کتاب فلورا و اولیس

اثر کیت دی کامیلو از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-ادبیات آمریکا

آن را به عنوان بهترین داستان ابرقهرمان انجام می دهد، با یک حادثه غم انگیز است که پیامدهای غیر منتظره ای. سنجاب هرگز پاک کننده جارو را نمی بیند، اما Flora Belle Buckman، که هر کدام از کتاب های کمیک را می داند چیزهایی را که می تواند به شما ببخشد، بخواند! »، تنها شخصی است که می تواند وارد عمل شود و او را نجات دهد. چیزی که پیش بینی نمی شود این است که اویلس (سنجاب) به تازگی متولد شده است، با توانایی های قدرت، پرواز و اشتباه نوشته شده است و فلور نیز تغییر خواهد کرد، زیرا او امید و وعده قلب فراوان را می یابد. از کیت دی کامیلو، نویسنده ی محبوب نیویورک تایمز، از داستان # 1، یک داستان با صدای بلند و خنده دار پر از شخصیت های بی نظیر و شاداب و با فرمت جدید هیجان انگیز است.


خرید کتاب فلورا و اولیس
جستجوی کتاب فلورا و اولیس در گودریدز

معرفی کتاب فلورا و اولیس از نگاه کاربران
این یک داستان کاملا عالی است که توسط نوشته های عالی نوشته شده است - کیت دی کاملیو، پس از همه، البته البته - اما چیزی در مورد تن از من بد اشتباه است و من فقط می توانم هرگز در کتاب وارد کنید. طبیعت بیش از حد ملودرامانه و عجیب و غریب سنگین که فقط به نظر می رسید بیش از حد خود آگاه است؛ احساس می کرد که سعی می کرد بیش از حد سخت باشد و هرگز چیزی که می خواست آن را نداشت - کتاب به من احساس می کرد که لباسش را عوض کرده بود. اگر این احساس می کند همانطور که با هر کتاب، برخی از این ها را دوست دارند و بعضی از آنها معتقدند. من عادت دارم اما مجبور شدم یک ستاره را در تصدیق نامه نوشتن کیفیت و اعتماد به نفس که درخواست تجدید نظر او را دنبال می کند اضافه کنم. آن را امتحان کنید، شاید آن را دوست داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
من همه چیز را در مورد این کتاب عاشقانه می خوانم، عجیب و غریب و حرف های بزرگ آن، سهولت که DiCamillo اظهارات بزرگ در مورد زندگی را به آسانی یک آپارتمان بانوی پیر با مبل صاف اسب .... بی نظیر آن امیدوار است زیرا شما هیچ چیز برای از دست دادن ... و پیام برگشتن به سمت شما. اما این پیامی نیست که کتاب لندن آن را یک ماجراجویی عظیم با یک قهرمان فوق العاده و یک قورباغه و دونات و ساندویچ ژله و یک شگفتی شگفت انگیز از یک پسر تقریبا کور .... و خیلی بیشتر. خواندن آن را برای شادی لذت تجربه یک نویسنده خلاق کار او سحر و جادو نه تنها در شخصیت های خود را به شما فشار دهید.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم صبر کنم تا این کتاب را برای خواهر 10 ساله من برگردانم. مورد جدید. ایده بذر دیوانه است: یک سنجاب به یک جارو برقی مجهز می شود و با توانایی های جدید پیدا شده، که یکی از آنها توانایی نوشتن شعر است، زنده ماند. من تصورات را دوست داشتم، زبان دوست داشتنی را دوست داشتم، و شخصیت ها را دوست داشتم (حتی زمانی که بعضی از آنها باعث تحریک من شد). این کتاب با شگفتی و شگفتی کودکانه پر شده است، اما آن نیز خشن و عاطفی غنی است. تم ها عبارتند از دوستی، تعلق، خانواده و شجاعت. دوستش داری

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چرا من خواندن Flora \u0026 amp؛ اولیس برای مدت طولانی. کاملا چیزی است که من می توانم با آن اشتباه پیدا کنم. این کمال است! این کتاب پر از کلمات شگفت انگیز برای غنی سازی فرهنگ لغت، سمبل، خشونت، پیشگویی، پاستوریزه است. و عشق هر دو کتاب های کمیک و شعر فقط یک پاداش است. همه شخصیت ها به یاد ماندنی و دلربا هستند. دوستی و عشق غیر منتظره بین شخصیت های عامیانه عالی بود. کتاب به من یادآوری یک فیلم واس آندرسون در آن لحن است.

مشاهده لینک اصلی
3 1/2 ستاره این کتاب از شگفت انگیز قوی شروع شد، اما به داستان کاملا احمقانه و بی معنی تبدیل شد. من نیمه اول داستان را جذب کردم، اما نیمه دوم من علاقه خاصی به من نداشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فلورا و اولیس


 کتاب هالیوود پست مدرن
 کتاب حرف حرف حرف
 کتاب ایوسیف برودسکی
 کتاب شبح شصت و هشتم
 کتاب ذهن کودک
 کتاب شک