در برابر احساس بیش از حد از بیش از تحقیقات در کتاب غلبه کند. این دقیقا نوعی کمک است که تام مورد نیاز است. تام این کتاب را با سعی و کوشش خواندنی خواند. او یادداشت ها را انجام داد و پلاک ها را ساخت و حتی برای یخچال و نوار های مخصوص چسبندگی مخصوص آینه خود، آهنرباهای خود را خرید. او می دانست که این می تواند کار کند. او فقط باید باور داشته باشد. او روال های خود را تغییر داد، شناسایی و نشانه های نشانه های عادت را تغییر داد. او آنها را ایجاد کرد، او با آنها بازی کرد، حتی سرگرم کننده بود. او بسیار اختراع و تخیلی بود. نویسنده می تواند تلاش کند اگر می داند. تام تصمیم می گیرد که او پس از پرداخت، به دوئگیگ درباره موفقیتش بنویسد. یک ماه گذشت تام پیشرفت های جزئی را به وجود آورد اما به نظر نمی رسید که بازنشستگی بزرگی باشد. او خود را برای انتظار وفاداری به قتل رساند. او خود را به یاد می آورد که این چیزها زمان می گیرد. او در آن 6 ماه نگه داشته است. حتی دستاورد های جزئی او که در ابتدا ساخته شده بود، در حال حاضر با کنار گذاشته شده است. او در این زمان کتاب سه بار خوانده بود، تلاش کرد تا ایمان خود را دوباره تأیید کند. او اکنون حاضر شده است، اما او در آن نگه داشته است. 2 سال. کتاب طولانی فراموش شده است. اما تام مشکل را برای مستند سازی تجربیات خود گرفت و یک مطالعه موردی دقیق را برای نویسنده ارسال کرده بود. او درخواست کرده بود که در نسخه بعدی کتاب قرار گیرد. او می خواست نویسنده را به یک فصل در مورد شکست - در مورد چگونگی آن ممکن است برای همه کار نمی کند. او می خواست یک هشدار ساده ای بگوید که فقط یک کتاب ارزشمند از مطالعات موردی در مورد موفقیت ارائه شده است، هیچ دلیلی وجود ندارد که انتظار داشته باشیم که هر رویکرد (بدون توجه به اینکه چقدر خوب) ممکن است برای همه کار کند. در صورت بروز این مسائل، انسان ها آرزوهای آسیمووسک را برآورده می کنند. او فکر کرد که این امر عمق و واقع گرایی را به یک کتاب خوب دیگر اضافه خواهد کرد. حتی یک لغزش تایید خودکار ایجاد نمیشود. اما این درست بود، او یک کتاب جدید گلدول را در یک میدان فرودگاه دیگر کشف کرده بود. ظاهرا، این فقط عادت هایی است که نمی کند، درس ها را هم ندارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قدرت عادت


 کتاب زندگی شجاعانه
 کتاب گفتگو با خدا (جلد سوم)
 کتاب پیامبر
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب ننگ بشری
 کتاب هزار خورشید تابان