کتاب قتلگاه

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات آمریکا

قتلگاه، اولین رمان از مجموعه داستان­‌هایی با محوریت شخصیت جک ریچر است که لی چایلد، نویسند‌ه‌ی بریتانیایی، آن را در سال 1997 به رشته‌ی تحریر درآورد. پس از استقبال گسترده‌ی خوانندگان و منتقدان از این کتاب، دنباله­‌های آن نیز یکی پس از دیگری نوشته و به مخاطبان در سراسر جهان عرضه شد. تا کنون (2014) نوزده قسمت از مجموعه‌ی جک ریچر نوشته شده و با فروشی فوق­‌ا‌‌لعاده همراه بوده است.

جک ریچر یک پلیس سابق ارتش است که اکنون زندگی بی­‌هدفی را می­‌گذراند و در سرتاسر آمریکا آواره و سرگردان است. او یک ساعت پس از ورود به شهر کوچک و گمنام مارگریو در جورجیا، به جرم قتل بازداشت می‌­شود. تنها چیزی که او می­‌داند این است که کسی را نکشته است. حداقل نه در این شهر، و نه اخیراً. ولی او هیچ شانسی برای قانع کردن کسی ندارد...


خرید کتاب قتلگاه
جستجوی کتاب قتلگاه در گودریدز

معرفی کتاب قتلگاه از نگاه کاربران
تعجب نکردم که من واقعا از اولین کتاب جک ریکر لذت بردم! آن را به مخفیانه زندگی می کردند و یک داستان سریع حرکت در حال حرکت است. ریکر یک شخصیت جالب است و من منتظر خواندن بعدی در سری هستم.

مشاهده لینک اصلی
کشته شدن طبقه، بد نیست، من نویسنده نویسندگی را دوست داشتم، اما بسیار قابل پیش بینی بود و شخصیت ها به نظر من واقعی نبودند.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب جک ریکور نیست که خوانده ام، بنابراین من قبلا می دانستم که جک ریچر چیست. لی Childs ایجاد کنان مدرن است. معنی این است که او لباس کامل است، متخصص سلاح های مدرن (اسلحه، سوئیچ بلد، احتمالا از شمشیر استفاده می کند اما هنوز نمی شود)، و همچنین مبارزه غیر مسلح. او جنگی بزرگ و جنگنده تست شده است. او زندگی خود را به عنوان تعجب یک برگ در باد منفجر از یک مکان به دیگری معمولا پیدا کردن ماجراجویی / مشکل که در آن او فرود می آید. پیچیدگی کمی بر روی شخصیت Jack Reacher این است که او نوعی از مهارت های استنتاجی شرلوک هولمز را دارد. با وجود این که جک از حرکت های پر جنب و جوش استفاده نمی کند، سبک مبارزه خود را برای زنده ماندن و گرفتن حریف به صورت کارآمد / بی رحمانه ممکن است. این ها لبخند سر، انگشتان دست و پا، چشم ها و عکس های مهره ای دارند. من واقعا از Lee Child لذت می برم (از طریق صدای Jack Reachers) مکانیک مبارزه را توضیح می دهد، از بهترین راه برای نفرت از شمشیر به شمارنده. با یک شگفتی جک ریچر از یک شهر کوچک خواب آلود بازدید می کند تا به 63 سالگی نگاه کند آدم کشی. با این حال او خود را برای یک قتل جدید به عنوان تنها غریبه در شهر راه می یابد. برای شروع از رمز و راز فقط یک کنجکاوی گذرا به اوست، اما هنگامی که ریچر شخصا درگیر آن است، رمز و راز به یک اولویت مهم تبدیل می شود، که باید حل شود حتی اگر او نیمی از مردم را در شهر تخریب کند. داستان بزرگ و نقطه شروع عالی برای معرفی طرفداران جک. من به ویژه دوست دارم که راه ارتباط کودک با تمام اهدافش چطور است و با پیامدهای بعد هم ارتباط دارد. نه تنها گفتن داستان بیش از خرید کتاب بعدی است. این کتاب چنگ زدن و سریع است با وجود بیش از 500 صفحه، کتاب فقط به نظر می رسد پرواز. خواندن بسیار لذت بخش !!

مشاهده لینک اصلی
این واقعا 3.5 است، اما از جک ریکر خیلی لذت می برم، من آن را بالا برده ام. جاک ریچر! جک ریکور فوق العاده فوق العاده است! Ive شنیده می شود در مورد سری لی Childs Jack Reacher، اما تا زمانی که یک منتقد در Hit Fix (http: //www.hitfix.com/blogs/motion-ca ...) در جریان بود و در مورد چقدر وحشتناک بود اگر تام کروز او را بازی کند، من واقعا فکر کردم که باید اول را انتخاب کنم. و بسیار سرگرم کننده بود. جک یک فرد 13 ساله (که من حدس می زنم تغییرات از کتاب به کتاب) گفت: 13 ساله جانباز پلیس نظامی است که به افتخار آزادی است، عمدتا از طریق گرجستان چکش می کند و در یک شهر کوچک برای قتل او مرتکب شده است . در داستان برخی از پیچ و خم های عجیب و غریب وجود دارد، و حتی اگر فکر می کردم آن را محکم تر کرده بودم، و من همیشه تحقیر می کنم وقتی که بدبختی ها فقط بد، اما eeeeeevil درگیر یک سرپیچی بزرگ (همیشه به نظر من برای من غیر قابل باور است ) با اتفاقی باور نکردنی، خود راجر ارزشمند بود. شخصیت خنده دار و بدبختی که بالاتر از بعضی از افراد نیست که وقتی با زندگی خود و یا دوستداران خود آشفته می شوند. اوه، و صحنه های زندان؟ از بین بردن و من چند چیز را آموختم، یعنی: اگر کسی سعی می کرد کسی را غرق کند، دستان خود را روی اندام خود بکار ببرد و انگشتان دست خود را از دست ندهید، زیرا کسی می تواند چیزهایی مانند شاخه ها را فریب دهد. اوه، و برای پلاگین های چشم هدف. OH - و پیشانی شما قویترین استخوان در بدن شماست، بنابراین سرگیجه دادن موثر است تا افراد را به بینی بزنید. نابودی، درست است؟ خیلی ناخوشایند! و با این حال، بالقوه مفید!

مشاهده لینک اصلی
رید ژوئن 2017 (کتاب صوتی) - من کتابهای جک ریکر را دوست دارم خیلی ممنونم که دوباره آنها را خواندید. من خیلی لذت می برم که گوش دادن به صدا برای این سری و عشق است که آنها از همان بازیگر صدا (دیک هیل) برای همه کتاب تا کنون استفاده می کنند. من بیشتر از همه چیز در مورد این کتاب لذت بردم و یکی یا دو چیز که من ندیدم به آسانی نادیده گرفته شد. خیلی خیلی خیلی ممنونم به یاد داشته باشید در آخرین دیسک فکر می کنم که چرا این کار را انجام نداده است؟ اما من نمی توانم به یاد داشته باشم که من چه می خواهم او را انجام دهد، بنابراین من آن را به عنوان یک دروازهبان واجد شرایط. :) ------------------------------------------------ ---- جولای 2014 (نسخه کپی) - کتاب خوب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قتلگاه


 کتاب کامینو رئال
 کتاب رویای تب آلود
 کتاب خشم
 کتاب شاهزاده سرمگس
 کتاب تمام آن چه که هرگز به تو نگفتم
 کتاب قصه زویی