کتاب فروخته شده

اثر پاتریشیا مک کورمیک از انتشارات تیسا - مترجم: سیده صدف عظیمی-ادبیات آمریکا

طبق آمارهای جهانی، هر ساله خانواده‌های فقير نپالی، دوازده ‌هزار دختر را به باندهای بين‌المللی فحشا می‌فروشند. كتاب «فروخته شده» داستان غم‌انگيز و دردآلود دختركی است روستايی، از كوهستان نپال كه ناپدری‌اش او را به مبلغی ناچيز می‌فروشد. دخترك دلخوش است كه در شهر، با خدمتكاری در منزل بانويی ثروتمند، دستمزدی خواهد گرفت و با آن به خانواده‌ی فقيرش كمك خواهد كرد، اما ناباورانه از عشرتكده‌ای در يكی از شهرهای هند سر در می‌آورد... كتاب «فروخته شده» با بيانی صميمی و كودكانه، گاهی به زبانی شعرگونه، خواننده را با بی‌قراری به‌ دنبال خود می‌كشاند.


خرید کتاب فروخته شده
جستجوی کتاب فروخته شده در گودریدز

معرفی کتاب فروخته شده از نگاه کاربران
این یک کتاب خوب بود. حوادث واقعا با احساسات من بازی کردند. در حالی که خواندن من فقط عصبانی شدم، مثل این که چگونه می توان یک نفر را خیلی زشت و یک کودک را برای تجارت جنسی فروش داد. زمان Laskshimis درthe house خوشحال @ لحظات بسیار تاریک بود اما نویسنده در لحظات کوچک کمی از تعامل خود را با یکی از دختران دختر دیگر قرار داده است. تمام وقت من خوشبخت بودم که نیمی از لکشییمی را فرار کنم یا یک طرح فرار ایجاد کنم. بیش از همه، این کتاب برای همه توصیه می شود. من یکی از 5 کتاب برترم را که تا به حال خوانده ام، می گویم.

مشاهده لینک اصلی
داستان قشنگ و غم انگیز آزادی و غیبت آن. بعضی اوقات صفحات را دچار مشكل می كنند، زیرا از تهمت و هراس برای لكشمی نگران بودم. پس از خواندن داستان این یک دختر که مجبور به چهرهی ظالمانه ی ظالمانه آن بود، من فکر میکردم که چقدر چنین لشکمیها همان وحشتی را تجربه میکنند که توسط هموطنان یا خانوادهاش به بردگی در سرتاسر مرز فروخته شدهاند. این فقط وحشیانه است. من فکر می کنم این داستان قشنگی است نه تنها به خاطر اینکه دخترها با آن مواجه می شوند، بلکه به این دلیل که مک کورمیک توانایی آن را در چنین نوشتن عالی دارد. من سبک او را دوست داشتم - مجموعه ای از نقاشی های کوتاه و اصیل که باعث می شود شما تعجب کنید که چگونه شاعرانه می تواند پروسه باشد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یکی از موارد ذهنی برای باشگاه کتاب مادر / دختر من است. دختر من چهار است، بنابراین من تا به حال برخی از ... اما آن را به موضوعات جالب، تم ها، و سوالات، مانند: 1. جنسیت، قاچاق جنسی، تجاوز و قربانی کردن زنان (جای تعجب نیست) 2. خود رعایت 3. قانونی کردن / محرومیت از مسائل مربوط به فحشا / جنسیت 4. جهانی شدن با تمام زوایای آن و زگیل کتاب در شکل شاعری نوشته شده است، اما من آن را منحرف نکردم. در حقیقت، من فکر می کنم که موفق به ایجاد چارچوب عفتی شدم که ناسازگاری موضوع را متعادل می کرد.

مشاهده لینک اصلی
من از این خیلی سریع خواندم. یک داستان تلخ. قلب من با تمام لشکمی از بین رفت. من می دانم این یک کار داستان است، اما این ترس هنوز به این روز اتفاق می افتد. ما حتی این چیزها را در کانادا در یک شهر نزدیک به ما اتفاق می افتد. این چیزها نباید اتفاق بیفتد. این وحشتناک و منزجر کننده است.

مشاهده لینک اصلی
من نمی تونم واقعیت این است که این نوع از چیزها واقعا اتفاق می افتد، برای من خسته کننده است. چطور یک خانواده می تواند مایل به تجارت دختر خود را برای کمتر از 300 دلار فراتر از من است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فروخته شده


 کتاب مدل موی تازه برنیس
 کتاب ژاله کش
 کتاب درخت بخشنده
 کتاب خواهش میکنم ساکت باش
 کتاب قاتل شما چیست ؟ قاتل شما کیست ؟
 کتاب گربه ای زیر باران