معرفی کتاب فرزندان هورین

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات روزنه - مترجم: سید ابراهیم تقوی-ادبیات آمریکا

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 14 آذر 1396
The Children of Húrin is the first complete book by J.R.R.Tolkien since the 1977 publication of The Silmarillion. Six thousand years before the One Ring is destroyed, Middle-earth lies under the shadow of the Dark Lord Morgoth. The greatest warriors among elves and men have perished, and all is in darkness and despair. But a deadly new leader rises, Túrin, son of Húrin, and with his grim band of outlaws begins to turn the tide in the war for Middle-earth -- awaiting the day he confronts his destiny and the deadly curse laid upon him.

The paperback edition of The Children of Húrin includes eight color paintings by Alan Lee and a black-and-white map.


خرید اینترنتی کتاب فرزندان هورین
معرفی کتاب فرزندان هورین
جستجوی کتاب فرزندان هورین در گودریدز

معرفی کتاب فرزندان هورین از نگاه کاربران
سالها بدون خواندن Tolkien. من باید اعتراف کنم که من با برخی از این بحران به این کتاب نزدیک شده ام. ترس از کشف این که نویسنده ایده آل که با آن شروع به خواندن کردم، دور از چیزی بود که به یاد می آوردم. سقوط بت قدیمی را ببینید اما چون شما ترس خود را داشتید، این درست نیست. همانطور که با هسی (که بعد از چندین سال به عقب برگشت)، دوباره توانستم چیزی را که خیلی دوستش داشتم، وقتی که یک نوجوان بودم پیدا کردم. و لذت بردن از آن را از خود من فعلی. این پروس به همان اندازه که او به یاد آن نبود، زیبایی نداشت، گرچه کتابهای فانتزی بالاتر از حد متوسط ​​و بهترین فروشندگان است، اما از داستانهای بزرگ نویسندگان بزرگ هم دور نیست. اما چیزی در Tolkien وجود دارد که همچنان من را فریب می دهد، و این @ spirit @ u @ soul @ است که در جهان شما وجود دارد. اگرچه او تصور نمی کرد تقریبا هر چیزی از Silmarillion را به یاد داشته باشد، این داستان مانند سنگ پایین بود و رسوبات را حرکت می داد و همه رنگ ها، شخصیت ها و احساسات این جهان نویسنده را برگشت می داد. و من فکر می کنم اگر ما در مورد ایجاد یک رمز و راز و یک جهان، Tolkien یکی از بزرگترین نویسندگان است. فرزندان هورین یک کتاب فانتزی بزرگ است، شاید توصیه نمی شود که با تولکر شروع شود، اما برای ورود به عمیق ترین دنیای خود، یعنی قبل از خواندن Silmarillion.

مشاهده لینک اصلی
در حال حاضر، من یک طرفدار بزرگ Lord of the Rings Trilogy هستم، اما Children of Hurin به شدت ناامید کننده بود. اگرچه من باید اعتبار Tolkien را برای شروع یک داستان خوب به من بدهم، باید دو فرزندش را در توانایی های ویرایش خود قرار دهم. من فکر نمیکنم که تا به حال چیزهایی را که در زندگی ام سرد نوشته ام، بخوانم. در کتاب هیچ عشق نداشت. من در حال خواندن آن افسرده بودم و مجبور بودم خودم را پایان دهم. اگر این شخصیت بیشتر باشد یا حتی فقط برخی از احساسات به غیر از غم و اندوه، من احتمالا این کتاب را دوست داشتم. اما وجود ندارد و من معتقدم که این یک فلاش بزرگ بود. وقتی پروردگار حلقه ها را می خوانید، می توانید بگویید که تولکر از آنچه نوشته بود، دوست داشت. در گفتن و پیشینه زمین متوسط، بسیار درگیر بود؛ بدیهی است که آن را تصحیح کردیم. در کودکان Hurin می توانید بگوئید که J.R.R. نوشتن آن تقریبا به نظر می رسید که پسرش، کریستوفر یادداشت های پدرش را پیدا می کرد، در برخی از افعال متصل، آن را به یک ناشر فرستاد و از آنجایی که او پس از همه ی تلکین بود، آن را منتشر کرد. من در حال حاضر، من می دانم پتانسیل وجود دارد، داستان ترکیبی از رومئو و ژولیت و مجتمع ادیپال است. دو داستان همیشه دوست داشتم. این فقط تخفیفی بود که مکیده بود.

مشاهده لینک اصلی
مادر من واقعا \"بچه های هورین\" را دوست نداشت، بنابراین من آن را گذاشتم. چیزی در مورد آن به شدت ویرایش شده است، و کریستوفر Tolkiens پروژکتور بازار ... از خواندن اخیر از The Silmarillion، به نظر نمی رسد که برای من بد است. این به عنوان یک پیش نویس تمام شده به نظر می رسد، با دانستن تمایل JRR به کمال گرا، اما کاملا قابل خواندن است. با وجود خواندن The Silmarillion، هر چند، این واقعیت است که این داستان در آنجا با بیشتر جزئیات است، من نمی توانم کمک، اما احساس یک لیبی فریب خورده است با این حال، حجم آن دوست داشتنی، با تصاویر آلن لیس، و مواد مختلف مکمل. ارزش آن را دارد، برای طرفداران یا محقق Tolkien.

مشاهده لینک اصلی
من همیشه از نوشته Tolkien پس از مرگم. از آن به بعد استفاده می شود چرا که این ها \"Lord of the Rings\" نبودند، اما بعدها به این دلیل بود که این آثار شامل بسیاری از نمایشگاه ها، گفتگو و نام ها بودند. بچه ها از Hurin مطمئنا این کار را شروع می کنند (در 12 پاراگراف تنها 12 نام وجود دارد !)، اما چند صفحه در داستان برای واقعی شروع شد. پس از آن من نمی توانم آن را پایین. این کتاب تیره و ناراحت و واقعا خوب است. این احساس قدرتمندی دارد به طوری که بسیاری از داستانها آن را ندارند. بنابراین من شما را تشویق می کنم که از طریق باز کردن اسلحه، با اسامی مبارزه کنید، و شما به خوبی پاداش خواهید گرفت.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از غم انگیزترین پایانات است که پیش از آن در ژانر خوانده شده است اما از نابغه داستان چیزی را از دست نمی دهد. Tolkien در اینجا کار ستاره ای انجام می دهد. براوو. عالی خواندن

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب فرزندان هورین


#داستان فانتزی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان حماسی - #دهه 2000 میلادی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #انتشارات روزنه - #جی. آر. آر. تالکین - #سید ابراهیم تقوی
#انتشارات روزنه - #جی. آر. آر. تالکین - #سید ابراهیم تقوی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرزندان هورین


 کتاب روایت یک مرگ در خانواده
 کتاب رولشتاین
 کتاب مرد بزرگ
 کتاب حباب شیشه
 کتاب طلسم گمشده
 کتاب سیزده دلیل برای این که