کتاب فرزندان هورین

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات روزنه - مترجم: سید ابراهیم تقوی-ادبیات آمریکا

کودکان از Húrin اولین کتاب کامل توسط J.R.R.Tolkien از سال 1977 انتشار The Silmarillion است. شش هزار سال قبل از اینکه Ring One نابود شود، میانه زمین زیر سایه لرد تاریک Morgoth قرار دارد. بزرگترین جنگجویان در میان الف ها و مردان از بین رفته اند و همه در تاریکی و ناامیدی هستند. اما یک رهبر جدید مرگبار، تورین، پسر هوین، و با گروه خشونتآمیز او، سرکوب می شود، در جریان جنگ جهانی دوم، در انتظار روزی است که با سرنوشت و لعنت مرگبار او روبرو می شود. br />
نسخه چاپی «بچه هاورن» شامل هشت رنگ نقاشی آلن لی و یک نقشه سیاه و سفید است.


خرید کتاب فرزندان هورین
جستجوی کتاب فرزندان هورین در گودریدز

معرفی کتاب فرزندان هورین از نگاه کاربران
مکلارن مقدس. صادقانه بگویم، من هرگز کتاب و تراژدی افسرده ای ندیدم. آنها جالب هستند ... اما همیشه به نظر می رسد ناقص، مانند رومئو و ژولیت. بیایید صادق باشیم، این نسخه بسیار بهتر از رومئو و ژولیت است. من واقعا از این شروع کردم، از آنجا که Id شنید که بسیار تاریک و افسرده بود (مشاهده اسپویلر) [و آن مربوط به تجاوز (پنهان کردن اسپویلر)]، اما واقعا واقعا از آن لذت بردم. به نظر من این خیلی بد نبود تنها دلیل آن این است که کتاب پنج ستاره برای من این نیست که آن کتاب پربارتر (معیاری) نبود، و من دقیقا از دو قسمت از آن لذت بردم (مشاهده اسپویلر) [مانند همه موارد تجاوز ... (مخفی کردن اسپویلر) ] به طور کلی، این کتاب خوب بود، فقط LotR یا The Hobbit بسیار جذاب نبود. : D

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** کودکان Hurin یک کتاب زیبا است. من به عنوان یک کتاب مقداری (75 دلار) نسخه گردآورنده های سخت افزاری را برای کتابخانه های کوچک خریداری کردم و فقط می توانم بگویم که تصاویر آلن لیز فوق العاده هستند. من این کتاب را بلافاصله خواندم و می گویم که این باید برای طرفداران Tolkein مادام العمر باشد. کارهای Tolkeins بخش بزرگی از دوران کودکی من بود و مادر من آنها را قبل از خواندن به من خواند. او مجبور شد از خواندن آنها جلوگیری کند، زیرا من سوالات فراوانی را مطرح می کنم تا وقتی که من هشت یا نه ساله بودم خودم را بخوانم. این داستان یکی از قدیمی ترین کوکی ها است. او داستان تورین توامبر را در سال 1910 در قالب شعر حماسی شروع کرد (پنتامام iambic اگر به درستی به یاد داشته باشید). این داستان به شکل چسبنده در The Silmarillion ظاهر می شود. در اینجا، روایت توسط Christopher Tolkein اصلاح شده و ویرایش شده است، زیرا J.R.R هرگز آنرا به پایان نرسانده است. این واقعا برای من عجیب است زیرا گفته شده است که J.R.R. بیشتر اوقات با قهرمان داستان، تورین، از هیچ کدام از شخصیت های دیگر او شناسایی نشده است. به گفته ی من، این کار را به هیچکس توصیه نمی کند به جز طرفداران هولکین طرفدار Tolkein. روایت در قرون وسطی افسانه های خاورمیانه تلکین به شدت خسته شده است. روایت مانند یک تراژدی یونانی خوانده می شود. تورین از ابتدا لعنت شده است. هورین، تورین پدر افتخار و باهوش، توسط Morgoth، دشمن، پس از از دست دادن جنگ از اشک های Unnumbered دستگیر شده است. دروغ Morgoth Hurins کودکان و زنده نگه داشتن او را به تماشای بدبختی خود را از بالای تخت تقلا برای اکثر زندگی خود را. تورین به یک جنگجوی بزرگ تبدیل می شود که هر دو افتخار و شریف است اما قربانی لعنت مورث می شود. او بسیاری از اعمال عالی انجام می دهد، اما همه چیز را به او نزدیک می کند یا از بین می برد. او بهترین دوست خود را ناامید می کند، خواهر خود را از دست می دهد هرگز او را شناخته و موجب نابودی یکی از جنبه های بزرگ ترین تمدن ها می شود. این ها فقط برخی از عواقب ناشی از لعنت مورگفت هاست. می توان استدلال کرد که غرور و افتخار تورین ها این وحشت را بر سر خود می آورد. من به خاطر این پیچیدگی های تند و تیز از Tolkein واقعا لذت بردم. شما می توانید این کتاب را در سطوح ساده تر خود بخوانید و فقط خوب باشید. اما اگر شما تصمیم به فرو رفتن در موضوعات عمیق تر داشته باشید، قول می دهم که با طلا پاداش داده شود (یا میتریل - اگر شما یک طرفدار واقعی).

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب خوب است این باعث شد من خیلی سنگین باشم، این موضوع تاسف است و به همین دلیل است که سه ستاره من می آید. با این حال، بدون شک این شاهکار Tolkien است، جایی که او نشان می دهد که تخیل و تسلط او فراتر از خداوند حلقه ها است. این یک کار است که در فضای تراژدی اتفاق می افتد و در مورد لعنت است که یک مرد را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، که به دنبال فرار از همان است که عذاب او را در هر اقدام خود و سیل افکار خود را فورا. این یک رمان خوب است که من را متراکم ساخته است، اما اگر مجبور باشم فقط قطعه را نقد کنم، شمار بیشتری از ستارگان را خواهد داشت. پایان من را دوست داشت فاجعه ای به سبک تلکین. بسیار ناراحت و پر از ناامیدی است.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین، تصمیم گرفتم که گام بعدی Tolkien nerdom را برگردانم و یکی از کتابهای غیر مجاز او را بخوانم. در ابتدا، من از این داستان عاطفی جدا شدم، زیرا اجازه می دهد چهره ی آن را ببینم، Tolkiens هرگز واقعا با طراحی شخصیت عالی نبود. من خسته شدم، و فکر کردم که احتمالا باید ترک کنم. اما من تاکید کردم من خوبم نیمه نهایی کتاب سرعت بیشتری پیدا می کند و به چیزی به یاد می آورد که یک تراژدی یونانی است - چیزی که انتظار نمی رود. من شوکه شدم، باعث ناراحتی من شد و تصوراتم را به طور کامل گرفتم. خوب به ارزش تلاش.

مشاهده لینک اصلی
خواندن Tolkien بسیاری از سال ها پس از خواندن پروردگار حلقه ها احساس عجیب و غریب است. این نویسنده همیشه ما را به زمین جادویی هدایت می کند، جایی که قهرمانان همیشه کوچکترین و شخصیت های کمترین انتظار بوده اند. در هنگام خواندن Silmarilion دیدم آن بود که همیشه چنین است، گاهی اوقات تالکین شروع به نوشتن داستان از اعمال قهرمانانه بزرگ و جنگ های بزرگ (دریا ± و یا حلقه ها و هابیت نیز © N آنها داشته باشد، اما در هکتار بزرگ © تخم از این داستان نیست رزمندگان) .در نشستن و خواندن پسران Húrin من لوا © شگفت زده شد که در آن یک داستان جدید و کاملا قطع نیست، که من فکر کردم، اما آن را بازنویسی یکی از plotlines از Silmarilion بود (یک نسخه گسترده برای صحبت در زبان سینمایی). این چیزی است که من شگفت زده شد بود، اما او در خواندن این داستان @nueva در داستان Arda.La از فرزندان Húrin او در پدر خود آغاز می شود © کمی خداوند که توسط مورگوت شکنجه بیش از علاقه مند بود . تورین، شروع به عنوان یک یاغی زندگی می کنند و ما یک داستان در سبک رابین هود، که در آن شخصیت اصلی به نیروهای دشمن گول زدن شروع می شود و زندگی می کند prófugo. در اینجا این است که در آن او کوتوله میم، میم ملاقات دنبال کمک، اما همانطور که همه ما می دانیم که رابطه بین دورف ها و الف ها بسیار خوب این کمک به پایان می رسد تا به مشکلات بیشتر از آنها در حال حاضر انجام اخلال گران tenÃan.Sin intensión نیست، این داستان نه تنها جالب است، بلکه کاملا حماسی است (با توجه به یک مبارزه نهایی قابل توجه). به هر حال، این کتاب به بسیاری از جهش های موقت بازمیگردد و گاهی اوقات سرعت روایت چنین است که دشوار است به سرعت. همانند تمام کتابهای Tolkien، این یکی به ما یک جهان باور نکردنی را نشان می دهد، اما در نهایت باعث می شود که من چیزی را بخواهم. این یک کتاب خوب برای طرفداران است، اما اگر شما شروع به خواندن Tolkien توصیه میکنم از طرف دیگر شروع کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرزندان هورین


 کتاب طلسم آرزو
 کتاب سرگذشت آرتور گوردن پیم
 کتاب جزم اندیشی مسیحی
 کتاب آرتمیس
 کتاب کاپیتان زیرشلواری
 کتاب قدرت شگرف درون